لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کرفس

کد تخفیف کرفس

اپلیکیشن کرفس، از بزرگترین آپ های کالری شمار و تناسب اندام در ایران است. جدیدترین کد تخفیف های کرفس را در تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 71 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کرفس یک ساله 80% ویژه تخفیف پرو

کد تخفیف کرفس یک ساله 80% ویژه تخفیف پرو

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "دریافت رژیم" می توانید از 80% تخفیف پرو برای خرید اشتراک یک ساله کرفس بهره مند شوید.

80% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف کرفس 120 هزارتومانی برای خرید اشتراک

کدتخفیف کرفس 120 هزارتومانی برای خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت برای خرید اشتراک 3 ماهه از وبسایت کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف برنامه کرفس 50% ویژه اشتراک 3 ماهه

کد تخفیف برنامه کرفس 50% ویژه اشتراک 3 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف اشتراک سه ماهه بدون محدودیت از وبسایت کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اشتراک کرفس 1 میلیون و 500 هزارتومان ویژه اشتراک یک ساله

کد تخفیف اشتراک کرفس 1 میلیون و 500 هزارتومان ویژه اشتراک یک ساله

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "دریافت رژیم" می توانید از 70% تخفیف عادی ویژه خرید اشتراک یک ساله از کرفس بهره مند شوید.

1,500,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 10 هزارتومانی رژیم زیره برای خرید اشتراک

کد تخفیف 10 هزارتومانی رژیم زیره برای خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف خرید اشتراک اپلیکیشن زیره برای رژیم غذایی دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید. لازم به توضیح است این کد فقط یک بار برای هر کاربر قابل استفاده خواهد بود.

1 قابل استفاده برای هر کاربر
10,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
محاسبه BMI تناسب اندام در سایت کرفس

محاسبه BMI تناسب اندام در سایت کرفس

بدون وارد کردن کد تخفیف BMI بدنی خود به صورت رایگان محاسبه کنید. جهت محاسبه می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف کرفس 75% ویژه اشتراک یک ساله

کد تخفیف کرفس 75% ویژه اشتراک یک ساله

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 75% تخفیف اشتراک یک ساله کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

75% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کرفس یک ماهه 20 هزارتومانی

کد تخفیف کرفس یک ماهه 20 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه وبسایت و اپلیکیشن کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کرفس جدید 10% ویژه اشتراک یک ماهه

کد تخفیف کرفس جدید 10% ویژه اشتراک یک ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف اشتراک یک ماهه برنامه کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% خرید اشتراک کرفس

کد تخفیف 30% خرید اشتراک کرفس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید اشتراک از 30% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف برنامه کرفس 40% ویژه رژیم غذایی

تخفیف برنامه کرفس 40% ویژه رژیم غذایی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای دریافت اشتراک از وبسایت و اپلیکیشن کرفس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کرفس، بزرگ ترین کالری شمار ایرانی:

کرفس یا شرکت کاوشگران رادین فناور سلامت، برنامه ایی است که توسط حمید رفیعیان کوپایی، مدیر عامل این مجموعه راه اندازی شده است. کرفس برنامه ای درحوزه تناسب اندام و ورزش به صورت آن لاین می باشد. با استفاده از این برنامه کاربردی، کاربران درهر زمان و هرمکان و بدون هیچ گونه محدویتی می توانند اطلاعات سلامت و شخصی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط اپلیکشن همراه کرفس ثبت کنند.

برای استفاده از خدمات کرفس مانند کد تخفیف کرفس می توانید به وب سایت رسمی سرویس کرفس مراجعه کنید و با خریداشتراک و دریافت کد هدیه و اشتراک رایگان کرفس ، از این وب سایت و از قسمت سلامت کرفس که شامل رژیم غذایی برای لاغری و کاهش وزن به همراه ورزش و برنامه های تمرینی هست، بهره مند شوید.

 

ورزش

 

ویژگی های رژیم کرفس اپ:

کرفس یک برنامه ای است که با بهره‌مندی از روش‌های علم تغذیه و تناسب اندام، می تواند وزن مجازتان را در بازه‌های زمانی خاصی مثلا هفتگی، ماهیانه و ... برای شما تعیین کند.

در این قسمت به برخی از خدمات رژیم کرفس اپ اشاره شده است :

 • بالغ بر 150 دستور غذای رژیمی و سالم
 • کالری ورزش‌های مختلف
 • ارائه‌ی‌ میزان پروتئین مورد نیاز بدن
 • یادآوری ثبت وعده‌های غذایی
 • امکان ثبت غذا از طریق اسکن بارکد
 • چالش‌های غذایی و اطلاعات مفید سلامت
 • به‌روزرسانی و بهبود برنامه تیم کرفس
 • تیم پشتیبانی فعال و پاسخگو به سوالات شما

 

تناسب اندام با کرفس!

برای دریافت رژیم غذایی و ورزشی مناسب برای تناسب اندام خود می توانید از اپلیکیشن پرطرفدار کرفس استفاده کنید. با استفاده از کد هدیه اپلیکیشن کرفس، خرید اشتراک کرفس و کد تخفیف اشتراک کرفس می توانید رژیم خود را با تخفیف تهیه کنید. کد هدیه کرفس، کرفس رایگان و خرید اشتراک کرفس برای خرید و دانلود اپلیکیشن کرفس را می توانید از وبسایت کرفس دریافت کنید. تعداد افرادی که از این اپ استفاده کرده و رضایت دارند بالا می باشد. به همین دلیل این اپ در بین مردم جایگاه مناسبی پیدا کرده است. جدید ترین کد تخفیف زیره و کد تخفیف برنافیت  را از تخفیف هات دریافت کنید.

 

با کرفس در هر زمانی و هر مکانی از ورزش عقب نمانید!

وجود برنامه مانند مانند کرفس باعث می شود شما برای ورزش و رژیم های دیگر بهانه های تنبلی و فراموشی و... را نداشته باشید. کرفس به شما کمک می کند روتین ورزشی خود را داشته باشید و از برنامه ورزشی خود جا نمانید. رژیم غذایی و تبدیل آن به عنوان یک عادت از سخت ترین چالش های هر کسی می باشد. کرفس به راحتی وعده های رژیم غذایی،زمان آن و... را یاد آوری می کند و به عنوان یک دستیار ورزشی نقش خود را به خوبی ایفا می کند. برای دریافت جدید ترین تخفیف های کرفس ، خرید اشتراک کرفس ، کد تخفیف برنامه کرفس ، خرید دمبل برای ورزش و ... به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اپلیکیشن کرفس:

به منظور دسترسی به امکانات این برنامه می توانید اپلیکشن را نصب کنید و در آن عضو شوید. برای عضویت در ابتدا از شما خواسته می‌شود تا یک سری اطلاعات پایه در خصوص جسمتان نظیر وزن، قد و یک سری اطلاعات فردی نظیر تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید. پس از عضویت می توانید وارد برنامه شوید و از خدمات بی نظیر این برنامه بهره مند شوید.

برنامه کرفس شامل مجموعه کاملی از غذاهای ایرانی و خارجی در دسته بندی‌های گوناگونی می باشد و هر غذایی را که می توان تصور کرد می توان آنجا مشاهده کرد و کالری آن را به راحتی محاسبه نمود. از طرفی کاربران این برنامه می توانند با امکاناتی که برنامه در اختیارشان قرار داده است با لمس دکمه ستاره شکل، غذای مورد علاقه اشان را جهت دسترسی راحت تر به لیست غذاهای محبوب اضافه کنند.

 

مزایای نصب اپلیکیشن کرفس چیست؟

با نصب اپلیکیشن کرفس بر روی تلفن همراه خود می توانید از مزایای زیر به صورت رایگان برخوردار شوید:

 • آموزش تهیه انواع غذاهای مناسب رژیم غذایی
 • استفاده از کالری شمار کرفس رایگان 
 • دسترسی به بانک غذایی متنوع ایرانی و خارجی
 • امکان دریافت برنامه ورزشی در خانه
 • تنظیم هدف وزنی مانند میزان ورزش
 • تعیین درجه سختی رژیم توسط خود فرد
 • محاسبه مواد مغذی موجود در هر وعده غذایی
 • امکان گزارش دهی برای روند پیشرفت رژیم فرد
 • امکان دسترسی به برنامه غذایی و پشتیبانی برنامه کرفس(درصورت تهیه اشتراک)
 • و سایر امکانات بی نظیر مانند قدم شمار، آب شمار، امکان یادآوری وعده غذایی و...

 


لازم به ذکر است که استفاده از امکانات اپلیکیشن کرفس مثل کالری شمار،گام شمار، یادآوری غذا و آب و... رایگان است اما برای تهیه رژیم غذایی مناسب خود باید اکانت کرفس را تهیه فرمایید. برای مشاهده قیمت اشتراک کرفس به سایت و یا اپلیکیشن آن مراجعه فرمایید. با داشتن کد تخفیف کرفس رایگان  از سایت تخفیف هات می توانید هزینه کمتری برای سلامتی خود بپردازید.
 

رژیم غذایی

 

با کد تخفیف کرفس از چه خدماتی می توان بهره برد؟

همانطور که با کد تخفیف فیتامین می توان با تخفیف برنامه غذایی دریافت کرد، یکی از خدماتی که با کد تخفیف برنامه رژیم کرفس رایگان می توان بهره مند شد، کالری شماری است. اما این سامانه خدمات بی شماری را در زمینه تغذیه و سلامتی ارائه می کند که در این بخش قصد داریم به برخی از آن ها اشاره کنیم:

 • کاربران می توانند با محاسبه رژیم کرفس کالری شمار، خوراکی هایی را که در روز میل می کنند، مقدار انرژی و کالری دریافی روزانه خودشان را با استفاده از کد هدیه کالری شمار کرفس مشاهده کنند.
 • دریافت رژیم غذایی برای رسیدن به تناسب اندام
 • امکان هدف گذاری برای تغییر وزن
 • ارائه حرکت های ورزشی با کد تخفیف کرفس
 • ارائه کالری غذاهای مختلف با رژیم کرفس کالری شمار
 • امکان ثبت میزان آب مصرفی

در نتیجه برای گرفتن رژیم غذایی، دستور پخت غذاهای رژیمی، نمودارها و تمرینهای خانگی می توانید با خرید اشتراک وکد تخفیف برنامه کرفس . با کد تخفیف رژیم کرفس رایگان این سامانه اقدام کنید. جدیدترین کد تخفيف کرفس بصورت اختصاصی، تست شده و معتبر جهت اشتراک برای سلامتی و رژیم غذایی را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

چگونه از کالری شمار کرفس استفاده کنیم؟

برای استفاده از کالری شمار کرفس، فقط باید وارد اپلیکیشن کرفس شده و مشخصات خواسته شده از قبیل، شاخص های فیزیکی، وزن فعلی و وزن مورد نظرتان را ثبت کنید. سپس برنامه بطور خودکار میزان مصرف کالری مجاز روزانه شما محاسبه می کند. همچنین شما می توانید با وارد کردن مقدار غذایی که در طول روز مصرف می کنید، حداکثر مصرف کالری خود را تحت کنترل داشته باشید.
 

انواع تخفیف کرفس


اپلیکیشن کرفس از زمان به بازار عرضه شدن، برای کاربران خود تخفیف های متنوعی را در نظر گرفته است. برخی از انواع کد تخفیف کرفس عبارتند:


کد تخفیف کرفس یک ماهه، سه ماهه و نه ماهه

همانطور که از نام این کد تخفیف مشخص است، این کد تخفیف ها به ترتیب برای خرید اشتراک یک ماهه، سه ماهه و نه ماهه رژیم غذایی کرفس اعمال می شوند و نمی توان آنها را به جای هم به کار برد.


کد تخفیف مناسبتی کرفس

برای جشنواره‌ها و رویدادهای خاص، کرفس کدهای تخفیف محدودی را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با استفاده از آنها در زمان مقرر و رعایت شرایط برنامه کرفس رایگان و یا با تخفیف ویژه دریافت کنید.


کد تخفیف اولین خرید اشتراک کرفس 

برای جذب کاربران جدید، کرفس کدهای تخفیفی را به آنها ارائه می‌دهد که می‌توانند برای خرید اولین اشتراک رژیم غذایی و اکانت رایگان کرفس هزینه کمتری پرداخت کنند.

 با کد معرف کرفس دوستاتو به کرفس دعوت کن!

 در اپلیکیشن کرفس علاوه بر اینکه از کد تخفیف اشتراک کرفس استفاده  می کنید، می توانید دوستانتان را هم با کد معرف کرفس به این برنامه دعوت کرده و در ازای آن امتیاز کسب کنید! سپس با مجموع این امتیازها می توانید برای خود اشتراک خریداری نموده و یا در قرعه کشی های تعیین شده برنامه شرکت نمایید و جایزه ببرید. برای دعوت از دوستانتان به قسمت منو در بالای اپ بروید و گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کنید. در این بخش می توانید کد دعوت کرفس، جایزه و تاریخچه خودتان را ببینید. در قسمت کد دعوت کرفس یک کد وجود دارد که همان کد معرف کرفس شماست. کافی است که این کد را کپی کرده و برای دوستانتان بفرستید.

هنگامی که دوست شما قصد ثبت نام با کد معرف کرفس شما را در برنامه داشته باشد فقط کافی است که موقع ثبت نام و در قسمت ورود نام و نام خانوادگی خود گزینه پایین آن که حاوی عبارت “آیا کد معرف دارین؟”  را انتخاب کرده و سپس در قسمت تعیین شده، کد شما را وارد و ثبت نماید. با این روش به امتیازات شما در برنامه افزوده خواهد شد و همانطور که گفته شد با این امتیاز در جشنواره و قرعه کشی درون برنامه ای کرفس شرکت کرده و یا برای خود اشتراک بخرید.

کد معرف کرفس چیست؟

 

چگونه از کد تخفیف برنامه رژیم کرفس استفاده کنم؟

سایت تخفیف هات فضایی را مهیا کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار و کد های تخفیف بی شماری که ارائه می کند مانند اشتراک رایگان کرفس و کد تخفیف گیشا اسپرت بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر انجام دهید.

در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کدتخفیف کرفس و اشتراک رایگان کرفس در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 • ابتدا وارد سایت شوید و کد تخفیف مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف برنامه کرفس و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به آن
 • وکلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه سایت کرفس
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف خود شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید
 • کد تخفیف را در قسمت پیشنهاد ها وارد نمایئد.
 • و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.

برای مشاهده آموزش برنامه کرفس و نحوه استفاده از کد تخفیف کرفس به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

نظرمشتریان یا مخاطبان در خصوص کرفس:

بسیاری از کاربران از خدمات کرفس، از لحاظ کیفیت ارائه برنامه ها، کاربردی بودن، راحتی و سهولت کار با آن، رضایت کافی داشتنه اند و استفاده از این برنامه را به افرادی که به دنبال رژیم غذایی اصولی به صورت آن لاین، بدون حذف هیچ غذایی برای لاغری هستند، پیشنهاد داده اند.

 

ارائه کد تخفیف اشتراک کرفس در تخفیف هات:

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل هستید، پیشنهاد می‌کنیم برنامه کرفس را از دست ندهید. این برنامه امکان دستیابی به وزن دلخواه در مدت زمان مشخص را برایتان فراهم می‌کند. شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف اشتراک کرفس، از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت دریافت خدمات سلامت نظیر رژیم غذایی برای لاغری، برنامه ورزشی و ... از طریق کد تخفیف کرفس به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید. کد تخفیف داروکده ، کد تخفیف تخفیفان، کد تخفیف آسان اسپرت و کد تخفیف دکتر کرمانی و نت برگ و سایر برندها را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

راه ارتباط با پشتیبانی کرفس

شماره تماس 02191693957
ایمیل  mailto:support@karafsapp.com
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد