لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیلیمو

کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو یک سرویس دهنده برای تماشای آنلاین فیلم و سریال ها است. جدید ترین کد تخفیف فیلیمو را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 190 رای)
کوپن و کد تخفیف
خرید اشتراک فیلیمو تخفیف 45 درصدی

با استفاده از کد تخفیف 45% برای خرید اشتراک 3 ماهه تخفیف از فیلیمو دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

45% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف فيليمو 50% ویژه خرید اول اشتراک 3 ماهه

با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه اولین خرید برای اشتراک 3 ماهه از فیلیمو بهره مند شوید.قابل توجه این کد تخفیف روی قیمت اولیه اشتراک اعمال می‌شود. جهت اعمال تخفیف بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فیلیمو برای شما منظور گردد

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% تماشای آنلاین فیلم و خرید اشتراک 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید اشتراک 3 ماهه از فیلیمو از 30% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
سه روز اشتراک رایگان فیلیمو 100 درصدی

شما میتوانید اشتراک سه روزه فیلیمو را با 100% تخفیف ویژه با استفاده از کد تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو تا 35% ویژه تماشای آنلاین

با استفاده از کدتخفیف 35% برای خرید اشتراک 3 ماهه از فیلیمو تخفیف دریافت نمایید. این تخفیف بدون محدودیت خرید اول می باشد. برای خرید اشتراک سایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50% خرید اشتراک فیلیمو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید اشتراک های 1-3-6 ماهه را با تخفیف ویژه 40% ، 50% و 50% از فیلیمو خریداری نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
اشتراک فیلیمو با تخفیف 50% ویژه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از فیلیمو، %40 تخفیف اشتراک 1 ماهه، %50 تخفیف اشتراک 3 و 6 ماهه بهره مند شوید. همچنین برای تمدید اشتراک‌های 1، 3 و 6 ماهه به ترتیب 10، 40 و 50 درصد از مبلغ اولیه هر اشتراک را کم می‌کند. جهت استفاده میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف اشتراک فیلیمو ویژه خرید انواع اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید اشتراک های 1-3-6 ماهه را با تخفیف ویژه 40% ، 50% و 50% از فیلیمو خریداری نمایید. قابل توجه کاربران میتوانید در تمدید اشتراک 1 ماهه %10، اشتراک 3 ماهه %40 و اشتراک 6 ماهه %50 تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 40% اشتراک 1 ماهه فیلیمو

با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه اولین خرید برای اشتراک 1 ماهه از فیلیمو بهره مند شوید.قابل توجه این کد تخفیف روی قیمت اولیه اشتراک اعمال می‌شود. جهت اعمال تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه اینترنت ایرانسل و رایتل

ایرانسلی ها و رایتلی های عزیز شما می توانید با داشتن اینترنت بدون پرداخت حق اشتراک وارد سایت فیلیمو شوید و از تماشای رایگان فیلم و سریال ها بهره مند شوید. جهت تماشای فیلم و سریال های مورد نظر خود بر روی "تماشای فیلم" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف فیلیمو تا 10% برای خرید اشتراک جدید یا تمدید

برای خرید اشتراک جدید یا تمدید میتوانید از10% تخفیف ویژه از وبسایت فیلیمو برای تماشای سریال‌های جدید مانند زودیاک، سپنج، گناه فرشته ،اکازیون ، جنگل آسفالت و غیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف 50% ویژه اشتراک 1 ماهه

تمامی کاربران جدید و قدیمی فیلیمو میتوانید از 50% تخفیف اشتراک 1ماهه فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

درباره فیلیمو و استفاده از کد تخفیف فیلیمو:

فیلیمو یکی از محصولات آپارات است که فضایی برای اشتراک فیلم می باشد. آرشیوی از بهترین فیلم ها در انواع و اقسام مختلف، مثل فیلم سینمایی، سریال، مستند و ... را ارئه می دهد. یکی از مزیت های استفاده از filimo این است که کیفیت پخش فیلم سینمایی و یا سریال با سرعت اینترنت شما قبال تنظیم و تطبیق است بدون توقف بتوانید فیلم سینمایی تماشا کنید. با استفاده از کد تخفیف فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو، می توانید خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف آپارات یا همان filimo را تهیه کنید، کافیست وارد تخفیف هات شوید. مشخص است پس از تهیه اشتراک می توانید در تاکسی، راه سفر، در جمع دوستان و در مجموع در هر شرایطی حتی بدون اینترنت، فیلم ببینید. از طریق سایت تخفیف هات و بدون خرید اشتراک به تماشای فیلم بپردازید، در صورت خرید و یا تمدید اشتراک از کدتخفیف 50% تا 100% در تخفیف هات استفاده نمایید.

امکانات و قابلیتهای فنی فیلیمو رایگان:

در حال حاضر موضوع استریم ویدیو و صنعت VOD در جهان، دیگر تبدیل به یک علم شده است. شرکت ایرانی فیلیمو یکی از آن شرکت هایی است که از این تکنولوژی‌های پیشرفته فنی پخش فیلم استفاده می کند. این شرکت انرژی زیادی برای رشد این تکنولوژی انجام داده است که اتفاقا یکی از مزیت های اصلی و مهم این شرکت محسوب می شود. یکی دیگر از مزایای این سامانه، مبحث فشرده سازی و رابطه آن با مصرف پهنای باند است؛ به این معنی که فشرده‌سازی‌های پیشرفته‌تر می‌تواند کیفیت بیشتر و پهنای باند کمتری را برای کاربر ایجاد کنند. فیلیمو به خوبی روی تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته‌ای کار کرده است. که با این اقدام حجم کمتری از پهنای باند را اشغال می‌کند تا کاربر هنگام تماشای آنلاین فیلم متحمل هزینه بیشتر نشود.

دانلود فیلیمو؛ مزایای سایت:

شما می توانید با دانلود فیلیمو و دریافت کد تخفیف اشتراک فیلیمو ، هک کد تخفیف فیلیمو ، اشتراک فیلیمو تخفیف و...برای خرید اشتراک از این سایت پخش آنلاین فیلم، به امکانات جالب و متعددی دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین و بی وقفه فیلم تماشا کنید. دسترسی به بیش از 20 هزار فیلم و سریال ایرانی و خارجی با دوبله و زیرنویس، از مزیت های اصلی این وب سایت محسوب می شود. همچنین که این سامانه به دلیل بهره مندی از سانسور فیلم، برای تماشای کودکان نیز مناسب می باشد. دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها و تماشای فیلم آفلاین حتی زمان هایی که به اینترنت دسترسی ندارید، از مزایای دیگر این وب سایت به شمار می رود. به تازگی سرویس جدیدی نیز به این پلتفرم اضافه شده است که در آن دانش آموزان مقطع پیش دبستانی تا نهم متوسطه می توانند به یادگیری دروس خود بپردازند. این سرویس حاوی ویدیو آموزشی دروس، سوالات چهار گزینه ای، مشاوره تحصیلی و… می باشد. شما می توانید با کد تخفیف فیلیمو مدرسه موجود در تخفیف هات، اشتراک این سرویس را ارزان تر تهیه کنید.

ژانر فیلم و سریال های موجود در فیلیمو

تنوع ژانر و موضوعی در فیلیمو به حدی بالاست که تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد. این تنوع به طور خلاصه شامل دسته بندی زیر می شود:

 • ترسناک مانند آنابل، نفس نکش، قصاب و...
 • انیمیشن مانند: گربه چکمه پوش، بچه رئیس، باب اسفنجی و...
 • بیوگرافی مانند: سقوط، شاه ریچارد، هناس و...
 • جنگی مانند: شیار 143، تک تیرانداز، یاغی و...
 • ماجراجویی مانند: ارباب سایه، اسکای فای، شبی که ماه کامل شد و...
 • اکشن مانند: نام من انتقام است، مرد نقره ای، کارآگاه نایت و...
 • فانتزی مانند: خاطرات خون آشام، مومیایی، گرگ و میش و...
 • درام مانند: سقوط، هزارپا، آکتور و...


سایر ژانرهای موجود در فیلیمو عبارتند از تاریخی، رازآلود و معمایی، جنایی، کمدی، تاک شو، مذهبی، هیجان انگیز، مذهبی، وسترن و…
فیلیمو این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که براساس ژانر، کشور سازنده، زبان، و محدودیت سنی به جستجوی ژانر فیلم مورد علاقه خود بپردازند. همچنین با استفاده از گزینه جستجو در نوار بالای سایت می توانید نام فیلم مورد نظر خود را نوشته و با یک کلیک مشاهده کنید.
 

فیلیمو

 

خدمات فیلیمو چیست؟

فیلیمو نیز یک سرویس VOD است، بدین معنی که شما از طریق اینترنت میتوانید به آرشیو کاملی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید. پس اصلی ترین مزیت استفاده از این پلتفرم دسترسی به فیلم و سریال در هر مکان و زمانی است. با خرید اشتراک فیلیمو میتوانید فیلم ها را بصورت آفلاین نیز تماشا کنید.
از دیگر مزایای استفاده از فیلیمو میتوان موارد زیر را نام برد:

 • دسته بندی متنوع شامل فیلم، سریال، مستند، انیمیشن، تئاتر
 • تنظیم کیفیت پخش فیلم بصورت دلخواه و متناسب با سرعت اینترنت
 • وجود بخش فیلیموتور (که خلاصه ای از چند فیلم و سریال را برای انتخاب بهتر به نمایش میگذارد)
 • تنوع بی نظیر فیلم و سریال ایرانی و خارجی و در ژانرهای مختلف
 • بخش فیلیمو مدرسه (که آموزش مخصوص دانش آموزان را ارائه می دهد)
 • امکان تماشای فیلم بصورت زبان اصلی، دوبله، زیرنویس عادی، زیرنویس مخصوص ناشنوایان
 • امکان تماشای رایگان فیلم ها بر روش شبکه اینترنت ایرانسل
 • اختصاص بخش ویژه برای آموزش زبان انگلیسی
 • امکان مشاهده و تماشای فیلم های در حال اکران پرده سینما تنها با خرید یک بلیط
 • ویدیو مراسم های مختلف مثل جشنواره فجر و اسکار
 • امکان دانلود با کیفیت بالای فیلم مورد نظر با خرید اشتراک
 • ارائه کد تخفیف استانی
 • امکان تماشای فیلم و سریال ها در تلویزیون هوشمند(فیلیمو باکس)
 • امکان استفاده همزمان از یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف
 • ارائه محتوای اختصاصی فیلم و سریال که تنها از طریق فیلیمو قابل تماشا است.
   

راهنمای تماشای فیلیمو از تلویزیون

برای تماشای فیلم و سریال های موجود در فیلیمو از طریق تلویزیون  راه های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع تلویزیون شما متفاوت است. برای دریافت راهنمای تماشای فیلیمو از تلویزیون ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید.

 

 

چرا فیلیمو بهتر از رقبای خود است؟

تقریبا می توان گفت تمام سرویس های پخش آنلاین امکاناتی مشابه هم دارند، اما در برخی موارد جزئی و مهم تفاوت هایی نیز دارند که در ادامه به بیان برتری های فیلیمو به سایر سرویس دهندگان پخش انلاین فیلم می پردازیم:

 • آرشیو فیلم و سریال: در این بخش فیلیمو با آرشیو کاملی از فیلم های جدید و قدیمی خود را با رقبای خود متمایز می کند. این سرویس دهنده، دارای آرشیو کاملی از فیلم های قدیمی است که کمتر در سرویس دهنده های دیگر مشاهده می شود.
 • کیفیت پخش: فیلیمو با دارا بودن کیفیت 4k تصویری عالی را به کاربران خود ارائه می دهد.
 • هزینه اشتراک: فیلیمو با ارائه تخفیف های ویژه، به کاربران خود این شانس را می دهد با هزینه کمتر به خرید اشتراک بپردازند.
 • حجم مصرفی اینترنت: حجم مصرفی اینترنت در فیلیمو برای کاربران تمام اپراتور ها رایگان است.
 • و...

جهت مشاهده مطلب آموزش خرید اشتراک فیلیمو و لیست فیلم های عاشقانه به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

ترافیک اینترنت مصرف شده در فیلیمو

مشترکینی که سیم کارت آنها رایتل و ایرانسل باشد، نیاز به خرید اشتراک ندارند و تنها هزینه ترافیک مصرفی برای آنها محاسبه خواهد شد. اگر اقدام به تهیه اشتراک نمایند حجم ترافیک مصرفی برای آنها نیم بها خواهد بود.
همچنین بسیاری از شرکت های ارائه دهنده اینترنت ADSL  مانند شاتل، مبین نت، مخابرات، همراه اول، فن آوا، صبانت، پیشگامان و... حجم ترافیک مصرف شده در هنگام تماشای برنامه های فیلیمو را نیم بها محاسبه می کنند.
 

اشتراک های فیلیمو به چه صورت است؟

فیلیمو برای دسترسی آسان تر کاربران خود، اشتراک هایی را ارائه داده است. کاربران با خرید این اشتراک ها با دریای عظیم فیلم و سریال با اینترنت رایگان روبه رو می شوند. در طول مدت زمان فعال بودن اشتراک، امکان مشاهده فیلم و سریال ها به صورت نامحدود وجود دارد. اشتراک های فیلیمو به صورت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه می باشد. برای اطلاع از جدیدترین هزینه های خرید اشتراک به سایت رسمی فیلیمو مراجعه کنید. همچنین می توانید با استفاده از کد تخفیف های فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو با هزینه کمتری اشتراک این سرویس دهنده را خریداری کنید. برای دریافت جدیدترین و آخرین تخفیف های تماشای فیلم آنلاین، اشتراک یک روزه فیلیمو، هک کد تخفیف فیلیمو ، کد تخفیف آنتن و... به تخفیف هات مراجعه کنید.

راهنمای خرید اشتراک فیلیمو:

اگر از مشترکین فیلیمو هستید یعنی در فیلیمو اکانت ثبت کرده اید، احتمالا در جریان هستید که بعضی از محتواهای وب‌سایت به صورت غیر رایگان ارائه می شود. اگر در این سامانه، اکانت داشته باشید و به ثبت رسانده باشید. برای تماشای اینگونه فیلم‌ها دو راه پیش رو دارید؛ در ابتدا بایستی به صورت تک فیلم تهیه کنید و راه دیگر اینکه اشتراک سه ماه و یا یک ماهه فیلیمو را بخرید و به این ترتیب به کلیه آثار غیررایگان فیلیمو دسترسی کامل داشته باشید. شما پس از ورود به سایت و رفتن به صفحه خرید می‌توانید هزینه تک فیلم را پرداخت کنید و در صورت اینکه مایل هستید اشتراک بخرید.

تفاوت فیلیمو با نماوا در چیست؟

فیلیمو و نماوا هر دو پلتفرم پخش فیلم و سریال در ایران می باشند. اما این دو پلتفرم کاملا شبیه هم نبوده و تفاوتهایی هم دارند. بسته به نیاز و علاقه مندی شخصی، کاربر می تواند در یک یا هر دو پلتفرم ثبت نام کند.  تفاوت فیلیمو از نماوا را می توان به طور خلاصه این گونه ذکر کرد: تعداد فیلم و سریال های ایرانی در فیلیمو بیشتر از نماوا است. پس اگر علاقه مند به فیلم و سریال های ایرانی هستید توصیه می شود حتما اشتراک فیلیمو را تهیه نمایید.
امکان دانلود فیلم و تماشای آفلاین ، تولید محتوای اختصاصی، زیرنویس مخصوص ناشنوایان و رایگان بودن اشتراک برای مشترکین ایرانسل نیز برتری دیگر فیلیمو به نماوا محسوب می شود.
 

تماشای فیلم وسریال در فیلیمو

خدمات و کد تخفیف فیلیمو:

خدمات filimo، شامل جستجوی فیلم سینمایی در ژانر های گوناگون، به همراه توضیحات کامل فیلم و گالری تصاویر نیز می باشد. همه فیلم ها را با کد تخفیف فیلیمو،یا خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، می توانید از طریق کلیه دستگاه های موبایل، صفحات وب و تلویزیون هوشمند دریافت و یا دانلود کنید. کاربران می بایست در این سامانه مبلغی را جهت اشتراک و عضویت بپردازند بنابراین خوب است بدانیم که برای دریافت کد تخفیف فیلمو و کد تخفیف نماوا و کد تخفیف آیو، می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید. با كد تخفيف فيليمو، می توانید مبلغ اشتراک فیلیمو را ارزان تر تهیه کنید. همچنین از تولیدکنندگان و صاحبان اثر نیز حمایت کنید تا بتوانند محصولات فیلم سینمایی و سایر خدمات را با کیفیت بیشتری ارائه دهند. برای تماشای فیلم در سینما میتوانید با استفاده از کد تخفیف اسنپ تیکت خرید بلیط را با تخفیف ثبت نمایید.

انواع کد تخفیف فیلیمو

کد تخفیف فیلیمو به دلیل جذابیت ویژه‌ای که ایجاد می‌کنند، بسیار محبوب و مورد پسند کاربران هستند.کد رایگان فیلیمو را به راحتی میتوانید از سایت تخفیف هات دریافت کنید. در این سایت انواع مختلفی از کد اشتراک فیلیمو مانند خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف ۵۰ درصدی، کد تخفیف فیلیمو یک ماهه،جدیدترین کد تخفیف فیلیمو و...موجود است. در ادامه انواع تخفیف فیلیمو را توضیح میدهیم.

جدیدترین کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو پیشنهاد می‌دهد که از خدمات تمدید خودکار استفاده کنید تا هر ماه مبلغ اشتراک به صورت خودکار از حساب شما کسر شود و اشتراک شما بدون نیاز به هرگونه دخالت ادامه پیدا کند. برای استفاده از این سرویس، کافیست یک بار اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید تا این فرآیند به صورت امن انجام شود. اگر اشتراک دارای جدیدترین کد تخفیف فیلیمو باشد با تمدید خودکار تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.
چرا از خدمات تمدید خودکار اشتراک استفاده کنیم؟

 1. امکان تمدید خودکار اشتراک 
 2. خرید ارزان‌تر اشتراک
 3. اشتراکی که همیشه فعال است

این نوع اشتراک چقدر امنیت دارد؟

 1. پرداخت امن از درگاه‌های مورد تایید بانک مرکزی
 2. امکان لغو تمدید خودکار در کمتر از ۵ دقیقه
 3. پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر روز از هفته

کد تخفیف فیلیمو یک ماهه 

فیلیمو برای انواع اشتراک ها کد تخفیف در نظر می‌گیرد. این اشتراک ها در فیلیمو شامل کد تخفیف فیلیمو یک ماهه، کد تخفیف اشتراک 3 ماهه، کدهای تخفیف اشتراک 6 ماهه و اشتراک یک ساله که به صورت قسطی برای شما در نظر دارد. در ادامه کاملا طرز خرید اشتراک قسطی برای شما توضیح داده خواهد شد.

کد تخفیف 80 درصدی فیلیمو ویژه اشتراک قسطی

برای خرید اشتراک می‌توانید از کد تخفیف 80 درصدی فیلیمو و یا کد تخفیف های دیگر استفاده نمایید و یا از روش پرداخت قسطی می‌توانید استفاده نمایید. حالا به سوال های شما برای فعال سازی اشتراک قسطی جواب داده ایم:

چگونه می‌توانم اشتراک قسطی یکساله فیلیمو را فعال کنم؟
برای فعال کردن این اشتراک فیلیمو، ابتدا باید اعتبار کافی در اسنپ‌پی داشته باشید.

مزایای اشتراک یکساله فیلیمو قسطی:
- خرید اقتصادی: هزینه اشتراک یکساله را با تخفیف و در ۴ قسط پرداخت می‌کنید.
- پرداخت بدون سود: قسط‌ها را بدون سود و کارمزد در اسنپ پی پرداخت می‌کنید.
- یک اشتراک و سه پروفایل: با خرید یک اشتراک قسطی، ۳ دسترسی‌ تماشای جداگانه دارید.

چگونه می‌توانم مشکلات مربوط به پرداخت قسط‌های اشتراک قسطی یکساله فیلیمو را پیگیری کنم؟
اسنپ‌پی یک بخش از سرویس‌های معتبر اسنپ است. در صورت بروز هر گونه مشکلی مرتبط با پرداخت، می‌توانید با پشتیبانی اسنپ‌پی تماس بگیرید. همچنین پشتیبانی فیلیمو به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما درباره اشتراک قسطی یکساله فیلیمو است.

اگر قسط‌های بعدی را به موقع پرداخت ننمایم، چه اتفاقی می‌افتد؟
در صورت عدم پرداخت قسط تا پنجم ماه آینده از پایان ماه، 5% از مبلغ بدهی پرداخت نشده به عنوان جریمه از اعتبار اسنپ‌پی شما کسر خواهد شد. هرچند پرداخت قسط بعدی از طریق پیامک و اعلان‌ها به شما یادآوری خواهد شد.

کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو

شما می‌توانید تمام فیلم‌ها و سریال‌های فیلیمو را از داخل اپلیکیشن فیلیمو دانلود کرده و آن‌ها را در زمان‌هایی که اینترنت در دسترس نیست، مثل سفر، هواپیما و قطار تماشا کنید. شما می‌توانید از طریق رایانه یا اپلیکیشن فیلیمو برای دانلود اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید فیلم‌های آموزشی مربوط به دانلود از وب‌سایت یا اپلیکیشن را مشاهده کنید. شما این فیلم ها را حتی بدون نیاز به کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو میتوانید دانلود نمایید.

اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه

اشتراک یک روزه فیلیمو یا اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه را می توانید از وبسایت فیلیمو دریافت کنید. شاید به نظرتان این اشتراک به علت یک روزه بودنش با این که رایگان است خیلی مورد استفاده شما قرار نگیرد اما گزینه مناسبی برای تست است. کسانی ک برای اولین بار از این فیلیمو استفاده می کنند می توانند این کد تخفیف فیلیمو رایگان ، اشتراک فیلیمو تخفیف ، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو را دریافت کرده و به تست فیلیمو بپردازند. کد اشتراک فیلیمو و اشتراک یک روزه فیلیمو نیز برای کاربران فیلیمو بسیار کاربردی است. با استفاده از کد تخفیف فیلیمو و هک کد تخفیف فیلیمو می توان اشتراک فیلیمو را بسیار ارزان تر تهیه کرد.

کد تخفیف اشتراک اول

همانطور که از نام این تخفیف پیداست، این کد اشتراک فیلیمو تنها برای افرادی که برای اولین بار میخواهند اشتراک فیلم و سریال را تهیه کنند به کار می رود. البته اگر برای بار اول میخواهید از فیلیمو اشتراک تهیه کنید میتوانید از کد تخفیف ۳ روز اشتراک رایگان فیلیمو نیز استفاده کنید.اگر کارت هدیه فیلیمو رایگان هم داشتید میتوانید برای خرید اشتراک از آن هم استفاده کنید.


کد تخفیف اشتراک غیر اول

افرادی که قبلا از فیلیمو اشتراک تهیه کرده اند می توانند برای تمدید اشتراک ماهانه خود از این نوع کد تخفیف فیلیمو استفاده کنند.کدتخفیف فیلیمو بدون محدودیت خرید اول دارای محدودیت‌هایی مانند سقف خرید و درصد و مقدار تخفیف میباشد. در سایت تخفیف هات می‌توانید انواع مختلفی از این تخفیف مانند:خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف ۵۰ درصدی، کد تخفیف فیلیمو یک ماهه ،اشتراک 3 روزه فیلیمو و… را بیابید.


کد تخفیف فیلیمو مدرسه

این کد تنها بر روی بخش فیلیمو مدرسه اعمال خواهد شد و میتواند بصورت خرید اول یا غیر اول باشد.


کارت هدیه فیلیمو 

با داشتن کارت هدیه فیلیمو رایگان به راحتی میتوانید از اشتراک فیلیمو برای تماشای فیلم و سریال استفاده کنید.این کارت هدیه در‌واقع دارای کد رایگان فیلیمو می‌باشد و می‌توانید آن را در مسابقات برگزار شده توسط خود فیلیمو می‌توانید دریافت کنید.


کد تخفیف مناسبتی 

در موارد مناسبتی و یا جشنواره های خاصی که توسط خود فیلیمو برگزار میشود، با ثبت نام یا شرکت در بازی ها می توانید کد تخفیف مخصوص به خود را دریافت کنید.

کد تخفیف فیلیمو

 

چرا کد تخفیف من اعمال نمی شود؟

اعمال نشدن کد تخفیف در فیلیمو ممکن است به علت یکی از موارد زیر باشد:
به پایان رسیدن مهلت استفاده از کد تخفیف
کد تخفیف تنها برای خرید اول اعمال می شود
صحیح وارد نکردن کد تخفیف
برای پیشگیری از بروز چنین مواردی بهتر است قبل از استفاده کد تخفیف فیلیمو توضیحات آن را به دقت در سایت تخفیف هات مطالعه کرده و سپس بر روی دکمه کپی کنید بزنید.

 

فیلیمو مدرسه، پلتفرم جدید فیلیمو

فیلیمو مدرسه پلتفرم آموزشی برای دانش آموزان می باشد. این مدرسه مجازی، آموزش را از کلاس اول تا نهم پوشش می دهد و در هر شهر یا روستایی که به اینترنت دسترسی داشته باشد امکان پخش را دارد.
خدمات فیلیمو مدرسه شامل:

 • ارائه سوالات چهارگزینه
 • ویدیو آموزشی به صورت هفتگی
 • مرور درس ها
 • خلاصه نویسی درس ها
 • مشاوره تحصیلی
 • ارائه دفتر والدین
 • هدیه به دانش آموزان ممتاز
 • امکان خرید اشتراک گروهی


برای خرید انواع اشتراک پلتفرم فیلیمو مدرسه، از کد تخفیف فیلیمو مدرسه موجود در تخفیف هات برای کاهش هزینه های آموزش استفاده کنید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص دانلود فیلیمو:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت filimo، از جهت خدمات پشیبانی 24 ساعته فعال، تنظیم کیفیت پخش فیلم با هر سرعت اینترنت و قیمت آن رضایت کافی داشته اند. کاربران محصول اشتراک فیلم آپارات که همان فیلیمو است را به کسانی که طرفدار تماشای فیلم در یک فضای امن هستند، توصیه می کنند و همچنین استفاده از کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف فیلم نت، را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند. 

ارائه کد تخفیف فیلیمو رایگان در سایت تخفیف هات:

این سامانه با ارائه فیلم و سریال در دسته بندی ها و ژانرهای متنوع، امکان جستجوی محتوای مورد نظر را به راحتی میسر می سازد. ترافیک اینترنت برای تماشا یا دانلود فیلم در فیلیمو، بر روی تمامی اپراتورها رایگان می‌باشد. این سایت هزاران ساعت فیلم و سریال ایرانی و خارجیِ دوبله و زیرنویس شده به همراه دارد. همچنین این سایت امکان دانلود فیلم به صورت درون برنامه‌ای، برای تماشای آفلاین و زمانی که اینترنت ندارید، در اختیارتان قرار می دهد. اگر شما هم مایل هستید که از اشتراک رایگان فیلم این سامانه بهره مند شوید میتوانید با کپی کردن تخفیف اشتراک فیلیمو، از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن جهت خریداشتراک فیلم به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. در سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف فیلیمو می توانید تخفیف لوازم تحریر و... را هم رایگان در اختیار داشته باشید. برای دریافت تخفیف بلیط سینما میتوانید از کد تخفیف گیشه نیز بهره مند شوید.

 

ارتباط با پشتیبانی فیلیمو


پست الکترونیک: support@filimo.com
تماس 02174524
 

ارسال نظرات