لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اینترنت

کد تخفیف اینترنت

امتیاز دهید
(امتیاز 3.95 از 65 رای)
خدمات و فروش نرم افزار
خدمات و فروش نرم افزار
35 تخفیف
3
سرویس‌های ابری و هاستینگ
سرویس‌های ابری و هاستینگ
75 تخفیف
2
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
23 تخفیف
4
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
132 تخفیف
65
کوپن و کد تخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 10% نامبرلند ویژه اولین خرید

کد تخفیف 10% نامبرلند ویژه اولین خرید

از طریق سایت تخفیف هات میتوانید 10% تا سقف 100هزارتومان تخفیف، برای خرید شماره‌های مجازی و خدمات مربوط به اکانت پلتفرم‌های مختلف از وبسایت نامبرلند دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف تا 30 درصد برای خرید اکانت چت جی پی تی از نامبرلند

تخفیف تا 30 درصد برای خرید اکانت چت جی پی تی از نامبرلند

با استفاده از کد تخفیف میتوانید تا 30% تخفیف، برای خرید اکانت چت جی پی تی از وبسایت نامبرلند دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 18% نامبرلند غیر اول

کد تخفیف 18% نامبرلند غیر اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 18% تخفیف تا سقف 100هزار تومان ویژه خرید غیر اول، برای خرید شماره های مجازی شبکه های اجتماعی از سایت نامبرلند بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

18% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 12% نامبرلند خرید اول

کد تخفیف 12% نامبرلند خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 12% تخفیف تا سقف 100هزار تومان ویژه خرید اول، برای خرید شماره های مجازی تلگرام و سرویس های آنلاین از سایت نامبرلند بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

12% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خرید سیمکارت ایرانسل با هدیای ویژه

کد تخفیف خرید سیمکارت ایرانسل با هدیای ویژه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید سیم کارت ایرانسل را فقط با 20 هزارتومان خریداری نمایید. این سیم کارت دارای 130 هزارتومان پاداش نقدی و 5 گیگ اینترنت و 60 دقیقه مکالمه رایگان 3 ماهه و 60 پیامک رایگان می باشد. برای دریافت این سیم کارت بر روی "خرید سیم کارت" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

کد اینترنت همراه اول رایگان 50 گیگ در اپلیکیشن ذره بین

مشترکین همراه اول می‌توانید از 50 گیگ اینترنت رایگان، با دانلود و نصب اپلیکیشن ذره بین و دعوت دوستانتان بهره مند شوید. قابل توجه کاربران بسته اینترنتی به ازای افرای که دعوت میکنید متفاوت است از 2 تا 50 گیگابایت می باشد، بسته‌های هدیه روزانه است و فقط 24 ساعت مهلت استفاده از آن را خواهید داشت. جهت استفاده بروی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف بسته‌های ویژه رومینگ اربعین همراه اول

تخفیف بسته‌های ویژه رومینگ اربعین همراه اول

زائران عتبات عالیات در شهرهای کربلا، نجف، کاظمین و... برای کاهش هزینه‌های ارتباطی خود، می‌توانند از طریق کد دستوری #40*10* و انتخاب گزینه صفر(0) اقدام به خرید و فعالسازی بسته‌های رومینگ عراق کنند. می‌توانید این بسته‌ها را از ایران، برای مسافرین خود خریداری نمایید. در صورت اتمام بسته رومینگ، هدیه مکالمه و پیامک قابل استفاده است. بسته‌های رومینگ برای کلیه سیم‌کارت‌های حقیقی و حقوقی و دائمی و اعتباری قابل فعالسازی هستند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر بروی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
300 گیگابایت نت رایگان همراه اول واقعی + سیم کارت

300 گیگابایت نت رایگان همراه اول واقعی + سیم کارت

بدون استفاده از کد تخفیف فقط با خرید مودم روتر Utel-L۴۴۳ ۴G، میتوانید از 300 گیگابایت اینترنت یک ساله همراه اول + سیم کارت بهره مند شوید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر بروی گزینه "خرید مودم" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف شارژ رایتل و بسته اینترنت رایگان به مناسبت تولد مشترکین

کد تخفیف شارژ رایتل و بسته اینترنت رایگان به مناسبت تولد مشترکین

با وارد کردن کد #232* در روز تولد خود می‎‌توانید یکی از جوایز رایتل را به دلخواه انتخاب نمایید. این جوایز شامل 2 گیگابایت اینترنت رایگان و یا 60 دقیقه مکالمه غیر رایتلی می‌شود. برای ورود به وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کدهای رایگان ویژه اعتبار اضطراری همراه اول

کدهای رایگان ویژه اعتبار اضطراری همراه اول

با شماره گیری کد #25*10* میتوانید از 1000 تا 3000 هزار تومان اعتبار اضطراری بهره مند شوید. این طرح برای سیم کارت هایی اعمال میشود که 90 روز از فعال سازی آن گذشته باشد و کمتر از 5000 هزار تومان اعتبار داشته باشد. این مبلغ پس اولین شارژ به همراه کارمزد از سیم کارت کسر خواهد شد. جهت دریافت تخفیف بر روی "دریافت شارژ" کلیک نمایید.

5,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف 50% بسته های مکالمه همراه اول ویژه سیم کارت های دائمی

کوپن تخفیف 50% بسته های مکالمه همراه اول ویژه سیم کارت های دائمی

مشترکین سیم کارت ‌های دائمی همراه اول می‌ توانند با شماره‌ گیری کد دستوری #335*10* از بسته‌ های %50 تخفیف مکالمه داخل شبکه با هزینه 20 هزار تومان و 30% تخفیف مکالمه داخل شبکه با هزینه 5 هزار تومان بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که مدت اعتبار این بسته ‌ها 30 روزه می ‌باشد و شامل مکالمات رومینگ و خارج از شبکه نمی‌ شوند. همچنین مشترکین امکان فعالسازی دو بسته به صورت همزمان را ندارند. زمان اتمام بسته 24 ساعت قبل برای مشترکین پیامک خواهد شد و درصورتی که تمایل نداشتند می‌ توانند آن را غیرفعال کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وب سایت همراه اول روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف

دریافت اینترنت رایگان واقعی:

امروزه بسیاری از اپراتورها، برای جذب و نگهداری مشتریان، اقدام به ارسال اینترنت رایگان و کد اینترنت رایگان، بدون اخذ هیچ گونه مبلغی برای کاربران خود می نمایند. برخی از اپراتورها، هر سال در تاریخ تولد مشتریان، به آنها دو گیگا بایت اینترنت رایگان هدیه می دهند. بعضی دیگر از مشترکین، با تغییر اشتراک خود از سیم کارت اعتباری به سیم کارت های دائمی، میتوانند از چند گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوند. البته در برخی مواقع نیز به طور اتوماتیک برای کاربران، اینترنت پرسرعت رایگان در نظر گرفته می شود و از طرف اپراتور، به عنوان هدیه به کاربر ارائه می گردد. یکی از آسان ترین روش هایی که می توانید از طریق آن اینترنت رایگان دریافت کنید این است که برنامه اپراتور مربوطه را از سایت رسمی آن دانلود کنید و نصب نمایید.

 

چگونه از اینترنت رایگان واقعی و پرسرعت بهره مند شوید؟

در صورتی که گوشی شما، قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G یا LTE را دارد، می توانید سیم کارت فعلی خود را به صورت رایگان به یوسیم تبدیل کنید. در صورتیکه در سیستم تلفن شما قابلیت 4G ثبت نشده باشد، می توانید با پرداخت مبلغ کمی، سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود را به یوسیم تعویض کنید. حداکثر یک هفته پس از تعویض یوسیم، هدیه بسته اینترنت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و مشترکین سیم کارت اعتباری به صورت اینترنت رایگان با کد اینترنت رایگان، فعال خواهد شد. برخی از اپراتورها مانند ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده است و در آن امکانات متنوعی جهت مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت در آن ایجاد کرده است. کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان آن را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند.

 

دسته بندی بسته های اینترنت و انواع آن:

بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول، کد های ایرانسل و کد های رایتل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. حجم مورد استفاده از نظر اپراتورها برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است. معمولاً اپراتورها حجم مورد استفاده برای سایت‌های داخلی را نصف حجم سایت‌های خارجی محاسبه می‌کنند. بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع، با قیمت های متفاوتی موجود می باشد و همگی دارای اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار هستند.

 

مقایسه اپراتورهای تلفن همراه:

سرعت اینترنت یک فاکتور پر اهمیت برای مشترکین اپراتورهای تلفن همراه محسوب می‌شود. ایرانسل یکی از شرکت هایی است که اینترنت خود را به عنوان اولین اپراتور در این بخش ارائه کرده است تا مشترکین ایرانی هم از این تکنولوژی بهره‌مند شوند. این شرکت به عنوان کم هزینه‌ترین شرکت در مقابل ارایه خدمات شناخته شد. همراه اول نیز یکی دیگر از اپراتورهای تلفن همراه است که پر سرعت ترین سرویس اینترنت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. میزان پوشش دهی خوبی که دارد، فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است. همراه اول و ایرانسل دو اپراتور مطرح کشور هستند که هر کدام به نحوی برای جذب مشترکین بیشتر تلاش می‌کنند. اینترنت یکی از مواردی است که اپراتورها روی آن مانور زیادی می‌دهند و خود را مدام به عنوان بهترین و پرسرعت‌ترین سرویس‌دهنده در این زمینه معرفی می‌کنند.

 

دریافت اینترنت و مکالمه رایگان:

با خرید سیم‌کارت اعتباری و خرید سیم کارت دائمی هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن طرح محاسبه خواهد شد. مشترکان می توانند با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایشان را مطابق با الگوی مصرف کاهش دهند. خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت، مکالمه رایگان و پیام صوتی و هدایای ویژه مثل اینترنت رایگان، بسته مکالمه رایگان و ... برای جلب رضایت کاربران ارائه می شود. سیم‌ کارت های اعتباری به شما امکان می‌دهد همواره هزینه‌های تلفن همراهتان را کنترل کنید. با خرید این نوع سیم‌کارت، اعتبار مورد نیازتان را نقدی می‌خرید و سپس بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک و دریافت صورت‌حساب، می‌توانید تماس بگیرید، پیامک بفرستید و از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از سیم‌ کارت دائمی، در انتهای ماه تنها یک صورت حساب دریافت می‌کنند که دریافت ریز مکالمات تنها بخشی از این امکانات است.

 

ارائه کد تخفیف بسته و اینترنت رایگان واقعی همراه اول، ایرانسل و... به صورت تست شده:

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، گامی موثر بردارد. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه اینترنت پرسرعت جهت سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری و ... به صورت ارزان تر اقدام کنید. همچنین از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه، کد اینترنت رایگان و ... با حجم نامحدود بهره مند شوید. زمانی که اینترنت هدیه به شما تعلق می گیرد، در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. برای خرید بسته های اینترنت با تخفیف می توانید از تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات نیز بهره مند شوید. همچنین کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف همراه اول، رایتل و ... نیز در دسترس می باشد.

ارسال نظرات