لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف کتاب راه 50% ویژه نمایشگاه کتاب

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
431
2.9
اشتراک گذاری
کد تخفیف کتابراه
راهکار اول: منقضی

کاربران گرامی با ورود به وبسایت کتابراه میتوانید تا50% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب های آموزشی صوتی و متنی بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کتاب های صوتی، جایگزین های فیزیکی:

امروزه با پیشرفت و متمدن شدن جوامع بشری و وجود کتاب‌های صوتی و کتابخانه های مجازی در فروشگاه های اینترنتی، نه تنها کم نشده بلکه روز به روز زیاد تر هم میشود.گرچه هر کتابی ارزش یک بار خوانده شدن را دارد، اما هستند کتاب‌هایی که نه تنها چندین بار چاپ مجدد، بلکه در تمام دنیا شناخته شده‌اند و به زبان‌های دیگر هم در سایت های اینترنتی مانند کتاب راه و... ترجمه می‌شوند و هر نوع مخاطبی را در سایت های اینترنتی مانند کتاب راه جذب خود می‌کنند این کتاب‌های صوتی، کتاب‌هایی هستند که به جرات می‌توان آن‌ها را برای خوانش به دیگران توصیه کرد، کتابهایی که می‌توانند سلایق بسیاری را به خود جذب کنند و انسان‌هایی با فرهنگ‌های متفاوت را با خود همراه سازند.این کتاب‌ها ویژگی‌هایی دارند و شاید نویسندگانی که کتاب‌هایشان با استقبال کمی روبرو ست از درک آن غافلند.

سایت کتاب راه

خرید آنلاین کتاب:

امروزه سایت های زیادی برای خرید اینترنتی کتاب به وجود امده اند تا افراد به راحتی به دانلود کتاب ها دسترسی داشته باشند یکی از این سایت ها برای دانلود کتاب سایت کتابراه میباشد.یکی از بهترین کتاب هایی که در سایت کتابراه موجود میباشد کتاب صوتی رومئو و ژولیت با نویسندگی ویلیام شکسپیرمیباشد.کتاب رومئو و ژولیت تراژدی عاشقانه ویلیام شکسپیر است که به صورت نمایشنامه نوشته شده. در اصل شکسپیر این عشق باستانی را از روی شعری به همین نام الهام گرفته و با اضافه کردن جزییاتی دلچسب این نمایشنامه را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین آثار خود کرد.

 

درمورد کتاب صوتی رومئو و ژولیت:

داستان در مورد دو عاشق است که با پایانی بهت‌انگیز به هم نمی‌رسند اما نکته جالب این است که تمام این داستان در ورونا روایت می‌شود در حالی که شکسپیر هرگز آن‌جا را ندیده است. بر اساس آمارهای بدست آمده رومئو و ژولیت به عنوان اولین نمایشنامه‌ای که بیشترین تعداد تئاتر و فیلم از آن تهیه شده شناخته می‌شود. اغلب آثار ویلیام شکسپیر شهرت زیادی کسب کردند و در سراسر جهان روی صحنه اجرا شدند. جالب است بدانید که او علاقه‌ای به نگه داشتن آثارش نداشت و تمام نمایشنامه و شعرهایش بعد از مرگ او چاپ و منتشر شد و شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف کتابراه دانلود کتاب صوتی را از سایت کتاب راه به راحتی میتوانید انجام دهید. برای دریافت جدیدترین کد تخفیف ها به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات