لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ایسمینار

کد تخفیف ایسمینار

ایسمینار، پلتفرمی برای ارائه کلاس های آموزشی، وبینار ها و... است. جدید ترین کد تخفیف های ایسمینار را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 6 رای)
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف ايسمينار ویژه انواع وبینار

كد تخفيف ايسمينار ویژه انواع وبینار

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف ویژه انواع ویدئوها وبسایت ایسمینار بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ویژه ویدئو وبینار های ایسمینار

کد تخفیف ویژه ویدئو وبینار های ایسمینار

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف تا 30% تخفیف ویدئوها منتخب لینک اختصاصی ایسمینار بهره مند شوید.به منظور اعمال تخفیف کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30% خرید بلیط وبینار های ایسمینار

کد تخفیف 30% خرید بلیط وبینار های ایسمینار

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف خرید بلیط وبینارهای ایسمینار بهره‌مند می‌شوید. قابل توجه این کد تخفیف برروی وبینارهای که فیلم قابل دانلود دارند اعمال می شود. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای بازاریابی

کدتخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای بازاریابی

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف ویدئوها بازاریابی بهره مند شوید.برای خرید آموزش ها ابتدا کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ESEMINAR تا 30% ویژه ویدئو وبینارهای حوزه استارتاپ

کد تخفیف ESEMINAR تا 30% ویژه ویدئو وبینارهای حوزه استارتاپ

کاربران میتوانند با استفاده از سایت تخفیف هات از 30% تخفیف ویدئوها حوزه استارتاپ بهره مند شوند.جهت اعمال تخفیف کافی است کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی لینک "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای مالی

کد تخفیف ایسمینار ویژه ویدئو وبینارهای مالی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 30% تخفیف ویژه ویدئو های مالی بهره مند شوید. برای استفاده از این وبینار کافی است کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 30% ویدئو وبینارهای سایت ایسمینار

کد تخفیف 30% ویدئو وبینارهای سایت ایسمینار

کاربران تخفیف هات میوانند با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف انواع ویدئوها سایت ایسمینار بهره مند شوند.جهت استفاده از کدتخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسمینار برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کد 100% تخفیف ایسمینار ویژه اولین برگزاری وبینار و کلاس آنلاین

کد 100% تخفیف ایسمینار ویژه اولین برگزاری وبینار و کلاس آنلاین

با استفاده از این کد می‌توانید اولین وبینارتان را به صورت رایگان در ایسمینار برگزار کنید. برای استفاده از کد، بر روی دکمه «خرید کنید» کلیک کنید و وبینار خود را به صورت کامل ایجاد کنید. در مرحله آخر و قبل از پرداخت، لطفا کد تخفیف را وارد و دکمه «اعمال» را انتخاب کنید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50 هزار تومانی برگزاری وبینار ایسمینار

کد تخفیف 50 هزار تومانی برگزاری وبینار ایسمینار

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 50 هزارتومان تخفیف ایسمینار بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "برگزاری وبینار" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تا 40% کدتخفیف eseminar ویژه انواع ویدئوهای

تا 40% کدتخفیف eseminar ویژه انواع ویدئوهای

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه ویدئوهای منتخب وبسایت ایسمینار بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید فیلم آموزشی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف ايسمينار100% ویژه جدیدترین استراتژی‌ ترید فارکس

کد تخفيف ايسمينار100% ویژه جدیدترین استراتژی‌ ترید فارکس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100%ویژه برای وبینار جدیدترین استراتژی‌ ترید فارکس در ۲۰۲۴ (به سبک حرفه‌ای‌ها) در وبسایت ایسمینار بهره مند شوید.جهت استفاده کدتخفیف رو کپی کرده و بروی گزینه "خریدکنید" کلیک کنید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت ایسمینار 90 درصدی

کد تخفیف سایت ایسمینار 90 درصدی

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید آموزش" میتوانید از 90% تخفیف ایسمینار وبینار جامع NFT بهره مند شوید.

90% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف ایسمینار برای وبینار، کلاس های آموزشی و ...

امروزه استفاده از وبینار و کلاس های آموزشی که از راه دور برگزار می‌شود، در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. علت محبوبیت این کلاس های آموزشی به علت ویژگی هایی است که در اختیار هنرآموزان قرار می‌دهد. صرفه جویی در وقت و هزینه، سطح کیفی بالا و ... از جمله مزایا وبینار ها می‌باشد. در خصوص وبینار ها در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. وب سایت ایسمینار جزو وب سایت هایی است که دارای پلتفرم مناسبی برای مدیریت و برگزاری این کلاس ها می‌باشد. این وب سایت فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرده و تا به امروز به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است. این وب سایت در سال 1398 به عنوان بهترین وب سایت محتوایی از سوی جشنواره موبایل و وب ایران انتخاب گردید. کد تخفیف ایسمینار فرصتی مناسب برای بهره بردن از امکانات منحصر به فرد این وب سایت می‌باشد.

 

ایده شکل گیری وب سایت eseminar:

ایده اولیه برای تشکیل این سایت در سال 1392 شکل گرفت. پس از حدود 4 سال تلاش و پیگیری های متمرکز این وب سایت در سال 1396 تشکیل شد. مدیر و موسس این استارت آپ، آقای مانوئل اوهان‌جانیانس می‌باشد که متولد سال 1367 است. در این وب سایت تمام آن چیزی را که برگزار کننده های کلاس آنلاین و وبینار به آن نیاز دارند، به آنها ارائه می‌شود. مدیر این وب سایت دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران می‌باشد. این وب سایت در حال حاضر 31 هزار کاربر فعال دارد. تعداد مدرسین و اساتید این وب سایت در حدود 843 نفر است. تا کنون در این وب سایت 915 وبینار به مدت زمان 82 هزار و 355 دقیقه برگزار شده است. کد تخفیف ایسمینار برای استفاده ارزان تر و مقرون به صرفه تر ارائه شده است.

 

وبینار چیست؟

امروزه گسترش ابزار های ارتباط جمعی، پیشرفت تکنولوژی و دسترسی همگانی مردم به اینترنت، فضایی را برای استفاده از کلاس های آنلاین فراهم کرده است. اکثر افرادی که قصد آموزش موضوع و یا مهارت خاصی را دارند، می‌توانند به آسانی وبینار مربوط به آن را با جستجو در اینترنت و با هزینه‌ای نسبتاً ارزان تهیه کنند. وبینار مخفف کلمه انگلیسی web-based-seminar می‌باشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که برای بالا بردن سطح آموزش علاوه بر دقت در انتخاب وبینار باید به از امکانات سخت افزاری مناسبی برخوردار باشید. این امکانات سخت افزاری مانند هدست، لپ تاپ و ... باید به گونه‌ای باشد که از وبینار انتخابی شما پشتیبانی کند. وبینار ایسمینار یکی از راه هایی است که می‌تواند نیاز های شما را در خصوص مباحث آموزشی مختلف برطرف کند و شما را از سایر سایت ها بی‌نیاز کند. با کد تخفیف فیلیمو مدرسه میتوانید فیلم و ویدیو های آموزشی را با قیمت کمتر تهیه کنید.

 

مزایای وبینار ایسمینار و ویدئو کنفرانس ها:

در جامعه امروز استفاده از ابزار های آنلاینی مانند ویدئو کنفرانس ها، همایش های آنلاین و وبینار ها می‌تواند مشکلات زیادی از سازمان ها و شرکت های مختلف برطرف کند. اگر بخواهیم مزایای یک وبینار را به طور خلاصه بیان کنیم باید به تعامل و ارتباط دو طرفه، صرفه جویی در وقت و زمان، هزینه های کمتر، اشتراک گذاری تجربیات، امکان برگزاری وبینار در هر زمان دلخواه و ... اشاره کنیم. این نکته را در نظر بگیرید که در این کلاس های آنلاین با توجه به دسترسی عموم مردم به اینترنت های پرسرعت امکان ارائه مطالب بیشتری نسبت به کلاس های سنتی وجود دارد. ضمن اینکه اگر برای شما در حین آموزش سوالی پیش بیاید، می‌توانید با فعال کردن بلندگو، سوال خود را به طور آنلاین با استاد خود مطرح کنید و پاسخ خود را در همان لحظه دریافت کنید.

 

مزایای فیلم های آموزشی:

یکی از امکاناتی که وب سایت ایسمینار در اختیار شما قرار می‌دهد، فیلم های آموزشی در حوزه های مختلف علم و دانش می‌باشد. شما می‌توانید از این فیلم های آموزشی گاها به صورت رایگان نیز استفاده کنید. فیلم های آموزشی به عنوان یک رسانه‌ی آموزشی می‌توانند نقش مهمی در تحصیل و افزایش آگاهی مردم یک جامعه داشته باشد. در وب سایت eseminar سعی می‌شود با استفاده از فیلم های آموزشی تجربیات اساتید با هنرآموزان به اشتراک گذاشته شود. همانطور که برای وبینار ها بیان کردیم، می‌توانیم در خصوص فیلم های آموزشی نیز بگوییم که صرفه جویی در وقت و هزینه از جمله ویژگی های این رسانه آموزشی می‌باشد. مسئولین می‌توانند با جذاب تر کردن این فیلم ها، مخاطبان بیشتری را برای آموزش خود جذب کنند. این جذابیت می‌تواند از راه هایی مانند استفاده از موسیقی در حین فیلم و ... ایجاد شود.

 

بالاترین سقف کد تخفیف ایسمینار تست شده و رایگان:

وب سایت eseminar چشم اندازی جهانی دارد. هدف این وب سایت تبدیل شدن به یک پلتفرم بین المللی برای برگزاری وبینار ها و مدیریت آنهاست. هزینه هایی که مخاطبان برای شرکت در کلاس های این وب سایت خرج می‌کنند تا 80 درصد نسبت به کلاس های حضوری کم تر است. این یک ویژگی مثبت برای این وب سایت به شمار می‌رود. از دیگر اهداف آن می‌توان به ایجاد فرصت برابر برای آموزش در سراسر جهان اشاره کرد. این وب سایت امروزه کد تخفیف ایسمینار تا 40 درصد را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید این کدتخفیف و صدها کد تخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. اگر قصد خریدی ارزان قیمت و با هزینه کم را دارید، از تخفیف اختصاصی وب سایت تخفیف هات بهره مند شوید. با کد تخفیف تیکا نیز میتوانید برای آموزش زبان های مختلف از تخفیف خوبی بهره مند شوید.

ارسال نظرات