لوگو تخفیفهات
همراه اول
معرفی کد های همراه اول: بسته های همراه اول اینترنت رایگان با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است(توضیحات بیشتر)
امتیاز دهید
(امتیاز 103.86 از 29 رای)
افزودن به علاقه مندی
مرتب سازی:
جدیدترین
محبوب ترین
بیشترین تخفیف
کوپن و کد تخفیف
کالا
کوپن و کد تخفیف
کد مکالمه رایگان همراه اول ویژه دانشجویان و هفته وحدت

کد مکالمه رایگان همراه اول ویژه دانشجویان و هفته وحدت

کاربران دارای سیم کارت های دانشجویی همراه اول میتوانند از 100% تخفیف مکالمه درون شبکه همراه اول و تلفن ثابت در جمعه ها بهره مند شوند.برای فعال سازی کافی است کد #44*10* را شماره گیری فرمایید.برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

کد مدار فیروزه ای همراه اول ویژه اینترنت رایگان

با نصب و بروزرسانی اپلیکیشن اوانو از 10 گیگ اینترنت 1 روزه همراه اول بهره مند شوید برای فعال سازی اینترنت در اپلیکیشن بر روی فعال سازی بزنید و یا از قسمت جایزه ها و طرح های تشویقی بر روی فعال سازی کلیک نمایید. برای نصب و یا بروز رسانی اپلیکیشن اوانو می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد اینترنت رایگان همراه اول 400 به صورت اختصاصی

کد اینترنت رایگان همراه اول 400 به صورت اختصاصی

با وارد کردن کد تخفیف بالا میتوانید از 70% تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است برای هر شماره مقدار اینترنت و مکالمه متفاوت و مخصوص همان شماره است. برای دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد اینترنت رایگان همراه اول تا 20 گیگابایت در طرح جوانان

کد اینترنت رایگان همراه اول تا 20 گیگابایت در طرح جوانان

کاربران جوان زیر 25 سال می توانند با شماره گیری کد #15*1* شارژ سیم کارت خود از اینترنت هدیه بهره مند شوند.به این صورت که با شارژ 5 هزارتومان 300 مگابایت، با شارژ 10 هزارتومان 1 گیگابایت،با شارژ 20 هزارتومان 3 گیگابایت،با شارژ 50 هزارتومان 8 گیگابایت و با شارژ 100 هزارتومان از 20 گیگابایت اینترنت برخوردار میشوند. این جهت دریافت اینترنت کافیست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

خرید سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک بر روی "خرید کنید" سیم کارت همراه اول را با 30% تخفیف خریداری کرده و از 30 گیگا بایت اینترنت هدیه و 6ماه مکالمه درون شبکه با تعرفه نیم بها و ماهانه 100 پیامک رایگان به مدت 6 ماه را به قیمت 100 هزار تومان خریداری کنند.
30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد های رایگان همراه اول برای ساخت شب های روشن

کد های رایگان همراه اول برای ساخت شب های روشن

با وارد کردن کد دستوری می‌ توانید از بسته ‌های شب ‌های روشن اپراتور همراه اول بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این طرح شامل بسته ‌های روزانه، هفتگی و ماهانه برای مکالمه نامحدود درون شبکه در بازه زمانی ساعت 23 شب تا 7 صبح می ‌باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

همراه اول برای کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا 6 ام ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند هدایای ویژه ای را در نظر گرفته است. این هدایا شامل یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای هدیه می‌ باشد. لازم به ذکر است، هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی‌شود، لذا مشترکین مشمول طرح می‌بایست با شماره گیری کد #115*10* شخصاً هدیه مکالمه را فعال نمایند. همچنین مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان 30 ام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان را در روز دلخواه خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف شارژ همراه اول به میزان 10 درصد

کوپن و کد تخفیف شارژ همراه اول به میزان 10 درصد

شما می توانید با معرفی همراه اول به دوستانتان تا یک سال 10 درصد از مبلغ شارژتان را از همراه اول هدیه بگیرید. فقط کافیست دوستانتان شماره شما را با شماره‌گیری کد دستوری بالا به عنوان معرف، معرفی کنند.همچنین اعتبار هدیه شامل مکالمه داخل شبکه همراه اول، پیامک، دیتا، خرید بسته‌های داخل شبکه و دیتا می‌شود و از خدمات خارج شبکه پشتیبانی نمی‌کند. مهلت استفاده اعتبار هدیه یک ماه می‌باشد. لازم به ذکر است معرف باید خود از مشترکین اعتباری همراه اول باشد و از زمان فعال سازی سیم کارت یک ماه نگذشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بروی "خرید کنید" کلیک نمایید.
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت 2 گیگابایت اینترنت و کد تخفیف مکالمه رایگان همراه اول

دریافت 2 گیگابایت اینترنت و کد تخفیف مکالمه رایگان همراه اول

مشترکین همراه اول می توانید با نصب اپلیکیشن ذره بین و بعد از وارد کردن شماره خود از 2 گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوید. لازم به توضیح است که این بسته هر ماه قابل تمدید است و تا 30 روز قابل استفاده است و با استفاده از ذره بین و نت رایگان آن میتوانید از نماوا به صورت رایگان استفاده نمایید. برای دریافت اینترنت و اپلیکیشن ذره بین تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف هدیه تولد همراه اول به مشترکین

کوپن تخفیف هدیه تولد همراه اول به مشترکین

با وارد کردن کد دستوری #41*10* در روز تولدتان می‌توانید یکی از جوایز همراه اول را به دلخواه دریافت نمایید. این جوایز شامل یک روز مکالمه رایگان یا بسته 2 گیگ اینترنت یک روزه رایگان و یا 120 امتیاز از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول می‌باشد.
فعلا معتبر
کدتخفیف
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات
نظرات کاربران (0)

معرفی کد های همراه اول:

بسته های همراه اول اینترنت رایگان با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است. انواع بسته اینترنت آن شامل:
 • بسته های بلند مدت
 • کوتاه مدت
 • بسته اینترنت همراه اول نامحدود شبانه
 • و بسته اینترنت ویژه مشترکین جدید کدهای اینترنت همراه اول رایگان می‌باشند.

بنابراین شما می توانید برای مدیریت هزینه هایتان از کد تخفیف همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب و دریافت سیم کارت رایگان با اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.

 این اپراتور طرح های تشویقی مانند شارژ سیم کارت شگفت انگیز وکد های رایگان همراه اول طراحی کرده که مشترکین می توانند همزمان با شارژ سیم کارت خود شارژ هدیه دریافت نمایند. با استفاده از اینترنت همراه و کد رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول می توانید برای خرید انواع شارژ سیم کارت، میزان شارژ دریافتی یا بسته اینترنت دلخواه خود را انتخاب کرده و اعتبار سیم کارت خود را اینترنتی دریافت کنید. 
کد تخفیف همراه اول

معرفی مجموعه همراه اول:

شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول، اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که درسال 1373 به صورت رسمی با عرضه سیم کارت، فعالیتش را آغاز کرد. برخی از خدمات این شرکت، شامل اینترنت نسل ۳و ۴و ۴.۵ ، سامانه خدمات اینترنتی، شارژسیم کارت ، سیم کارت رایگان اعتباری ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی ، کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ و... در مناسبت های خاص می باشد. مشترکان با ارائه کد تخفیف می توانند ازسیم کارت رایگان اعتباری و کد های رایگان همراه اول وکد هدیه رایگان اینترنت همراه اول بهره مند شوند. همچنین امکان استفاده از طرح اینترنت همراه با وارد کردن کد تخفیف کدهای اینترنت همراه اول رایگان و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰، برای تمامی مشترکین دائمی واعتباری جهت خرید بسته و شارژسیم کارت متناسب با مصرفشان فراهم می باشد.
مشترکین می توانند بسته مکالمه همراه، پیامک همراه و اینترنت همراه را به صورت همزمان فعال نمایند. سامانه خدمات الکترونیکی همراه اول من، نیز برای انجام خدمات خرید اینترنتی آسان و شارژ سیم کارت از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس کلیه مشترکین اعتباری ودائمی قرار دارد. 

مزیت های اپراتور همراه اول:

 • ارائه سرویس اینترنت پرسرعت با کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی و کد های رایگان همراه اول
 • میزان پوشش دهی خوب و مناسب ( فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است.)
 • ارائه بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع 
 • دسترسی اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار 
 • مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت 
 • و...

لازم به ذکر است که بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. اما حجم مورد استفاده از نظر این اپراتور برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است.


همراه من، بهترین آپ برای انجام خدمات مختلف:

همراه من، اپلیکیشن کاربردی همراه اول است که علاوه خدمات مرتبط با اپراتور همراه اول، خدمات کاربردی دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد.خدماتی این آپ شامل موارد زیر می شود:

 • پرداخت قبض ها و صورت حساب ها
 • امکان مشاهده موجودی شارژسیم کارت های اعتباری و شارژ مجدد آن ها
 • امکان مشاهده گزارش ریز مکالمات
 • امکان خرید انواع بسته های اینترنتی نوترینو با دسته بندی های روزانه، ماهانه، سالانه با نت رایگان همراه اول و کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول
 • فعال سازی هدایا و جوایز بر اساس امتیازات
 • امکان مشاهده کردن تمام فعالیت های انجام شده
 • امکان فعال سازی آوای انتظار
 • و...
 مقاله آموزشی اپلیکیشن  اپراتور ها مانند آموزش ایرانسل من و آموزش همراه من   را می توانید در وبلاگ تخفیف هات مطالعه کنید.


پر حجم ترین تعرفه های اینترنت همراه اول کدام است؟

از جمله دغدغه  افرادی که به صورت روزانه از اینترنت استفاده می کنند، زود تمام شدن حجم بسته های اینترنتی است. این نشان دهنده مهم بودن اینترنت و  قرار گرفتن آن  در جزئی اصلی از زندگی افراد است. به همین منظور در ادامه به معرفی چند نمونه از بسته های پرحجم و مدت دار اپراتور همراه اول خواهیم پرداخت.

 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 70 گیگ
 • بسته اینترنت یک ساله با حجم 40 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم  50 گیگ
 • بسته اینترنت شش ماهه با حجم 35 گیگ
 • بسته اینترنت چهار ماهه با حجم 25 گیگ
 • بسته اینترنت سه ماهه با حجم 25 گیگ
 • و...دریافت کد تخفیف همراه اول من:

کدهای رایگان همراه اول، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق وب سایت تخفیف هات می توانید سیم کارت همراه اول و سایر خدمات را با کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی۱۴۰۰ تهیه و خریداری کنید. همچنین می توانید کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی را از اپراتور ایرانسل در تخفیف هات در صفحه برند ایرانسل دریافت کنید.

چگونه از کد های همراه اول می توانم استفاده کنم؟

 برای استفاده از کد اینترنت رایگان همراه اول و نت رایگان همراه اول و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین با عضویت درخبرنامه سایت می توانید به سرعت از کد اینترنت رایگان همراه اول و سایر برند ها مانند کد دوست به دوست ۷۲۴  مطلع شوید. 

راهنمای استفاده از کد تخفیف کد های رایگان همراه اول:

ابتدا وارد صفحه کد های تخفیف در تخفیف هات می‌شویم و بر روی یکی از آن کدها کلیک می‌کنیم.
پس از مشاهده توضیحات راجع به کد رایگان همراه اول ، کد ارائه شده را کپی می کنیم 
سپس روی دکمه خرید کنید کلیک می‌کنیم تا وارد mci.ir شویم.
بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم.
خدمات مورد نیازمان را انتخاب می کنیم و مراحل خرید را تکمیل می کنیم
و در آخر در قسمت تکمیل خرید، کد تخفیف را اعمال می کنیم
در این روش و با استفاده از کد تخفیف های کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ارائه شده توسط تخفیف هات می‌توانید ارزان‌تر از خدمات این مجموعه نظیر خدمات همراه اول اینترنت رایگانش استفاده کنید.

کد های همراه اول

نظر کاربران در خصوص استفاده از کد تخفیف کدهای رایگان همراه اول:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت از جهت:
سرعت و پوشش دهی خوب
تنوع ارائه خدمات
خدمات پشیبانی 24 ساعته
رضایت کافی داشته اند و این سامانه را به کسانی که به دنبال کد تخفیف خرید رمز های اینترنت رایگان همراه اول هستند پیشنهاد داده اند.  

ارائه تمامی کد های همراه اول برای شارژ رایگان سیم کارت همراه اول ، اینترنت رایگان و ... : 

 وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، ماند ارائه کد های رایگان همراه اول گامی موثر بردارد. در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه رمز های اینترنت رایگان همراه اول و... به صورت ارزان تر اقدام کنید. و یا از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه و... با حجم نامحدود بهره مند شوید. شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف به ویژه شارژ سیم کارت، سیم کارت رایگان، اینترنت همراه جهت خرید متنوع و بی نظیر سرویس های ویژه این سامانه از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید کد تخفیف اسیاتک و کد تخفیف پیشگامان و سایر کسب و کارها و خرید انواع محصولات مانند تخفیف گوشی نیز در تخفیف هات در دسترس می باشد.

ارسال نظرات
ارسال