لوگو تخفیف هات

تخفیف 55% خرید سرویس قاشق چنگال

55 درصد
0
125
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
55%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: فونیکس

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع سرویس قاشق و چنگال را تا 55% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
1,300,000
سود شما
715,000
قیمت جدید
585,000

 

سرویس قاشق چنگال در آشپزخانه مدرن انواع مختلفی دارند از جمله قاشق چنگال یونیک، قاشق چنگال طلایی، قاشق چنگال ناب استیل و ...که هرکدام از این سرویس قاشق چنگال را میتوان با توجه به وسایل آشپزخانه خریداری کرد. جنس هر کدام از این سرویس قاشق چنگال ها از جمله قاشق چنگال یونیک، قاشق چنگال طلایی و قاشق چنگال ناب استیل متفاوت است و بسته به مصرف خود میتوان یکی از این سرویس قاشق چنگال را انتخاب کرد. سرویس قاشق چنگال میتواند زیبایی خاصی به سفره و میز پذیرایی ببخشد مثلا قاشق چنگال یونیک خاص بودن خود را دارد.

 

 

قاشق چنگال ناب استیل درخشش و جذابیت بسیاری دارد و در نهایت قاشق چنگال طلایی زیبایی خاصی به میز پذیرایی میبخشد. قیمت سرویس قاشق چنگال در مارک ها و برندهای موجود متفاوت است.تنوع قیمت سرویس قاشق و چنگال بسیار زیاد است. میتوانید قیمت سرویس قاشق و چنگال خود را انتخاب کنید. سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه موجود در این سایت  یکی از قاشق چنگال ناب سایت های مختلف است.

 

بهترین مارک سرویس قاشق چنگال:

 

البته قاشق چنگال طلایی نیز کیفیت بالایی دارد. قاشق چنگال 12 پارچه که قاشق چنگال ناب استیل خوانده میشود ک با ضربه دیدن شکل آن عوض نمیشود و رنگ آن نیز ثابت است. تعداد آن 12 عدد است که با این قیمت سرویس قاشق و چنگال بسیار مناسب است. 50 درصد از مشتریانی که این محصول را با کدتخفیف خریداری کرده اند از کیفیت بالای این محصول بسیار راضی بوده اند. انواع سرویس قاشق و چنگال از قبیل قاشق چنگال طلایی و قاشق چنگال یونیک در سایت های مختلف فراوان است.

 

تنها با بررسی قیمت سرویس قاشق و چنگال در فروشگاه های دیگر و بررسی قیمت این محصول را میتوانید به راحتی با کمترین قیمت سرویس قاشق و چنگال مورد نظر خود را از سایت با تخفیف خریداری کنید. تمامی برندهای موجود مانند قاشق چنگال یونیک و... در بازار، در سایت های مختلف برای شما مشتریان عزیز فراهم اورده شده است تا به آسانی خرید خود را انجام دهید. 

 

نظرات مشتریانی که این سرویس را خریداری کرده اند:

نظرات مثبت درباره این محصول: قیمت عالی. تخفیف ویژه. بسیار عالی. کاربردی. اصولی ساخته شده. سبک بودن. 

 

نظرات منفی درباره ی این محصول: کیفیت پایین. قیمت نامناسب. لبه تیز. 

 

جمع بندی نظرات مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند: طبق قیمت مناسب و جنس عالی این محصول و بالا بودن کیفیت این سرویس ارزش خرید کردن از سایت باسلام را دارد. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه