لوگو تخفیف هات

خرید پاک کننده آرایش صورت تا 54% تخفیف

54 درصد
0
110
5
اشتراک گذاری
خرید پاک کننده آرایش صورت تا 54% تخفیف
54%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: درمالین

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع پاک کننده صورت از برند درمالین را تا 54% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
236,600
سود شما
128,600
قیمت جدید
108,000

خصوصیات پاک کننده آرایش صورت:

برای حفظ شادابی و تازگی پوست نیاز هست که سلولهای مرده از لایه های رویی برداشته شوند و سلولهای جدید جایگزین گردند. پاک کننده با ترکیبی از مواد با دانه های ریز که ساختار آن را زبرتر می کند به خوبی این امر را امکان پذیر می سازد. کرم شستشو روزانه و پاک کننده آرایش صورت و از بین برنده جوش های سرسیاه می باشد. این پاک کننده قابل استفاده روزانه نیز می باشد. این پاک کننده قوی و لایه بردار نرم امکان پاک نمودن انواع مدل آرایش و آرایش عروس را دارد.

این پاک کننده به صورت عمقی پوست را پاک و تمیز نموده و هیچ آسیبی نیز به پوست نمی رساند و مناسب انواع پوست می باشد. این شوینده ها برای انواع مدل آرایش و آرایش عروس کاربرد دارند. این اجناس را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با قیمت مناسب تهیه کنید.

نظرات کابران:

 

نقاط مثبت: قیمت مناسب، کیفیت عالی

نقاط ضعف: دیر کف می کند.

جمع بندی نظرات کاربران: خرید این محصول را با کدتخفیف از دی جی استایل پیشنهاد می شود. برای خرید کالای زنانه و آرایشی به سایت خانومی نیز می توانید مراجعه نمایید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه