لوگو تخفیف هات

تخفیف 31% خرید مدل پردهای جدید

31 درصد
0
161
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
31%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پرده های جدید را تا 31% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
647,000
سود شما
200,570
قیمت جدید
446,430

در انتخاب هر وسیله‌ای، همیشه باید به کارایی آن توجه کنیم. در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی، با این واقعیت روبرو هستیم که کارایی لوازم خانه شکل و سبک ظاهری آن‌ها را تعیین می‌کند. این نکته در مورد مدل پردهای جدید خانه نیز صدق می‌کند. این که پرده را برای چه اتاقی انتخاب می‌کنید و چه کارایی دارد، شکل ظاهری آن را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. همانند پرده پذیرایی، در مورد اینکه پرده اتاق خواب باید چگونه باشد معیارها و عوامل زیادی دخیل هستند. اگر از یک طراح دکوراسیون داخلی بخواهید پرده اتاق خواب شما را طراحی کند،

 

سوالاتی از شما در رابطه با سلیقه شخصی شما، انتظار شما از یک پرده اتاق خواب و کلیت دکوراسیون اتاق خواب شما خواهد پرسید و جواب شما به این سوالات، تعیین کننده شکل و سبک پرده اتاق خوابتان شما خواهد بود. شکل و سبک ظاهری پرده اتاق خواب شما به شدت تحت تاثیر عواملی چون کاربرد پرده، جنس پرده، نوع چوب پرده، کلیت دکوراسیون اتاق خواب شما و وسایل آن نظیر سرویس خواب، فضای در دسترس برای نصب پرده و بودجه شما قرار دارد. می‌توانید برای انتخاب نوع مناسب پرده اتاق خواب از یک متخصص دکوراسیون داخلی کمک بگیرید و از او بپرسید که پرده اتاق خواب باید چگونه باشد یا به فروشگاه های انلاین مانند تخفیف هات مراجعه کنید و انواع پرده اتاق خواب را با قیمت هایی بسیار پایین تهیه کنید.

 

ویژگی های پرده پذیرایی:

پرده پذیرایی یکی از مواردی است که ضمن سادگی آن ها به علت استفاده از پارچه ی کم در این محصول میتواند به زیبایی اتاق پذیرایی بسیار کمک کند. انتخاب رنگ پرده پذیرایی بسیار مهم است. اگر رنگ پرده پذیرایی به درستی انتخاب نشود باعث از دست دادن جلوه ی اتاق پذیرایی میشود. رنگ و مدل و حالت پرده پذیرایی اگر با بقیه ی وسایل اتاق ست باشد باعث زیباتر و شیک تر شدن اتاقتان میشود. رنگ پرده پذیرایی را میتوانید به گونه ای انتخاب کنید که یک درجه روشن تر و یا یک درجه تیره تر از مبل ها و وسایل اتاق باشد و حتی میتوانید هم رنگ وسایلتان انتخاب کنید. معمولا رنگ مدل پردهای جدید پذیرایی موجود در بازار مشکی و کرمی است اما میتوانید با کمی جستجو مدل پردهای جدید رنگی نیز پیدا کنید.

 

مدل پردهای جدید پذیرایی میتواند به زیبایی اتاق پذیرایی منزل شما کمک بسیاری بکند. مدل پردهای جدید پذیرایی ساده مدل هایی هستند که با بسیاری از وسایل میتوان آن ها را ست کرد و با اکثر وسایل هم خوانی دارند. البته برای خرید پرده باید دقت داشت که برای کدام قسمت از منزل قرار است خریده شود. مدل پردهای جدید پذیرایی که برای قسمت پذیرایی خریداری میشود باید جنس آن به گونه ای باشد که درجه و حرارت و مقدار نور عبوری از آن را کنترل کند و حتی  پارچه ان ها دیرتر خراب شوند. انواع مدل پردهای جدید بسیار زیاد است که شما میتوانید برای منزل خود با توجه به وسایل یکی از این انواع مدل پردهای جدید را انتخاب کنید.

 


 

 

 

 

 

ویژگی های پرده آشپزخانه:

از پر طرفدارترین انواع پرده برای آشپزخانه پرده های ساده در دو نوع ریلی و پلیسه ای است . برخی از افراد شاید به دلیل سبک و دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهند از مدل پرده آشپزخانه ساده و بدون طرح خاصی استفاده نمایند. می توانید این پرده آشپزخانه ساده را به صورت پلیسه بدوزید زیرا پرده های پلیسه ای به دلیل به روز بودن محبوبت بیشتری دارند.اگر برای انتخاب و خرید پرده آشپزخانه هزینه اندکی در نظر دارید گزینه ای ساده و در عین حال شیک برای دکوراسیون پرده آشپزخانه شما می تواند انتخاب پرده آشپزخانه رومی باشد . این مدل پرده آشپزخانه  بسیار پرطرفدار و مناسب است.  یکی دیگر از گزینه های مناسب برای پنجره های آشپزخانه پرده های بالا رونده یا همان کرکره ای با دوخت های مناسب است . این پرده ها فضای کمی اشغال می کنند و خیلی راحت جمع می شوندو قیمت آنها کمتر از پرده های معمولی است.

 

یکی از سایت هایی که مدل پردهای جدید پذیرایی بسیار زیادی و انواع پرده ساده های دیگر را دارد سایت تخفیف هات است.یکی از پرده های موجود در این سایت پرده پذیرایی است. این پرده ساده کیفیت بسیار بالایی دارد جز آن مدل پردهای جدید پذیرایی ساده که باعث جلوه بخشیدن به اتاق میشود است. این پرده ساده در چند رنگ بندی مختلف است که با توجه به وسایل منزل خود میتوانید رنگ آن را انتخاب کنید. جنس این پرده ساده دید از نخ پلی استر است. شاید بتوان گفت یکی از معایب این پرده پذیرایی جدید این است که قابلیت شستشو ندارد و نمیتوان این پرده پذیرایی جدید را شست. البته جنس این پرده پذیرایی جدید به گونه ای است که سریع کثیف نمیشود. این پرده پذیرایی جدید را میتوانید با قیمت مناسب از کد تخفیف دیجیکالا تهیه کنید. 

 

نظرات کاربران در مورد مدل پردهای جدید: 

 

نظرات مثبت کاربران در مورد مدل پردهای جدید: زیبایی خاص. نصب راحت. قیمت مناسب. کیفیت عالی و خرید اینترنتی از سایت باسلام از ویژگی های این پرده ساده است.

 

نظرات منفی  کاربران در مورد مدل پردهای جدید: این پرده ساده نظر منفی ندارد.

 

جمع بندی نظرات در باره مدل پردهای جدید: این پرده ساده ارزش خرید بدون کدتخفیف  را دارد. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه