لوگو تخفیف هات

کد های همراه اول

کد های همراه اول

همراه اول از پیشکسوت ها در میان اپراتور های ایران است. شما می توانید جدیدترین و معتبر ترین تخفیف های همراه اول را برای خرید اینترنت و شارژ به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 91 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد 100% اینترنت رایگان سیم کارت همراه اول ویژه طرح بومینو

کد 100% اینترنت رایگان سیم کارت همراه اول ویژه طرح بومینو

با شماره گیری این کد از 4 گیگ اینترنت، هدیه یک ماهه طرح بومینو برای همراه اولی های زیر 18 سال بهره مند شوید. بومینو دارای محتواهایی برای سنین 3 تا 7، 7 تا 11، 11 تا 15 و 15 تا 18 است که والدین با توجه به سن فرزند خود میتوانند این طرح را انتخاب نمایند. این طرح برای استفاده از گوگل و اینستاگرام غیر فعال است. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "جزییات طرح" کلیک نمایید..

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خرید سیم کارت دائمی همراه اول با 20 گیگ اینترنت و 220 دقیقه مکالمه

کد تخفیف خرید سیم کارت دائمی همراه اول با 20 گیگ اینترنت و 220 دقیقه مکالمه

با خرید سیم کارت ویژه جوانان با 80 هزارتومان از 20 گیگ اینترنت و 220 دقیقه مکالمه به صورت رایگان بهره مند خواهید شد. جهت استفاده خرید سیم کارت میبایست بر روی "سیم کارت جوانان" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدهای رایگان همراه اول 600 تومانی ویژه اعتبار اضطراری

کدهای رایگان همراه اول 600 تومانی ویژه اعتبار اضطراری

با شماره گیری کد #17*1* میتوانید از 600 تومان اعتبار اضطراری بهره مند شوید. این طرح برای سیم کارت هایی اعمال میشود که 90 روز از فعال سازی آن گذشته باشد و کمتر از 20 تومان اعتبار داشته باشد. این مبلغ پس اولین شارژ به همراه کارمزد 40 تومانی از سیم کارت کسر خواهد شد. جهت دریافت تخفیف بر روی "دریافت شارژ" کلیک نمایید.

600 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد های اینترنت رایگان همراه اول ویژه 3 دهک پایین جامعه

کد های اینترنت رایگان همراه اول ویژه 3 دهک پایین جامعه

با وارد کردن کد تخفیف بالا میتوانید از 70% تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است برای هر شماره مقدار اینترنت و مکالمه متفاوت و مخصوص همان شماره است. برای دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت 2 گیگابایت اینترنت و کد تخفیف مکالمه رایگان همراه اول

دریافت 2 گیگابایت اینترنت و کد تخفیف مکالمه رایگان همراه اول

مشترکین همراه اول می توانید با نصب اپلیکیشن ذره بین و بعد از وارد کردن شماره خود از 2 گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوید. لازم به توضیح است که این بسته هر ماه قابل تمدید است و تا 30 روز قابل استفاده است و با استفاده از ذره بین و نت رایگان آن میتوانید از نماوا به صورت رایگان استفاده نمایید. برای دریافت اینترنت و اپلیکیشن ذره بین تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

همراه اول برای کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا 6 ام ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند هدایای ویژه ای را در نظر گرفته است. این هدایا شامل یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای هدیه می‌ باشد. لازم به ذکر است، هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی‌شود، لذا مشترکین مشمول طرح می‌بایست با شماره گیری کد #115*10* شخصاً هدیه مکالمه را فعال نمایند. همچنین مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان 30 ام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان را در روز دلخواه خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد های رایگان همراه اول برای ساخت شب های روشن

کد های رایگان همراه اول برای ساخت شب های روشن

با وارد کردن کد دستوری می‌ توانید از بسته ‌های شب ‌های روشن اپراتور همراه اول بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این طرح شامل بسته ‌های روزانه، هفتگی و ماهانه برای مکالمه نامحدود درون شبکه در بازه زمانی ساعت 23 شب تا 7 صبح می ‌باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
300 گیگابایت نت رایگان همراه اول واقعی + سیم کارت

300 گیگابایت نت رایگان همراه اول واقعی + سیم کارت

با خرید مودم 4G همراه اول از فروشگاه آنلاین همراه اول از 300 گیگابایت اینترنت همراه اول + سیمکارت اعتباری بهره مند شوید. ارسال این مودم به سراسر کشور رایگان است. برای خرید و اطلاع از جزییات بیشتر بر روی "خرید مودم" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف 50% بسته های مکالمه همراه اول ویژه سیم کارت های دائمی

کوپن تخفیف 50% بسته های مکالمه همراه اول ویژه سیم کارت های دائمی

مشترکین سیم کارت ‌های دائمی همراه اول می‌ توانند با شماره‌ گیری کد دستوری #335*10* از بسته‌ های %50 تخفیف مکالمه داخل شبکه با هزینه 20 هزار تومان و %30 تخفیف مکالمه داخل شبکه با هزینه 5 هزار تومان بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که مدت اعتبار این بسته ‌ها 30 روزه می ‌باشد و شامل مکالمات رومینگ و خارج از شبکه نمی‌ شوند. همچنین مشترکین امکان فعالسازی دو بسته به صورت همزمان را ندارند. زمان اتمام بسته 24 ساعت قبل برای مشترکین پیامک خواهد شد و درصورتی که تمایل نداشتند می‌ توانند آن را غیرفعال کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وب سایت همراه اول روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
جایزه و کد تخفیف سیم کارت همراه اول با فعالسازی سیم کارت خاموش

جایزه و کد تخفیف سیم کارت همراه اول با فعالسازی سیم کارت خاموش

با شماره گیری این کد، پس از روشن کردن و فعال سازی سیم کارت های اعتباری همراه اولی که بیش از 3 ماه از خاموش بودن آن ها میگذرد از جوایز ویژه ای بهره مند خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "دریافت جایزه" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

با نصب و بروزرسانی اپلیکیشن اوانو از 10 گیگ اینترنت 1 روزه همراه اول بهره مند شوید برای فعال سازی اینترنت در اپلیکیشن بر روی فعال سازی بزنید و یا از قسمت جایزه ها و طرح های تشویقی بر روی فعال سازی کلیک نمایید. برای نصب و یا بروز رسانی اپلیکیشن اوانو می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

معرفی کد های همراه اول:

بسته های همراه اول اینترنت رایگان با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است. انواع بسته اینترنت آن شامل:

 • بسته های بلند مدت
 • کوتاه مدت
 • بسته اینترنت همراه اول نامحدود شبانه
 • و بسته اینترنت ویژه مشترکین جدید کدهای اینترنت همراه اول رایگان می‌باشند.

بنابراین شما می توانید برای مدیریت هزینه هایتان از کد تخفیف همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب و دریافت سیم کارت رایگان با اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.

این اپراتور طرح های تشویقی مانند شارژ سیم کارت شگفت انگیز وکد های رایگان همراه اول طراحی کرده که مشترکین می توانند همزمان با شارژ سیم کارت خود شارژ هدیه دریافت نمایند. با استفاده از اینترنت همراه و کد رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول می توانید برای خرید انواع شارژ سیم کارت، میزان شارژ دریافتی یا بسته اینترنت دلخواه خود را انتخاب کرده و اعتبار سیم کارت خود را اینترنتی دریافت کنید. برای فرستادن پیامک تبلیغاتی انبوه از سیمکارت شخصی خود استفاده نکنید. می توانید با استفاده از کد تخفیف مدیانا از سایت تخفیف هات برای کسب و کار خود پنل پیامکی ایجاد کنید.

 

کد تخفیف همراه اول

معرفی مجموعه همراه اول:

شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول، اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که درسال 1373 به صورت رسمی با عرضه سیم کارت، فعالیتش را آغاز کرد. برخی از خدمات این شرکت، شامل اینترنت نسل ۳و ۴و ۴.۵ ، سامانه خدمات اینترنتی، شارژسیم کارت ، سیم کارت رایگان اعتباری ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ و... در مناسبت های خاص می باشد. مشترکان با ارائه کد تخفیف می توانند ازسیم کارت رایگان اعتباری و کد های رایگان همراه اول وکد هدیه رایگان اینترنت همراه اول بهره مند شوند. همچنین امکان استفاده از طرح اینترنت همراه با وارد کردن کد تخفیف کدهای اینترنت همراه اول رایگان و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰، برای تمامی مشترکین دائمی واعتباری جهت خرید بسته و شارژسیم کارت متناسب با مصرفشان فراهم می باشد.

مشترکین می توانند بسته مکالمه همراه با کد مکالمه ساعتی همراه اول، پیامک همراه و اینترنت همراه را به صورت همزمان فعال نمایند. سامانه خدمات الکترونیکی همراه اول من، نیز برای انجام خدمات خرید اینترنتی آسان و شارژ سیم کارت از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس کلیه مشترکین اعتباری ودائمی قرار دارد.

 

مزیت های اپراتور همراه اول:

 • ارائه سرویس اینترنت پرسرعت با کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد های رایگان همراه اول
 • میزان پوشش دهی خوب و مناسب ( فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است.)
 • ارائه بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع
 • دسترسی اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار
 • مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت
 • و...

لازم به ذکر است که بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. اما حجم مورد استفاده از نظر این اپراتور برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است.

 

همراه من، بهترین آپ برای انجام خدمات مختلف:

همراه من، اپلیکیشن کاربردی همراه اول است که علاوه خدمات مرتبط با اپراتور همراه اول، خدمات کاربردی دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد.خدماتی این آپ شامل موارد زیر می شود:

 • پرداخت قبض ها و صورت حساب ها
 • امکان مشاهده موجودی شارژسیم کارت های اعتباری و شارژ مجدد آن ها
 • امکان مشاهده گزارش ریز مکالمات
 • امکان خرید انواع بسته های اینترنتی نوترینو با دسته بندی های روزانه، ماهانه، سالانه با نت رایگان همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول
 • فعال سازی هدایا و جوایز بر اساس امتیازات
 • امکان مشاهده کردن تمام فعالیت های انجام شده
 • امکان فعال سازی آوای انتظار
 • و...

مقاله آموزشی اپلیکیشن اپراتور ها مانند آموزش ایرانسل من و آموزش همراه من را می توانید در وبلاگ تخفیف هات مطالعه کنید.
 

پر حجم ترین تعرفه های اینترنت همراه اول کدام است؟

از جمله دغدغه افرادی که به صورت روزانه از اینترنت استفاده می کنند، زود تمام شدن حجم بسته های اینترنتی است. این نشان دهنده مهم بودن اینترنت و قرار گرفتن آن در جزئی اصلی از زندگی افراد است. به همین منظور در ادامه به معرفی چند نمونه از بسته های پرحجم و مدت دار اپراتور همراه اول خواهیم پرداخت.

 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 70 گیگ
 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 40 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم 50 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم 35 گیگ
 • بسته اینترنت چهار ماهه با حجم 25 گیگ
 • بسته اینترنت سه ماهه با حجم 25 گیگ
 • و...

 

دریافت کد تخفیف همراه اول من:

کدهای رایگان همراه اول مانند کد مکالمه ساعتی همراه اول، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق وب سایت تخفیف هات می توانید سیم کارت همراه اول و سایر خدمات را با کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ تهیه و خریداری کنید. همچنین می توانید کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی را از اپراتور ایرانسل در تخفیف هات در صفحه برند ایرانسل دریافت کنید.

 

چگونه از کد های همراه اول می توانم استفاده کنم؟

برای استفاده از کد اینترنت رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین با عضویت درخبرنامه سایت می توانید به سرعت از کد اینترنت رایگان همراه اول و سایر برند ها مانند کد دوست به دوست ۷۲۴ مطلع شوید.

 

راهنمای استفاده از کد تخفیف کد های رایگان همراه اول:

 • ابتدا وارد صفحه کد های تخفیف در تخفیف هات می‌شویم و بر روی یکی از آن کدها کلیک می‌کنیم.
 • پس از مشاهده توضیحات راجع به کد رایگان همراه اول ، کد ارائه شده را کپی می کنیم
 • سپس روی دکمه خرید کنید کلیک می‌کنیم تا وارد mci.ir شویم.
 • بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم.
 • خدمات مورد نیازمان را انتخاب می کنیم و مراحل خرید را تکمیل می کنیم
 • و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم

در این روش و با استفاده از کد تخفیف های کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ارائه شده توسط تخفیف هات می‌توانید ارزان‌تر از خدمات این مجموعه نظیر خدمات همراه اول اینترنت رایگانش استفاده کنید.

 

کد های همراه اول

 

نظر کاربران در خصوص استفاده از کد تخفیف کدهای رایگان همراه اول:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت از جهت:

 • سرعت و پوشش دهی خوب
 • تنوع ارائه خدمات
 • خدمات پشیبانی 24 ساعته

رضایت کافی داشته اند و این سامانه را به کسانی که به دنبال کد تخفیف خرید رمز های اینترنت رایگان همراه اول هستند پیشنهاد داده اند.

 

ارائه تمامی کد های همراه اول برای شارژ رایگان سیم کارت همراه اول ، اینترنت رایگان :

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، ماند ارائه کد های رایگان همراه اول ، کد مکالمه ساعتی همراه اول گامی موثر بردارد. در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه رمز های اینترنت رایگان همراه اول و... به صورت ارزان تر اقدام کنید. و یا از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه و... با حجم نامحدود بهره مند شوید. شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف به ویژه شارژ سیم کارت، سیم کارت رایگان، اینترنت همراه جهت خرید متنوع و بی نظیر سرویس های ویژه این سامانه از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید کد تخفیف اسیاتک و کد تخفیف پیشگامان و سایر کسب و کارها و خرید انواع محصولات مانند تخفیف گوشی نیز در تخفیف هات در دسترس می باشد.

 

ارسال نظرات