لوگو تخفیف هات

تخفیف 39% خرید تابلو فرش دستباف

39 درصد
0
146
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
39%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید تابلو فرش" میتوانید از 39% تخفیف ویژه برای خرید انواع تابلو فرش از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
16,335,000
سود شما
6,435,000
قیمت جدید
9,900,000

خصوصیات تابلو فرش: 

تابلو فرش دستباف تبریز فرشی است که در اندازه و ابعاد کوچک تر بافته شده است. تابلو فرش دستباف تبریز کالای باارزش و هنری به حساب می آید که جنبه ی تزیینی دارد. این محصول معمولا روی دیوار نصب میشود و جنبه زیبایی و تزیینی دارد. تابلو فرش دستباف تبریز انواع مختلفی دارند. تابلو فرش دستباف تبریز و انواع دیگر نمونه های اصیلی هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند. قیمت تابلو فرش دستبافت بستگی به عوامل مختلفی دارد. اندازه هر چقدر که اندازه تابلو بزرگ تر باشد، قیمت تابلو فرش دستباف بیشتر میشود. هر چقدر هم که کیفیت محصول بالا تر برود منطقی است که قیمت تابلو فرش دستباف بیشتر میشود. اما امروزه بسیاری از تابلو فرش ها ماشینی شده اند و بیشتر طرح تابلو فرش دستباف هستند. اما همین تابلو فرش ها که طرح تابلو فرش دستبافت را دارند طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و در میان مردم خرید با کدتخفیف بسیار پر فروش شده اند.

تابلو فرش

مشخصات تابلو فرش دستباف:

طرح تابلو فرش دستباف انواع بسیار زیادی دارند. طرح تابلو فرش دستبافت را با توجه به وسایل خانه خود میتوانید انتخاب و خریداری کنید. انواع مختلف طرح تابلو فرش دستباف به صورت چهره، طبیعت و طرح های دیگر هستند که هر کسی با توجه به سیلقه خود میتواند طرح تابلو فرش دستبافت خود را خریداری کند. طرح تابلو فرش بستگی به نقشه تابلو فرش دارد. معمولا اطلاعات مربوط به تابلو فرش را و یا هر فرشی را در پشت آن جای گذاری میشود، با چک کردن پشت تابلو فرش و یا فرش میتوانید از اطلاعات مربوط به آن مطلع شوید. اطلاعات پشت تابلو همیشه اطلاعات بسیار مفیدی به مشتری می دهند که شما میتوانید با توجه به آن ها از نوع گره و نقشه تابلو فرش دستبافت مطلع شوید. یکی از سایت هایی که تعداد بسیار بالایی میتوانید نقشه تابلو فرش دستباف مختلف بافته شده را تهیه و مشاهده نمایید سایت باسلام و دیجی کالا و ... است. علاوه بر تخفیف فرش از این سایت ها می توانید تخفیف لوازم برقی را نیز دریافت کنید.

 

خرید با تخفیف تابلو فرش

این محصول از محصولات تبریز است و از اسم آن واضح است که دستباف است. نقشه تابلو فرش دستبافت بسیار زیبا بوده و بافندگان بسیار عالی توانسته اند این محصول را ببافند. قیمت تابلو فرش دستبافت تبریز بسیار مناسب و به صرفه است البته در بعضی سایت ها قیمت تابلو فرش دستباف بسیار ارزان تر از دیگر سایت ها و فروشگاه ها است. تابلو فرش تبریز دارای 39% تخفیف ویژه است که قیمت تابلو فرش دستباف را بسیار مقرون به صرفه میکند.باید توجه داشته باشید که نقشه تابلو فرش دستباف مختلف هر چقدر ریز تر باشد بسیار جذاب تر به نظر میرسد. البته این به سیلقه مخاطب بستگی دارد. انواع نقشه تابلو فرش دستبافت در بعضی سایت ها بسیار زیاد است و تنوع بسیار زیادی دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه