لوگو تخفیف هات

کد تخفیف شارژ رایتل و بسته اینترنت رایگان به مناسبت تولد مشترکین

0
158
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

با وارد کردن کد #232* در روز تولد خود می‎‌توانید یکی از جوایز رایتل را به دلخواه انتخاب نمایید. این جوایز شامل 2 گیگابایت اینترنت رایگان و یا 60 دقیقه مکالمه غیر رایتلی می‌شود. برای ورود به وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*232#
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

افزایش سریع و آسان شارژ رایتل:

اینترنت به عضو جدایی نشدنی زندگی ما تبدیل شده است. دسترسی به اینترنت پر سرعت به وسیله سیم کارت رایتل و شارژ سیم کارت ممکن می شود. بدون داشتن شارژ رایتل استفاده از امکاناتی مانند استفاده از اینترنت به طور کامل غیر قابل دسترسی است. راه های مختلفی برای دستیابی به شارژ وجود دارد که یکی از این راه ها خرید شارژ آنلاین است. با خرید شارژ آنلاین مزیت های زیادی هم چون بهره مندی از جشنواره ها و دریافت کد تخفیف رایتل برای دستیابی به شارژ رایگان رایتل وجود دارد. با زدن کد تخفیف اینترنت رایتل امکان استفاده از اینترنت رایگان رایتل هم برای مشترکین این سیم کارت ها فعال می شود. برای فعال سازی و دریافت این کد تخفیف های تخفیف تنها کافی است مشترکان رایتل به سایت تخفیف هات سر بزنند. تخفیف هات با به روز رسانی لحظه ای کد تخفیف های رایتل خدمت رسانی می کند.

 

رایتل


 

 

روش سریع شارژ رایتل و دریافت اینترنت

راه های متنوع فراوانی برای دریافت شارژ رایتل وجود دارد. این که افراد بتوانند سیم کارت رایتل فعال خود و یا اشخاص دیگر را به راحتی شارژ کنند و از تخفیف های رایگان شارژ سیم کارت رایتل مطلع شده و از آن برای گرفتن کدهای تخفیف اینترنت رایتل استفاده کرده و بسته های ویژه برای اینترنت رایگان سیم کارت رایتل را دریافت کرده و از آن به سهولت استفاده کنند. برخی از این روش ها و راه های دریافت شارژ در ادامه آمده است:

• شارژ آنلاین

• اپلیکیشن رایتل من

• سامانه رایتل من


 

قابلیت شارژ مستقيم آنلاین از طريق ‎سايت رايتل

افزايش اعتبار و خرید شارژ رایتل از طريق وب سايت رايتل، بدون نياز به وارد کردن رمز شارژ وجود دارد. قابلیت شارژ مستقيم از طريق سايت رايتل اين امکان را به تمامی مشترکين سيم ‌کارت‌ های اعتباری می دهد تا بتوانند به سهولت و در یک بازه زمانی کوتاه اعتبار مورد نياز خود را خريداری کنند. جهت استفاده از اين قابلیت، شماره تلفن همراه و مبلغ مورد نياز خود را در سايت رايتل وارد کرده و اعتبار درخواستی را به‌ صورت مستقيم دريافت نماييد. استفاده از اين سرويس برای کلیه مشترکین کاملا رايگان می باشد. این شیوه دریافت شارژ مستقيم آنلاین ويژگی‌ ها و مزايای زیادی دارد. از جمله:

• عدم نياز به پين شارژ

• انتخاب شارژ مورد نظر و متناسب با ميزان استفاده

• ارائه مستقيم شارژ به مشترکين

• تماس صوتی درون ‌شبکه

• پیامک درون ‌شبکه

• سرویس اینترنت (با تعرفه عادی و خارج از بسته‌ های مصرفی)

 

رایتل من


 

 

نحوه کارکرد شارژ مستقيم آنلاین از طريق ‎سايت رايتل

ابتدا به قسمت شارژ مستقيم در وب ‌سايت رايتل به آدرس رفته، سپس شماره تلفن همراه رايتل و مبلغ شارژ را وارد نموده و در ادامه درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب نماييد. پس از ورود به درگاه پرداخت اينترنتي مورد نظر، شماره16 رقمی درج شده بر روی کارت بانکي عضو شبکه شتاب خود، رمز اينترنتی بانک و همچنين شماره چهار رقمي (CVV2) را وارد کرده و پرداخت خود را تاييد نماييد. به این ترتيب، مبلغ اعتبار درخواستي از حساب بانکي کاربر برداشت و اعتبار درخواستي به سيم کارت رايتل مورد نظر به‌ صورت مستقيم اضافه خواهد شد. مبلغ انتخابي مورد نظر بايد حتما بين 10،000 ريال تا 2،000،000 ريال و مضربي از 100 ريال باشد.

 

امکان دریافت شارژ با اپلیکیشن رایتل من

با شیوه نصب و سپس از اپلیکیشن کاربردی رایتل من می توان شارژ دریافت کرد. رایتل من از کافه بازار، گوگل پلی یا وب سایت رسمی رایتل قابل دانلود است. سپس می توان این برنامه را بر روی گوشی های موبایل راه اندازی کرد. پس از نصب برنامه، کاربران می ‌توانند به آسانی سیم‌ کارت رایتل خود را شارژ کنند و یا بسته اینترنت خریداری کنند. این تنها بخش کوچکی از امکانات متنوع اپلیکیشن پر قدرت و کاربردی رایتل من است که قابلیت اجرای کد تخفیف را نیز به مشترکین می دهد.

 

سرویس به جای من برای دریافت شارژ اضطراری رایتل

به جای من جهت شارژ اضطراری رایگان رایتل کاربرد دارد. سرویس به جای من نام سرویس شارژ اضطراری رایتل می باشد که این اپراتور این قابلیت را در مواقع ضروری در اختیار کاربران خود قرار داده است. این سرویس قابل استفاده برای تمام کاربران رایتل می باشد. بنابراین برای استفاده از سرویس شارژ اضطراری رایتل کافی است که کاربران رایتل کد 444 را قبل از شماره دوست خو بگیرند تا دوست آن ها هزینه مکالمه را پرداخت کند و یا از ستاره 444 ستاره شماره دوست خود، سپس مربع استفاده کنید. از این رو با گرفتن این شماره این امکان فراهم می باشد که بتوانید از طریق سیستم گویا با دوست خود ارتباط برقرار کنید و دوست شما نیز می تواند درخواست انتقال شارژ شما را رد یا قبول نماید.

همچنین نکته ای که در پایان ذکر آن حائز اهمیت می باشد این است که هزینه تماس از اعتبار دوست شما کم شده یا به قبض دوره بعد او اضافه می شود. استفاده از این سرویس رایگان است اما در صورتی که دوست کاربر تماس به جای من را دریافت کند حدودا 50 تومان هزینه تماس را باید پرداخت کند. علاوه بر این با داشتن سیم کارت رایتل می توانید کد دستوری ussd ستاره 789 ستاره 999 مربع را شماره گیری کنید تا موفق به شارژ سیم کارت خود شوید.

 

چرا باید از تخفیفات رایتل استفاده کرد؟

با استفاده از شارژ و تخفیفات ویژه رایتل می ‌توانید از خدمات تماس‌ صوتی و پیامک درون ‌شبکه و همچنین اینترنت پرسرعت (خارج از بسته‌ های مصرفی و مطابق تعرفه عادی) استفاده کنید؛ از این رو امکان خرید بسته رایگان وجود دارد. لازم به ذکر است امکان خرید و استفاده خارج از طرح های تخفیفی کلیه طرح ها، بسته ها و خدمات رایتل با مبلغ اصلی شارژ، وجود دارد. استفاده از مبلغ تخفیف در محدوده رومینگ بین‌الملل امکان‌پذیر نیست. مهلت استفاده از مبلغ هر تخفیف هدیه شارژ دارای زمان بندی بوده و پس از آن منقضی می ‌گردد. مبلغ شارژ و هدیه شارژ قابل انتقال به مشترک دیگر نیز می ‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه سرویس ها و خدمات ویژه و رایگان به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمایید.

در زمان مصرف از حجم ترافیک اینترنت رایگان جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آن ها در صفحه ترافیک بومی سایت رایتل آمده است، قابلیت دریافت 50% تخفیف تعرفه را دارد. به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب کاربر کسر می شود. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود. همچنین در صورت استفاده مشترکین از سرویس اینترنت (خارج از بسته رایگان)، مصرف بر اساس تعرفه مصوب محاسبه و از حساب کاربر کسر می شود.

 

تخفیف رایتل


 

 

دریافت کد تخفیف رایتل

بسته‌های تخفیفی مکالمه و اینترنت رایتل برای جلب رضایت بیشتر مشتریان دائم در حال به روز شدن است. به خصوص در این ایام که استفاده از اینترنت رونق گرفته است. رایتل به صورت جشنواره و تخفیف های دوره ای پیشنهادات شگفت انگیز زیادی ارائه می کند. این شرکت در طرح های تخفیفی برای مشترکین انواع کدهای تخفیف‌ اینترنت رایتل را با استفاده از بسته ‌های شارژ رایتل درنظر گرفته است. کاربران هر ماه، هفته و یا هر روز و هر ساعت می ‌توانند با سر زدن به تخفیف هات از کدهای تخفیفی اطلاع پیدا کنند. کد تخفیف شارژ رایتل و بسته‌های اینترنت رایگان رایتل را متناسب با میزان مصرف خود مشاهده و دریافت کنند. لازم به ذکر است بسته ‌های کد تخفیف های رایتل بدون ارتباط به میزان الگوی مصرف شما ارائه خواهد شد و تمامی کاربران می توانند از انواع شارژ رایگان رایتل استفاده کنند. برای مشاهده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات کد تخفیف اینترنت رایتل در وب سایت تخفیف هات کلیک نمایید.

 

 

کد بسته های اینترنت رایتل ارزان:

در وب سایت تخفیف هات کد بسته های اینترنت رایتل ارزان قیمت و اینترنت رایگان را می توانید رایگان دریافت نمایید. بسته های اینترنت رایتل بسیار مقرون به صرفه هستند. بسته اینترنت رایتل را با شارژ رایتل می توانید فعال سازی نمایید. خرید بسته اینترنت رایتل این خدمت را به شما ارائه می دهد که در هر موقعیت مکانی بتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید. خرید بسته اینترنت رایتل از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. برای مثال خرید بسته رایتل از سایت و اپلیکیشن این سامانه قابل تهیه است. خرید بسته رایتل ارزان را با کد تخفیف اینترنت رایتل انجام دهید تا از تخفیف های خوبی بهره مند شوید. بسته ارزان رایتل به شما در صرفه جویی هزینه ها کمک می کند. خرید بسته رایتل ارزان با کد های رایتل رایگان که در تخفیف هات موجود است به صرفه ترین راه خرید می باشد.

 

بسته ارزان رایتل که با کد تخفیف اینترنت رایتل قابل تهیه می باشد هیچ تفاوتی با دیگر بسته های اینترنت ندارد. از این رو هیچ نگرانی بابت تهیه اینترنت رایتل ارزان نداشته باشید و از کیفیت خدمات اطمینان خاطر داشته باشید. کدهای تخفیف دیگر مانند کد اینترنت رایگان همراه اول ، تخفیف مودم همراه دیجی کالا و ... را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات