لوگو تخفیف هات

خرید مودم خانگی با 22% تخفیف

22 درصد
0
256
4
اشتراک گذاری
خرید مودم خانگی با 22% تخفیف
22%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا

شما می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و تنها با کلیلک بر روی دکمه "خرید کنید" از تخفیف 22% خرید مودم از دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
2,500,000
سود شما
543,000
قیمت جدید
1,957,000

خرید مودم همراه:

خرید مودم همراه برای داشتن شبکه اینترنت در همه ی مکان ها، صرفه جویی در مصرف باتری موبایل و ... نیاز است. زمانی که شما دیتای موبایل خود را روشن می کنید تا به اینترنت وصل شوید، مصرف باتری گوشی موبایل به شدت افزایش پیدا می کند. در این حالت اگر شما مودم همراه داشته باشید می توانید از طریق وای فای گوشی به مودم متصل شوید و از اینترنت استفاده کنید. زمانی که از وای فای استفاده می کنید باتری موبایل خیلی کم تر مصرف می شود.

 

خرید مودم فواید زیادی دارد و همیشه و همه جا خیال شما بابت اینترنت جمع خواهد بود. مودم همراه ایرانسل، مودم همراه همراه اول و ... از برندهای مختلف مانند مبین نت از انواع مودم ها محسوب می شوند. شما می توانید خرید مودم با تخفیف ایرانسل و همراه اول را با قیمت های فوق العاده عالی انجام دهید. همچنین برای خرید مودم ایرانسل، همراه اول و سایر مودم های همراه می توانید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید. تنها کافی است برای بهره مندی از تخفیف ها از طریق وب سایت تخفیف هات جهت خرید مودم اقدام نمایید تا تخفیف های باور نکردنی بگیرید. اگر خرید خود را از طریق وب سایت تخفیف هات انجام دهید قطغا خریدی با قیمت مناسب، ارزان و مقرونبه صرفه را تجربه خواهید کرد.

 


 

 

برای مودم ایرانسل نیاز است که خرید بسته مودم ایرانسل را نیز انجام دهید تا بتوانید از اینترنت استفاده کنید. برای خرید بسته مودم ایرانسل نیز می توانید از وب سایت تخفیف هات کد تخفیف دریافت نمایید و تخفیف بگیرید. گاها می توانید در این وب سایت کد تخفیف اینترنت رایگان نیز پیدا کنید و از اینترنت رایگان ایرانسل بهره مند شوید.
 

 

نظرات کاربران در مورد مودم همراه:

 

نقاط قوت: عملکرد خوب، کارایی بالا، امکانات و قابلبیت های عالی، ظاهر خوب، کیفیت ساخت بالا، وزن کم و ... از ویژگی هایی مثبتی است که کاربران فروشگاه های اینترنتی به آن اشاره کرده اند.

 

نقاط ضعف: نداشتن قابلیت رومینگ برخی از مودم ها از ویژگی های منفی است که برخی از کاربران به آن اشاره نموده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربرانی که این نوع محصولات را با کدتخفیف دیجی کالا خریداری کرده اند از خرید خود کاملا رضایت داشته اند. همچنین برخی از کاربران پیشنهاد کرده اند که اگر قصد خرید آنلاین مودم را دارید حتما از محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه