لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

صد (100) گیگ اینترنت و مکالمه 100% رایگان در دوشنبه سوری همراه اول

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
3
324
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف همراه اول
راهکار اول: منقضی

مشترکین همراه اول از طریق سایت تخفیف هات با شماره گیری کد دستوری #1*64*100* درآخرین دوشنبه هر ماه از بسته های ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی 1 روزه و مکالمه های 100% رایگان میتوانند استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*100*64#
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت همراه اول، ارائه دهنده بسته های اینترنت :

همراه اولی شوید و جوایز بسیاری دریافت کنید در اولین دوشنبه سوری از بسته های هدیه دیتای 100 مگ تا 100 گیگ 1 روزه دریافت کنید. کوپن تخفیف و کد تخفیف اینترنت را از تخفیف هات دریافت نمایید.

خصوصیات دوشنبه سوری:

همراه اول یکی از بهترین اپراتور های ایران است که با خریداری سیم کارت های این اپراتور میتوانید از هدایا و تخفیف های بسیاری بهرمند شوید. همراه اول بسته های بسیار مناسب و به صرفه ای دارد که میتوانید با استفاده از این بسته ها بسیار مقرون به صرفه تر اینترنت خریداری فرمایید. طرح های مکالمه و کد های همراه اول و کوپن تخفیف همراه اول که بسیار پر طرفدار میباشد به نام دوشنبه سوری است که به مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری خود جوایز متفاوتی میدهد.

شما میتوانید برنده ی این جوایز باشید. پس از اولین دوشنبه سوری که 30 دی ماه است دوشنبه ی آخر هر ماه به مشترکین جوایز متنوعی داده میشود این جوایز هر چیزی میتواند باشد. تنها کافی است پس از خریداری سیم کارت همراه اول، بسته دوشنبه سوری همراه اول را نصب کنید و از جوایز و هدایا بهرمند شوبد. علاوه بر این ها شما میتوانید خرید شارژ خود را از سایت همراه اول انجام دهید و تا %5 کوپن تخفیف این سایت بهرمند شوید و از همراه اولی بودن خود لذت ببرید.

دریافت کد اینترنت رایگان همراه اول از تخفیف هات:

کد و کوپن تخفیف اینترنت رایگان همراه اول و کد تخفیف همراه اول، کد رایگان همراه اول هستند که برای کاربران در نظر گرفته شده است. اینترنت رایگان همراه اول را با کد رایگان همراه اول که در تخفیف هات است دریافتن نمایید. اینترنت همراه اول رایگان هزینه های ارتباطی شما را کاهش می دهد. کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول را به راحتی می توانید پیدا کنید. برای یافتن کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول تنها کافی است به takhfifhot سر بزنید. کد های رایگان همراه اول تست شده و معتبر روی سایت قرار گرفته است. کوپن تخفیف و کد های رایگان همراه اول ویژه رمز های اینترنت رایگان همراه اول، کد و کوپن تخفیف همراه اول برای مکالمه و ... می باشد. کدهای رایگان همراه اول را تنها از تخفیف هات بگیرید. کدهای اینترنت همراه اول رایگان، رمز های اینترنت رایگان همراه اول و کدهای رایگان همراه اول ویژه سایر خدمات به صورت کدهای دستوری می باشند. پس به یاد داشته باشید کدهای اینترنت همراه اول رایگان را برای کاهش هزینه های خود حتما استفاده نمایید.

ارسال نظرات