لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف تپسی ویژه سفر به مراکز واکسیناسیون

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
79
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی
2 بار قابل استفاده برای هر کاربر

با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف تپسی برای سفر به مراکز واکسیناسیون تا سقف 10 هزارتومان بهره مند شوید. برای اعمال کد تخفیف، کد را کپی کرده و میبایست بر روی "دریافت تاکسی اینترنتی" کلیک نمایید. هر کاربر دو بار میتواند از این کد استفاده نماید.

TAPSI-CINNAGEN
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

تپسی رانندگان:

وبسایت تپسی در ابتدا که آغاز به کار کاربران بسیار کمی داشت. در بخش تپسی رانندگان با جذب رانندگان کاربلد و از همه مهم تر افراد مورد اعتماد توانست اعتماد مردم را جلب کند. پس از اینکه تپسی جایگاه خوبی در بین مردم پیدا کرد از کوپن تخفیف تپسی برای کاربران خود استفاده کرد. برای سفرهای به صرفه کاربران کوپن تخفیف و یا کد تخفیف تپسی را همانند اینترنت رایگان که هدیه میدهند در اختیار کابران قرار داد و کاربران از این امر رضایت کامل دارند. کوپن تخفیف و کدتخفیف های زیادی برای کاربران تپسی و دیگر تاکسی های اینترنتی وجود دارد که کد تخفیف تپ سی از پرکاربرد ترین آن هاست. در بین شهرهای مختلف استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف تپسی تهران و کوپن تخفیف تپسی اصفهان و کد تخفیف تپسی مشهد از پرکاربرد ترین کدهای تخفیف به حساب می آِید.
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد