لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیتامین

کد تخفیف فیتامین

جدید ترین کد تخفیف فیتامین- fitaminورزش در خانه برای افراد پر مشغله که وقت رفتن به باشگاه را ندارند، یک ایده بسیار محبوب است

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 12 رای)
کوپن و کد تخفیف
برنامه ورزشی آنلاین فیتامین 10% ویژه دوره یک ماهه بدنسازی

برنامه ورزشی آنلاین فیتامین 10% ویژه دوره یک ماهه بدنسازی

با استفاده از کد تخفیف 10% تا سقف 25 هزار تومان تخفیف برای دریافت دوره یک ماهه بدنسازی از فیتامین دریافت کنید. جهت استفاده از تخفیف فیتامین کد تخفیف را کپی نمایید و بر روی "دریافت برنامه" کلیک کنید تا کد تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 80 هزارتومانی ورزش فیتامین

کد تخفیف 80 هزارتومانی ورزش فیتامین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 80 هزارتومان تخفیف، برای دریافت دوره 6 ماهه بدنسازی از فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف فیتامین کد تخفیف را کپی و بر روی گزینه "دریافت برنامه" کلیک نمایید. تا کد تخفیف برای شما اعمال شود.

80,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 50 هزار تومانی برنامه ورزشی فیتامین

کد تخفیف 50 هزار تومانی برنامه ورزشی فیتامین

با استفاده از کد تخفیف 50 هزارتومانی، برای دریافت دوره سه ماهه بدنسازی از فیتامین دریافت کنید. جهت استفاده از تخفیف فیتامین کد تخفیف را کپی نمایید و بر روی "دریافت برنامه" کلیک کنید تا کد تخفیف برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فیتامین 30 هزارتومانی بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

کد تخفیف فیتامین 30 هزارتومانی بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

با وارد کردن کد تخفیف بالا از 30 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت ریالی و سفارش اول وبسایت فیتامین بهره مند شوید. می توانید یک برنامه 3 و 6 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از طریق اپلیکیشن فیتامین دریافت کنید. برای دریافت برنامه می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف فیتامین 20 هزارتومانی ویژه اشتراک یک ماهه

کدتخفیف فیتامین 20 هزارتومانی ویژه اشتراک یک ماهه

با استفاده از کد تخفیف بالا برای دریافت یک برنامه 1 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از 20 هزارتومان تخفیف از طریق اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. برای دریافت برنامه و استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف فیتامین 40 هزارتومانی ویژه یلدا

تخفیف فیتامین 40 هزارتومانی ویژه یلدا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف فیتامین ویژه یلدا برای تمامی اشتراک ها بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 15% از سایت فیتامین

کد تخفیف 15% از سایت فیتامین

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 15% تخفیف ویژه تا سقف 20 هزارتومان برای دریافت اشتراک 1 ماهه از اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت برنامه" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 40هزار تومانی برنامه ورزشی فیتامین

کد تخفیف 40هزار تومانی برنامه ورزشی فیتامین

از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف میتوانید از 40هزارتومان تخفیف، ویژه برنامه ورزشی 3 ماهه و 6 ماهه از سایت فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از این کد تخفیف بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
برنامه فیتامین 200 هزارتومانی ویژه برنامه ورزشی 6 ماهه

برنامه فیتامین 200 هزارتومانی ویژه برنامه ورزشی 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف ویژه برای اشتراک 6 ماهه برنامه ورزشی از فیتامین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" دریافت نمایید.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50% هزینه برنامه ورزشی فیتامین

کد تخفیف 50% هزینه برنامه ورزشی فیتامین

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف برای خرید اشتراک 6 ماهه برنامه ورزشی کاهش وزن از وبسایت فیتامین بهره مند شوید. این برنامه با همراهی آنلاین مربی از شروع تا پایان برنامه و دسترسی آنلاین به ویدئوهای آموزشی حرکات ورزشی است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت برنامه" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

ورزش در خانه برای افراد پر مشغله که وقت رفتن به باشگاه را ندارند، یک ایده بسیار محبوب است. از طرفی خیلی از افراد به دلیل دور بودن باشگاه از منزل یا محل کارشان، وقت رفتن به باشگاه را ندارند و قید ورزش را می زنند. اما همه ما می دانیم که ورزش برای سلامتی روح و جسم انسان ضروری است. رویا ورزش در منزل حالا به کمک فیتامین عملی و ممکن شده است. شما میتوانید به کمک فیتامین برنامه مخصوص خودتان را بگیرید و از هر جایی ورزش کنید. به تناسب اندام بپردازید و خوشحال باشید. در این جا به شما کد تخفیف فیتامین را هم معرفی می کنیم تا با کم ترین هزینه به ورزش بپردازید.

 

تناسب اندام با برنامه تمرینی فیتامین

سایت تخصصی فیتامین در زمینه ارائه برنامه های ورزشی و بدن سازی فعالیت می کند. هدف این مجموعه بهبود سلامت جسمانی بنیان گذاری شد. برای رسیدن به وضعیت جسمانی ایده آلتان فقط کافی است که شرایط جسمی و امکاناتتان را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید. بعد از آن باید اشتراک بخرید تا برنامه مناسب خودتان را دریافت کنید. در فیتامین روش های مدرن و سنتی تمرین و رژیم های غذایی کنار هم قرار گرفتن تا بهترین برنامه برای کاربران را تشکیل دهند. علاوه بر برنامه های ورزشی و امکاناتی که اشتراکتان به شما می دهد، از طریق فیتامین می توانید به صورت رایگان به تعداد زیادی اطلاعات درباره وزش و تغذیه و دستور های غذایی دسترسی داشته باشید.

 

سایت فیتامین چه برنامه های ورزشی و خدماتی ارائه می کند؟

 • برنامه های ورزشی: برنامه کاهش وزن ،برنامه بدنسازی ، برنامه تناسب اندام، بعد از بارداری
 • برنامه غذایی
 • بانک حرکات
 • ابزار سلامتی
   
سایت فیتامین

 

برنامه تمرینی فیتامین برای ورزش در منزل چه ویژگی هایی دارد؟

شاید فکر کنید بدون وسایل ورزشی در منزل ورزش امکان پذیر نباشد. اما باید بدانید با برنامه ورزشی ارائه شده برای ورزش در منزل فیتامین نیازی به امکانات باشگاهی در منزل ندارید. با راهنمای ویدیوئی حرکات میتوانید طرز صحیح انجام حرکات را بیاموزید و بدون خطر آسیب ورزش کنید. علاوه بر این مربیان ورزشی در طول دوره همراه ورزشکاران هستند. هر زمان که نیازی به مشاوره داشته باشید میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی با مربیتان در ارتباط باشید. برنامه های کاملا اختصاصی برای اشخاص نوشته میشود و همه محدودیت های هر کس در نظر گرفته میشود. پس چه به دنبال کاهش وزن هستید، چه افزایش و چه تناسب اندام، حتما ورزش در منزل را امتحان کنید. جدید ترین کد تخفیف زیره را از تخفیف هات دریافت کنید.

 

آیا برنامه غذایی با برنامه تمرینی فیتامین قابل دریافت است؟

بله. فیتامین در کنار برنامه تمرینی به شما بهترین برنامه غذایی را ارائه می کند. برنامه غذایی و تمرینی هر دو با هم هماهنگ هستند. برنامه غذایی هر ماه با توجه به وضعیت شما داده می شود. در برنامه غذایی کالری مجاز مصرفی رعایت می شود و در کنار آن به تمام مواد مورد نیاز بدن توجه می شود.

 

هزینه استفاده از خدمات مختلف سایت فیتامین چقدر است؟

اول از همه اقدام ها شما باید هدفتان را انتخاب کنید. بعد متناسب با هدفتان برنامه های مختلف فیتامین را مشاهده کنید. پکیج های فیتامین سه ما اشتراک دارند. اسمارت پک، برنامه ورزشی پیشرفته و برنامه ورزشی پیشرفته بعلاوه مکمل سه پکیج فیتامین هستند. هزینه این دوره ها باهم متفاوت است. برای اطلاع از هزینه هر پکیج می توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید. برای دریافت جدیدترین کد تخفیف فیتامین، اونم بصورت اختصاصی و بدون محدودیت، وارد سایت تخفیف هات بشید.

 

چطور برنامه تمرینی فیتامین را تهیه کنیم؟

در قدم اول باید در سایت ثبت نام کنید. اطلاعاتی مانند سن و جنسیتتان را وارد میکنید و بعد باید برنامه انتخاب کنید. در اینجا جزئیات هر برنامه و قیمت آن آمده است. بعد از انتخاب برنامه، باید اطلاعات جسمانیتان را وارد کنید. چند سوال هم وجود دارد تا برنامه شما دقیق تر نوشته شود. در مرحله بعدی اطلاعات بیماریتان را وارد می کنید. سپس وضعیت بدنتان به شما نشان داده می شود. در قدم بعدی باید نوع حرکات مد نظرتان را تعیین کنید. قسمت بعدی هم پرداخت است. بعد از آن برنامه شما داده می شود و می توانید ورزش را شروع کنید.

 

آیا برای استفاده از برنامه های فیتامین می توانیم کدتخفیف فیتامین استفاده کنیم؟

بله. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف فیتامین خدمات این مجموعه را ارزان تر تهیه کنید. برای اطلاع از تخفیف های مختلفی که مجموعه در زمان های مختلف بر روی خدمات خود در نظر میگیرد، می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید. با مراجعه به تخفیف هات و صفحه فیتامین جدید ترین کد تخفیف فیتامین معتبر را خواهید دید. بعد از آن میتوانید بسته به نیازتان کد تخفیف فیتامین را کپی کرده و استفاده کنید.

 

چطور كد تخفيف فيتامين را استفاده کنیم؟

برای استفاده از كد تخفيف فيتامين ابتدا باید به تخفیف هات مراجعه کنید و همان طور که گفتیم، کدتخفیف فیتامین را کپی کنید. بعد مجدد به فیتامین برگردید و وارد حساب کاربریتان شوید. مراحل دریافت برنامه را مرحله پرداخت پیش ببرید. در صفحه پرداخت، جمع کل مبلغ پرداختی را میبینید. پایین این قسمت کادری با نام کد تخفیف دارم وجود دارد. کد تخفیف فیتامین دریافتی را در کادر وارد کنید و اعمال تخفیف را بزنید. سپس متوجه تغییر مبلغ کل می شوید. بعد از آن می توانید ارزان تر از قبل پرداخت را انجام دهید و برنامه را دریافت کنید. برای دریافت سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف ایسام خرید اول به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

چرا کدتخفیف فیتامین فعال نمی شود؟

اگر تخفیف برایتان فعال نمیشود کافی است به چند مورد توجه کنید تا مشکل رفع شود. گاهی کد تخفیف ها دارای محدودیت هایی هستند در زمان استفاده به این محدودیت ها توجه کنید. مواردی که برای فعال شدن تخفیف باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • کد تخفیف را صحیح وارد کنید.
 •  محدودیت زمانی استفاده از کد تخفیف را در نظر بگیرید. در بازه زمانی گفته شده از تخفیف استفاده کنید.
 •  محدودیت بسته خاص یا دسته بندی خاص را رعایت کنید. ممکن است تخفیف فقط برای دسته ای خاص در نظر گرفته شده باشد.
 •  محدودیت حداقل مبلغ خرید را در نظر بگیرید.
 •  کد تخفیف را یک بار استفاده کنید. اگر قبلا از تخفیف استفاده کرده باشید، امکان استفاده مجدد از همان تخفیف وجود ندارد.

 

پشتیبانی و ارتباط با fitamin

شماره تماس: 021-22863740

ارسال نظرات