لوگو تخفیف هات
 کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

دیجی کالا از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی ایران است . شما می توانید جدیدترین و بالاترین کد تخفیف اختصاصی و بدون محدودیت دیجی کالا را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 139 رای)
اسنپ مارکت
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا 300 هزارتومانی

کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا 300 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 600 هزارتومان برای خرید از برند کیکی راکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

600 هزارتومان حداقل خرید
300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجیکالا 25 هزارتومانی بدون محدودیت

کد تخفیف دیجیکالا 25 هزارتومانی بدون محدودیت

با استفاده از کدتخفیف از 25 هزارتومان تخفیف ویژه اسنپ اکسپرس برای سفارش بالای 40 هزارتومان ویژه خرید اول بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30 هزارتومانی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت

کد تخفیف 30 هزارتومانی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش بالای ۱0۰ هزارتومان برای خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی پلاس تا 50% تخفیف

کد تخفیف دیجی پلاس تا 50% تخفیف

با وارد کردن کد تخفیف اشتراک یک ماهه دیجی پلاس را با تخفیف 50% دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول 100 هزارتومانی برای کالاهای دیجیتال

کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول 100 هزارتومانی برای کالاهای دیجیتال

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف خرید انواع لوازم الکترونیک و دیجیتال برای سفارش بالای 2 میلیون تومان از وبسایت مقداد آی تی بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. این تخفیف بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد و برای هر نفر فقط یکبار قابل استفاده است.

2 میلیون تومان حداقل خرید
100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف ویژه 30 هزار تومانی فروشگاه اسنپ

تخفیف ویژه 30 هزار تومانی فروشگاه اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین خرید بالای 100 هزارتومان از فروشگاه اسنپ شاپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد ارسال رایگان دیجی کالا به صورت اختصاصی

کد ارسال رایگان دیجی کالا به صورت اختصاصی

با اولین خرید از دیجی کالا، سفارش خود را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ارسال دریافت کنید. جهت دریافت تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف دیجی کالا تا 30% ویژه برند لیتو

کدتخفیف دیجی کالا تا 30% ویژه برند لیتو

با پاسخ دادن به 4 سوال مسابقه برند لیتو برنده یک کد تخفیف 30% برای خری لوازم الکترونیک دیجیتال شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "مسابقه" کلیک نمایید.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف دیجی کالا رایگان 100 هزارتومان ویژه انواع خرید

کد تخفیف دیجی کالا رایگان 100 هزارتومان ویژه انواع خرید

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 100 هزارتومان خرید از برند ریسه گالری برای حداقل خرید 800 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید طلا" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

800 هزارتومان حداقل خرید
100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف دیجی کالا و خرید اقساطی به مبلغ 30000000 تومان

کوپن تخفیف دیجی کالا و خرید اقساطی به مبلغ 30000000 تومان

شما می توانید به اعتبار دیجی پی از دیجی کالا تا 30 میلیون تومان قسطی خرید کنید. شما با ثبت نام غیر حضوری و دریافت اعتبار از اپلیکیشن دیجی پی و بدون نیاز به ضامن و فقط با داشتن چک صیادی به نام شخص متقاضی و یا اقوام درجه یک، مبلغ مورد نظر به اعتبار شما واریز و در دیجی‌کالا قابل استفاده خواهد بود.برای کسب اطلاعات بیشتر میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد های تخفیف دیجی کالا تا 61% تخفیف ویژه خرید عطر و ادکلن

کد های تخفیف دیجی کالا تا 61% تخفیف ویژه خرید عطر و ادکلن

کاربران تخفیف هات میتوانند بدون استفاده از کد تخفیف از 61% تخفیف خرید عطر و ادکلن از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و دیجی استایل بهره مند شوند. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما منظور گردد.

61% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
بن تخفیف دیجی کالا 18 هزارتومانی برای اشتراک 3 ماهه دیجی پلاس

بن تخفیف دیجی کالا 18 هزارتومانی برای اشتراک 3 ماهه دیجی پلاس

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 18 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اشتراک 3 ماهه دیجی کالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

18,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
اکسپرسدیجی استایل

دیجی کالا، خرید آنلاین با ارسال رایگان

فروشگاه دیجی‌کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور، با طیف وسیعی از کالاهای متنوع، برای کلیه اقشار جامعه می باشد که مخاطبین این وب سایت می توانند از هر نقطه به این وب سایت دسترسی داشته باشند. این امکان به آن ها داده شده است تا در میان تمام خدمات و محصولات متنوع اعم از برندها، امکانات و قیمت های متفاوت، محصول مورد نیاز خود را بیابند، خرید نمایند و به روش های گوناگون، هزینه آن را بپردازند. ارائه جدیدترین کد تخفیف دیجی کالا ، تخفیف دیجی پلاس وکد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و بصورت تست شده و معتبر در تخفیف هات رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. ديجي كالا با کد ارسال رایگان سریع، ضمانت برگشت کالا و تضمین اصل بودن کالاها یک تجربه کاربری لذت بخش را برای خریداران تداعی می کند. کاربران و مشتریان دیجی‌کالا می‏‏‌توانند با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دیجی‌کالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان ،کالای خود را انتخاب و خرید کنند. سایت تخفیف هات با قراردادن کد های 90% تخفیف دیجی کالا و تخفیف 80 درصدی دیجی کالا وکد تخفیف اولین خرید دیجی کالا ، بدون محدودیت سفارش اول بروز رسانی شد؛ جهت دریافت کدتخفیف وارد تخفیف هات شوید.

جشنواره دیجی کالا

دیجی کالا، بزرگترین فروشگاه آنلاین

توسعه اینترنت و ورود آن به زندگی افراد، سبب شد اکثر امور با دسترسی به اینترنت انجام شوند و نیازی به مراجعه حضوری نباشد. از جمله خرید به صورت آنلاین و غیر حضوری که تحول عظیمی را صنعت خرید و فروش ایجاد کرده است . دیجی کالا با ایجاد بستری برای خرید امن و به صرفه، توانست سهم عظیمی از بازار الکترونیکی ایران را در دست بگیرد و بازار سنتی را تحت تاثیر قرار دهد. دیجی کالا با تنوع زیاد در محصولاتش با کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، قادر است اکثر نیاز های روزمره افراد را برطرف کند و کاربران بدون مراجعه حضوری به بازار ها و تحمل ساعت ها ترافیک و هزینه و... ، در خانه خود، به راحتی با دسترسی با اینترنت کالاهای مورد نظر خود را با کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و کد تخفیف اسنپ اکسپرس سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

 

دسته بندی محصولات دیجی کالا

در دیجی کالا شما همه چیز را می توانید پیدا کنید. در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این فروشگاه معتبر خواهیم پرداخت:

  • محصولات دیجیتالی شامل: انواع لپ تاپ و گوشی و تجهیزات آن ها، دوربین و...
  • خودرو و ابزارهای صنعتی: انواع خودرو های ایرانی و خارجی، موتور سیکلت، تجهیزات خودرو، تجهیزات باغبانی و...
  • محصولات مد و پوشاک: انواع لباس و کفش و... برای همه سنین
  • لوازم بازی و کودک: لوازم مربوط به نوزاد، اسباب بازی و...
  • زیبایی و سلامت: محصولات آرایشی و پوستی و...
  • لوازم خانه و آشپزخانه
  • لوازم تحریر
  • و...

مزایا و ویژگی های کد تخفیف دیجی کالا رایگان:

همانطور که می دانید در سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف دیجی کالا رایگان با تخفیف 80 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف ایسام و کد تخفیف تیمچه را دریافت نمایید؛ لازم به توضیح است تنوع و گوناگونی محصولات نظیر مواد غذایی، لوازم دیجیتال و ... با کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و تخفیف دیجی پلاس بسیار زیاد است. برخی مواقع که انتخاب های زیادی در اختیار داریم، اما با توجه به بودجه ای که داریم، نمی دانیم باید کدام برند یا مدل را انتخاب کنیم. با توجه به توضیحاتی که پیش تر گفتیم، به منظور خرید یک محصول، اطلاعات کافی باید داشته باشیم تا بهترین انتخاب را با توجه به بودجه ای که داریم انجام دهیم. در وب سایت دیجی کالا این امکان وجود دارد که می توان از انواع فیلترها برای جستجوی محصول استفاده کرد. علاوه بر آن هر محصول بخش نظرات و امتیاز دهی دارد که یکی از مهم ترین علل محبوبیت سایت دیجی کالا، است. سایر کسانی که محصول مورد نظر را خریداری نموده اند، تجربه های مثبت و منفی خود را در استفاده از محصول مورد نظر، به صورت دسته بندی شده در اختیار دیگران قرار می دهند.
 

کد تخفیف دیجیکالا و تخفیف های لحظه ای:

کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و... همیشه در تخفیف هات بطور رایگان و تست شده در دسترس کاربران است فقط شما کافی است برای خرید اول خود در دیجی کالا ثبت نام کنید و کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و تخفیف 80 درصدی دیجی کالا را دریافت کنید. لازم به ذکر است کد تخفیف دیجی کالا برای خرید دوم برای تمام کاربران وجود ندارد و باید از محصولات تخفیف دار دیجی کالا خرید کنید. کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا و...همیشه و در همه جا پیدا می شود. به عنوان مثال دیجی کالا با استارت آپ های زیادی از جمله تخفیف هات … همکاری کرده است و می توانید کد های تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا را از طریق این وب سایت دریافت کنید. جهت استفاده از کد تخفیف دیجیکالا کافی است هنگام اضافه کردن محصولات به سبد خرید خود روی گزینه وارد کردن کد تخفیف دیجیکالا کلیک کنید. برای آموزش خرید از دیجی کالا و نحوه استفاده از کد تخفیف دیجی کالا به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

با اپلیکیشن دیجی کالا، سفارش در کمترین زمان ممکن

دیجی کالا مدتی بعد از راه اندازی سایت خود، به توسعه اپلیکیشن خود نیز پرداخته است و اپلیکیشن دیجی کالا را راه اندازی کرده است که کاربران راحت تر به محصولات این فروشگاه دسترسی داشته باشند. برای نصب این آپ می توانید به بازار ، پلی استور و… مراجعه کنید و به صورت رایگان به نصب این آپ بپردازید. با نصب اپلیکیشن دیجی کالا  از این به بعد در تمام روزهای هفته، می‌توانید ‌کالاهای مورد نیازتان را از این طریق سفارش دهید و با کد ارسال رایگان دریافت کنید.

 

کد تخفیف دیجی کالا

 

وب سایت های طرف قرار داد با دیجی کالا:

وب سایت ها و اپلیکشن هایی مثل تخفیف هات برای یافتن کد های تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و جشنواره دیجی کالا وجود دارند. وب سایتی نظیر تخفیف هات از شناخته ترین سایت های ارائه دهنده تخفیف های روزانه فروشگاه های اینترنتی معروف می باشد. با مراجعه به این سامانه می توانید کد تخفیف دیجی کالا و سایر فروشگاه ها مانند کد تخفیف باسلام ، کد تخفیف آنلاین کالا ، کد تخفیف مو تن رو و تخفیف دیجی پلاس را رایگان دریافت نمائید. در این وب سایت معمولا با کلیه برندها ی معتبر و استارتاپ ها همکاری می شود و کدهای تخفیف زیادی در روز ارائه می دهد. می توانید با عضویت در خبرنامه ایمیلی و پیامکی از جدید ترین تخفیف ها مطلع شوید. 

فروشگاه آنلاین دیجی کالا

دریافت کد تخفیف دیجی کالا از سایت تخفیف هات:

تمام کاربران بدون محدودیت می توانند دریافت کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و دیگر تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ مارکت از تخفیف هات را بطور رایگان انجام دهند همچنین برای عضویت در خبرنامه دیجی کالا تنها نیاز است وارد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا شوید و به پایین سایت اسکرول کنید. و بعد در قسمت پایین صفحه از تخفیف‌ ها ی به روز دیجی ‌کالا مطلع شوید. با انجام این کار و ثبت ایمیل خود در سایت به راحتی می توانید عضو خبرنامه ایمیلی دیجیکالا شوید. برای عضویت در خبرنامه پیامکی هم باید در ابتدا در دیجی کالا ثبت نام کنید و شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید. بعد از انجام مراحل وارد خبرنامه پیامکی دیجی کالا می شوید و به این ترتیب کد های تخفیف دیجی کالا به صورت مرتب و روزانه برای شما ارسال خواهد شد. علاوه بر این شما می توانید به راحتی و بدون عضو شدن در سایت تخفیف هات از کدهای تخفیف رایگان برای دیجی کالا استفاده نمایید.

 

ارائه کدتخفیف دیجی کالا به صورت تست شده در تخفیف هات:

یکی از روش های پیدا کردن کدتخفیف دیجی کالا رایگان به صورت روزانه مراجعه به سایت های ارائه دهنده کد تخفیف است. با مراجعه روزانه به این سایت ها می توانید کدهای جدید تخفیف دیجیکالا را دریافت کنید. شما می توانید با کپی کردن کد تخفیف دیجیکالا، از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن به صورت تخفیف دار و ارزان جشنواره دیجی کالا، اقدام کنید. لازم به توضیح است علاوه بر کد تخفیف دیجی کالا، در سایت تخفیف هات می توانید محصولات غذایی خود را از سوپرمارکت اینترنتی با تخفیف های ویژه و سایر لوازم مورد نیاز خود را مانند خرید از فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه و...را نیز با بهترین تخفیف ها دریافت کنید.

کد های تخفیف دیجی کالا فقط سفارش اول هستند؟

خیر، کد های تخفیف جذاب حتی تا یک میلیون و گاها بدون محدودیت سفارش اول از دیجی کالا در اینترنت وجود دارد.

چگونه از کد تخفیف دیجی کالا استفاده کنیم؟

ما در وبلاگ تخفیف هات، بطور کامل و گام به گام مراحل پیدا کردن و استفاده از کد تخفیف دیجی کالا را آموزش داده ایم.

شهرهای محل فعالیت دیجی کالا

شهر ها به کنار، دیجی کالا به تمام روستاهای کشور نیز فروش و ارسال کالا گاها رایگان هم دارد.

دسته‌بندی محصولات دیجی کالا

 شاید بهتر باشد اینطور بگوییم، آیا کالایی پیدا می شود که در دیجی کالا فروخته نشود؟

خیر، همه کالاها همانطور که در توضیحات اشاره شد، در دیجی کالا فروخته می شود.

آیا هر روز می توان از کد تخفیف دیجی کالا استفاده کرد؟

بله، بله، بیشتر کد ها در تخفیف هات همانطور که می بینید، بدون محدودیت سفارش اول هستند.

ارسال نظرات