لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه اینترنت ایرانسل و رایتل

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
3
6307
4.2
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

ایرانسلی ها و رایتلی های عزیز شما می توانید با داشتن اینترنت بدون پرداخت حق اشتراک وارد سایت فیلیمو شوید و از تماشای رایگان فیلم و سریال ها بهره مند شوید. جهت تماشای فیلم و سریال های مورد نظر خود بر روی "تماشای فیلم" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

بیش از 70 هزار فیلم و سریال در فیلیمو با نشان "رایگان" مشخص شده اند. برای تماشای این فیلم ها و سریال ها بر روی "تماشای فیلم" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی فیلیمو، ارائه دهنده فیلم:

با وارد کردن کد تخفیف فیلیمو از طریق سایت تخفیف هات برای دانلود فیلم های مورد نظر خود با تخفیف بگیرید.

خصوصیات فیلیمو دانلود:

اینکه باید فیلم‌ های مورد علاقه‌تان را با بهترین قیمت از کجا پیدا کنید شاید یکی از دغدغه‌های روزمره‌ی شما باشد. اکثر سایت‌های دانلود فیلم و سریال بسیار ناقص ‌اند یا اینکه در بهترین حالت حاوی محتواهایی مستهجن و خارج از عرف هستند که ممکن است شما آن‌ها را نپسندید. بنابراین ترجیح نخواهید داد که از این قبیل سایت‌ها فیلمی دانلود کنید و حجم اینترنت خود را برای محتوایی که نمی‌پسندید هدر دهید. گذشته از این دوره‌ی خرید کردن لوح‌های فشرده‌ی دی‌وی‌دی و سی‌دی از ویدیو کلاب ها هم دیگر سر آمده و حتماً دلتان می‌خواهد بتوانید همانطور که در خانه نشسته‌اید و در حال چرخ زدن در اینترنت هستید یک فیلم خوب هم دانلود کنید و ببینید.

سایت فیلیمو راه‌حل مشکل شماست. سایت فیلیمو همه‌ی انتظارات و امکانات مورد نظر شما را یک جا دارد و گذشته از این در این برنامه فیلیمو نه تنها با یک مرجع ایمن و قابل اعتماد و جامع دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی مواجه هستید که؛ به طور کلی با سایتی درجه یک همراه با كد تخفيف فيليمو مواجه هستید. سایت فیلیمو در حال حاضر یکی از موفق ترین و محبوب ترین اپلیکیبشن‌ها و سایت‌های کشور را دارد. شما می‌توانید با دانلود رایگان برنامه فیلیمو و نصب آن بر روی گوشی موبایلتان به آسانی به تمام امکانات متنوع فیلیمو دسترسی پیدا کنید.

کوپن تخفیف فیلیمو:

شما می‌توانید جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را که هیچ کجای اینترنت پیدا نمی‌شوند را همراه با کوپن تخفیف فیلیمو از برنامه فیلیمو دانلود کنید. گذشته از این با استفاده از سایت فیلیمو می‌توانید به آرشیو کامل ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ با کوپن تخفیف و کد تخفیف فیلمو نیز دسترسی پیدا کنید و آنان را از فیلیمو دانلود کنید. البته دانلود از فیلیمو رایگان تنها امکان سایت فیلیمو نیست، شما همینطور نیز می‌توانید با استفاده از فیلیمو رایگان برای دریافت اطلاعات راجع به انواع و اقسام موضوعات سینمایی استفاده کنید.می‌توانید از فیلیمو رایگان به همه‌ ی فیلم‌هایی که یک کارگردان خاص ساخته دسترسی پیدا کنید. خبر خوش اینکه سایت فیلیمو برای شما کوپن تخفیف نیز گزاشته است.

در استفاده از سایت فیلیمو می‌توانید با استفاده از کد تخفیف و کوپن تخفیف فیلیمو اشتراک آن را با قیمیتی پایینتر خریداری کنید و از تمام امکانات منحصربه فرد این سایت با کوپن و کدتخفیف فیلیمو بهره‌مند شوید. کافیست کد تخفیف اشتراک فیلیمو را در سایت فیلیمو هنگام خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف استفاده کنید تا از تخفیف هنگام خرید به استفاده همین کد تخفیف فیلیمو بهره مند شوید. استفاده از فیلیمو برای برخی از ارائه دهندگان اینترنت نیز رایگان یا دارای تخفیف است.

کد اشتراک فیلیمو:

کد اشتراک فیلیمو برای خرید اشتراک های 1 ماهه و 3 ماهه و 6 ماهه فیلیمو مورد استفاده قرار میگیرد. اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه همانطور که گفته شد کاملا رایگان است. افراد برای تست فیلیمو میتوانند از این کد تخفیف فیلیمو رایگان استفاده کنند. تخفیف اشتراک فیلیمو از تخفیف هایی است که به تعداد بالا در هر ماه در وبسایت و شبکه های مجازی فیلیمو قرار داده می شود.

ارسال نظرات