لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اینترنت

کد تخفیف اینترنت

امتیاز دهید
(امتیاز 3.97 از 61 رای)
خدمات و فروش نرم افزار
خدمات و فروش نرم افزار
35 تخفیف
3
سرویس‌های ابری و هاستینگ
سرویس‌های ابری و هاستینگ
73 تخفیف
2
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
23 تخفیف
4
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
126 تخفیف
61
کوپن و کد تخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
 20گیگ اینترنت رایگان رایتل هدیه وزارت ارتباطات

20گیگ اینترنت رایگان رایتل هدیه وزارت ارتباطات

کاربران رایتل میتوانید با شماره‌گیری این کد دستوری (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع)، از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در پیام‌رسان‌های بومی و شبکه تلوبیون بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
20گیگ اینترنت رایگان همراه اول هدیه وزارت ارتباطات

20گیگ اینترنت رایگان همراه اول هدیه وزارت ارتباطات

کاربران همراه اول میتوانید با شماره‌گیری این کد دستوری (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع)، از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در پیام‌رسان‌های بومی و شبکه تلوبیون بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
 20گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه وزارت ارتباطات

20گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه وزارت ارتباطات

کاربران گرامی با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 5 ستاره 1 مربع، میتوانید از 20 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه وزارت ارتباطات ویژه استفاده از پیام‌رسان‌های منتخب داخلی از جمله بله، ایتا، سروش و...بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی تا 50 گیگابایت

با نصب اپلیکیشن ایرانسل من برای اولین بار از 50 گیگابایت اینترنت بهره مند خواهید شد. با دعوت دوستانتان آن ها نیز از 50 گیگ اینترنت بهره مند خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 300 هزارتومانی سرویس اینترنت ثابت 6 ماهه آسیاتک

کد تخفیف 300 هزارتومانی سرویس اینترنت ثابت 6 ماهه آسیاتک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزار تومان تخفیف در خرید سرویس اینترنت ثابت، 6 ماهه 400 گیگ + سیم‌کارت LTE از آسیاتک بهره‌مند شوید. قابل توجه کد تخفیف روی سایر سرویس اینترنت ثابت LTE اعمال نمی‌شود. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 18% نامبرلند غیر اول

کد تخفیف 18% نامبرلند غیر اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 18% تخفیف تا سقف 100هزار تومان ویژه خرید غیر اول، برای خرید شماره های مجازی شبکه های اجتماعی از سایت نامبرلند بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

18% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 12% نامبرلند خرید اول

کد تخفیف 12% نامبرلند خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 12% تخفیف تا سقف 100هزار تومان ویژه خرید اول، برای خرید شماره های مجازی تلگرام و سرویس های آنلاین از سایت نامبرلند بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

12% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

مشترکین همراه اول می‌توانید از 50 گیگ اینترنت رایگان، با دانلود و نصب اپلیکیشن ذره بین و دعوت دوستانتان بهره مند شوید. قابل توجه کاربران بسته اینترنتی به ازای افرای که دعوت میکنید متفاوت است از 2 تا 50 گیگابایت می باشد، بسته‌های هدیه روزانه است و فقط 24 ساعت مهلت استفاده از آن را خواهید داشت. جهت استفاده بروی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 10% نامبرلند ویژه اولین خرید

کد تخفیف 10% نامبرلند ویژه اولین خرید

از طریق سایت تخفیف هات میتوانید 10% تا سقف 100هزارتومان تخفیف، برای خرید شماره‌های مجازی و خدمات مربوط به اکانت پلتفرم‌های مختلف از وبسایت نامبرلند دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

همراه اول در طرح مدار فیروزه ای خود بسته های مکالمه و اینترنت ساعتی و کوتاه مدت را برای مشترکین دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است که در هر ساعت و مکان های مختلف شبکه قیمت متفاوتی دارد که یا از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه ای و یا با شماره گیری کد #121* این بسته ها را می توان استفاده نمود. این بسته ها از نظر تعداد محدودیتی نداشته و بعد از اتمام بسته اول بلافاصله می توانید از بسته بعدی استفاده نمایید، و همچنین می توانید از بسته مکالمه و اینترنت مدار فیروزه ای به طور هم زمان استفاده نمایید.ضمنا این بسته ها قابلیت رزرو نداشته و مشترکین توجه داشته باشند که بعد از اتمام بسته مدار فیروزه ای مصرف آنها با تعرفه عادی محاسبه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
نحوه فعال سازی سرویس VoLTE مکالمه و اینترنت با کیفیت از همراه اول

نحوه فعال سازی سرویس VoLTE مکالمه و اینترنت با کیفیت از همراه اول

کاربران گرامی برای فعال سازی سرویس VoLTE میتوانید کد دستوری *10*7# را شماره‌گیری کنید تا سرویس (VoLTE) برای شما فعال شود.بعد از دریافت پیامک فعال سازی، در تنظیمات گوشی موبایل خود گزینه VoLTE را فعال کنید. با فعال سازی رایگان سرویس VoLTE بدون پرداخت هیچ هزینه مازادی کیفیت مکالمه بالاتری خواهید داشت. جهت جزئیات بیشتر بروی گزینه " فعال سازی " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف

دریافت اینترنت رایگان واقعی:

امروزه بسیاری از اپراتورها، برای جذب و نگهداری مشتریان، اقدام به ارسال اینترنت رایگان و کد اینترنت رایگان، بدون اخذ هیچ گونه مبلغی برای کاربران خود می نمایند. برخی از اپراتورها، هر سال در تاریخ تولد مشتریان، به آنها دو گیگا بایت اینترنت رایگان هدیه می دهند. بعضی دیگر از مشترکین، با تغییر اشتراک خود از سیم کارت اعتباری به سیم کارت های دائمی، میتوانند از چند گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوند. البته در برخی مواقع نیز به طور اتوماتیک برای کاربران، اینترنت پرسرعت رایگان در نظر گرفته می شود و از طرف اپراتور، به عنوان هدیه به کاربر ارائه می گردد. یکی از آسان ترین روش هایی که می توانید از طریق آن اینترنت رایگان دریافت کنید این است که برنامه اپراتور مربوطه را از سایت رسمی آن دانلود کنید و نصب نمایید.

 

چگونه از اینترنت رایگان واقعی و پرسرعت بهره مند شوید؟

در صورتی که گوشی شما، قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G یا LTE را دارد، می توانید سیم کارت فعلی خود را به صورت رایگان به یوسیم تبدیل کنید. در صورتیکه در سیستم تلفن شما قابلیت 4G ثبت نشده باشد، می توانید با پرداخت مبلغ کمی، سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود را به یوسیم تعویض کنید. حداکثر یک هفته پس از تعویض یوسیم، هدیه بسته اینترنت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و مشترکین سیم کارت اعتباری به صورت اینترنت رایگان با کد اینترنت رایگان، فعال خواهد شد. برخی از اپراتورها مانند ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده است و در آن امکانات متنوعی جهت مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت در آن ایجاد کرده است. کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان آن را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند.

 

دسته بندی بسته های اینترنت و انواع آن:

بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول، کد های ایرانسل و کد های رایتل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. حجم مورد استفاده از نظر اپراتورها برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است. معمولاً اپراتورها حجم مورد استفاده برای سایت‌های داخلی را نصف حجم سایت‌های خارجی محاسبه می‌کنند. بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع، با قیمت های متفاوتی موجود می باشد و همگی دارای اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار هستند.

 

مقایسه اپراتورهای تلفن همراه:

سرعت اینترنت یک فاکتور پر اهمیت برای مشترکین اپراتورهای تلفن همراه محسوب می‌شود. ایرانسل یکی از شرکت هایی است که اینترنت خود را به عنوان اولین اپراتور در این بخش ارائه کرده است تا مشترکین ایرانی هم از این تکنولوژی بهره‌مند شوند. این شرکت به عنوان کم هزینه‌ترین شرکت در مقابل ارایه خدمات شناخته شد. همراه اول نیز یکی دیگر از اپراتورهای تلفن همراه است که پر سرعت ترین سرویس اینترنت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. میزان پوشش دهی خوبی که دارد، فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است. همراه اول و ایرانسل دو اپراتور مطرح کشور هستند که هر کدام به نحوی برای جذب مشترکین بیشتر تلاش می‌کنند. اینترنت یکی از مواردی است که اپراتورها روی آن مانور زیادی می‌دهند و خود را مدام به عنوان بهترین و پرسرعت‌ترین سرویس‌دهنده در این زمینه معرفی می‌کنند.

 

دریافت اینترنت و مکالمه رایگان:

با خرید سیم‌کارت اعتباری و خرید سیم کارت دائمی هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن طرح محاسبه خواهد شد. مشترکان می توانند با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایشان را مطابق با الگوی مصرف کاهش دهند. خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت، مکالمه رایگان و پیام صوتی و هدایای ویژه مثل اینترنت رایگان، بسته مکالمه رایگان و ... برای جلب رضایت کاربران ارائه می شود. سیم‌ کارت های اعتباری به شما امکان می‌دهد همواره هزینه‌های تلفن همراهتان را کنترل کنید. با خرید این نوع سیم‌کارت، اعتبار مورد نیازتان را نقدی می‌خرید و سپس بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک و دریافت صورت‌حساب، می‌توانید تماس بگیرید، پیامک بفرستید و از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از سیم‌ کارت دائمی، در انتهای ماه تنها یک صورت حساب دریافت می‌کنند که دریافت ریز مکالمات تنها بخشی از این امکانات است.

 

ارائه کد تخفیف بسته و اینترنت رایگان واقعی همراه اول، ایرانسل و... به صورت تست شده:

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، گامی موثر بردارد. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه اینترنت پرسرعت جهت سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری و ... به صورت ارزان تر اقدام کنید. همچنین از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه، کد اینترنت رایگان و ... با حجم نامحدود بهره مند شوید. زمانی که اینترنت هدیه به شما تعلق می گیرد، در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. برای خرید بسته های اینترنت با تخفیف می توانید از تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات نیز بهره مند شوید. همچنین کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف همراه اول، رایتل و ... نیز در دسترس می باشد.

ارسال نظرات