لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کارنامه

کد تخفیف کارنامه

خدمات خودرو
11 تخفیف
13587

بالاترین کد تخفیف کارنامه را بصورت رایگان و تست شده از تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.5 از 48 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 50 هزارتومانی تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سایت کارنامه 20% ویژه سرویس دوره ای خودرو

کد تخفیف سایت کارنامه 20% ویژه سرویس دوره ای خودرو

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 20% تخفیف ویژه تا سقف 100 هزارتومان برای سرویس دوره ای خودرو که شامل چکاپ و تعویض لوازم مصرفی خودرو در محل میباشد از کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "سرویس دوره ای" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کارنامه ۷۵ هزارتومانی ویژه کارشناسی ماشین

کد تخفیف کارنامه ۷۵ هزارتومانی ویژه کارشناسی ماشین

برای کارشناسی خودروی خود با استفاده از کد تخفیف از ۷۵ هزارتومان تخفیف وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف كارنامه 60 هزارتومانی برای کارشناسی ماشین

كد تخفيف كارنامه 60 هزارتومانی برای کارشناسی ماشین

با استفاده از کد تخفیف از 60 هزارتومان تخفیف ویژه برای استفاده از کارشناسی وبسایت کارنامه برای کارشناسی ماشین در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و رشت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید.

60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات وارد سایت کارنامه شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا از فروش سفارشی خودرو و کارشناسی خودرو به صورت کاملا رایگان توسط وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

با استفاده از کد اختصاصی تخفیف هات می توانید از هدیه 25% تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه تا سقف تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناس خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50 هزارتومان حداکثر تخفیف
25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

با استفاده از لینک اختصاصی کارنامه می توانید از 500 هزارتومان هدیه روی قولنامه برای فروش خودرو از وبسایت کارنامه بهره مند شوید.جهت ورود به سایت و استفاده از خدمات این سایت می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید.

500,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 60 هزارتومانی سایت کارنامه ماشین

کد تخفیف 60 هزارتومانی سایت کارنامه ماشین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف از کارنامه دریافت نمایید.جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کارشناسی قیمت خودرو کارنامه تا 250 هزارتومان

کارشناسی قیمت خودرو کارنامه تا 250 هزارتومان

با استفاده از کدتخفیف میتوانید برای کارشناسی ماشین در کارنامه از 250 هزارتومان تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کارنامه خودرو تا 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی ماشین

کارنامه خودرو تا 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی ماشین

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 100 هزارتومان تخفیف ویژه کارشناسی خودرو در کارنامه بهره مند شوید. جت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه 200 هزارتومانی

کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه 200 هزارتومانی

با ثبت آگهی فروش خودروی خود در وبسایت کارنامه از 200 هزارتومان هدیه نقدی بهره مند شوید. جهت دریافت این هدیه میبایست بر روی "ثبت آگهی" کلیک کرده و وارد سایت کارنامه شوید.

200,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

جدید ترین کد تخفیف کارنامه تست شده

زندگی مدرن مشغله همه افراد را زیاد کرده است. اما وجود اینترنت کمک می کند تا برای انجام کارها بتوانیم وقت کمتری صرف کنیم. از همین روست که امروزه همه خدمات و کسب و کار ها به سمت اینترنتی و آنلاین شدن رفته اند. خرید و فروش خودرو هم از این قاعده مستثنی نیست. اما هر چه کالایی که می خواهیم معامله کنیم قیمتش بالا تر باشه، نیازمند بستر امن تر و مطمئن تر برای خرید و فروشش هستیم. این بار می خواهیم یک پلتفرم مناسب برای خدمات مربوط به این دسته از معاملات را به شما معرفی کنیم. علاوه بر این، می خواهیم به شما کد تخفیف مخصوص آن و روش استفاده اش را هم معرفی کنیم. تخفیف هات همیشه در هر برندی جدیدترین کدتخفیف ها را ارائه میدهد، مثلا جدیدترین کد تخفیف اسنپ کارفیکس که برای ارائه خدمات خودرو است در تخفیف هات به راحتی قابل دسترس است.

پس با این مطلب برای آشنا شدن با کارنامه و کد تخفیف کارنامه همراه باشید.

 

خرید و فروش مطمئن – karnameh

اگر با دنیای خدمات اینترنتی آشنا باشید، حتما دیوار را می شناسید. کارنامه هم یک عنوان خدماتی مربوط به مجموعه دیوار است. در واقع کارنامه با هدف خلق تجربه کاربردی بهتر برای معاملات خرید و فروش خودرو در کنار  سرویس هایی مانند دیوار و همراه مکانیک و… به عنوان یک مکمل فعالیتش را شروع کرد. شما با استفاده از این سرویس در زمان خرید و فروش می توانید حضور یک دستیار حرفه ای را در کنار خودتان حس کنید. این موضوع باعث می شود شما معامله بهتری را تجربه کنید. با کارشناسی حرفه ای خودرو و اطلاع از قیمت های روز، شما می توانید هم با قیمت خودرو بخرید و هم با قیمت بهتری بفروشید. حتی برای مثال با داشتن کد تخفیف همراه مکانیک می توانید خدمات مورد نظر خود را با هزینه ای کمتر انجام دهید.

کد تخفیف کارنامه

 

خدمات سایت كارنامه چیست؟

 • کارشناسی خودرو
 • فروش سفارشی خودرو
 • خرید خودرو با ضمانت کارنامه
 • قیمت خودرو صفر
 • قیمت خودرو کارکرده
 • نقد و بررسی خودرو
 • دستیار خرید و فروش خودرو
 • تخمین تقریبی قیمت خودرو دست دوم
 • مشاهده قیمت روز ماشین صفر
 • کارشناسی خرید موتورسیکلت
 • ارائه خدمات سرویس دوره ای خودرو

 

خدمات سرویس چکاب کارنامه چیست؟

در این سایت علاوه بر کارشناسی خودرو کارنامه، می توانید از خدمات چکاپ دوره ای نیز بهره مند شوید.
سرویس چکاپ دوره‌ای به منظور بررسی وضعیت فنی خودرو انجام می‌شود. این خدمت به منظور تضمین ایمنی و بهینه‌سازی کارکرد خودرو ارائه شده و با انجام آن، می‌توان به مشکلات و نقص‌های فنی خودرو پی برد و آن را بهبود داد.

سرویس چکاپ دوره‌ای شامل بررسی اجزای مختلف خودرو از جمله سیستم ترمز، روغن موتور، فیلترها، آب موتور، باتری، سیستم تعلیق، روغن گیربکس و دیگر اجزای مهم خودرو است. با انجام این خدمت، می‌توان به مشکلات فنی خودرو زودتر پی برد و آن‌ها را به موقع برطرف کرد. همچنین، با انجام چکاپ دوره‌ای، می‌توان از اصلاح و تعمیرات پیشگیرانه استفاده کرده و از هزینه‌های زیاد تعمیرات ناشی از عدم توجه به مشکلات کوچک جلوگیری کرد.

در خدمات سرویس چکاپ دوره‌ای کارنامه، به منظور بررسی وضعیت فنی خودرو، از کارشناسان مجرب و متخصص استفاده می‌شود که با ابزارهای پیشرفته و تجهیزات مدرن به بررسی خودروها می‌پردازند. همچنین، این خدمت به صورت دوره‌ای و به صورت بسته‌هایی برای مدت زمان مشخصی ارائه می‌شود که کاربران می‌توانند با خرید این بسته‌ها، از خدمات سرویس چکاپ دوره‌ای بهره‌مند شوند و از وضعیت فنی خودروی خود مطمئن شوند. برای دریافت خدمات چکاپ از بخش تماس با کارنامه در خواست خود را ثبت کنید.
 

سایت كارنامه در چه شهر هایی خدمات دهی دارد؟

 •  تهران
 •  کرج
 • مشهد
 • اصفهان
 •  رشت
 •  تبریز
 •  شیراز
 •  اهواز
 • اندیشه

 

چرا باید به کارنامه اعتماد کنیم؟

شما اگر میخواهید خودرو خود را به بهترین قیمت بفروشید، اگر می خواهید برگه تایید فنی و بدنه سالم تهیه کنید. اگر می خواهید خودرویی را به قیمت بخرید. می توانید از کارنامه کمک بگیرید. اما این ها مواردی هستند نیاز به اعتماد شما به کارشناسان دارد. کارنامه برای ایجاد این اعتماد مواردی در نظر گرفته است. یکی از این موارد ارائه تضمین اصالت فنی و بدنه خودرو ست. دیگری ارائه گارانتی و ضمانت جبران خسارت است. با تمرکز مجموعه بر ایجاد ارتباط بین دو طرف معامله، خریدار و فروشنده، این اعتماد ساخته شده و شما می توانید با خیال راحت به خرید یا فروش از طریق کارنامه بپردازید. همچنین سایت کارشناسی کارنامه دارای مجوزهای معتبر اتحادیه کسب و کارهای کشوری، اینماد و نماد ساماندهی می باشد.

همچنین اگر فقط برای مدت کوتاهی نیاز به خودرو دارید می توانید بجای خرید ماشین از سایت کافه رنت آن را اجاره کنید. کد تخفیف کافه رنت نیز در تخفیف هات برای رفاه حال شما قرار داده شده است.

چطور در سایت کارنامه سفارش ثبت کنیم؟

شما برای ثبت درخواستتان در این مجموعه چند راه پیش رو دارید. همانطور که می دانید، آسان ترین راه استفاده از سایت مجموعه است. شما می توانید وارد سایت شوید و قسمت مورد نظرتان را در سایت پیدا کنید. سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز می توانید سفارش ثبت کنید. در اصرع وقت با توجه به درخواستی که دارید نتیجه را دریافت خواهید کرد. راه دیگر ثبت درخواست تماس تلفنی است. شما می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب از طریق تماس تلفنی با کارنامه سفارشتان را ثبت کنید. برای پیگیری سفارش هم کافی ست در همین ساعات با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

ثبت سفارش در کارنامه

 

چطور خدمات برنامه كارنامه را ارزان تر استفاده کنیم؟

اگر نیاز به خدمات کارشناسی و فروش خودرو کارنامه داشته باشید، می توانید از برنامه كارنامه استفاده کنید. کارنامه برای برخی خدمات مثل کارشناسی خودرو کاربران را ملزم به پرداخت هزینه می کند. شما می توانید درخواست خودرو بعد از پرداخت ثبت کنید. اما خیلی نباید نگران مبالغ پرداختی باشید. چرا که همیشه برای کم کردن هزینه ها و ارزان تر گرفتن خدمات راه هست. این بار این راه تهیه کد تخفیف کارنامه است. کارنامه برای کاربرانش کد تخفیف کارنامه را در زمان های مختلف در نظر می گیرد. کافی است کد تخفیف کارنامه را تهیه کنید و به آسانی آن را استفاده کنید. همچنین با استفاده از کد تخفیف ماشین نو میتوانید انواع لوازم ماشین را با تخفیف دریافت نمایید.

 

سایت کارنامه

 

از کجا کدتخفیف کارنامه تهیه کنیم؟

تهیه کدتخفیف کارنامه خیلی هم سخت نیست. کافی است تا به مرجع ارائه تخفیف سر بزنید. اگر به مراجع ارائه تخفیف ها سر بزنید می توانید از جدید ترین تخفیف های برند ها و کالا های مختلف مانند کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اسنپ و... مطلع شوید. تخفیف هات یکی از بهترین مراجع است. با سر زدن به تخفیف هات می توانید برای هر خرید یا دریافت هر خدماتی ارزان تر از قبل اقدام کنید. جدید ترین كد تخفيف كارنامه را هم از تخفیف هات بدست آورید. پس قبل از اقدام به پرداخت حتما به تخفیف هات سر بزنید.

 

انواع کد تخفیف سایت کارنامه

سایت کارنامه در برخی مواقع، به منظور جذب مشتریان جدید و نیز تشویق مشتریان قدیمی، به آنها کد تخفیف های متنوعی ارائه می دهد. برخی از انواع کد تخفیف کارنامه عبارتند از:

کد تخفیف تعمیر و نگهداری خودرو

این کدها معمولاً به منظور تشویق مشتریان به انجام تعمیرات و نگهداری منظم خودرو صادر می‌شود و می‌تواند شامل تخفیف‌هایی برای خدمات مختلف از جمله تعویض روغن، تعمیر موتور، تعمیرات بدنه و دیگر خدمات متنوع باشد.

کد تخفیف خرید لوازم جانبی

  این نوع تخفیف‌ برای لوازم دکوری، تجهیزات الکترونیکی، لوازم جانبی برای باربری و دیگر اقلام مرتبط با خودرو می باشد.

کد تخفیف كارشناسي خودرو كارنامه

همانطور که از نام آن مشخص است این کد تخفیف تنها برای خدمات کارشناسی خودرو اعمال می شود. کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه را می توانید از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

لازم به ذکر است که هر کد تخفیف دارای شرایط و محدودیت‌های خاصی است، بنابراین پیش از استفاده از کد تخفیف، شرایط آن را بخوانید. همچنین اگر با مشکلی در استفاده از کد تخفیف روبرو شدید، به پشتیبانی کارنامه مراجعه کنید.

 

چطور كد تخفيف كارنامه را استفاده کنیم؟

اولین قدم برای استفاده از تخفیف سایت کارنامه ورود به تخفیف هات است. به تخفیف هات وارد شوید و کد تخفیف کارنامه را جست و جو کنید. در نتایج جستوجویتان جدید ترین کدتخفیف کارنامه معتبر را خواهید دید. کد تخفیف را کپی کنید. بعد از آن کارتان با تخفیف هات تمام می شود.

وارد سایت karnameh شوید. به قسمت مورد نظرتان وارد شوید. اقدام به ثبت درخواستتان کنید و مراحل ثبت سفارش را تا مرحله پرداخت پیش ببرید. قبل از پرداخت جعبه کد تخفیف را خواهید دید. کد تخفیف کپی شده را در باکس وارد کنید. سپس تخفیف را اعمال کنید تا مبلغ از فاکتورتان کسر شود. بعد از آن هم می توانید پرداخت را انجام دهید و درخواستتان را نهایی کنید.

دریافت کد تخفیف کارنامه

 

در زمان استفاده از کد تخفیف کارنامه حواستان به موارد زیر باشد:

 • کد تخفیف را صحیح وارد کنید.
 • محدودیت زمان کد تخفیف را در نظر بگیرید و در زمان مجاز از آن استفاده کنید.
 • کد تخفیف مخصوص هر خدماتی را به جا و برای موارد ذکر شده استفاده کنید.

با توجه به این نکات در زمان استفاده از تخفیف با مشکلی بر نخواهید خورد.

 

دانلود اپلیکیشن کارنامه

کارنامه با ارائه خدمات متنوعی مانند کارشناسی خودرو، فروش سفارشی،خرید خودرو با ضمانت و تخمین قیمت آنلاین، به شما کمک می‌کند تا معامله خودروی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. شما میتوانید اپلیکیشن کارنامه را از طریق سایت و برنامه بازار دانلود کنید.

 

ارتباط با karnameh

آدرس سایت کارنامه: karnameh.com

تلفن پشتیبانی: 02179237

آدرس ایمیل:‌ info@karnameh.com

آدرس پستی: سعادت آباد، خیابان فرهنگ،‌ کوچه پیوند ۲، پلاک ۸

البته امکان مراجعه حضوری به این آدرس برای مشتریان و مخاطبان سایت وجود ندارد و این آدرس محل استقرار تیم فنی کارنامه است. علاوه بر راه های ذکر شده شما می توانید در شبکه های اجتماعی هم کارنامه را دنبال کنید.

 

کد تخفیف کارنامه از کجا پیدا کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف کارنامه کافیست وارد تخفیف هات شوید، تا کدهای تخفیف اختصاصی بطور رایگان در اختیار شما قرار بگیرد.

آیا کارنامه گزینه خوبی برای خرید و فروش و کارشناسی خودرو است؟

بی شک کارنامه از بهترین های این حوزه است و با خدمات بهمراه تخفیف هایی که ارائه میدهد، احتمالا در این حوزه بزودی اولین شود.

نحوه سفارش خدمات کارنامه چطور است؟

همانطور که در سایت و وبلاگ تخفیف هات بصورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده است، خیلی راحت، برای دریافت راهنما وارد وبلاگ تخفیف هات شوید.

ارسال نظرات