لوگو تخفیف هات

کد های همراه اول

کد های همراه اول

همراه اول از پیشکسوت ها در میان اپراتور های ایران است. شما می توانید جدیدترین و معتبر ترین تخفیف های همراه اول را برای خرید اینترنت و شارژ به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.9 از 171 رای)
کوپن و کد تخفیف
20گیگ اینترنت رایگان همراه اول هدیه وزارت ارتباطات

20گیگ اینترنت رایگان همراه اول هدیه وزارت ارتباطات

کاربران همراه اول میتوانید با شماره‌گیری این کد دستوری (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع)، از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در پیام‌رسان‌های بومی و شبکه تلوبیون بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

مشترکین همراه اول می‌توانید از 50 گیگ اینترنت رایگان، با دانلود و نصب اپلیکیشن ذره بین و دعوت دوستانتان بهره مند شوید. قابل توجه کاربران بسته اینترنتی به ازای افرای که دعوت میکنید متفاوت است از 2 تا 50 گیگابایت می باشد، بسته‌های هدیه روزانه است و فقط 24 ساعت مهلت استفاده از آن را خواهید داشت. جهت استفاده بروی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

همراه اول در طرح مدار فیروزه ای خود بسته های مکالمه و اینترنت ساعتی و کوتاه مدت را برای مشترکین دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است که در هر ساعت و مکان های مختلف شبکه قیمت متفاوتی دارد که یا از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه ای و یا با شماره گیری کد #121* این بسته ها را می توان استفاده نمود. این بسته ها از نظر تعداد محدودیتی نداشته و بعد از اتمام بسته اول بلافاصله می توانید از بسته بعدی استفاده نمایید، و همچنین می توانید از بسته مکالمه و اینترنت مدار فیروزه ای به طور هم زمان استفاده نمایید.ضمنا این بسته ها قابلیت رزرو نداشته و مشترکین توجه داشته باشند که بعد از اتمام بسته مدار فیروزه ای مصرف آنها با تعرفه عادی محاسبه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
نحوه فعال سازی سرویس VoLTE مکالمه و اینترنت با کیفیت از همراه اول

نحوه فعال سازی سرویس VoLTE مکالمه و اینترنت با کیفیت از همراه اول

کاربران گرامی برای فعال سازی سرویس VoLTE میتوانید کد دستوری *10*7# را شماره‌گیری کنید تا سرویس (VoLTE) برای شما فعال شود.بعد از دریافت پیامک فعال سازی، در تنظیمات گوشی موبایل خود گزینه VoLTE را فعال کنید. با فعال سازی رایگان سرویس VoLTE بدون پرداخت هیچ هزینه مازادی کیفیت مکالمه بالاتری خواهید داشت. جهت جزئیات بیشتر بروی گزینه " فعال سازی " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت رایگان همراه اول تا 20 گیگابایت در طرح جوانان

کد اینترنت رایگان همراه اول تا 20 گیگابایت در طرح جوانان

کاربران جوان زیر 25 سال می توانند با شماره گیری کد #15*1* شارژ سیم کارت خود از اینترنت هدیه بهره مند شوند. به این صورت که با شارژ 5 هزارتومان 300 مگابایت، با شارژ 10 هزارتومان 1 گیگابایت،با شارژ 20 هزارتومان 3 گیگابایت،با شارژ 50 هزارتومان 8 گیگابایت و با شارژ 100 هزارتومان از 20 گیگابایت اینترنت برخوردار میشوند. این جهت دریافت اینترنت کافیست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
سیم کارت دانشجو شامل شارژ رایگان،پیامک و اینترنت

سیم کارت دانشجو شامل شارژ رایگان،پیامک و اینترنت

بسته اینترنت ۵ گیگابایتی ۵ ماهه (ماهانه یک گیگابایت)،بسته ۵۰ دقیقه‌ مکالمه ۳۰ روزه (درون شبکه و ثابت)،بسته ۵۰ پیامک ۳۰ روزه،تخفیف تعرفه مکالمه و پیامک درون شبکه دانشجویی،5000 ریال اعتبار اولیه برخوردار خواهید شد. سیم‌‌کارت اعتباری دانشجو مختص دانشجویان عزیز بوده و در سراسر کشور دسترس می‌باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در سایت همراه‌اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اینترنت همراه اول ویژه بسته رومینگ حج

کد تخفیف اینترنت همراه اول ویژه بسته رومینگ حج

مشترکین همراه اول که قصد سفر حج در ایام حج واجب (از تاریخ 2 اردیبهشت تا 15 تیر 1403) را دارند، می‌توانند با همراه داشتن سیم‌کارت خود از مزایای رومینگ ویژه حج همراه اول بهره‌مند شوند. این خدمات شامل خرید بسته‌های مکالمه و اینترنت بین‌المللی و دسترسی راحت به وبسایت‌های ایرانی و بانک‌ها می‌باشد. شما با وارد کردن کد تخفیف # 40 * 10 * می‌توانید بسته‌های رومینگ ویژه حج همراه اول را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر از تخفیف همراه اول در کمپین رومینگ حج 1403 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

همراه اول برای کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا 6 ام ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند هدایای ویژه ای را در نظر گرفته است. این هدایا شامل یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای هدیه می‌ باشد. لازم به ذکر است، هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی‌شود، لذا مشترکین مشمول طرح می‌بایست با شماره گیری کد #115*10* شخصاً هدیه مکالمه را فعال نمایند. همچنین مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان 30 ام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان را در روز دلخواه خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد مکالمه رایگان همراه اول با تخفیف 40% ویژه دانشجویان

کد مکالمه رایگان همراه اول با تخفیف 40% ویژه دانشجویان

کاربران دارای سیم کارت های دانشجویی همراه اول میتوانند از 100% تخفیف مکالمه درون شبکه همراه اول و تلفن ثابت در جمعه ها بهره مند شوند. برای فعال سازی کافی است کد #44*10* را شماره گیری فرمایید.برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
جایزه و کد تخفیف سیم کارت همراه اول با فعالسازی سیم کارت خاموش

جایزه و کد تخفیف سیم کارت همراه اول با فعالسازی سیم کارت خاموش

با شماره گیری این کد، پس از روشن کردن و فعال سازی سیم کارت های اعتباری همراه اولی که بیش از 3 ماه از خاموش بودن آن ها میگذرد از جوایز ویژه ای بهره مند خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "دریافت جایزه" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تبدیل سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

تبدیل سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک بر روی "خرید کنید" سیم کارت همراه اول اعتباری خود را با 30% تخفیف به سیم کارت دائمی تبدیل کرده و از 30 گیگا بایت اینترنت هدیه بهره من شود. هزینه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی، بر اساس رفتار مصرفی کاربر تعیین می‌شود که حداکثر مبلغ 1,000,000 ریال می باشد و 360,000ریال از مبلغ پرداختی بابت تضمین پرداخت منظور می گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

معرفی کد های همراه اول:

بسته های همراه اول اینترنت رایگان با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است. انواع بسته اینترنت آن شامل:

 • بسته های بلند مدت
 • کوتاه مدت
 • بسته اینترنت همراه اول نامحدود شبانه
 • و بسته اینترنت ویژه مشترکین جدید کدهای اینترنت همراه اول رایگان می‌باشند.

بنابراین شما می توانید برای مدیریت هزینه هایتان از کد تخفیف همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب و دریافت سیم کارت رایگان با اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.

این اپراتور طرح های تشویقی مانند شارژ سیم کارت شگفت انگیز وکد های رایگان همراه اول طراحی کرده که مشترکین می توانند همزمان با شارژ سیم کارت خود شارژ هدیه دریافت نمایند. با استفاده از اینترنت همراه و کد رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول می توانید برای خرید انواع شارژ سیم کارت، میزان شارژ دریافتی یا بسته اینترنت دلخواه خود را انتخاب کرده و اعتبار سیم کارت خود را اینترنتی دریافت کنید. برای فرستادن پیامک تبلیغاتی انبوه از سیمکارت شخصی خود استفاده نکنید. می توانید با استفاده از کد تخفیف مدیانا از سایت تخفیف هات برای کسب و کار خود پنل پیامکی ایجاد کنید.

 

کد تخفیف همراه اول

معرفی مجموعه همراه اول:

شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول، اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که درسال 1373 به صورت رسمی با عرضه سیم کارت، فعالیتش را آغاز کرد. برخی از خدمات این شرکت، شامل اینترنت نسل ۳و ۴و ۴.۵ ، سامانه خدمات اینترنتی، شارژسیم کارت ، سیم کارت رایگان اعتباری ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ و... در مناسبت های خاص می باشد. مشترکان با ارائه کد تخفیف می توانند ازسیم کارت رایگان اعتباری و کد های رایگان همراه اول وکد هدیه رایگان اینترنت همراه اول بهره مند شوند. همچنین امکان استفاده از طرح اینترنت همراه با وارد کردن کد تخفیف کدهای اینترنت همراه اول رایگان و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰، برای تمامی مشترکین دائمی واعتباری جهت خرید بسته و شارژسیم کارت متناسب با مصرفشان فراهم می باشد.

مشترکین می توانند بسته مکالمه همراه با کد مکالمه ساعتی همراه اول، پیامک همراه و اینترنت همراه را به صورت همزمان فعال نمایند. سامانه خدمات الکترونیکی همراه اول من، نیز برای انجام خدمات خرید اینترنتی آسان و شارژ سیم کارت از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس کلیه مشترکین اعتباری ودائمی قرار دارد.
 

همراه اول چه خدماتی را در سایت خود ارائه می دهد؟

همراه اول فقط یک اپراتور فروش سیمکارت نیست و امکانات متنوع و کاربردی به مشترکین خود ارائه می دهد. در ادامه برخی از این امکانات را ذکر می کنیم:

 • فروش سیمکارت اعتباری، اعتباری و ویژه به صورت غیر حضوری 
 • امکان خرید اقساطی کالای دیجیتال با سیمکارت
 • فروش مودم و اندروید باکس
 • فروش بسته شارژ و اینترنت
 • امکان پرداخت قبض تلفن همراه
 • تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی
 • امکان خرید گوشی موبایل
 • ارائه سیمکارت رومینگ
 • امکان پرداخت بدهی قبض موبایل به صورت اقساطی
   

مزیت های اپراتور همراه اول:

 • ارائه سرویس اینترنت پرسرعت با کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد های رایگان همراه اول
 • میزان پوشش دهی خوب و مناسب ( فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است.)
 • ارائه بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع
 • دسترسی اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار
 • مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت
 • و...

لازم به ذکر است که بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. اما حجم مورد استفاده از نظر این اپراتور برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است.

 

معرفی اپلیکیشن همراه اول؛ همراه من

با نصب اپلیکیشن همراه من، دیگر نیاز نیست برای رسیدگی کارهای خود در اینترنت به جستجو بپردازید. تمامی امکانات ارائه شده از طرف همراه اول برای کاربران، در این اپلیکیشن گرد آمده است. طراحی  و رابط کاربری همراه من ساده بوده و تمام نیازهای مشترکین را برطرف می کند. در ادامه در مورد این اپلیکیشن بیشتر توضیح می دهیم.

 

 

همراه من، بهترین آپ برای انجام خدمات مختلف:

همراه من، اپلیکیشن کاربردی همراه اول است که علاوه خدمات مرتبط با اپراتور همراه اول، خدمات کاربردی دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد.خدماتی این آپ شامل موارد زیر می شود:

 • پرداخت قبض ها و صورت حساب ها
 • امکان مشاهده موجودی شارژسیم کارت های اعتباری و شارژ مجدد آن ها
 • امکان مشاهده گزارش ریز مکالمات
 • امکان خرید انواع بسته های اینترنتی نوترینو با دسته بندی های روزانه، ماهانه، سالانه با نت رایگان همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول
 • فعال سازی هدایا و جوایز بر اساس امتیازات
 • امکان مشاهده کردن تمام فعالیت های انجام شده
 • امکان فعال سازی آوای انتظار
 • و...

مقاله آموزشی اپلیکیشن اپراتور ها مانند آموزش ایرانسل من و آموزش همراه من را می توانید در وبلاگ تخفیف هات مطالعه کنید.
 

تعرفه سیمکارت های همراه اول به چه صورت است؟


تعرفه مکالمه همراه

هزینه مکالمه خط دائمی همراه اول برای تماس با خطوط داخل شبکه، خط ثابت و سایر اپراتورها معادل 599 ریال  و برای خطوط اعتباری 899 ریال در هر دقیقه می باشد.


تعرفه اینترنت همراه اول

هزینه اینترنت همراه اول بدون بسته برای خطوط دائمی در سایتهای داخلی و منتخب معادل 0.2 ریال و برای خطوط اعتباری معادل 0.3 به ازای هر کیلوبایت می باشد.
تعرفه اینترنت عادی برای خطوط دائمی در ازای یک کیلو بایت 0.4 و برای خطوط اعتباری معادل 0.6 می باشد.
برای مشاهده و خرید بسته های اینترنت همراه اول به سایت یا اپلیکیشن همراه اول مراجعه بفرمایید.


تعرفه پیامک همراه اول

هزینه ارسال پیام کوتاه فارسی از  خط دائمی همراه اول به ازای هر صفحه 89 ریال و برای خط اعتباری 106 ریال می باشد. تعرفه ارسال پیامک انگلیسی نیز به ترتیب برای هر صفحه 222 ریال و 264 ریال می باشد.
 

پر حجم ترین تعرفه های اینترنت همراه اول کدام است؟

از جمله دغدغه افرادی که به صورت روزانه از اینترنت استفاده می کنند، زود تمام شدن حجم بسته های اینترنتی است. این نشان دهنده مهم بودن اینترنت و قرار گرفتن آن در جزئی اصلی از زندگی افراد است. به همین منظور در ادامه به معرفی چند نمونه از بسته های پرحجم و مدت دار اپراتور همراه اول خواهیم پرداخت.

 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 70 گیگ
 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 40 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم 50 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم 35 گیگ
 • بسته اینترنت چهار ماهه با حجم 25 گیگ
 • بسته اینترنت سه ماهه با حجم 25 گیگ
 • و...

معرفی اینترنت رایگان همراه اول

کد اینترنت رایگان همراه اول یکی از محبوب‌ترین تخفیف های کاربران همراه اول می باشد. برای دریافت بسته رایگان همراه اول چندین روش وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می کنیم.

بسته اینترنت همراه اول رایگان با نصب اپلیکیشن همراه من

با نصب اپلیکیشن همراه من و یا بروزرسانی آن می‌توانید از 10 گیگ بسته رایگان همراه اول برخوردار شود.
مزایای استفاده از اپلیکشن همراه من را پیشتر برای شما ذکر کرده‌ایم و این برنامه را میتوانستید از طریق سایت اصلی همراه اول و یا بازار دانلود نمایید.

کد شارژ رایگان همراه اول در باشگاه فیروزه ای

مشترکین خطوط همراه اول می‌توانند با خرید شارژ، پرداخت قبض و… در باشگاه فیروزه ای همراه اول امتیاز کسب کرده و سپس با امتیازهای خود اقدام به تهیه بسته های 6 گیگ اینترنت رایگان همراه اول، کد اینترنت داخلی همراه اول رایگان، اینترنت رایگان امروز و… کنند.

کد اینترنت همراه اول رایگان در دوشنبه سوری

همراه اول در طرحی جذاب،در هر دوشنبه آخر ماه اقدام به ارائه هدایای مختلفی مانند کد 70 گیگ اینترنت رایگان همراه اول، کد شارژ رایگان همراه اول، کد اینترنت داخلی همراه اول رایگان و… به مشترکین خود می کند. برای دستیابی به این جوایز فقط کافی است که کد دستوری #64*100* را شماره گیری نمایید.

دریافت نت رایگان همراه اول

مشترکین همراه اولی که زیر 25 سال سن دارند، می توانند همراه کد شارژ رایگان همراه اول خود بسته رایگان همراه اول نیز هدیه بگیرند.

کد اینترنت داخلی همراه اول رایگان

برای دستیابی به کد اینترنت داخلی همراه اول رایگان به سایت my.gov.ir مراجعه نمایید و از 10 گیگ اینترنت داخلی رایگان که معادل 5 گیگ اینترنت بین الملل خواهد بود بهره مند شوید. فعال سازی اینترنت بر روی یکی از سیم کارت های هر فرد به خواسته خود انجام می‌شود. 

اینترنت هدیه همراه اول

همچنین کد فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول ویژه تمامی مشترکین، میتوانند در روز تولد خود با شماره گیری کد دستوری #4121*10* از 2 گیگ نت رایگان همراه اول و 24 ساعت مکالمه رایگان و یا دریافت 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای برخوردار شوید.

بسته اینترنت همراه اول رایگان اعتباری و دائمی

مشترکین سیمکارت اعتباری و یا دائمی همراه اول میتوانند با تبدیل سیمکارت خود به نسل 4 و 5 اینترنت رایگان همراه اول دریافت کنند.

علاوه بر روش‌های ذکر شده، با مراجعه به سایت تخفیف هات نیز می توانید به صورت رایگان از کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان همراه اول، 6 گیگ نت رایگان همراه اول، کد 70 گیگ اینترنت رایگان همراه اول و… بهره مند شوید.

دریافت کد تخفیف همراه اول من:

کدهای رایگان همراه اول مانند کد مکالمه ساعتی همراه اول، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق وب سایت تخفیف هات می توانید سیم کارت همراه اول و سایر خدمات را با کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ تهیه و خریداری کنید. همچنین می توانید کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی را از اپراتور ایرانسل در تخفیف هات در صفحه برند ایرانسل دریافت کنید. جدیدترین کد های همراه اول بصورت تست شده و معتبر جهت دریافت اینترنت رایگان همراه اول و مکالمه رایگان را مجانی از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

 

کد تخفیف های همراه اول

همراه اول سعی دارد با ارائه طرح های خاص و تخفیفی خود رضایت مشتریان خود را جلب کند. این تخفیف ها گاهی در قالب کد تخفیف و گاهی در قالب طرح های ویژه عرضه می شوند. 


کد تخفیف اینترنت 

کد تخفیف اینترنت رایگان یکی از جذاب ترین تخفیف هایی است که هر اپراتور تلفن می تواند ارائه دهد. همراه اول در مناسبتهای خاص مانند روز پدر یا ولادت و... اقدام به ارائه کد اینترنت رایگان و یا خرید اینترنت با کد تخفیف می کند. این کد تخفیف ها دارای مدت محدودی هستند.


کد تخفیف خرید شارژ

با خرید هر سیمکارت جدید از همراه اول صاحب شارژ رایگان خواهید شد. همچنین هنگام وارد کردن کد شارژ می توانید آن را به صورت فوق العاده وارد کنید و از شارژ بیشتری برخوردار شوید. با شماره گیری کد دستوری شارژ بانوان، شارژ وفاداری، شارژ جوانان نیز به ترتیب اعتبار 30 درصدی شارژ ، اعتبار 1 درصدی شارژ و ا گیگ بایت اینترنت 3 روزه نسبت به حالت عادی در اختیار شما قرار می دهند. برای مشاهده کد دستوری انواع شارژ همراه اول به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

کد تخفیف خرید سیمکارت

مشتریانی که علاقه مند به خرید سیمکارت همراه اول هستند می توانند از این کد تخفیف استفاده کنند و سیمکارت جدید مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنند.


کد تخفیف مناسبتی و ویژه

کد تخفیف اربعین، کد تخفیف رومینگ حج و کد تخفیف دوشنبه سوری و... از نمونه کد تخفیف هایی است که در زمان و مناسبتهای خاص و مشخص به کاربران همراه اول ارائه می شود. با مراجعه به سایت تخفیف هات و جستجوی همراه اول می توانید کلیه کدتخفیف همراه اول را مشاهده بفرمایید.

کد تخفیف بسته ترکیبی

بسته ترکیبی همراه اول شامل مکالمه، اینترنت و پیامک است که کاربران با خرید یک بسته می توانند به تمامی این امکانات دسترسی پیدا کنند. این بسته قیمت پایین تری نسبت به حالت معمول دارد و با تخفیف ارائه می شود. مانند بسته های مدار فیروزه ای که پیشنهادهای جذابی را در ساعات مختلف ارائه می کند.
 

چگونه از کد های همراه اول می توانم استفاده کنم؟

برای استفاده از کد اینترنت رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین با عضویت درخبرنامه سایت می توانید به سرعت از کد اینترنت رایگان همراه اول و سایر برند ها مانند کد دوست به دوست ۷۲۴ مطلع شوید.

 

راهنمای استفاده از کد تخفیف کد های رایگان همراه اول:

 • ابتدا وارد صفحه کد های تخفیف در تخفیف هات می‌شویم و بر روی یکی از آن کدها کلیک می‌کنیم.
 • پس از مشاهده توضیحات راجع به کد رایگان همراه اول ، کد ارائه شده را کپی می کنیم
 • سپس روی دکمه خرید کنید کلیک می‌کنیم تا وارد mci.ir شویم.
 • بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم.
 • خدمات مورد نیازمان را انتخاب می کنیم و مراحل خرید را تکمیل می کنیم
 • و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم

در این روش و با استفاده از کد تخفیف های کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ارائه شده توسط تخفیف هات می‌توانید ارزان‌تر از خدمات این مجموعه نظیر خدمات همراه اول اینترنت رایگانش استفاده کنید.

 

کد های همراه اول

 

نظر کاربران در خصوص استفاده از کد تخفیف کدهای رایگان همراه اول:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت از جهت:

 • سرعت و پوشش دهی خوب
 • تنوع ارائه خدمات
 • خدمات پشیبانی 24 ساعته

رضایت کافی داشته اند و این سامانه را به کسانی که به دنبال کد تخفیف خرید رمز های اینترنت رایگان همراه اول هستند پیشنهاد داده اند.

 

ارائه تمامی کد های همراه اول برای شارژ رایگان سیم کارت همراه اول ، اینترنت رایگان :

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، ماند ارائه کد های رایگان همراه اول ، کد مکالمه ساعتی همراه اول گامی موثر بردارد. در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه رمز های اینترنت رایگان همراه اول و... به صورت ارزان تر اقدام کنید. و یا از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه و... با حجم نامحدود بهره مند شوید. شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف به ویژه شارژ سیم کارت، سیم کارت رایگان، اینترنت همراه جهت خرید متنوع و بی نظیر سرویس های ویژه این سامانه از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید کد تخفیف اسیاتک و کد تخفیف پیشگامان و سایر کسب و کارها و خرید انواع محصولات مانند تخفیف گوشی نیز در تخفیف هات در دسترس می باشد.

 

راه های ارتباطی با همراه اول

تماس از طریق خط همراه اول: ۹۹۹۰
تماس از تلفن ثابت: ۰۹۱۲۹۹۹۰
ایمیل: ۹۹۹۰@mci.ir
 

ارسال نظرات