لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام

ایسام یک فروشگاه اینترنتی با ویژگی منحصر به فرد مزایده انلاین است. جدید ترین کد تخفیف ایسام را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 2.9 از 10 رای)
کوپن و کد تخفیف
تخفیف 20% کنسول بازی ایسام

تخفیف 20% کنسول بازی ایسام

کاربران گرامی با ورود به وبسایت ایسام میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای خرید انواع کنسول بازی بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف ایسام تا 30% ویژه پیشنهادات روز

تخفیف ایسام تا 30% ویژه پیشنهادات روز

با مراجعه به وبسایت ایسام میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید انواع کالا در قسمت مزایده داغ بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید. با انتخاب کالای مورد نظر، تخفیف در سبد خرید برایتان اعمال میشود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه لپتاپ های نو و دست دوم

کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه لپتاپ های نو و دست دوم

کاربران تخفیف هاتی از 15% تخفیف لپتاپ های نو و دست دوم از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ایسام تا 5% برای خرید ساعت

کد تخفیف ایسام تا 5% برای خرید ساعت

کاربران تخفیف هات میتوانند از 5% تخفیف تا سقف 100 هزارتومان از وبسایت ایسام برای خرید ساعت بالای 400 هزاتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
400 هزارتومان حداقل خرید
5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 8% اولین خرید از فروشگاه ایسام

کد تخفیف 8% اولین خرید از فروشگاه ایسام

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 8% تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 20% ایسام وِیژه کتاب و لوازم تحریر

تخفیف 20% ایسام وِیژه کتاب و لوازم تحریر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف تا سقف 100 هزارتومان ، برای خرید کتاب و لوازم تحریر از وبسایت ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه خرید کتاب

کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه خرید کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از 8% تخفیف ویژه انواع کتاب های منتخب از وبسایت ایسام تا سقف تخفیف 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایسام برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% ایسام ویژه محصولات آرایشی و بهداشتی

کد تخفیف 30% ایسام ویژه محصولات آرایشی و بهداشتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف تا سقف 150 هزارتومان، ویژه محصولات آرایشی و بهداشتی از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سایت ایسام 150 هزارتومانی برای انواع خرید

کدتخفیف سایت ایسام 150 هزارتومانی برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از تخفیف 150 هزارتومان، از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد هدیه ایسام تا 40% ویژه ابزار آلات و لوازم صوتی تصویری

کد هدیه ایسام تا 40% ویژه ابزار آلات و لوازم صوتی تصویری

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ابزار آلات برقی و دستی از فروشگاه ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسام برای شما منظور گردد.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن ایسام 10% ویژه خرید اول

کوپن ایسام 10% ویژه خرید اول

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه در اولین خرید خود بهره مند شوید. حداکثر تخفیف این کد 100 هزارتومان میباشد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 20 هزارتومانی فروشگاه ایسام

کد تخفیف 20 هزارتومانی فروشگاه ایسام

برای دریافت کد تخفیف 20 هزارتومانی خرید لوازم و ابزارآلات بالای 450 هزارتومان از فروشگاه اینترنتی ایسام میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

450 هزارتومان حداقل خرید
20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

ارائه کد تخفیف ایسام؛ کد تخفیف رایگان ایسام

سایت ایسام یک سایت موفق در حوزه مزایده آنلاین است. در ایسام مزایده کالا های متنوع از وسایلی نظیر کامپیوتر و لپ تاپ گرفته تا لباس و لوازم خانه و هزاران کالای دیگر به فروش می رسد. شما می توانید از میان این کالاها، محصول مورد نیازتان را انتخاب و خریداری کنید و یا کالاهای خودتان را در سایت به فروش برسانید. جدیدترین کد تخفیف ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف اولین خرید ایسام ، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه با بیشترین تخفیف بازار بصورت رایگان در تخفیف هات قرار گرفته است، لطفا وارد سایت شوید. در حال حاضر ایسام تنها سایت مزایده آنلاین در حال فعالیت در ایران است. همچنین که شما می توانید در سایت تخفیف هات با کپی کردن کدتخفیف ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام ، کد تخفیف تیمچه ، کد تخفیف اسنپ مارکت برای خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی کالای مورد نیاز خود در انواع و اقسام گوناگون به صورت ارزان تر بهره مند شوید.

 

کد هدیه ایسام

 

معرفی سایت ایسام:

ایسام یک سایت فروشگاهی و مزایده مخصوص خرید و فروش اینترنتی موبایل، تبلت، لپ تاپ، لباس، کفش و … می باشد که کالاهای صفر و دست دوم توسط کاربران در آن جا بفروش می رسد. فروشگاه ایسام مزایده را، از طریق کاربران ارائه می دهد و اولین سایتی می باشد که در کشور ما اقدام به این کار کرده و فعایت می کند. البته اگر نیاز به خرید آلات موسیقی دارید میتوانید با استفاده از کد تخفیف سازکالا نیز از این سایت خرید کنید.

 

دسته بندی محصولات ایسام:

سایت ایسام، از محبوب ترین سایت های فروشگاهی است که محصولات متنوعی را به مشتریانش ارائه می دهد:

 • دیجیتال
 • مد و پوشاک
 • آرایشی و بهداشتی
 • خانه و آشپزخانه
 • آلات موسیقی
 • ماشین و موتور
 • لوازم و ابزارآلات
 • ورزش و سلامت
 • و...

مزایا سایت ایسام:

سایت فروشگاهی ایسام، فرصت خوبی برای خرید آنلاین با تخفیف های ویژه است. در ادامه به بیان مزایا است سایت می پردازیم:

 • قیمت های ارزان و مناسب
 • پیشنهادات ویژه
 • قابلیت نمایش پر فروش ترین کالا ها
 • بخش مزایدات
 • بخش مزایدات داغ
 • بخش فروش اول
 • و...
کد تخفیف ایسام

معرفی ویژگی های بسیار خوب سایت ایسام:

فروشگاه ایسام از مزایای خوب بی شماری نیز برخوردار می باشد، که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • طراحی و رابط کاربری سایت
 • دسترسی آسان به منو‌‌ها
 • استفاده از تجربیات دیگران
 • سرعت بسیار بالای صفحات
 • بازار داغ کلکسیونرها
 • جامع ترین سیستم مزایده در حال حاضر
 • و ...

 

مزایده آنلاین کالا در ایسام، برای اولین بار در ایران

همانطور که اشاره شده است، ایسام در حال حاضر اولین و تنها سایت فروشگاهی است که قابلیت مزایده گذاشتن کالا ها را دارا است. مزایده به این صورت است که شما کالا مدنظر خود را به با قیمت مدنظر خود به فروش می گذارید و خریداران قیمت های پیشنهادی خود را برای آن کالا به شما اعلام می کنند و شما کالای خود را با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسانید. مدت زمان مزایده کالا در سایت ایسام نیز 3، 5، 7 و 10 روز تعریف شده است. ایسام فرصتی را ایجاد کرده است که شما کالای خود با قسمت خوب و سود آوری بتوانید به فروش برسانید.

چگونه کد تخفیف ایسام را دریافت کنیم؟

سایت تخفیف هات بستری را مهیا کرده است تا با مراجعه به آن از جدیدترین کد تخفیف ها کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف اولین خرید ایسام به صورت ویژه از جمله کد تخفیف ایسام خرید اول کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف دیجی استایل و خریدهای بعدی می توانید مطلع شوید و کالاهای مورد نظرتان را با قیمتی استثنایی تهیه و خریداری کنید. در حقیقت تخفیف هات کدهای تخفیف لحظه آخری و ویژه به مناسبت‌های مختلف برای کاربرانش در نظر گرفته است و به افراد این امکان را می‌دهد تا خریدهایشان را در یک بستر ایمن به صورت راحت و صورت مقرون به صرفه تر به سرانجام برسانند. با کد تخفیف سه راه نیز میتوانید انواع لوازم برقی و خانگی را با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

فروش در ایسام

چطور از کد تخفیف سایت ایسام استفاده کنیم؟

دریافت جدیدترین کد تخفیف ایسام اون هم معتبر و رایگان تنها در سایت تخفیف هات، سایت تخفیف هات فضایی را مهیا کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار و کد های تخفیف بی شماری که ارائه می کند مانند کد تخفیف اولین خرید ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر انجام دهید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف ایسام، و سایر برند ها مانند کد تخفیف باسلام در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 

 • ابتدا وارد سایت شوید و کد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف ایسام و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به آن
 • و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه esam.ir
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف سایت ایسام خود شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید.
 • و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.


برای مشاهده آموزش خرید از ایسام و نحوه استفاده از کد تخفیف ایسام به وبلاگ آسان اسپرت مراجعه کنید.

 

با ایسام، خرید امن داشته باشید.

ایسام یک فروشگاه ایده آل و ایمن اینترنتی است که کاربر با خیال راحت جنس مورد نظر رو انتخاب می کند و با آسودگی خاطر وجه رو واریز می کند و در اسرع وقت کالای مورد نیازش را دریافت می کند. همچنین که در تمام مدت خرید و دریافت پشتیبانی کالا با شما همراهی می کند. در این راستا شما می توانید با کپی کردن کدتخفیف ایسام (کد هدیه ایسام) برای دریافت خدمات ایمن از سایت تخفیف هات از محبوب ترین تخفیف ها مطلع شوید و از سایر آفرهای این سامانه به صورت ویژه و لحظه آخری بهره مند شوید. علاوه بر کد تخفیف رایگان ایسام می توانید کد تخفیف اسنپ اکسپرس، کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف سایت یخچال ، سوپرمارکت اینترنتی و ... را نیز از takhfifhot دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات