لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کتابراه

کد تخفیف کتابراه

کد تخفیف کتابراه برای خرید هزاران کتابدر دنیای امروز یکی از عرصه هایی که دستخوش تغییر شده است، عرصه¬ی کتاب و کتابخوانی است

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 2 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کتابراه 100% رایگان از انتشارات مختلف

کد تخفیف کتابراه 100% رایگان از انتشارات مختلف

کاربران گرامی با ورود به وبسایت کتابراه میتوانید از 100% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تا 50% ویژه انواع کتاب از کتابراه

کد تخفیف تا 50% ویژه انواع کتاب از کتابراه

کاربران گرامی با ورود به وبسایت کتابراه میتوانید از 50% تخفیف ویژه سفارش اول، برای خرید انواع کتاب بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف کتاب راه 50% ویژه نمایشگاه کتاب

کد تخفیف کتاب راه 50% ویژه نمایشگاه کتاب

کاربران گرامی با ورود به وبسایت کتابراه میتوانید تا50% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب های آموزشی صوتی و متنی بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 50% کتابراه برای سفارش کتاب های پرفروش ماه

کد تخفیف 50% کتابراه برای سفارش کتاب های پرفروش ماه

بدون استفاده از کد تخفیف میتوانید تا 50% تخفیف ویژه برای خرید کتاب های پر فروش ماه از وبسایت کتابراه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید. لازم به ذکر است بعد از انتخاب کالای مورد نظر، تخفیف در سبد خرید برای شما اعمال میشود.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف کتابراه 40% ویژه انواع کتاب

کد تخفیف کتابراه 40% ویژه انواع کتاب

بدون استفاده از کد تخفیف میتوانید انواع کتاب را با تخفیف 40% از کتابراه دریافت نمایید. جهت دریافت تخفیف بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف کتابراه تا 70% ویژه یلدا

کد تخفیف کتابراه تا 70% ویژه یلدا

شما از طریق سایت تخفیف هات از 70% تخفیف ویژه یلدا برای خرید کتاب های منتخب بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت کتابراه و مشاهده کتاب ها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف کتابراه برای خرید هزاران کتاب

در دنیای امروز یکی از عرصه هایی که دستخوش تغییر شده است، عرصه¬ی کتاب و کتابخوانی است. افراد امروزه مانند گذشته نمی توانند برای خریدن و خواندن کتاب وقت بگذارند و همین موضوع باعث شده است تا ساعات مطالعه¬ی کتاب به شدت افت کند. یکی از تغییرات مهم در این عرصه، اضافه شدن نشر الکترونیک است که باعث شده بسیاری از هزینه ها کاهش یابند و در مصرف بسیاری از موارد صرفه جویی شود. بالا رفتن سرعت انتشار و توزیع، حذف شدن کاغذ و جلوگیری از قطع درختان به حفظ محیط زیست کمک بیشتری می کند. کتابراه اپلیکیشنی است که شما می توانید از آن کتاب های الکترونیک را به راحتی تهیه کنید و مورد مطالعه قرار دهید؛ (برای تهیه ی آن کافیست عبارت دانلود کتابراه را سرچ کنید.) در این میان برای کاهش هزینه های شما تخفیف هات کد تخفیف کتابراه را برای شما در وب سایت خود قرار داده است.

چرا کدتخفیف کتابراه برای من کار نمی کند؟

بسیاری از افراد هنگام وارد کردن و اعمال کدتخفیف کتابراه با اشکالاتی مواجه می شوند. اول از همه دقت کنید که در قسمتی از اپلیکیشن کتابراه که برای وارد کردن کد تخفیف در تظر گرفته شده است آن را وارد کنید. در قدم دوم حتما به تاریخ نوشته شده در توضیحات کد تخفیف کتابراه دقت کنید که کد منقضی نشده باشد. همچنین بعد از وارد کردن کد چک کنید که حروف و اعداد عبارت کد را کاملا درست و با رعایت کوچک و بزرگی کاراکتر ها و فاصله ی لازم تایپ کرده باشید. در صورت برطرف نشدن مشکل می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

مزایا و اهداف سایت کتابراه

1- به وجود آوردن فضایی مناسب برای گسترش فرهنگ کتابخوانی
2- امکان استفاده¬ی راحت و ترویج بیشتر کتاب خواندن با اپلیکیشن کتابراه
3- بالا رفتن تعداد مخاطبین و کاربران علاقمند به کتاب
4- همکاری انتشارات مختلف با سایت کتابراه
5- کاهش هزینه ها به علت الکترونیکی بودن کتابها
6- محفوظ بودن حقوق ناشر و نویسنده و جلوگیری از کپی رایت
7- جابجایی و خواندن راحت تر کتابها نسبت به کتاب های حجیم و سنگین
شاید تجربه¬ی قرض دادن و پس نگرفتن نسخه¬ی فیزیکی کتاب ها را داشته باشید. یکی دیگر از مزیت های کتاب های الکترونیک این است که شما همواره به کتاب های خود دسترسی دارید بدون آنکه گم و یا خراب شوند.

ویژگی های برنامه کتابراه

بعد از دانلود کتابراه و نصب سریع و راحت آن، اولین کاری که افراد می کنند چرخ زدن در میان کتابهاست. اگر اسم کتابی مدنظرتان است آن را به راحتی می توانید در برنامه¬ی کتابراه سرچ کنید و علاوه بر خلاصه¬ آن و گرفتن نمونه، نظرات مثبت و منفی راجه به ترجمه و دیگر ویژگی ها را نیز مشاهده کنید. از دیگر ویژگی های برنامه کتابراه پایین تر بودن قیمت کتاب های الکترونیکی موجود در آن نسبت به نمونه های دیگر عرضه شده در بازار است. کتاب های صوتی با گویش های بسیار خوب نیز در این برنامه وجود دارد؛ برای کسانی که وقت خواندن کتابها را ندارند، این کتابها بهترین گزینه است.
در پایان لازم به ذکر است که علاوه بر کد تخفیف کتابراه و تخفیف های خرید اینترنتی کتاب می توانید کدتخفیف اسنپ ، کد اینترنت رایگان همراه اول ، کد تخفیف دیجی کالا لوازم تحریر و ... را می توانید از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات