لوگو تخفیف هات

تخفیف 18% خرید کرم ضدآفتاب

18 درصد
0
231
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
18%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: مدیسان

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 18% تخفیف ویژه برای خرید ضد آفتاب مدیسان از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
199,000
سود شما
36,000
قیمت جدید
163,000
راهکار تخفیف کالا
60%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سان سیف

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ضد آفتاب های مختلف را تا 60% تخفیف از سایت خانومی خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
189,000
سود شما
114,000
قیمت جدید
75,000

خصوصیات کرم ضدآفتاب: 

هر فردی فارغ از جنسیت چه خانم و چه آقا باید از کرم ضد آفتاب استفاده بکند. فرق چندان خاصی ندارد تنها شما باید مدل پوست خود را بشناسید و بهترین کرم ضدآفتاب که به پوست شما سازگار باشد را انتخاب کنید. حتی در روز هایی که آفتاب نیست هم باید از ضد آفتاب استفاده کرده چرا که یک محافظ برای پوست شما در مقابل اشعه و آلودگی های موجود در هواست. مارک های مختلفی از قبیل ضد آفتاب الارو, ضد آفتاب پریم و... را میتوانید تهیه کنید و از آن ها استفاده کنید. یکی از بهترین ضدآفتاب های موجود در سایت دیجی کالا ضدآفتاب محافظ میباشد که علاوه بر محافظت از پوست شما از بروز چین و چروک نیز جلوگیری میکند. این محصول دارای 18% تخفیف است که شما میتوانید بسیار به صرفه تر و ارزان تر خرید کنید. این محصول مناسب برای انواع پوست ها است و باعث به وجود آمدن جوش و مشکلات پوستی دیگر نمیشود. این ضدآفتاب کاملا بی رنگ میباشد و شما میتوانید بهترین کرم ضدآفتاب را نیز از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

خرید ضد آفتاب بهتر است از داروخانه ها و با کد تخفیف دارو کده از دارو خانه اینترنتی انجام شود البته می توان از فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی نیز مانند خرید ادکلن ارزان این کرم را تهیه کرد.

 

نظرات مشتریان در مورد این محصول:

نظرات مثبت: به عنوان ضدآفتاب عملکرد بالایی دارد و مناسب پوست های خشک هم میباشد. بسیار مقاوم و مدت زیادی روی پوست میماند. رنگ بژ کاملا طبیعی دارد. روی پوست چرب نیست. محافظت بالا در مقابل آفتاب.

نظرات منفی این محصول: جنس کرم براق است.

جمع بندی نظرات مشتریانی که این محصول را استفاده کرده اند: این محصول ارزش خرید کردن حتی بدون کد تخفیف را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه