لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف فرادرس

آموزش آنلاین
12 تخفیف
1843

فرادرس یک مجموعه مجازی آموزش آنلاین است که در برای تدریس در حوزه های مختلف از اساتید مختصص و مجرب استفاده کرده است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف فرادرس را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
 تخفیف 100 درصد رایگان اپلیکیشن فرادرس

تخفیف 100 درصد رایگان اپلیکیشن فرادرس

فرادرس در این طرح، هر هفته یک آموزش را با ارائه کد تخفیف ۱۰۰ درصدی به صورت رایگان،در دسترس مخاطبین قرار می‌دهد. این طرح، روز یکشنبه هر هفته اجرا می‌شود و یک آموزش به تا انتهای هفته رایگان خواهد شد. بعد از دریافت آموزش رایگان شده، شما برای همیشه آن آموزش را در حساب کاربریتان خواهید داشت و حتی بعد از پایان طرح، امکان یادگیری برای شما فراهم است. برای ورود به صفحه مربوط به این کمپین در وبسایت فرادرس، سامانه آموزش و یادگیری آنلاین، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف فرادرس 60% وقت مُتِخَصِص شُدَنــه

کد تخفیف فرادرس 60% وقت مُتِخَصِص شُدَنــه

بدون استفاده از کد تخفیف میتوانید تا 60% تخفیف ویژه برای خرید انواع آموزش از وبسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید. لازم به ذکر است بعد از انتخاب کالای مورد نظر، تخفیف در سبد خرید برای شما اعمال میشود.

60% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
جشنواره شگفتی آموختن 400 آموزش از فرادرس، هر آموزش فقط 69 هزار تومان

جشنواره شگفتی آموختن 400 آموزش از فرادرس، هر آموزش فقط 69 هزار تومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید 400 تا آموزش فرادرس (برنامه نویسی، زبان انگلیسی، فروش و تکنیک های فروش ، بورس و..) فقط با 69 هزارتومان دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

69,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فرادرس تا 50% ویژه انواع آموزش

کد تخفیف فرادرس تا 50% ویژه انواع آموزش

با استفاده از کدتخفیف از 50% تخفیف ویژه انواع آموزش های ویدئویی وبسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فرادرس برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 60 درصدی آموزش آنلاین فرادرس

کد تخفیف 60 درصدی آموزش آنلاین فرادرس

با مراجعه به وبسایت مکتب خونه میتوانید از 60% تخفیف ویژه برای خرید آموزش مورد علاقه خود به صورت آنلاین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فرا درس 70% ویژه جشنواره سال نو

کد تخفیف فرا درس 70% ویژه جشنواره سال نو

برای اولین بار در «جشنواره به سوی بهار» آموزش‌های مورد نظر خود را با ۷۰ درصد تخفیف ویژه، در فرادرس برای انواع آموزش با موضوع‌های مختلف مانند آموزش وردپرس ، برنامه نویسی، اکسل، آموزش فتوشاپ و... دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فرادرس تا 100% ویژه فیلم آموزشی

کد تخفیف فرادرس تا 100% ویژه فیلم آموزشی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از تخفیف 100% برای خرید آموزش «آموزش کار با اینترنت» به صورت رایگان از فرادرس بهره مند شوید. قابل توجه این کد تخفیف صرفا جهت ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن فرادرس می‌باشد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 45% سایت فرادرس

کد تخفیف 45% سایت فرادرس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 45% تخفیف ویژه فرادرس برای تمامی آموزش ها بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

45% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف فرادرس 55% ویژه دوره های توسعه مهارت های فردی

کدتخفیف فرادرس 55% ویژه دوره های توسعه مهارت های فردی

با استفاده از کد تخفیف از 55% تخفیف ویژه خرید دوره های آموزشی توسعه مهارت های فردی از وبسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید.

55% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
فرادرس کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه اپلیکیشن

فرادرس کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف فرادرس از 50 هزارتومان تخفیف ویژه اپلیکیشن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف های فرادرس 150 هزارتومانی

تخفیف های فرادرس 150 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید آموزش های بالای 400 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره فرادرس:

در سال 1378، پروژه آموزش مجازی فرادرس به صورت آنلاین، به معنای فراتر از یک کلاس درس ،توسط سید مصطفی کلامی هریس و اسماعیل آتشپز گرگری ،به صورت آموزش مجازی با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در ایران ، شروع به دوره آموزشی کردند . آموزشگاه مجازی فرادرس ابتدا با آموزش هایی در زمینه هوش مصنوعی و برنامه نویسی شروع به کار کرد و در ادامه آموزش مجازی دروس دانشگاهی سایر رشته ها را نیز ،به دوره آموزشی خود اضافه کرد . فرادرس به عنوان بزرگترین آموزشگاه آن لاین ایران، بهترین و کاملترین آموزش مجازی تخصصی و دانشگاهی با کدتخفیف فرادرس را در سراسر کشور ودر بعضی از کشورهای همسایه از جمله افغانستان ، تاجیکستان،عراق و کردستان عرضه می کند . 
 

خدمات فرادرس:

فرادرس به انواع آموزش های دانشگاهی ،تخصصی،دروس مهندسی ، مهارت دانشگاهی ، آموزش نرم افزار های تخصصی و عمومی پرداخته می شود . هدف فرادرس این است که هیچ کس در هیچ کجای دنیا، از آموش محروم نماید . برای استفاده از خدمات فرادرس وبهره مند شدن از آموزش مجازی ،کتاب صوتی ، دوره آموزشی می توانید از کد تخفیف فرادرس، این آموزشگاه اینترنتی ، از طریق وب سایت اینترنتی تخفیف هات ، ارزان ترخرید کنید . یکی از ویژگی های منحصر به فرد فرادرس ، اختصاص آموزش مجازی رایگان ،با عنوان نذری آموزی و افطاری آموزشی و اجرای عدالت آموزشی در مناطق محروم از آموزش می باشد . در این طرح افراد می توانند به صورت رایگان ، دروس تعیین شده را دانلود و دریافت کنند . کدتخفیف فرادرس در زمینه های مختلف آموزش توانسته است دوره آموزشی خود را در قالب کتاب صوتی، تصویری به صورت بسته های آموزشی روی پاور پوینت در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار دهد . 
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص فرادرس:

بسیاری ازکاربران از عملکردوب سایت فرادرس ، دلیل کدتخفیف فرادرس و آموزش آنلاین به عنوان بزرگترین منبع فیلم های آموزشی مهندسی به صورت کتاب صوتی ، DVD و هزینه های کلاس نسبت به کلاس های حضوری رضایت کافی داشته اند و همچنین استفاده از کدتخفیف فرادرس، کد تخفیف سون لرن، کد تخفیف تیکا و…  را به سایر کاربران به ویژه دانشجویان ،پیشنهاد داده اند . 
 

ارائه کدتخفیف فرادرس در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کدتخفیف فرادرس ، از وب سایت تخفیف هات برای دریافت خدمات آموزشی فرادرس،با داشتن کدتخفیف فرادرس جهت خریدکتاب صوتی،DVDو... به صورت تخفیف دار و ارزان و سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف سون لرن و… اقدام کنید.

ارسال نظرات