لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تاکسی اینترنتی

کد تخفیف تاکسی اینترنتی

امتیاز دهید
(امتیاز 3.68 از 25 رای)
پیک و تاکسی اینترنتی
پیک و تاکسی اینترنتی
60 تخفیف
25
خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
114 تخفیف
28
هتل و بومگردی
هتل و بومگردی
140 تخفیف
4
تور و سفر
تور و سفر
10 تخفیف
2
حمل بار
حمل بار
6 تخفیف
0
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف اسنپ رایگان بدون محدودیت خرید گردونه شانس تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ رایگان بدون محدودیت خرید گردونه شانس تخفیف هات

جهت دریافت کد تخفیف رایگان اسنپ میبایست بر روی گزینه "گردونه شانس" کلیک نمایید و بعد از ورود به سایت تخفیف هات با چرخش گردونه شانس بخت خود را امتحان کنید. لازم به ذکر است که هر روز 3 شانس برای چرخش گردونه دارید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تپ سی 30هزارتومانی ویژه معرفی دوستان

کد تخفیف تپ سی 30هزارتومانی ویژه معرفی دوستان

با مراجعه به اپلیکیشن تپسی و ورود به حساب کاربری و انتخاب گزینه معرفی به دوستان میتوانید از تخفیف30هزارتومان ویژه برای دریافت تاکسی اینترنتی از تپسی بهره مند شوید. همچنین با به اشتراک‌ گذاشتن کد معرف خود برای دوستان و آشنایان از 30 هزارتومان تخفیف تپسی به ازای هر نفر برخوردار شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "دریافت تپسی" کلیک نمایید.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 100% اولین سفر تپسی

کد تخفیف 100% اولین سفر تپسی

برای استفاده از خدمات تاکسی و پیک تپسی، از این کد تخفیف استفاده کنید و از 100 درصد تخفیف تا سقف 25 هزار تومان روی سفر خود بهره‌مند شوید. این کد تخفیف برای اولین سفر شما از طریق تپسی قابل استفاده است. برای ورود به وب‌سایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف اپلیکیشن اسنپ بادعوت از دوستان

کوپن تخفیف اپلیکیشن اسنپ بادعوت از دوستان

کاربران میتوانند از طریق دعوت دوستان به اسنپ در اولین درخواست خودروی اسنپ 3۰,۰۰۰ تومان تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

در پنل سازمانی اسنپ عضو شوید و با ثبت درخواست مشاوره تا 14% تخفیف برای رفت و آمدهای شرکت خود دریافت نمایید. طبق تعداد سفر در هر ماه میزان تخفیف 10% تا 14% خواهد بود. از مزایای دیگر این طرح گزارش آنی و شفاف مالی، درخواست همزمان چندین سفر، کاهش هزینه ها و پشتیبانی شبانه روزی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

14% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

برای خرید بیمه موبایل هایی با ارزش یک میلیون تومان میتوانید با استفاده از کد تخفیف از 60% تخفیف مبلغ بیمه را تخفیف بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "بیمه موبایل" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف اولین سفر تپسی 60 هزارتومانی

تخفیف اولین سفر تپسی 60 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف، ویژه اولین سفر از تپسی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میباسیت کد را کپی کرده و بر روی گزینه "دریافت تپسی" کلیک نمایید.

60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

کد تخفیف 50 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف میتوانید از 50% تا سقف 50 هزارتومان تخفیف، از پیک بدون جعبه اسنپ باکس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف اسنپ تا 150 هزارتومان ویژه اسباب کشی

كد تخفيف اسنپ تا 150 هزارتومان ویژه اسباب کشی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از150 هزارتومان تخفیف، برای سرویس اسباب کشی از اسنپ بهره مند شوید. قابل توجه با مراجعه به اپلیکیشن اسنپ قسمت وانت و کامیون و انتخاب گزینه اسباب کشی مبدا و مقصد را مشخص کنید و کد را کپی کرده و بر روی گزینه"خرید کنید" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین سفر تپسی

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین سفر تپسی

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید تا 30 هزار تومان تخفیف، ویژه اولین سفر از اپلیکیشن تپسی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 30% اسنپ به مناسبت روز جهانی اهدای خون

تخفیف 30% اسنپ به مناسبت روز جهانی اهدای خون

از طریق لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید30% تخفیف تا سقف 40 هزار تومان، برای سفرهای با مبدا یا مقصد مراکز منتخب انتقال خون در تهران یا شهرهای دیگر در سراسر ایران، از اسنپ دریافت نمایید. جهت مشاهده لیست مراکزی که این تخفیف برای آن‌ها برقرار است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تا 50 هزارتومان ویژه اولین سفارش غذا

کد تخفیف اسنپ تا 50 هزارتومان ویژه اولین سفارش غذا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش غذای بالای 100 هزارتومان از اسنپ فود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف تاکسی اینترنتی اسنپ، تپ سی و ...

اگر به دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید، تاکسی اینترنتی یک انتخاب عالی است که از طریق اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نصب می شود. افراد می توانند برای حمل و نقل راحت تر از آن استفاده کنند. انواع تاکسی تهران در دسته بندی های تاکسی تهران گردشی، تاکسی تلفنی یا بیسیم، تاکسی ویژه تقسیم بندی شده است. با افزایش روز افزون متقاضیان تاکسی اینترنتی، تعداد آن نسبت به تاکسی تلفنی ها افزایش یافته است. تاکسی اینترنتی، سرویسهایی با کیفیت، با استفاده از خودروهای مدل بالا و ایمن و رانندگان آموزش دیده مورد تایید سازمان تاکسیرانی کشور، عرضه می نماید. همگی این موارد از خصوصیات یک تاکسی خوب به حساب می آید. تخفیف هات کدهای تخفیف را همیشه در اختیار شما عزیزان قرار داده است که از طریق آن به راحتی می توانید کد تخفیف تاکسی اینترنتی را به طور رایگان دریافت نمایید.

مزایای استفاده از پیک موتوری اینترنتی:

سامانه هایی هستند که خدمات پیک موتوری اینترنتی از طریق تلفن همراه را ارائه می دهند. برای خدماتی تخفیف دار مثل حمل و نقل مرسوله ها، تاکسی موتور، وانت بار و ماشین بار می توانید از طریق این سامانه ها اقدام نمائید. در مواردی اپلیکشن هایی برای کاربران و باشگاه مشتریان، در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است که می توانید از خدمات پیک های موتوری و تاکسی اینترنتی با استفاده از شماره پیک، استفاده کنید. این سامانه ها معمولا مرسوله شما را با هر قیمتی بیمه می کند که این از مزایای پیک های اینترنتی به شمار می روند.

در قدیم از تاکسی تلفنی به جای پیک برای جا به جایی بسته ها استفاده می شد. امروزه درخواست پیک به صورت اینترنتی به راحتی قابل اجرا است. ابتدا درخواست خود را ثبت می کنید، تحویل به سفیر می دهید و در نهایت فرایند سفر را آنلاین رصد می کنید. پیک موتوری برای هر نوع بسته ای مناسب می باشد. شماره پیک را می توان از سامانه های اینترنتی استخراج کرد. شماره پیک در زمان هایی که دسترسی به اینترنت ندارید میتواند مفید واقع شود و با شماره پیک می توانید از نحوه ارسال بسته جویا شوید.

خدمات پیک و تاکسی اینترنتی:

تاکسی و پیک موتوری اینترنتی از طریق دانلود برنامه بر روی تلفن همراه در دسترس است. هر کسی در هر مکان و زمانی که قرار دارد می تواند با انتخاب مبدا و مقصد خود، سفر خود را با این تاکسی با قیمت های مناسب و با اطمینان خاطر انجام دهد. همچنین امکان پرداخت هزینه سفر و امکان ذخیره آدرس‌های منتخب در اپلیکیشن، امکان انجام سفر رفت و برگشت یا دو مقصده به صورت اینترنتی نیز وجود دارد. همچنین که این برنامه ها، دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشند که پاسخگوی سوالات، مشکلات و شکایات مشتریان در رابطه با سفر هستند. امکان استفاده از کد تخفیف تاکسی اینترنتی از دیگر مشخصه های این برنامه ها است. با کد تخفیف تاکسی اینترنتی، می توان سفر ارزانتری تجربه کرد.

مزایای استفاده از سامانه های حمل و نقل اینترنتی:

این اپلیکیشن ها از بسیاری جهات به تاکسی تلفنی برتری دارد. یکی از این مزیت ها این است که این امکان را به شما می دهند تا هزینه سفر با تاکسی را به صورت آنلاین پرداخت نمائید. به این معنا که نیازی نیست که حتما پول نقد به همراه داشته باشید. برخی از این سامانه ها، نظیر اسنپ، تپسی، الوپیک و...که شرکت های خدمات رسانی بسیار معتبر هستند و کاملا برای مردم شناخته شده هستند و روزانه هزاران سفر به واسطه آن ها انجام می‌گیرد. کیفیت در حین سفر که در اختیار مسافران قرار می دهد، سهولت در استفاده، قیمت مقرون به صرفه آن سبب شده است تا این سامانه ها طرفداران بیشماری داشته باشد. به غیر از موضوع آسایش و امنیت که جز مهمترین آیتم های سفر درون شهری است؛ قابلیت های دیگری توسط این سامانه ها ارائه می گردد. که سبب شده است این برنامه ها در میان مردم بسیار محبوب واقع شوند.

کد تخفیف تاکسی اینترنتی الوپیک، اسنپ و تپسی رایگان و تست شده:

اگر به دنبال خدمات حمل و نقل و باربری هستید، وب سایت تخفیف هات یک انتخاب عالی و ایمن است. این وب سایت همواره با کیفیت‌ترین و معتبر ترین سامانه ها را معرفی می کند که توانسته بیشترین رضایت کاربر را جلب نماید. برای دریافت بهترین خدمات تاکسی تهران و یا خدمات پیک به صورت مقرون به صرفه و ارزان تر می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. این برنامه ها علاوه بر کاهش هزینه‌های مسافرین منجر به اشتغال‌زایی هم شده است. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه کیفیت سفر با تاکسی های این سرویس، آن را به یکی از پر طرفدارترین سامانه ها تبدیل کرده است. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات و تخفیف لحظه آخری می توانید از خدمات این سامانه بهره مند شوید. کد تخفیف الوپیک، کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف تپ سی و ... در تخفیف هات به صورت رایگان در دسترس کاربران است.

ارسال نظرات