لوگو تخفیف هات

کد تخفیف لرنیتو

کد تخفیف لرنیتو

کد تخفیف لرنیتو برای چه کسانی است؟مخاطبین وب سایت لرنیتو دانش آموزان، معلمان، مراکز مشاوره و مطالعاتی و کادر مدرسه هستند

امتیاز دهید
(امتیاز 3.5 از 2 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف لرنیتو تا 30% تخفیف ویژه بهار

کد تخفیف لرنیتو تا 30% تخفیف ویژه بهار

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 30% تخفیف ویژه فروردین ماه برای خرید کتابهای درسی، کتابهای کنکوری، کتابهای کودک و... از سامانه یادگیری آنلاین لرنیتو بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت لرنیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف لرنیتو 99 هزارتومانی برای سایت سون لرن

تخفیف لرنیتو 99 هزارتومانی برای سایت سون لرن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 99 هزارتومان تخفیف ویژه برای خریداری آموزش برنامه نویسی از وبسایت سون لرن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

99,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف لرنیتو تا 100% ویژه کنکوری ها

کد تخفیف لرنیتو تا 100% ویژه کنکوری ها

از طریق سایت تخفیف هات و بدون کپی کردن کد تخفیف میتوانید از آزمون جامع لرنیتو ویژه جمع بندی نیم سال اول پایه دوازدهم رشته تجربی بهره مند می شوید. برای ورود به وبسایت لرنیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

کد تخفیف لرنیتو برای چه کسانی است؟

مخاطبین وب سایت لرنیتو دانش آموزان، معلمان، مراکز مشاوره و مطالعاتی و کادر مدرسه هستند. لرنیتو برای کمک به دانش آموزان برای هر درس نمونه سوال و آزمون های مختلفی ارائه می دهد که با کمک آن دانش آموزان می توانند سطح خود را بسنجند. بانک سوال و آزمون و همینطور ویدیو های آموزشی لرنتیو به معلمان کمک می کند در هرکجا بتوانند به آزمون و بانک سوالات دسترسی داشته باشند. همینطور به مراکز مطالعاتی و مدارس کمک می کند تا در برگزاری آزمون و دادن تکلیف و تمرین و رفع اشکال راحت تر به دانش آموزان کمک کنند. اگر در هر کدام از این دسته ها هستید تخفیف هات برای استفاده¬ی راحت تر شما از این امکانات کد تخفیف لرنیتو را ارائه داده است.

 

کدتخفیف لرنیتو برای کدام قسمت مورد استفاده قرار می گیرد؟

لرنیتو در قسمت محصولات گزینه های مختلفی را ارائه داده است که شما با مراجعه به آنها و استفاده از کدتخفیف لرنیتو می توانید از آن محصولات بهره مند شوید. برای مثال در قسمت لرنیتوبوک می توانید کتاب بنویسید، کتاب بخوانید کتاب های خود را به اشتراک بگذارید و محتوای تعاملی تولید کنید. همچنین اگر دانش آموز هستید، هم برای آزمون های آنلاین و هم برای آزمون های هوشمند می توانید از طرح های مختلف لرنیتو استفاده کنید.

 

آموزش مجازی با لرنیتو

تکنولوژی یکی از قسمت هایی که راحت کرده است، آموزش است. آموزش مجازی مزایای بی شماری دارد که یکی از آنها دیدن چندباره¬ی آموزش هاست. اگر قسمتی را متوجه نشدید و یا نیاز دارید در آن قسمت بمانید تا مهارت بیشتری به دست آورید، آموزش آنلاین این کار را برای شما راحت کرده است. همچنین یکی دیگر از مزایای این نوع آموزش، دسترسی آسان، در هر تایم از شبانه روز، با گوشی، کامپیوتر، تبلت و در هر کجاست. امکان دیگری که در آموزش اینترنتی وجود دارد، امکان استفاده از برنامه ها و نرم¬افزار های مختلفی که در فضای اینترنت و کامپیوتر وجود داردکه با کمک آن می توان مفهوم دروس را بهتر و راحت تر از گذشته منتقل کرد.

 

آموزش آنلاین، بانک سوال و آزمون

همانطور که گفته شد در لرنیتو قسمتی وجود دارد که نمونه سوالات مهم و به روز در آنجا قرار داده می شود که دانش آموزان و هم می توانند به آن مراجعه کنند. دانش آموزان می توانند با مراجعه به این قسمت میزان تسلط خود را به دروس مختلف بسنجند و معلمان برای امتحاناتی که از دانش آموزان می گیرند، از آنها استفاده کنند. از دیگر مزیت های آموزش اینترنتی دسترسی آسان به بانک سوالات است و علاوه بر آن در استفاده از کاغذ صرفه جویی مشود و محیط زیست نیز آلوده نمی شود.

 

طرح رایگان لرنیتو

وقتی برای اولین بار اپلیکیشن لرنیتو را دانلود می کنید، استفاده از آن به مدت 14 روز رایگان است. این طرح، باعث شده تا کاربران با قسمت های مختلف لرنیتو آشنا شوند و سپس طرح خود را ارتقا بدهند. همچنین استفاده از کد تخفیف لرنیتو به شما کمک می کند تا با هزینه ی کمتری از امکانات مختلف لرنیتو استفاده کنید. در فضای اینترنت کمتر فضایی مانند لرنیتو یافت می شود که همه¬ی امکانات مورد نیاز محصل و معلم را یکجا داشته باشد و به راحتی قابل دسترس باشد.

 

در پایان لازم است این موضوع را بدانید که علاوه بر کد تخفیف لرنیتو، کد تخفیف سایت ای سمینار ، تخفیف فرادرس و ... را نیز می توانید از سایت takhfifhot دریافت نمایید. برای دریافت تخفیف های هر سایت تنها کافی است تا وارد صفحه برند مد نظر خود شوید و کد های رایگان و معتبر برای تخفیف را رایگان دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات