لوگو تخفیف هات

مدیسان

مدیسان

درباره مدیسان:برندمدیسان،محصول کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی گل افشان،است و هدف این شرکت تهیه و تولید محصولات درمانی در حوزه پوست و مو می باشدکه در سال 1373، در شهرک صنعتی اشتهارد فعالیت خویش را آغاز کرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کارت ناموجودی تخفیف

در حال حاضر تخفیف معتبری برای این برند وجود ندارد

کالا
موردی یافت نشد

 

درباره مدیسان:

برندمدیسان،محصول کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی گل افشان،است و هدف این شرکت تهیه و تولید محصولات درمانی در حوزه پوست و مو می باشدکه در سال 1373، در شهرک صنعتی اشتهارد فعالیت خویش را آغاز کرده است.برند (Medisun) متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب می باشد و در حال حاضر در تمامی داروخانه ها و فروشگاه های معتبر کشورمان قابل تهیه می باشد.

 

خدمات مدیسان:

 

محصولات و خدمات این برند، شامل کرم ضد آفتاب،کرم پودر،روغن آفتاب،کرم برنزه می باشد.کرم ضد آفتاب این برند در دسته بندی های متنوع نظیر کرم ضد آفتاب رنگی SPF50، ضدآفتاب SPF30،ضدآفتاب غیر رنگی SPF60 و...موجود می باشد و خصوصیات هرکدام از این کرم ضد آفتاب ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است. به عنوان نمونه ضدآفتاب رنگی SPF50 مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد و مرطوب کنندگی قوی دارد .ضدآفتاب کرم پودری برای انواع پوست ها همچون پوست خشک و چرب موجود می باشد.ضدآفتاب کرم پودر ی مدل کاراملی دارای پوشانندگی بالا می باشد،ماندگاری بالایی دارد و ضدآفتاب و ضد تعریق می باشد.در مجموع ضد آفتاب کرم پودری های این برند در 4 رنگ در دو نوع شیشه ای و تیوبی ،موجود است .

 

روغن آفتاب این برند با SPF7 برای برنزه کردن پوست بدن و صورت قابل استفاده می باشد.این نوع روغن آفتاب برای انواع پوست برای آفتاب و سولاریوم مجاز می باشد و همچنین این روغن آفتاب هم برای خانم ها و هم آقایان مناسب است.کرم برنزه صورت و بدن آن در حجم 100 میل،حاوی ماده موثره دی هیدروکسی استون می باشد.این کرم برنزه دارای مواد مرطوب کننده قوی می باشد.برای تهیه محصولات این برند به صورت ارزان و تخفیف دار،می توانید به سایت تخفیفان مراجعه کنیدو از خدمات بی نظیر این وب سایت،بهره مند شوید.

 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص محصولات آرایشی و بهداشتی مدیسان:

بسیاری از کاربران از این برند از لحاظ پوشش دهی،ماندگاری وقیمت آن راضی بوده اند و استفاده از محصولات مدیسان را به افرادی که جلوه رنگ و سبک بودن کرم آرایشی برای استفاده روزمره برایشان مهم است،پیشنهاد داده اند.

 

ارائه کد تخفیف خرید محصولات آرایشی و بهداشتی مدیسان:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید محصولات آرایشی و بهداشتی مدیسان نظیرکرم برنزه،کرم ضد آفتاب و... این برنداز فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات با کیفیت Medisun به صورت تخفیف دار،اقدام نمائید .

 

ارسال نظرات