لوگو تخفیف هات

کد های رایتل

کد های رایتل برای خرید بسته اینترنت رایتل، خرید شارژ رایتل و

امتیاز دهید
(امتیاز 3.9 از 40 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف شارژ رایتل و بسته اینترنت رایگان به مناسبت تولد مشترکین

کد تخفیف شارژ رایتل و بسته اینترنت رایگان به مناسبت تولد مشترکین

با وارد کردن کد #232* در روز تولد خود می‎‌توانید یکی از جوایز رایتل را به دلخواه انتخاب نمایید. این جوایز شامل 2 گیگابایت اینترنت رایگان و یا 60 دقیقه مکالمه غیر رایتلی می‌شود. برای ورود به وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد بسته های اینترنت رایتل ارزان با تعویض سیم کارت

کد بسته های اینترنت رایتل ارزان با تعویض سیم کارت

کاربران تخفیف هات میتوانند با تبدیل سیم کات اعتباری رایتل خود به سیم کارت دائمی از مکالمه نامحدود رایگان درون شبکه و هدیه یکساله 60 گیگابایت اینترنت رایگان بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است در 5 روز ابتدای هر ماه 5 گیگابایت اعتبار فعال خواهد بود.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت رایتل برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
 اینترنت رایگان رایتل ۱ گیگابایت هدیه

اینترنت رایگان رایتل ۱ گیگابایت هدیه

با نصب اپلیکیشن رایتل من، ۱ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت نمایید و از سایر خدمات رایگان این اپلیکیشن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد اینترنت ارزان رایتل ویژه بسته بی نهایت

کد اینترنت ارزان رایتل ویژه بسته بی نهایت

مشترکین سیم کارت های دائمی رایتل میتوانید بسته بی نهایت که دارای مکالمه نامحدود رون شبکه 10000 دقیقه ای، پیامک درون شبکه 10000 عددی، 500 دقیقه مکالمه و 500 دقیقه پیامک برون شبکه و 10 گیگ اینترنت + 20 گیگ اینترنت هدیه است را به مبلغ 48 هزارتومان برای یک ماه و 120 هزارتومان برای سه ماه خریداری نمایید. جهت استفاده از تخفیف و کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
بسته های اینترنت رایتل ارزان دارای 5 گیگ اینترنت

بسته های اینترنت رایتل ارزان دارای 5 گیگ اینترنت

به مناسبت روز پدر از 5 گیگ اینترنت 7 روزه به قیمت 17 هزارتومان بهره مند شوید. برای اطلاع از جزییات و خرید بسته کافی است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا وارد وبسایت رایتل شوید.

منقضی
کدتخفیف
بسته تخفیفی ویژه جشنواره عید قربان تا غدیر رایتل

بسته تخفیفی ویژه جشنواره عید قربان تا غدیر رایتل

شما میتوانید با شماره گیری کد #225* یا مراجعه به اپلیکشن رایتل من از بسته های تخفیفی جشنواره عید قربان تا غدیر از رایتل بهره مند شوید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "دریافت بسته" کلیک نمایید.

منقضی
کدتخفیف
 20گیگ اینترنت رایگان رایتل هدیه وزارت ارتباطات

20گیگ اینترنت رایگان رایتل هدیه وزارت ارتباطات

کاربران رایتل میتوانید با شماره‌گیری این کد دستوری (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع)، از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در پیام‌رسان‌های بومی و شبکه تلوبیون بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
کدتخفیف
کد اینترنت رایگان رایتل واقعی 25 گیگا بایتی

کد اینترنت رایگان رایتل واقعی 25 گیگا بایتی

در طرح جوان رایتل با پرداخت 20 هزارتومان و خرید سیم کارت اعتباری میتوانید از 25 گیگ اینترنت 90 روزه در دو دوره ( دوره اول 15 گیگ + 2 گیگ اینترنت شبانه و دوره دوم و سوم 2 گیگابایت اینترنت 7 روزه + 2 گیگ اینترنت شبانه )، 3000 دقیقه مکالمه داخل شبکه 90 روزه، پیامک درون شبکه نامحدود 90 روزه، 50% تخفیف فرادرس و یا 30 هزارتومان تخفیف استایل آپ بهره مند شوید. این طرح مخصوص تمامی جوانان 18 تا 29 سال، دانشجویان، طلاب و فراگیران علوم دینی است. برای اطلاع از جزییات بیشتر بر روی "سیم کارت" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

شما می توانید با معرفی رایتل به 10 نفر از دوستانتان 10 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل 30 روزه دریافت نمایید. لازم به ذکر است که حتما دو ستانتان اقدام به ثبت نام و خرید سیم کارت کرده و با وارد نمودن شماره شخص شما به عنوان معرف این هدیه را دریافت نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. ‌

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف رایتل برای اینترنت رایگان با نصب رایتل من

کد تخفیف رایتل برای اینترنت رایگان با نصب رایتل من

به مناسبت نوروز 1403، میتوانید از رایتل عیدی دریافت کنید. در روزهای 1 تا 4 و 10 تا 13 فروردین از طریق اپلیکیشن رایتل من یا کددستوری #225* بسته ویژه خود، شامل اینترنت و مکالمه را خریداری کنید. از 15 اسفند تا 15فروردین شما می‌توانید با معرفی رایتل به دوستانتان و ثبت‌نام آن‌ها از طریق وب‌سایت به ازای رایتلی کردن هر یک نفر 10 گیگابایت اینترنت 10 روزه هدیه بگیرید. همچنین در این بازه زمانی، هزینه ارسال سیم‌کارت از طریق پست رایگان خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
10 گیگابایت بسته اینترنت رایتل، رایگان برای معرفی هر دوست!

10 گیگابایت بسته اینترنت رایتل، رایگان برای معرفی هر دوست!

در طرح معرفی به دوستان، شما می­‌توانید به ازای رایتلی کردن هر یک از دوستان خود 10 گیگابایت اینترنت 10 روزه هدیه بگیرید. تنها کافی‌ست در فرآیند خرید سیم­‌کارت، مشترک جدید شماره رایتلی شما را به عنوان معرف وارد کند، تا پس از دریافت سیم­‌کارت و اولین استفاده، بسته هدیه به شما اختصاص ­یابد. دریافت این هدیه هیچ محدودیتی ندارد، بنابراین به ازای هر سیم‌کارتی که فقط در وب‌سایت رایتل ثبت‌نام و شماره شما به عنوان معرف وارد شود، این هدیه به صورت خودکار برای شما فعال خواهد شد. برای مشاهده این طرح در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف مکالمه و اینترنت ارزان رایتل

کد تخفیف مکالمه و اینترنت ارزان رایتل

شما میتوانید با شماره گیری کد *222# یا مراجعه به اپلیکشن رایتل من از بسته های شگفت انگیز اینترنت و مکالمه رایتل بهره مند شوید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "دریافت بسته" کلیک نمایید.

منقضی
کدتخفیف

کد های رایتل برای خرید بسته اینترنت رایتل، خرید شارژ رایتل و ...

رایتل در سال 1386 زیر نظر سازمان سرمایه گذاری تامین اجتماعی با هدف فعالیت در حوزه فن آوری های نوین ارتباطات و اطلاعات در ایران شروع به کار کرد. رایتل در جهت گسترش فعالیت های خود در سال 1389 مجوز ارائه خدمات نسل سوم علاوه بر نسل دوم سیم کارت را دریافت کرد. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز رایتل را تحت حمایت خود قرار داد. در حال حاضر با خرید سیم کارت رایتل و فعال سازی بسته اینترنت می توانید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید. با ظهور فن آوری جدید نسل سوم و چهارم اپراتورهای تلفن همراه در سیم کارت های رایتل نه تنها کیفیت تماس ها افزایش یافت بلکه افراد با خرید بسته اینترنت از اینترنت پرسرعت سیم کارت برخوردار خواهند بود. کد تخفیف بسته های رایتل را نیز میتوانید از تخفیف هات دریافت کنید.

با استفاده از کد های رایتل مشتریان این اپراتور می توانند خرید بسته اینترنت رایتل، خرید شارژ رایتل و ... را به راحتی انجام دهند. در ادامه کد های رایتل را برای خدمات مختلف معرفی می کنیم.

کد شارژ رایگان رایتل

کد دستوری شارژ شورانگیز

مشترکین رایتلی که از سیم‌کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند با خرید شارژ شورانگیز رایتل می‌تواند تا 25 درصد شارژ بیشتری دریافت کنند که در پیامک و مکالمه و اینترنت می‌توانند از آن استفاده کنند. برای خرید شارژ مستقیم لازم است کدهای دستوری #200* (ستاره دویست مربع)، #724* (ستاره هفتصد و بیست و چهار مربع)، #780* (ستاره هفتصد و هشتاد مربع) و #789* (ستاره هفتصد و هشتاد و نه مربع) را شماره‌گیری کنید.

اینترنت رایگان رایتل

اپراتور رایتل به مناسبت تولد مشترکین خود، هدیه‌ای به آنها تقدیم می‌کند. این هدیه می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • 2 گیگابایت اینترنت رایگان
 • 60 دقیقه مکالمه غیررایتلی

برای دریافت هدیه تولد رایتل، می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام کنید:

شماره‌گیری کد دستوری:

 • کد دستوری #232* را شماره‌گیری کنید.
 • در صورت فعال بودن هدیه تولد، پیامکی مبنی بر فعالسازی هدیه برای شما ارسال می‌شود.

فهرست کد های رایتل، کد بسته های اینترنت رایتل ارزان و شارژ رایتل رایگان و …

با استفاده از کد های رایتل امکان مشاهده و خرید بسته رایتل، مشاهده صورتحساب و میزان اعتبار و تنظیمات سرویس ها میسر است. کد های رایتل به شرح زیر می باشد:

*20#: کد فعالسازی بسته هدیه طرح جمعه های رایتلی

*130#: کد فعالسازی یا غیر فعالسازی و تنظیمات سرویس های دوستان و خانواده، تماس هایاز دست رفته و گزارش تماس

*133#: کد فعالسازی و استفاده از سرویس انتقال اعتبار

*140#: کد دستوری مشاهده اعتبار و مشاهده صورتحساب

*211#: استعلام شماره سیم کارت

*210#: کد فعال و غیر فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل

*144#: کد دستوری گزارش حساب و گزارش بسته های موجود

علاوه بر کد های رایتل که در بالا به آن ها اشاره کردیم، کد های دستوری دیگری نیز وجود دارد که برای خدمات مختلف کارایی دارد.

 

فعال سازی و خرید بسته رایتل:

خرید بسته رایتل ارزان با استفاده از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. تهیه بسته اینترنت رایتل را می توانید به طرق زیر انجام دهید:

• خرید از طریق کد بسته های اینترنت رایتل ارزان با کد دستوری *142#

• خرید بسته های اینترنت رایتل ارزان از طریق وب سایت رایتل

• خرید بسته های اینترنت رایتل از طریق اپلیکیشن رایتل من

• خرید بسته رایتل ارزان از طریق سامانه پیام کوتاه 2020

• تهیه بسته ارزان رایتل از فروشگاه های رایتل

افزایش اعتبار و خرید شارژ رایتل:

خرید شارژ رایتل نیز مانند خرید بسته های رایتل به روش های مختلف صورت می گیرد. افزایش اعتبار رایتل به روش های زیر امکان پذیر می باشد:

• افزایش اعتبار رایتل از طریق خرید کارت شارژ با مبالغ متنوع

• شارژ مستقیم و عادی بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ

• استفاده از کد دستوری *141# جهت افزایش شارژ

• افزایش اعتبار از طریق شارژ شور انگیز با کد دستوری *145#

• افزایش اعتبار از طریق اپلیکیشن رایتل من

• افزایش اعتبار از طریق سامانه رایتل من

شارژ رایتل رایگان

با استفاده از سرویس "به جای من"، شما می‌توانید با شماره‌گیری پیش کد ۴۴۴ قبل از شماره مشترک مقصد، از دیگر مشترکین درخواست کنید تا هزینه مکالمه را بپذیرند. در این حالت، ارتباط از طریق سیستم گویا با مشترک مقصد برقرار شده و امکان رد یا قبول تماس "به جای من" برای او فراهم می‌شود. در صورت پذیرش توسط مخاطب، تماس برقرار شده و هزینه تماس از اعتبار مشترک مقصد کسر یا در قبض دوره‌ی بعد او محاسبه خواهد شد. این سرویس قابل استفاده در شرایط اضطراری است و در مواردی که نیاز به یک تماس فوری داشته ولی از اعتبار کافی برخوردار نباشید، راهگشا خواهد بود. خانواده‌ها نیز به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مشتریان هدف این سرویس، در مواقعی که فرزندانشان شارژ کافی جهت برقراری تماس ندارند، بدون نگرانی و به راحتی می‌توانند با آن‌ها در ارتباط باشند.

 

تهیه بسته ارزان رایتل، بسته رایتل اینترنت رایگان و...

برای تهیه ی بسته اینترنت رایتل ارزان قیمت و یا بسته رایتل اینترنت رایگان روش های مختلفی وجود دارد. اپراتور رایتل با طرح ها و جشنواره های ویژه اینترنت رایتل رایگان و یا با قیمت ها خیلی ارزان تر به کاربران خود ارائه می دهد. همچنین اینترنت رایتل رایگان به مناسب های مختلف مانند اعیاد، ولادت ها و ... نیز به کاربران تعلق می گیرد. اطلاع رسانی این خدمات رایگان از طریق پیامک به کاربران صورت می گیرد. همچنین در سایت و اپلیکیشن رایتل نیز این اطلاع رسانی ها انجام می شود. اگر نیاز به خدمات اینترنتی مانند شبکه های اجتماعی دارید از کد تخفیف خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

کد فعال سازی اینترنت رایگان رایتل

همکار گرامی، در حال حاضر کد فعال سازی اینترنت رایگان عمومی برای رایتل وجود ندارد.

با این حال، روش های مختلفی برای دریافت نت رایگان رایتل وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

1. نصب اپلیکیشن رایتل من:

 • با نصب اپلیکیشن رایتل من می توانید 1 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه دریافت کنید.

2. شرکت در جشنواره های رایتل:

 • رایتل به طور مرتب جشنواره های مختلفی برگزار می کند که می توانید با شرکت در آنها اینترنت رایگان هدیه دریافت کنید.

3. استفاده از کدهای تخفیف:

 • رایتل گاهی اوقات کدهای تخفیف برای خرید بسته های اینترنتی ارائه می دهد که می توانید از آنها برای دریافت اینترنت رایگان یا ارزان تر استفاده کنید.

4. دعوت از دوستان:

 • با دعوت از دوستان خود به رایتل و سیم کارت رایتلی شدن آنها، می توانید تا 10 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه دریافت کنید.

5. استفاده از طرح های تشویقی:

 • رایتل طرح های تشویقی مختلفی برای مشترکین خود ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آنها اینترنت رایگان هدیه دریافت کنید.

کد هدیه رایتل

روش های مختلفی برای دریافت هدیه از رایتل وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

شرکت در جشنواره های رایتل:

 • رایتل به طور مرتب جشنواره های مختلفی برگزار می کند که می توانید با شرکت در آنها هدایای مختلفی مانند سیم کارت رایگان، شارژ رایگان، مودم رایگان و ... دریافت کنید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات رایتل:

اینترنت همراه یکی از ملزومات افراد می باشد چون تمامی کارها در حال حاضر با اینترنت پرسرعت امکان پذیر می باشد. درواقع وجود اینترنت همراه کمک میکند ما در هر مکان و زمانی با فعال کردن بسته اینترنت به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته و کارهای خود را با کمک اینترنت همراه با سرعت بیشتری پیش ببریم. قیمت خرید بسته اینترنت رایتل نیز مقرون به صرفه می باشد و در واقع این مزیت به مشتریان کمک میکند تا هزینه ارزان تری پرداخت کنند. این سامانه همچنین برای مشترکین خود تخفیف هایی را در نظر می گیرد که افراد با استفاده از آن تخفیف ها می توانند به هنگام خرید بسته های اینترنت همراه هزینه را با قیمت ارزان تری پرداخت کنند.

 

ارائه کد تخفیف رایتل تست شده و رایگان در تخفیف هات:

تخفیف هات وب سایتی است که کد تخفیف رایتل را به صورت رایگان و تست شده به کاربران ارائه می دهد. کد تخفیف اینترنت رایتل، کد تخفیف سیم کارت رایتل و... در سایت تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد. لازم است که تمامی کد های تخفیف رایتل که در سایت تخفیف هات موجود هستند تست شده و معتبر می باشند. کد تخفیف اینترنت رایتل و تخفیف لحظه آخری این سامانه به صورت رایگان در Takhfifhot موجود است که کاربران به راحتی می توانند از آن ها استفاده کنند. از دیگر خدمات این وب سایت می توانند به ارائه کد تخفیف همراه اول، کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی و ... اشاره کرد.

10 گیگ اینترنت رایگان رایتل

در حال حاضر روش های مختلفی برای دریافت 10 گیگ اینترنت رایگان رایتل وجود دارد:

1. معرفی رایتل به دوستان:

 • با معرفی رایتل به 10 نفر از دوستانتان و سیم کارت رایتلی شدن آنها، می توانید 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه دریافت کنید.

2. شرکت در جشنواره های رایتل:

 • رایتل به طور مرتب جشنواره های مختلفی برگزار می کند که می توانید با شرکت در آنها 10 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه دریافت کنید.

3. استفاده از کدهای تخفیف:

 • رایتل گاهی اوقات کدهای تخفیف برای خرید بسته های اینترنتی ارائه می دهد که می توانید از آنها برای دریافت 10 گیگابایت اینترنت رایگان یا ارزان تر استفاده کنید.
ارسال نظرات