لوگو تخفیف هات

کد اینترنت رایگان همراه اول تا 20 گیگابایت در طرح جوانان

0
915
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

کاربران جوان زیر 25 سال می توانند با شماره گیری کد #15*1* شارژ سیم کارت خود از اینترنت هدیه بهره مند شوند. به این صورت که با شارژ 5 هزارتومان 300 مگابایت، با شارژ 10 هزارتومان 1 گیگابایت،با شارژ 20 هزارتومان 3 گیگابایت،با شارژ 50 هزارتومان 8 گیگابایت و با شارژ 100 هزارتومان از 20 گیگابایت اینترنت برخوردار میشوند. این جهت دریافت اینترنت کافیست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*1*15#
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

همراه اول، به صرفه ترین اپراتور

همراه اول اولین و پر اشتراک ترین اپراتور در کشور است که بیش از 86 میلیون اشتراک فعال دارد. این اپراتور توانسته است تا 1245 شهر و 70 هزار کیلومتر از جاده ها را تحت پوشش داشته باشد. اپراتور همراه اول سرویس ها و خدمات مختلفی را برای راحت تر شدن کاربران ارائه می دهد. از دلایل پر کاربر بودن این اپراتور می توان به به صرفه بودن تعرفه ها و خدمات آن اشاره کرد. شما برای دریافت تخفیف های ویژه این اپراتور مانند کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی، رمز اینترنت رایگان، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول و... می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از جدید ترین کد تخفیف های همراه اول، کد دریافت اینترنت رایگان، کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی ، کد تخفیف اینترنت پیشگامان و... بهره مند شوید.

 

اینترنت رایگان


 

همراه اول چه تعرفه ها و سرویس هایی را ارائه می دهد؟

این اپراتور سرویس های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

 • اینترنت های نسل 3 و 4 و4.5
 • وای فای همراه اول
 • باشگاه فیروزه ای
 • سیم کارت کودک، دانشجو و...
 • اتصال به نمابر و دیتا
 • انتقال و انتظار مکالمه
 • رومینگ بین المللی
 • پیام صوتی
 • تماس بان
 • سرویس VOLET
 • و...

 

برای مشاهده آموزش خرید شارژ همراه اول و آموزش انتقال شارژ همراه اول به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

 

کد اینترنت رایگان همراه اول و ... در تخفیف هات:

اینترنت رایگان همراه اول را به روش های مختلف می توان دریافت کرد. اینترنت همراه اول رایگان، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول را با دریافت کد تخفیف و کوپن تخفیف همراه اول و کد تخفیف اینترنت، کد تخفیف اسیاتک از تخفیف هات می توانید دریافت نمایید. کوپن تخفیف و کدهای اینترنت همراه اول رایگان، رمز اینترنت رایگان این امکان را برای شما به وجود می آورد تا اینترنت همراه اول رایگان را دریافت نمایید. کد رایگان و کوپن تخفیف همراه اول و رمز های اینترنت رایگان همراه اول برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است. کد اینترنت رایگان همراه اول و همه کوپن های تخفیف رایگان همراه اول ویژه مشترکین دائمی و اعتباری است. کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول معتبر می باشد. کدهای رایگان همراه اول توسط کارشناسان ما تست می شوند.

کد تخفیف و کوپن تخفیف همراه اول، رمز اینترنت رایگان کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی، کد دریافت اینترنت رایگان در تخفیف هات رایگان است. رمز های اینترنت رایگان همراه اول تنها در سایت ما قابل دسترسی است. کدهای اینترنت همراه اول رایگان به صورت کد دستوری قرار دارد. کد رایگان و کوپن تخفیف همراه اول تنها برای اینترنت نیست و برای مکالمه نیز می توانید کد مربوطه را استفاده نمایید. کد رایگان همراه اول و کد های رایگان همراه اول برای پیامک و مکالمه هزینه های شما را کاهش می دهد. کدهای رایگان همراه اول، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول، کد دریافت اینترنت رایگان و تخفیف گوشی را تنها از تخفیف هات دریافت کنید.

ارسال نظرات