لوگو تخفیف هات

 کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

دیجی کالا از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی ایران است . شما می توانید جدیدترین و بالاترین کد تخفیف اختصاصی و بدون محدودیت دیجی کالا را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.9 از 509 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دیجی کالا جدید 40 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کد تخفیف دیجی کالا جدید 40 هزارتومانی ویژه اولین خرید

برای دریافت کد تخفیف 40 هزارتومانی برای اولین خرید انواع محصولات بالای 120 هزارتومان از دیجی کالا جت میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

120 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف خرید از دیجی کالا 70 هزارتومانی

تخفیف خرید از دیجی کالا 70 هزارتومانی

با کدتخفیف دیجی کالا از 70 هزارتومان تخفیف برای خرید تمامی کالا ها پرفروش حراج ویژه سفارش بالای 400 هزارتومان بهره مند شوید.جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما منظور گردد.

70,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
حراج دیجی کالا تخفیف 50 درصد

حراج دیجی کالا تخفیف 50 درصد

برای استفاده از تخفیف بالای 50% ویژه شگفت انگیز دیجی کالا برای انواع کالا سوپرمارکتی، بهداشتی و... کافیست برروی "خرید کنید" کلیک کنید و وارد سایت دیجی کالا شوید و در قسمت پیشنهادهای شگفت انگیز، کالای مورد نظر را با تخفیف ویژه سفارش دهید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد هدیه دیجی کالا 70درصدی ویژه انواع خرید

کد هدیه دیجی کالا 70درصدی ویژه انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی از تخفیف هات میتوانید از 70درصد فروش ویژه دیجی کالا برای خرید عینک بهره مند شوید. جهت استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کدتخفیف دیجی کالا 60% ویژه کیف و کوله

دریافت کدتخفیف دیجی کالا 60% ویژه کیف و کوله

برای خرید کیف و کوله میتوانید از تخفیف ویژه بالای 60% فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه دیجی کالا تا 500 هزارتومان ویژه عینک ریبن

کارت هدیه دیجی کالا تا 500 هزارتومان ویژه عینک ریبن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 500 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید عینک برند ری بن بالای 1 میلیون تومان از دیجی کالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف دیجی کالا امروز 78% ویژه هندزفری و هدفون

کدتخفیف دیجی کالا امروز 78% ویژه هندزفری و هدفون

برای خرید هندزفری و هدفون میتوانید از 78% تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

78% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تا 65% تخفیف خرید از دیجی کالا ویژه لوازم زیبایی و سلامت

تا 65% تخفیف خرید از دیجی کالا ویژه لوازم زیبایی و سلامت

کاربران تخفیف هات میتوانید تا 65% تخفیف خرید انواع محصولات مراقبت از پوست را از دیجی کالا و دیجی استایل دریافت کنند. جهت دریافت کد تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا و دیجی استایل برای شما منظور گردد.

65% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف دیجی کالا رایگان 100 هزارتومان ویژه انواع خرید

کد تخفیف دیجی کالا رایگان 100 هزارتومان ویژه انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف برای خرید لباس کودک ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای سفارش بالای 500 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف دیجی کالا تا ۵۰ هزارتومان ویژه خرید سوپرمارکتی

کد تخفیف دیجی کالا تا ۵۰ هزارتومان ویژه خرید سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه انواع محصولات سوپرمارکتی از دیجی کالا برای خرید بالای 300 هزارتومان در تهران و کرج بهره مند شوید. این کد فقط بر روی محصولات دارای نشان ارسال سریع اعمال شده و بر روی محصولات شگفت انگیز اعمال نخواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف دی جی کالا ویژه جایزه 50 میلیون تومانی در کمپین بیگ پرایز

کد تخفیف دی جی کالا ویژه جایزه 50 میلیون تومانی در کمپین بیگ پرایز

شما از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کدتخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای ۱۲۰ هزارتومان برای خرید سوپرمارکتی برای خرید ماکارونی و روغن از برندهای زرماکارون، ویسپو و غنچه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند می شوید. لازم به توضیح است این تخفیف برای کالاهای شگفت انگیز قابل اعمال نیست. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن دیجی کالا برای شما منظور گردد.

120 هزارتومان حداقل خرید
سوپرمارکتی
50,000,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کالاهای تخفیف دار دیجی کالا تا 99% ویژه بلک فرایدی

کالاهای تخفیف دار دیجی کالا تا 99% ویژه بلک فرایدی

بلک فرایدی در دیجی کالا از 1 تا 7 آذر برگزار میشود. در این بازه شما میتوانید در بازی شکارگنج شرکت کرده و تا 99% تخفیف خرید کالاهای منتخب را دریافت نمایید و در بخش گیم نت با انجام بازی های مختلف کدهای متفاوتی را دریافت خواهید کرد. کاربران دیجی پلاس از شانس بیشتری برای شرکت در بازی شکارگنج میتوانند بهره مند شوند. جهت استفاده از این تخفیف ها میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

99% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

دیجی کالا، خرید آنلاین با ارسال رایگان

فروشگاه دیجی‌کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور، با طیف وسیعی از کالاهای متنوع، برای کلیه اقشار جامعه می باشد که مخاطبین این وب سایت می توانند از هر نقطه به این وب سایت دسترسی داشته باشند. این امکان به آن ها داده شده است تا در میان تمام خدمات و محصولات متنوع اعم از برندها، امکانات و قیمت های متفاوت، محصول مورد نیاز خود را بیابند، خرید نمایند و به روش های گوناگون، هزینه آن را بپردازند. ارائه جدیدترین کد تخفیف دیجی کالا ، تخفیف دیجی پلاس وکد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و بصورت تست شده و معتبر در تخفیف هات رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. ديجي كالا با کد ارسال رایگان سریع، ضمانت برگشت کالا و تضمین اصل بودن کالاها یک تجربه کاربری لذت بخش را برای خریداران تداعی می کند. کاربران و مشتریان digikala می‏‏‌توانند با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دیجی‌کالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان ،کالای خود را انتخاب و خرید کنند. سایت تخفیف هات با قراردادن کد های 90% تخفیف دیجی کالا و تخفیف 80 درصدی دیجی کالا وکد تخفیف اولین خرید دیجی کالا ، بدون محدودیت سفارش اول بروز رسانی شد؛ جهت دریافت کد تخفیف وارد تخفیف هات شوید.

جشنواره دیجی کالا

دیجی کالا، بزرگترین فروشگاه آنلاین

توسعه اینترنت و ورود آن به زندگی افراد، سبب شد اکثر امور با دسترسی به اینترنت انجام شوند و نیازی به مراجعه حضوری نباشد. از جمله خرید به صورت آنلاین و غیر حضوری که تحول عظیمی را صنعت خرید و فروش ایجاد کرده است . دیجی کالا با ایجاد بستری برای خرید امن و به صرفه، توانست سهم عظیمی از بازار الکترونیکی ایران را در دست بگیرد و بازار سنتی را تحت تاثیر قرار دهد. دیجی کالا با تنوع زیاد در محصولاتش با کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، قادر است اکثر نیاز های روزمره افراد را برطرف کند و کاربران بدون مراجعه حضوری به بازار ها و تحمل ساعت ها ترافیک و هزینه و... ، در خانه خود، به راحتی با دسترسی با اینترنت کالاهای مورد نظر خود را با کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و کد تخفیف اسنپ اکسپرس سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. بیشترین کدهای تخفیف بدون محدودیت، کدهای تخفیف سوپرمارکتی، رایگان و تست شده، همه را از تخفیف هات برای استفاده در دیجی کالا دریافت نمایید.

 

دسته بندی محصولات دیجی کالا

در دیجی کالا شما همه چیز را می توانید پیدا کنید. در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این فروشگاه معتبر خواهیم پرداخت:

 • محصولات دیجیتالی شامل: انواع لپ تاپ و گوشی و تجهیزات آن ها، دوربین و...
 • خودرو و ابزارهای صنعتی: انواع خودرو های ایرانی و خارجی، موتور سیکلت، تجهیزات خودرو، تجهیزات باغبانی و...
 • محصولات مد و پوشاک: انواع لباس و کفش و... برای همه سنین
 • لوازم بازی و کودک: لوازم مربوط به نوزاد، اسباب بازی و...
 • زیبایی و سلامت: محصولات آرایشی و پوستی و...
 • لوازم خانه و آشپزخانه
 • لوازم تحریر
 • و...

 

خدمات دیجی کالا

سایت digikala علاوه بر فروش طیف گسترده ای از کالاها، خدمات دیگری نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:


1. دیجی پلاس

دیجی پلاس یک سرویس اشتراک است که کاربران می توانند با شارژ ماهیانه آن از خدمات ویژه ای مانند ظرفیت اختصاصی ارسال سفارش برای کاربران پلاس، ارسال رایگان، زودتر با خبر شدن از تخفیف‌های شگفت‌انگیز، پشتیبانی اختصاصی برای کاربران دیجی‌پلاس، بازگشت کالا تا ۳۰ روز بعد از دریافت سفارش، دریافت هدایای نقدی و... برخوردار شوند.


2.دیجی کالا جت

سرویس جذاب دیگر دیجی کالا، دیجی کالا جت نام دارد. این سرویس با هدف ارسال سریع و رایگان خرید های سوپر مارکتی راه اندازی شد. دیجی کالا جت در ابتدا تنها در شهر تهران فعالیت داشت اما اکنون در استان البرز و شهرهای اصفهان، قم، شیراز و مشهد نیز آماده خدمت رسانی است. به زودی سایر شهر های ایران هم میزبان دیجی کالا جت خواهند بود.


3. دیجی پی

دیجی پی یک اپلیکیشن چند منظوره تحت نظارت دیجی کالا است که در آن می توانید خرید شارژ، خرید اینترنت، پرداخت قبوض،پرداخت عوارض جاده ای و از همه مهمتر خرید اقساطی از دیجی کالا انجام دهید. برای اطلاع بیشتر از چگونگی خرید به صفحه دیجی پی مراجعه فرمایید.


4. دیجی کلاب

مشتریان وفادار دیجی کالا با هر خرید خود می توانند امتیاز کسب کنند و سپس این امتیازها را در دیجی کلاب تبدیل به انواع جوایز کرده و از تخفیف سایر برندها نیز استفاده کنند.
علاوه براین شما با امتیازهای حاصل از خرید خود میتوانید در قرعه کشی جوایز دیجی کلاب نیز شرکت کنید و برنده خوش شانس جوایز هیجان انگیز آن باشید.


5. پیندو

پیندو در واقع یک پلتفرم ثبت آگهی آنلاین خرید و فروش کالا و خدمات در دیجی کالا است. اگر شما کالایی را قبلا خریداری کرده اید اما دیگر نیازی به آن ندارید میتوانید در پیندو آن را به فروش بگذارید.


6. دیجی کالا مهر

در دیجی کالا مهر شما می توانید به آسانی و بدون واسطه به افراد نیازمند یاری برسانید. این پلتفرم با همکاری موسسه مهر هوشمند (آگاپه) با هدف کمک به نیازمندان در دیجی کالا راه اندازی شد. موسسات بسیار مانند محک، کهریزک، انجمن حمایت از کودکان کار و... با دیجی کالا مهر قرار داد دارند و شما میتوانید با خرید از دیجی کالا به آنها کمک بکنید.


7.دیجی استایل

یکی از بزرگترین دسته بندی های سایت دیجی کالا بخش مد و لباس می باشد. دیجی استایل در واقع فروشگاه بزرگی از پوشاک، اکسسوری، لوازم آرایشی و... تحت نظارت دیجی کالا است. در دیجی کالا می توانید انواع لوازم مصرفی و منزل را نیز بیابید. همچنین اگر بطور تخصصی قصد خرید انواع پرده برای منزل یا محل کار خود دارید می توانید از سایت پرده بازار دیدن فرمایید. کد تخفیف پرده بازار نیز در سایت تخفیف هات موجود است.


8. کارت هدیه دیجی کالا

از آنجایی که در فروشگاه دیجی کالا می توانید هر کالایی که نیاز دارید را بیابید، پس کارت هدیه دیجی کالا یک هدیه مناسب برای هر مناسبتی می تواند باشد. این کارت هدیه را در مبالغ متفاوت می توانید سفارش داده و بدون محدودیت خاصی هدیه دهید.

 

مزایای خرید از دیجی کالا

 • خدمات پس از فروش
 • تنوع بی نظیر محصولات
 • خدمات متنوع و بی نظیر
 • کد تخفیف های مناسبتی 
 • جشنواره های فروش 
 • دسته بندی دقیق اجناس
 • امکان فروشنده شدن 
 • و...

 

هزینه ارسال دیجی کالا به چه صورت است؟

هزینه ارسال در دیجی کالا متغیر بوده و به عواملی همچون وزن و حجم کالا، فاصله مکانی مقصد و بازه زمانی ارسال بستگی دارد.
در حال حاضر ( بهار 1402) هزینه ارسال اکسپرس و پستی دیجی کالا 39000 تومان بوده و در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری 10000 تومان می باشد.
هزینه ارسال سفارشات سنگین و حجیم به عت ارسال با باربری به عهده مشتری بوده و متغیر است.


ارسال رایگان در دیجی کالا

با خرید اشتراک ماهانه دیجی پلاس می توانید هزینه ارسال خود را رایگان کنید و از مزایای بیشتری نیز برخوردار شوید. همچنین از  پاییز 1401 هزینه ارسال برای خرید بالای 500 هزار تومان نیز رایگان می باشد.
کد تخفیف دیجی پلاس نیز در سایت تخفیف هات موجود است.

آیا می توانم از دیجی کالا به صورت حضوری یا تلفنی خرید کنم؟

در حال حاضر امکان خرید حضوری از دیجی کالا وجود ندارد و این فروشگاه تنها به صورت اینترنتی در حال فعالیت است. اما دیجی کالا به تازگی امکان تحویل حضوری کالا را در مراکز مشخص شده خود فراهم کرده است.
برای فعال سازی این امکان تنها کافی است که در بخش انتخاب آدرس به جای آدرس محل سکونت خود، آدرس مراکز تحویل مشخص شده را از بین گزینه ها انتخاب نمایید تا خرید شما به آنجا ارسال شود و سپس در زمان مناسب خود به صورت حضوری به آنجا مراجعه و کالای خود را دریافت نمایید. هزینه ارسال در این حالت بسیار کمتر می باشد.

خرید حضوری از دیجی کالا 

مزایا و ویژگی های کد تخفیف دیجی کالا رایگان:

همانطور که می دانید در سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف دیجی کالا رایگان با تخفیف 80 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف ایسام و کد تخفیف تیمچه را دریافت نمایید؛ لازم به توضیح است تنوع و گوناگونی محصولات نظیر مواد غذایی، لوازم دیجیتال و ... با کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و تخفیف دیجی پلاس بسیار زیاد است. برخی مواقع که انتخاب های زیادی در اختیار داریم، اما با توجه به بودجه ای که داریم، نمی دانیم باید کدام برند یا مدل را انتخاب کنیم. با توجه به توضیحاتی که پیش تر گفتیم، به منظور خرید یک محصول، اطلاعات کافی باید داشته باشیم تا بهترین انتخاب را با توجه به بودجه ای که داریم انجام دهیم. در وب سایت دیجی کالا این امکان وجود دارد که می توان از انواع فیلترها برای جستجوی محصول استفاده کرد. علاوه بر آن هر محصول بخش نظرات و امتیاز دهی دارد که یکی از مهم ترین علل محبوبیت سایت دیجی کالا، است. سایر کسانی که محصول مورد نظر را خریداری نموده اند، تجربه های مثبت و منفی خود را در استفاده از محصول مورد نظر، به صورت دسته بندی شده در اختیار دیگران قرار می دهند. اگر قصد خرید موبایل دارید اما در انتخاب خود مردد هستید با مطالعه مقاله راهنمای خرید موبایل در وبلاگ تخفیف هات کمک بگیرید.
 

کد تخفیف دیجیکالا و تخفیف های لحظه ای:

کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و... همیشه در تخفیف هات بطور رایگان و تست شده در دسترس کاربران است فقط شما کافی است برای خرید اول خود در دیجی کالا ثبت نام کنید و کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و تخفیف 80 درصدی دیجی کالا را دریافت کنید. لازم به ذکر است کد تخفیف دیجی کالا برای خرید دوم برای تمام کاربران وجود ندارد و باید از محصولات تخفیف دار دیجی کالا خرید کنید. کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا و...همیشه و در همه جا پیدا می شود. به عنوان مثال دیجی کالا با استارت آپ های زیادی از جمله تخفیف هات … همکاری کرده است و می توانید کد های تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا را از طریق این وب سایت دریافت کنید. جهت استفاده از کد تخفیف دیجیکالا کافی است هنگام اضافه کردن محصولات به سبد خرید خود روی گزینه وارد کردن کد تخفیف دیجیکالا کلیک کنید. برای آموزش خرید از دیجی کالا و نحوه استفاده از کد تخفیف دیجی کالا به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

با اپلیکیشن دیجی کالا، سفارش در کمترین زمان ممکن

دیجی کالا مدتی بعد از راه اندازی سایت خود، به توسعه اپلیکیشن خود نیز پرداخته است و اپلیکیشن دیجی کالا را راه اندازی کرده است که کاربران راحت تر به محصولات این فروشگاه دسترسی داشته باشند. برای نصب این آپ می توانید به بازار ، پلی استور و… مراجعه کنید و به صورت رایگان به نصب این آپ بپردازید. با نصب اپلیکیشن دیجی کالا  از این به بعد در تمام روزهای هفته، می‌توانید ‌کالاهای مورد نیازتان را از این طریق سفارش دهید و با کد ارسال رایگان دریافت کنید.

 

وب سایت های طرف قرار داد با دیجی کالا:

وب سایت ها و اپلیکشن هایی مثل تخفیف هات برای یافتن کد های تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف خرید اول دیجی کالا و جشنواره دیجی کالا وجود دارند. وب سایتی نظیر تخفیف هات از شناخته ترین سایت های ارائه دهنده تخفیف های روزانه فروشگاه های اینترنتی معروف می باشد. با مراجعه به این سامانه می توانید کد تخفیف دیجی کالا و سایر فروشگاه ها مانند کد تخفیف باسلام ، کد تخفیف آنلاین کالا ، کد تخفیف مو تن رو و تخفیف دیجی پلاس را رایگان دریافت نمائید. در این وب سایت معمولا با کلیه برندها ی معتبر و استارتاپ ها همکاری می شود و کدهای تخفیف زیادی در روز ارائه می دهد. می توانید با عضویت در خبرنامه ایمیلی و پیامکی از جدید ترین تخفیف ها مطلع شوید. 

 

چگونه در دیجی کالا فروشنده شویم؟

به طور خلاصه، برای فروشنده شدن در دیجی کالا باید ابتدا به سایت دیجی کالا به آدرس   digikala.com مراجعه کرده و در قسمت "ثبت‌نام"، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و هویت خود را با پیامک ارسال شده تأیید کنید. در مرحله بعد نوع فروشندگی خود را به عنوان حقیقی یا حقوقی انتخاب می کنید. بعد از احراز هویت، شما می‌توانید کالاهای خود را در سایت دیجی کالا قرار دهید و قیمت آن‌ها را تعیین کنید. پس از دریافت سفارش از طرف مشتری، شما باید کالا را به مشتری ارسال کنید و پرداخت مبلغ فروش را از دیجی کالا دریافت کنید. در نهایت، مشتری می‌تواند به شما امتیاز دهد و بازخورد خود را نسبت به فروش شما ثبت کند. 
 

فروشگاه آنلاین دیجی کالا

 

انواع کد تخفیف دیجی کالا

دیجی کالا، که اغلب به عنوان "آمازون ایران" شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین فروشگاه های آنلاین در کشور است. این وب‌سایت محصولات متنوعی را از الکترونیک و مد و لباس تا لوازم خانگی و غیره ارائه می‌دهد. به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود، دیجی کالا کدهای تخفیف دیجی کالا را برای جلب و حفظ مشتریان ارائه می‌دهد. 
کد تخفیف دیجی کالا، ترکیبی منحصر به فرد از حروف و یا اعداد است که مشتریان می‌توانند از آن برای کاهش هزینه ها هنگام خرید از وب‌سایت یا اپلیکیشن دیجی کالا استفاده کنند. این کدها می‌توانند مزایای مختلفی ارائه دهند، برای مثال کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان برای هزینه های ارسال، کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان و کد تخفیف دیجی کالا بالای 500 تومان برای کاهش هزینه کالای خریداری شده به کار می روند. در ادامه پرکار بردترین کد تخفیف های ارائه شده توسط دیجی کالا را معرفی می کنیم.
 


کد تخفیف اولی خرید

این کد تخفیف تنها برای اولین خرید اعمال می شود و بسته به دسته بندی اعلام شده ممکن است بر روی تمامی اجناس یا تنها بر روی دسته خاصی مانند پوشاک و... اجرا شود.

کد تخفیف غیر اول 

این کد بدون محدودیت خرید اول بوده و بسته به نوع آن میتواند بر روی تمامی محصولات یا برخی از محصولات اعمال شود. ممکن است این کد ها دارای حداقل و حداکثر خرید مشخص شده ای باشند. کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان  و کد تخفیف دیجی کالا بالای 500 تومان از جمله مثال های کد تخفیف های بدون محدودیت خرید اول می باشند.


کد تخفیف ارسال رایگان digikala

اگر اشتراک دیجی پلاس ندارید، با داشتن کد تخفیف ارسال رایگان می توانید هزینه ارسال خرید های خود را رایگان کنید. کد ارسال رایگان دیجی کالا ممکن است برای تمامی محصولات باشد و یا تنها برای کالاهای خاص مانند سوپرمارکتی اعمال شود. ارسال رایگان اولین خرید دیجی کالا نیز گاهی برای افرادی که برای اولین بار قصد خرید از دیجی کالا را دارند در تخفیف هات موجود است.

کد تخفیف ترکیبی

این نوع کد تخفیف از ترکیب موارد ذکر شده ایجاد شده و از جذابیت خاصی برخوردارند. مثلا 50 درصد تخفیف تا سقف 50 هزار تومان برای خریدهای بالای 150 هزار تومان و یا کد تخفیف دیجی کالا بالای 800 تومان و.... همانطور که گفته شد این کد ها در شرایط خاصی اعمال می شوند.


کد تخفیف دسته بندی digikala

تنوع دسته بندی محصولات دیجی کالا بسیار بالاست و این فروشگاه از کالای دیجیتال تا پوشاک و کالای سوپر مارکتی را به فروش می رساند. برای مثال کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا می‌تواند برای خرید از کالاهای سوپرمارکتی دیجی کالا استفاده شود. و یا کد تخفیف دیجی کالا بالای 800 تومان ویژه خرید محصولات تسکو فقط برای کالاهای برند تسکو اعمال می شود.

 

کالاهای تخفیف دار دیجی کالا

علاوه بر کد تخفیفات دیجی کالا، کالاهای داخل دیجی کالا هم شامل تخفیف می شوند. کالاهای تخفیف دار دیجی کالا به صورت روزانه در قسمت فروش ویژه قرار میگیرند و شما میتوانید با جستجو در digikala آن‌ها را مشاهده نمایید.


پیشنهاد تخفیف دار

در برخی مواقع یا در مناسبت های خاص، دیجی کالا بر روی دسته یا برند خاصی از محصولات خود تخفیف ویژه ای اعمال میکند. این تخفیف نیاز به وارد کردن کد ندارد و بصورت خودکار در سایت اعمال شده است.


دریافت کد تخفیف دیجی کالا از سایت تخفیف هات:

تمام کاربران بدون محدودیت می توانند دریافت کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول و دیگر تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ مارکت از تخفیف هات را بطور رایگان انجام دهند همچنین برای عضویت در خبرنامه دیجی کالا تنها نیاز است وارد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا شوید و به پایین سایت اسکرول کنید. و بعد در قسمت پایین صفحه از تخفیف‌ ها ی به روز دیجی ‌کالا مطلع شوید. با انجام این کار و ثبت ایمیل خود در سایت به راحتی می توانید عضو خبرنامه ایمیلی دیجیکالا شوید. برای عضویت در خبرنامه پیامکی هم باید در ابتدا در دیجی کالا ثبت نام کنید و شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید. بعد از انجام مراحل وارد خبرنامه پیامکی دیجی کالا می شوید و به این ترتیب کد های تخفیف دیجی کالا به صورت مرتب و روزانه برای شما ارسال خواهد شد. علاوه بر این شما می توانید به راحتی و بدون عضو شدن در سایت تخفیف هات از کدهای تخفیف رایگان برای دیجی کالا استفاده نمایید.

 

ارائه کدتخفیف دیجی کالا به صورت تست شده در تخفیف هات:

یکی از روش های پیدا کردن کدتخفیف دیجی کالا رایگان به صورت روزانه مراجعه به سایت های ارائه دهنده کد تخفیف است. با مراجعه روزانه به این سایت ها می توانید کدهای جدید تخفیف دیجیکالا را دریافت کنید. شما می توانید با کپی کردن کد تخفیف دیجیکالا، از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن به صورت تخفیف دار و ارزان جشنواره دیجی کالا، اقدام کنید. لازم به توضیح است علاوه بر کد تخفیف دیجی کالا، در سایت تخفیف هات می توانید محصولات غذایی خود را از سوپرمارکت اینترنتی با تخفیف های ویژه و سایر لوازم مورد نیاز خود را مانند خرید از فروشگاه تخفیف آنلاین پوشاک زنانه و...را نیز با بهترین تخفیف ها دریافت کنید.

 

چگونه کدتخفیف دیجی کالا را استفاده کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف دیجی کالا وارد سایت تخفیف هات شوید. سپس عبارت " دیجی کالا"  را در کادر خاکستری جستجو نوشته و سرچ نمایید.
اکنون به صفحه تخفیف های دیجی کالا هدایت می شوید. در این صفحه کلیه تخفیف های موجود برای دیجی کالا و دیجی پلاس متناسب با نیاز شما برای خرید موجود است. عنوان و توضیحات هر تخفیف را با دقت بخوانید و سپس کد تخفیف را کپی کنید.
سپس روی دکمه خرید کنید بزنید تا به سایت دیجی کالا هدایت شوید. حال کالاهای مورد نیاز خود را به سبد خرید خود اضافه نمایید. در هنگام پرداخت نهایی کد تخفیفی که از قبل کپی کردید را در قسمت مربوط به آن وارد نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود. اگر نیاز به توضیحات بیشتری در این رابطه دارید می توانید به وبلاگ تخفیف هات مراجعه نمایید.

اعمال کد تخفیف دیجی کالا


چرا کد تخفیف دیجی کالای من اعمال نشد؟

اگر کد تخفیف دیجی کالای شما اعمال نمی شود ممکن است یکی از موارد زیر رخ داده باشد:

 • زمان استفاده از این کد تخفیف به پایان رسیده است و منقضی است
 • حداقل یا حداکثر سقف خرید کد تخفیف رعایت نشده است
 • کد تخفیف متعلق به خرید اول می باشد
 • کد تخفیف در خرید قبلی استفاده شده و یکبار مصرف می باشد
 • کد تخفیف تنها متعلق به دسته بندی، کالا یا برند خاصی می باشد
 • کد تخفیف دیجی کالا را اشتباه نوشته اید
 • کد تخفیف بر روی برخی از محصولات شگفت انگیز اعمال نمی شود.

برای اجتناب از مشکلات احتمالی حتما توضیحات و شرایط هر کد تخفیف را در سایت تخفیف هات با دقت بخوانید.


آیا کد تخفیف دیجی کالا بر روی محصولات شگفت انگیز اعمال می شود؟

خیر. کد تخفیف های ارائه شده بر روی محصولات شگفت انگیز و کارت هدیه دیجی کالا اعمال نخواهد شد.

 

تماس و پشتیبانی دیجی کالا


تلفن: ۰۲۱ – ۶۱۹۳۰۰۰۰
ایمیل: info@digikala.com
صندوق پستی بازگشت کالا: 3469-15875
 


 

کد های تخفیف دیجی کالا فقط سفارش اول هستند؟

خیر، کد های تخفیف جذاب حتی تا یک میلیون و گاها بدون محدودیت سفارش اول از دیجی کالا در اینترنت وجود دارد.

چگونه از کد تخفیف دیجی کالا استفاده کنیم؟

ما در وبلاگ تخفیف هات، بطور کامل و گام به گام مراحل پیدا کردن و استفاده از کد تخفیف دیجی کالا را آموزش داده ایم.

شهرهای محل فعالیت دیجی کالا

شهر ها به کنار، دیجی کالا به تمام روستاهای کشور نیز فروش و ارسال کالا گاها رایگان هم دارد.

دسته‌بندی محصولات دیجی کالا

 شاید بهتر باشد اینطور بگوییم، آیا کالایی پیدا می شود که در دیجی کالا فروخته نشود؟

خیر، همه کالاها همانطور که در توضیحات اشاره شد، در دیجی کالا فروخته می شود.

آیا هر روز می توان از کد تخفیف دیجی کالا استفاده کرد؟

بله، بله، بیشتر کد ها در تخفیف هات همانطور که می بینید، بدون محدودیت سفارش اول هستند.

ارسال نظرات
عکس-کاربر
مهدی محمدی
/
شنبه , ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
سلام ممنون از سایت خوبتون. من کد تخفیف برای ساعت و عینک آفتابی میخواستم، میشه تخفیفش رو بذارید تو سایتتون؟
عکس-کاربر
. admin .
/
دوشنبه , ۲ بهمن ۱۴۰۲
سلام دوست عزیز کد برای عینک الان موجوده، و میتونید به صفحه دیجی استایل هم برای این کدها مراجعه نمایید.
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد