معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد اینترنت رایگان و مکالمه مدار فیروزه ای همراه اول

تمامی تخفیف های همراه اول شامل تخفیف های جوانان، بانوان، روز تولد و ... در سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تخفیف 50% سیم کارت، اینترنت رایگان و طرح مکالمه همراه اول ویژه روز جوان

آخرین و جدیدترین کد تخفیف طرح مکالمه همراه اول تا 50% تخفیف ویژه روز جوان را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تا 30% شارژ رایگان همراه اول ویژه بانوان

آخرین و جدیدترین تخفیف جهت خرید شارژ رایگان همراه اول تا 30% تخفیف ویژه بانوان را میتوانید از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دریافت رایگان سیم کارت همراه اول

آخرین و جدیدترین طرح ویژه همراه اول جهت دریافت سیم کارت اعتباری رایگان به منظور ثبت نام وام یک میلیونی را به صورت تضمین شده از تخفیف هات دریافت نمایید

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

اینترنت رایگان همراه اول

اینترنت رایگان همراه اول، اینترنت جوانان، اینترنت بانوان و تمامی تخفیف های دیگر همراه اول را در سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف همراه اول برای شارژ رایگان

از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از کد تخفیف ها و شارژ رایگان همراه اول ،ایرانسل،رایتل برخوردار شوید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

طرح هدیه 15 گیگابایت اینترنت برای سیم کارت های اعتباری و 20 گیگابایت برای سیم کارت دائمی همراه اول

آخرین و معتبرترین تخفیف ویژه جهت خریدن سیم کارت دائمی همراه اول و اعتباری را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تخفیف 70% اینترنت و بسته های مکالمه همراه اول

آخرین و معتبرترین کدتخفیف جهت خرید بسته های مکالمه همراه اول تا 70% تخفیف را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

در دوشنبه سوری همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرید

با فعال سازی بسته اینترنتی دوشنبه سوری همراه اول از جوایز یک روزه این بسته در آخرین دوشنبه های هر ماه بهرمند شوید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

هدیه تولد همراه اول به مشترکین

هدیه تولد همراه اول به مشترکین، هدیه جوانان ،هدیه بانوان و... تمامی هدایای همراه اول در تخفیف هات

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تمامی کد های همراه اول برای شارژ رایگان، اینترنت رایگان و ...

همراه اول اولین اپراتور ایران:

شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول، اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که در سال 1373 به صورت رسمی با عرضه سیم کارت،فعالیتش را آغاز کرد.برخی از خدمات این شرکت،شامل اینترنت نسل ۳و ۴و ۴.۵ ،سامانه خدمات اینترنتی ،شارژسیم کارت وسیم کارت رایگان اعتباری  در مناسبت های خاص می باشد.مشترکان با ارائه کد تخفیف همراه اول میتوانند ازسیم کارت رایگان اعتباری بهره مند شوند.همچنین امکان استفاده از طرح اینترنت همراه  با وارد کردن کد تخفیف همراه اول برای تمامی مشترکین دائمی واعتباری جهت خرید بسته و شارژسیم کارت متناسب با مصرفشان  فراهم می باشد.مشترکین می توانند بسته مکالمه همراه، پیامک همراه و اینترنت همراه را به صورت همزمان فعال نمایند.سامانه خدمات الکترونیکی "همراه من"، نیزبرای انجام خدمات خرید اینترنتی آسان وشارژسیم کارت از طریق سایت و اپلیکیشن دردسترس کلیه مشترکین اعتباری ودائمی قرار دارد.

 کد تخفیف همراه اول:

بسته اینترنت همراه اول با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است. شما می توانید برای مدیریت هزینه ها از کد تخفیف همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب  و دریافت سیم کارت رایگان با اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. انواع بسته اینترنت شامل بسته های بلند مدت،کوتاه مدت،بسته اینترنت نامحدود شبانه وبسته اینترنت ویژه مشترکین جدید می‌باشند.این اپراتورطرح های تشویقی مانند شارژ سیم کارت شگفت انگیز طراحی کرده که مشترکین می توانند همزمان با شارژ سیم کارت خود شارژ هدیه دریافت نمایند. با استفاده ازاینترنت همراه، می توانید برای خرید انواع شارژسیم کارت، میزان شارژ دریافتی یا بسته اینترنت دلخواه  خود را انتخاب کرده و اعتبارسیم کارت خود را اینترنتی دریافت کنید.

نظر کاربران در خصوص استفاده از کد تخفیف همراه اول:

بسیاری از کاربران ازسرعت و پوشش دهی خوب وتنوع ارائه خدمات وپشتیبانی فعال این اپراتور،رضایت کافی داشته اند واستفاده ازکد تخفیف همراه اول برای دریافت سیم کارت رایگان وشارژ سیم کارت را به افرادی که کیفیت و تنوع محصول برایشان مهم است پیشنهاد داده اند.

ارائه کد تخفیف همرا اول:

شما میتوانید با استفاده ازکد تخفیف همراه اول به ویژه شارژ سیم کارت،سیم کارت رایگان،اینترنت همراه جهت خرید متنوع و بی نظیراین سرویس های ویژه از طریق  وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید.