لوگو تخفیف هات

کد تخفیف زیره

کد تخفیف زیره

با اپلیکیشن زیره میتوانید انواع کالری غذاهای مختلف را به دست آورید. جدید ترین کد تخفیف های زیره را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 35 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف برنامه زیره 15% ویژه اشتراک 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف اشتراک 6 ماهه زیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف زیره 10% برای خرید اشتراک 3 ماهه

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید اشتراک" میتوانید از 10% تخفیف تا سقف 15هزارتومان برای خرید اشتراک سه ماهه برای کالری شماری و رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود.

1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف رژیم زیره 25% برای خرید اشتراک 1 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف تا سقف 10هزارتومان برای خرید اشتراک یک ماهه برای کالری شماری و رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
25% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف کالری شمار زیره 30% ویژه برنامه ورزشی چربی سوزی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای قسمت برنامه ورزشی چربی سوزی از اپلیکیشن زیره دریافت نمایید. برای دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف رژیم زیره 15% به همراه درمان

با استفاده از کد تخفیف 15% میتوانید از رژیم غذایی به همراه درمان زیر نظر متخصص تغذیه زیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد 15% تخفیف زیره پلاس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف ویژه برای خرید اشتراک زیره پلاس وبسایت و اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کالری شمار زیره 20 هزارتومانی ویژه خرید اشتراک 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف برای خرید اشتراک شش ماهه برای کالری شماری و رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف زیره 15هزارتومانی برای خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15هزارتومان تخفیف ویژه خرید اشتراک برای کالری شماری و رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
15,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% رژیم فستینگ با کارشناس تغذیه زیره

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف برای خرید رژیم فستینگ با کارشناش تغذیه از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. قابل توجه در قسمت دریافت رژیم روی گزینه با کارشناس تغذیه کلیک کرده و رژیم فستینگ فعال کنید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اپلیکیشن زیره 45 هزارتومانی

برای دریافت تخفیف 45 هزارتومانی اشتراک 6 ماهه زیره میتوانید بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

45,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف رژیم زیره 50% ویژه بلک فرایدی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه برای خرید انواع اشتراک رژیم غذایی وبسایت زیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 25% رژیم زیره دکتر کرمانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه خرید اشتراک 1 ماهه برای دریافت رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

 معرفی اپلیکیشن زیره همراه با کد تخفیف 

شاید شماهم مثل خیلی از خانم ها و اقایان دیگه مشکل اضافه وزن داشته باشین و به دنبال راهی باشین تا در زمانی کوتاه به اندامی ایده آل که در ذهن تان هست برسید. همه ما شاهد راه های زیادی برای لاغری هستیم که همگی ادعا می کنند در سریع ترین زمان ممکن به وزن ایده آل تان می رسید اما همگی درست میگن؟ در پاسخ به این سوال باید گفت هیچ راهی سریع ترین راه برای لاغری نیست و برای لاغر شدن یک پروسه باید طی شود. در حقیقت اضافه وزن در بدن یک فرد حاکی از چندین سال تغذیه نادرست بوده و در چند روز نمی شود از شر آن خلاص شد. زیره یکی از وب سایت های آنلاین هست که می تواند به صورت اصولی شما را به تناسب اندامی که می خواهید برساند. بنابراین در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با سایت zirehapp و نحوه دریافت کد تخفیف زیره آشنا کنیم.

 

زیره دکتر کرمانی

 

امکانات و مزایای اپلیکیشن زیره دکتر کرمانی

با نصب اپلیکیشن زیره رایگان و ثبت نام در آن امکان استفاده از موارد زیر را خواهید داشت:

 • امکان محاسبه کالری مصرفی به صورت روزانه
 • دریافت رژیم غذایی اختصاصی و متناسب با هر فرد
 • امکان تعیین هدف برای رژیم غذایی
 • هشدار برای مصرف کالری بیش از حد
 • محاسبه BMI دقیق
 • امکان انتخاب غذاهای جایگزین
 • وجود مقالات علمی  و راهنمای انتخاب غذا
 • امکان دریافت برنامه ورزشی همراه با میزان کالری سوزی و…
   

داشتن یه رژیم غذایی خوب با کد تخفیف زیره

یکی از اصلی ترین نقطه مشترک هایی که افراد مبتلا به چاقی و اضافه وزن هستند امتحان کردن انواع و روش های رژیم می باشد. رژیم ها و روش هایی که خیلی هاشون برای سلامتی بسیار مضر است و سلامتی فرد را به خطر می اندازد. متاسفانه تصورات غلط درباره ی رژیم و مصرف غذاها از دلایل اصلی  شکست در کاهش وزن افراد است. به عنوان مثال بسیاری از ما تصور می کنیم که اگر بعضی از مواد غذایی پرکالری را از برنامه خود حذف کنیم، می توانیم لاغر شویم درحالی که این کار واقعا اشتباست. بالاترین کد تخفیف زیره را برای خرید و نصب اپلیکیشن از وبسایت تخفیف هات دریافت نمایید.

درسته که یک سری غذا ها با فیبر، پروتئین و چربی های گیاهی پرکالری هستند، اما به دلیل احساس سیری بیشتر به کاهش وزن کمک می کنند. غذاهای حاوی فیبر و پروتئین به آرامی در بدن هضم می شوند در نتیجه، برای مدت طولانی احساس گرسنگی نخواهید داشت. بنابراین باید به سراغ رژیمی بروید که به صورت اصولی میزان استفاده از هر ماده غذایی را به شما آموزش دهد. Zirehapp یکی از بهترین گزینه هاست میدونستین؟ تازه با کد تخفیف زیره میتونین تخفیف هم بگیرید. 

 

 انواع کد تخفیف برنامه زیره

اپلیکیشن زیره متعلق به برند دکتر کرمانی است و کاربران می توانند با استفاده از کد تخفیف رژیم زیره با هزینه کمتری رژِیم غذایی و برنامه غذایی دریافت کنند. در ادامه انواع کد تخفیف زیره را توضیح می دهیم.

کد تخفیف اولین خرید اشتراک زیره

به منظور جذب کاربران جدید به برنامه زیره دکتر کرمانی، کد تخفیف اولین خرید اشتراک به کاربرانی که برای اولین بار قصد خرید برنامه غذایی از این اپلیکیشن را دارند ارائه می شود.


کد تخفیف خرید اشتراک 1،3 و 6 ماهه زیره

برنامه زیره برای خرید اشتراک 1 ماهه، 2 ماهه و 3 ماهه به ترتیب کد تخفیف های جداگانه ارائه می دهد که هر تخفیف تنها برای همان ماه ارائه شده اعمال می شود.


کد تخفیف برنامه ورزشی

در اپلیکیشن زیره علاوه بر برنامه غذایی می توانید برنامه تمرینی و ورزشی هم تهیه کنید. برنامه زیره نیز کد تخفیف ویژه خرید خرید برنامه ورزشی را به صورت جداگانه به کاربران خود ارائه می دهد.

 

کد تخفیف رژیم زیره

 

اشنایی با تیم زیره و دریافت کدتخفیف زیره

تیم زیره همواره به دنبال فراهم کردن بهترین روش ها و ارائه ساده ترین راهکار ها در حوزه سلامت و تناسب اندام می باشد. شما با استفاده از زیره و کدتخفیف زیره می توانید هم لاغر شوید و هم یه تخفیف خوب حین دریافت برنامه غذایی تان بگیرید. به همین منظور برنامه زیره راه اندازی شد تا همه افرادی که خواهان اندامی متناسب هستند بتوانند یک رژیم کالری شمار، برنامه ورزشی و … دریافت کنند و از طریق مجله علمی دانش خود را افزایش دهند. تیم زیره همواره در حال افزایش خدمات خود و رفع نیاز های شما برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام است بنابراین نگرانی بابت لاغر نشدن و ... خود نداشته باشید. در ضمن میتوانید محصولات ارگانیک داخل رژیم غذایی خدو را نیز با کد تخفیف مای کشاورز سفارش دهید.

لاغری با غذا خوردن و استفاده از كد تخفيف زيره

در دنیای مدرن امروز دیگه لاغر شدن با برنامه زیره سخت و غیر ممکن نیست بلکه با کد تخفیف زیره میشه با هزینه ای کم به تناسب اندام رسید. اگر تصمیم به لاغری و کاهش وزن گرفته اید، وعده های غذایی تان را به ۳ وعده اصلی و ۳ میان وعده تقسیم کنید اما این تنها شرط کافی نیست بلکه باید حواستان به کالری غذاهایی که می خورید باشد و مقدار کالری را در این ۶ وعده افزایش و یا کاهش ندهید این جاست که به کمک زیره نیاز دارید.

 شما با زیره می توانید تمامی غذاهایتان را زیره ذره بین قرار دهید تا رژیم تان اصولی باشد. برای دریافت كد تخفيف زيره نیز می توانید مراجعه ای به تخفیف هات داشته باشید. این وب سایت همواره در حال ارائه كد تخفيف زيره و ... به صورت رایگان و تست شده برای هم وطنان عزیز مان می باشد. 

شناسایی موانع لاغر شدن و تخفیف زیره

خیلی از شما نا امید شدین چون همواره در تلاش برای لاغری بودین اما آب از آب تکان نخورده است. مواردی که باعث میشه به آن نتیجه ای که می خواهید نرسید را برایتان مطرح کرده ایم که عبارت هستند از : 

 • همراه با وعده غذایی خود نان زیادی مصرف می کنید.
 • مصرف برنج سفیدتان زیاد است.
 • در خوردن آب میوه های صنعتی زیاده روی می کنید. 
 • به برچسب های غذایی دقت ندارید. 
 • گاهی اوقات ممکن است یک غذای کوچک کالری بسیار بالایی داشته باشد و بدون دقت مصرف کنید. 
 • آهسته غذا نمی خورید. 
 • خوابتان به اندازه کافی نیست. 
 • هنگام غذا خوردن با تلفن همراه صحبت  می کنید.

جمع بندی نهایی این مطلب 

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم شما را با زیره آشنا کنیم تا تمامی راه و روش های قبل برای لاغری را کنار بگذارید و به صورت اصولی رو به جلو بروید. همچنین با کد تخفیف زیره می توانید تخفیف های جذابی حین دریافت خدمات از سایت زیره بگیرید. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و نهایت بهره را کسب کرده باشید. از دیگر سایت هایی ک در زمینه تناسب اندام و رژیم فعالیت خوبی دارد سایت دکتر کرمانی با ارائه کد تخفیف دکتر کرمانی است.

ارسال نظرات