لوگو تخفیف هات

کد تخفیف نماوا

کد تخفیف نماوا

نماوا از پرطرفدار ترین سرویس های آنلاین برای تماشای فیلم و سریال است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف نماوا را به صورت معتبر و رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 121 رای)
کوپن و کد تخفیف
کوپن تخفیف 30% اشتراک 3 ماهه

کوپن تخفیف 30% اشتراک 3 ماهه

نماوا برای خرید اشتراک3 ماهه نماوا 30% تخفیف در نظر گرفته است. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن نماوا برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد هدیه نماوا 20% برای خرید اشتراک 6 ماهه

کد هدیه نماوا 20% برای خرید اشتراک 6 ماهه

نماوا برای اولین خرید اشتراک 1 ماهه نماوا 20% تخفیف در نظر گرفته است. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن نماوا برای شما منظور گردد.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 50% یک ماه خرید اشتراک نماوا

کد تخفیف 50% یک ماه خرید اشتراک نماوا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه خرید اشتراک 1ماهه، برای تماشای آنلاین فیلم های سینمایی، سریالی از انیمیشن و... از نماوا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف نماوا 50%ویژه خریداشتراک سه ماهه بدون محدودیت

کد تخفیف نماوا 50%ویژه خریداشتراک سه ماهه بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه خرید اشتراک 3ماهه، برای تماشای آنلاین فیلم های سینمایی، سریالی از انیمیشن و... از نماوا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف 100% برای همراه اولی ها ویژه تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس،فیلم ایرانی و فیلم سینمایی و... در نماوا

کوپن تخفیف 100% برای همراه اولی ها ویژه تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس،فیلم ایرانی و فیلم سینمایی و... در نماوا

شما از طریق سایت تخفیف هات و با نصب اپلیکیشن ذره بین می توانید با وارد کردن شماره همراه اول خود از 2 گیگابایت اینترنت رایگان و تماشای فیلم و سریال از نماوا به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف نماوا یک ماهه 30% ویژه خرید اشتراک

کد تخفیف نماوا یک ماهه 30% ویژه خرید اشتراک

نماوا برای خرید اشتراک 1ماهه نماوا 30% تخفیف در نظر گرفته است. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن نماوا برای شما منظور گردد.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
اشتراک رایگان نماوا ویژه مشترکین شاتل موبایل

اشتراک رایگان نماوا ویژه مشترکین شاتل موبایل

مشترکین شاتل موبایل میتوانند تمامی محتواهای وبسایت نماوا را به صورت کاملا رایگان تماشا کنند. برای اینکار نیازی به داشتن کد تخفیف نیست و فقط با وارد شدن به وبسایت نماوا با اینترنت شاتل موبایل میتوانید از اشتراک رایگان استفاده نمایید. جهت دریافت تخفیف می بایست بر روی "تماشای فیلم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
یک ماه اشتراک رایگان نماوا ویژه خرید سرویس اینترنت خانواده یک ساله شاتل

یک ماه اشتراک رایگان نماوا ویژه خرید سرویس اینترنت خانواده یک ساله شاتل

با خرید سرویس اینترنت خانواده یکساله شاتل با سرعت 16 مگابیت بر ثانیه یک ماه اشتراک رایگان از نماوا دریافت نمایید. برای خرید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه نماوا تا 25% ویژه اشتراک ماهانه

کارت هدیه نماوا تا 25% ویژه اشتراک ماهانه

برای خرید و تمدید اشتراک یک ماهه با کپی کردن کد و کلیک بر روی "خرید اشتراک" میتوانید در وب سایت و اپلیکیشن نماوا از 25% تخفیف بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. این تخفیف بر روی قیمت اولیه اشتراک اعمال می‌شود.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف نماوا 50% ویژه اشتراک سه ماهه

کد تخفیف نماوا 50% ویژه اشتراک سه ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف اشتراک 3 ماهه برای دانلود هزاران فیلم خارجی هالیوودی و سریال ایرانی جذاب از نماوا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف اشتراک نماوا 40% ویژه اشتراک 1 ماهه

تخفیف اشتراک نماوا 40% ویژه اشتراک 1 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه برای خرید اشتراک یک ماهه نماوا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% ویژه خرید اشتراک

کد تخفیف 30% ویژه خرید اشتراک

بدون وارد کردن کد تخفیف تا %30 تخفیف نماوا، برای تماشای آنلاین فیلم و سریال دریافت نمایید. تخفیف اشتراک 1 ماهه %30 و اشتراک 3 ماهه %30 و اشتراک 6 ماهه 10% در وبسایت نماوا می باشد. جهت استفاده از تخفیف بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

معرفی کد تخفیف نماوا برای تماشای فیلم و سریال:

امروزه سرویس های متعددی برای تماشای آنلاین فیلم و سریال به در حال خدمت رسانی به دوست داران فیلم و سریال می‌باشد. دلایل متعددی وجود دارد که مردم را به سمت این سایت های آنلاین سوق می‌دهد. زندگی پرمشغله امروزی یکی از مهم ترین این دلایل می‌باشد. امروزه استقبال از سینماها به طور چشم گیری کاهش یافته است. مردم سعی دارند برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود از سرویس های آنلاین فیلم، سریال، انیمیشن، مستند و... بهره ببرند.

وب سایت نماوا که یکی از موفق ترین این وب سایت ها می‌باشد برای جلب رضایت مخاطبان خود کد تخفیف نماوا 6 ماهه، 3 ماهه، یک ماهه، نماوا یک روزه و نماوا یک روز رایگان را در نظر گرفته است. شما می‌توانید با استفاده كد تخفيف نماوا ، کد تخفیف نماوا ۳ ماهه، کد تخفیف نماوا یک ماهه و... تمامی سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود را با تخفیفی باورنکردنی در این وب سایت مشاهده نمایید.

 

فیلم رایگان

 

نماوا را بهتر بشناسیم:

تماشای فیلم و سریال آنلاین تا همین چند وقت پیش برای اکثر فیلم دوستان ایرانی در حد یک آرزو و رویای محال قلمداد می‌شد. در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلفی همچون سرعت اینترنت، افزایش پهنای باند، گسترش تجهیزات سخت افزاری و... پدید آمده است. این پیشرفت ها راه را برای گسترش این وب سایت ها در میان مردم باز کرده است.

شما در نماوا به مجموعه ای از فیلم های سینمایی، فیلم های مستند، انیمیشن های به روز دنیا، فیلم های دوبله شده و ... دسترسی خواهید داشت. این گستردگی آرشیو موضوعات و فیلم ها یکی از نقاط قوت این وب سایت تلقی می‌شود. تمامی فیلم هایی که در وب سایت نماوا وجود دارد با کیفیت های مختلف در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. این سرویس آنلاین فیلم با سرعت اینترنت شما به طور خودکار هماهنگ می‌شود. بنابراین شما هرگز با مشکل وقفه حین فیلم مواجه نمی‌شوید.

 

 

با نماوا، رایگان فیلم تماشا کنید.

امروزه با وجود کرونا و خانه نشین شدن افراد، تماشای فیلم و سریال ها برای سرگرمی و گذراندن اوقات در خانه، بهترین راه است. اگر مشترک اینترنت شاتل هستید، به راحتی و رایگان بدون کم شدن حتی یک مگابایت از حجم اینترنت، به تماشای فیلم مورد علاقه خود در نماوا بپردازید. شما بعد از خرید اشتراک نماوا با استفاده از تخفیف های ویژه این سرویس دهنده مانند کد تخفیف نماوا جدید، کد هدیه نماوا، کد تخفیف نماوا یک ماهه و خرید اینترنت شاتل، لذت فیلم دیدن ارزان را تجربه خواهید کرد. برای دریافت جدید ترین كد تخفيف نماوا، کد تخفیف نماوا جدید، کد تخفیف نماوا ۳ ماهه و کد تخفیف آنتن... به تخفیف هات مراجعه کنید.

نماوا در خانه شما

نماوا فیلم دیدن را برای همه آسان کرده است. امروزه در اکثر خانه ها، تلویزیون های هوشمند وجود دارد و این تلویزیون امکانات زیادی دارند. نماوا نیز از این فرصت استفاده کرده و علاوه بر اینکه به صورت تحت وب در سایت خود، به کاربرانش سرویس ارائه می دهد، در گوشی های موبایل و تلویزیون خود می توانید از این سرویس استفاده کنید و فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید. نماوا با راه اندازی اپلیکیشن خود، به شما این امکان را می دهد تا در گوشی های خود نیز به تماشای فیلم بنشینید و لذت فیلم دیدن را تجربه کنید. همچنین می توانید از سایت تخفیف هات جدید ترین كد تخفيف نماوا، کد تخفیف نماوا ۳ ماهه، کد تخفیف نماوا جدید، کد هدیه نماوا ، کد تخفیف فیلیمو و... را دریافت کنید.

 

برخی از مزایای استفاده از پلتفرم فیلم و سریال نماوا عبارتند از:

۱. دسترسی به مجموعه‌ای بزرگ از فیلم‌ها و سریال‌ها از داخلی و خارجی
۲. ارائه محتوای احساسی، فانتزی و آموزشی
۳. امکان دانلود فیلم‌ها و سریال‌ها برای تماشا در آفلاین
۴. پشتیبانی از زیرنویس و دوبله به زبان فارسی
۵. ارائه مستند و برنامه‌های تلویزیونی
۶. پیشنهاد فیلم‌ها و سریال‌های مشابه به کاربران
۷. قابلیت ایجاد لیست علاقه‌مندی
۸. قیمت مناسب و تخفیف‌های مناسب برای کاربران
۹. پشتیبانی از انواع دستگاه‌های هوشمند از جمله کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت
۱۰. ارائه اپلیکیشن‌های مختلف به منظور دسترسی آسان به محتوای نماوا

به طور کلی، نماوا یکی از پلتفرم‌های معتبر و محبوب برای پخش فیلم و سریال در ایران است و با ارائه محتوای متنوع و قابل دسترسی در هر زمان و مکان، توانسته است جمعیت زیادی از کاربران را به خود جذب کند.

 

تماشای نماوا با اندروید باکس نماوا در تلویزیون های هوشمند

از مزیت های جالب نماوا ارائه اندروید باکس هایی مخصوص تلویزیون های هوشمند است.با استفاد از اندروید باکس های نماوا به راحتی می توانید به دنیای فیلم و سریال ها دسترسی داشته باشید. بعد از نصب این دستگاه به تلویزیون خود، کافیست اشتراک نماوا را با تخفیف از تخفیف هات تهیه کنید و به تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود بپردازید. اگر به دنبال کد تخفیف برای خرید اشتراک فیلم هستید، حتما به تخفیف هات مراجعه کنید تا کد تخفیف ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

کد تخفیف نماوا 6ماهه

 

حق اشتراک در وب سایت نماوا به چه صورتی است؟

در مرحله اول بهتر است بدانید که عضویت در این وب سایت کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. برای استفاده از آرشیو فیلم ها، شما باید حساب کاربری خود را شارژ کنید. این قسمت ممکن است برای شما هزینه هایی را در پی داشته باشد. امروزه وب سایت نماوا در تلاش است که با در پخش کردن کد های تخفیف مختلفی مانند کد تخفیف نماوا 6 ماهه، اشتراک یک روزه رایگان، نماوا یک روزه و... شرایط خرید اشتراک را برای فیلم دوستان راحت تر کند. هنگامی که شما اشتراک خود را فعال می‌کنید، به مدت سی روز می‌توانید به تمامی فیلم های این وب سایت دسترسی داشته باشید. یکی از قسمت های جالب این وب سایت نماوای کودک می‌باشد که شما می‌توانید از این قسمت برای سرگرم کردن و آموزش مطالب جدید به فرزند و یا نوزاد خود از آن استفاده کنید.

برای مشاهده آموزش خرید اشتراک نماوا و نحوه استفاده از کد تخفیف نماوا به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

 

اشتراک نماوا:

گاها کد تخفیف نماوا رایگان در سایت نماوا قابل دسترس کاربران است. کد اشتراک نماوا نیز برای دریافت اشتراک نماوا و دیدن فیلم های مورد علاقه شما می باشد. کارت هدیه نماوا نیز گاهی در اختیار کاربران قرار میگیرد تا بتوانند با استفاده از تخفیف اشتراک های خود را دریافت کنند. برای خرید اشتراک نماوا همیشه یک کد تخفیفی در وبسایت نماوا وجود دارد تا کاربران خرید خود را به صرفه تر انجام دهند.

 

ترافیک اینترنت در نماوا چگونه محاسبه می شود؟

برای مشترکین سرویس دهنده های اینترنت  فهرست زیر ترافیک مصرفی در نماوا به صورت نیم بها محاسبه می‌گردد.

مخابرات
های‎ وب
پارس آنلاین
آسیاتک
داتک
پیشگامان
فن آوا
صفر و یک
و TD-LTE مبین نت 
مشترکین سیمکارت شاتل موبایل نیز بدون نیاز به اشتراک می توانند از محتوای نماوا استفاده کرده اما حجم مصرفی آنها  بصورت بین الملل محاسبه خواهد شد. برای افرادی که از اینترنت ADSL استفاده می کنند ترافیک اینترنت رایگان است و فقط باید اشتراک تهیه نمایند. ترافیک نماوا برای دارندگان اپراتور ایرانسل و رایتل تنها در صورت خرید اشتراک نیم بها خواهد بود. ترافیک تماشای نماوا از اپلیکیشن ذره بین همراه اول رایگان می باشد.

دوبله بودن فیلم ها، یکی از ویژگی های مثبت نماوا:

امروزه فیلم های دوبله، زبان اصلی و زیرنویس طرفداران خاص خود را دارند. عده ای از افراد به دلایل مختلفی مانند بهبود زبان انگلیسی، به دست آوردن درک عمیق تری از فیلم و ... از فیلم های زبان اصلی طرفداری می‌کنند. اما در این بین اکثریت مخاطبان فیلم های دوبله شده را به تمامی فیلم ها ترجیح می‌دهند. یکی از ویژگی های مثبت نماوا دوبله اختصاصی این وب سایت برای تمامی فیلم های خارجی می‌باشد. بسیاری از فیلم های روز دنیا در این وب سایت به طور اختصاصی دوبله شده اند و شما می‌توانید با خرید اشتراک به مجموعه ای بزرگ از فیلم های دوبله شده دسترسی داشته باشید. کار دوبلاژ در این وب سایت به طور کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود و شما در هنگام تماشای فیلم دوبله شده هیچ‌ گونه ناهماهنگی و ضعفی را مشاهده نمی‌کنید.

اشتراک نماوا

بخش اختصاصی نماوا برای کودکان:

در این وب سایت بخش مخصوصی با عنوان نماوای کودک وجود دارد. در این قسمت از سایت مجموعه ای دوست داشتنی از انیمیشن های روز دنیا به همراه صد ها کارتون جدید و قدیم به صورت آنلاین با کد هدیه نماوا و کد تخفیف نماوا یک ماهه وجود دارد. کودک شما می‌تواند از این بخش بسیار کامل و منتخب از دید مخاطبان به عنوان یک سرگرمی مناسب استفاده کند. دقت داشته باشید با توجه به این که هزینه اینترنت ربطی به خرید اشتراک ندارد، اگر کودکتان را با این بخش از وب سایت آشنا کردید، باید دسترسی را به آن محدود کنید. در غیر این صورت ممکن است در مدت زمان کوتاهی حجم اینترنت شما تمام بشود. در تخفیف هات شما می توانید علاوه بر تخفیف های موجود برای نماوا و از تخفیف های دیگر مانند تخفیف اشتراک رایگان فیلم و ... بهره مند شوید.

دسته بندی نماوا چگونه است؟

دسته بندی فیلم های نماوا بسیار متنوع و گسترده می باشد و می تواند طیف وسیعی از سلایق را پاسخگو باشد. در ادامه برخی از این ژانرها را نام می بریم:
هندی، کودک و نوجوان، کره ای، مستند، کلاسیک، ماجراجویی، علمی و تخیلی، آموزش و سرگرمی، فیلم کوتاه، درام و عاشقانه، ترسناک، جنایی و معمایی و...


نماوا در چه شهرهایی فعالیت دارد؟

با توجه به اینکه نماوا یک پلتفرم اینترنتی می باشد، کاربران سراسر کشور که به اینترنت دسترسی دارند می تواند از این پلتفرم استفاده کنند.
 

پردیس سینمای نماوا چیست؟

نماوا به تازگی بخش جدیدی به نام پردیس نماوا به  خدمات  خود اضافه کرده است . پردیس نماوا مستقل از سایر بخشهای نماوا بوده و برای همه ی کاربران این پلتفرم قابل استفاده است. در پردیس نماوا شما میتوانید فیلمهای در حال اکران بر روی پرده سینما را  بدون حضور در سالن سینما به صورت آنلاین تماشا کنید.

برای مشاهده فیلم های پردیس نماوا نیازی به خرید اشتراک ماهانه نیست و تنها هزینه بلیط برای هر فیلم دریافت میشود. پس از خریداری فیلم، کاربران تا هشت ساعت مهلت دارند تا فیلم مورد نظر را تماشا کنند. بعد از گذشت این زمان فیلم خریداری شده از حساب شما حذف خواهد شد.

ترافیک مصرفی در هنگام تماشای فیلم در پردیس نماوا برای مشترکین اینترنت شاتل رایگان و سایر سرویس ها نیم بها خواهد بود.

با توجه به قانون حفاظت از آثار سینمایی امکان دانلود فیلم ها در این بخش وجود ندارد.

 

کد تخفیف اشتراک نماوا به چه صورت است؟

کد تخفیف نماوا، رایگان فیلم ببین!!!!

امروزه وب سایت تخفیف هات برای مخاطبان خود کدهای تخفیف بسیاری مانند کد تخفیف آیو و... را در نظر گرفته است. کد تخفیف نماوا و اشتراک رایگان نماوا و کد تخفیف فیلم نت صدها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما می‌توانید با چند کلیک ساده به این کدتخفیف دسترسی پیدا کنید و لذت خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را تجربه کنید. تمامی کد های تخفیف این وب سایت توسط کارشناسان وب سایت تخفیف هات قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت بررسی می‌شود و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل می‌شود. اگر شما هم دوست دارید تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات را از دست ندهید، همین حالا به این وب سایت مراجعه کنید. برای خرید بلیط سنما از کد تخفیف گیشه میتوانید استفاده نمایید


کد تخفیف اولین خرید اشتراک

این کد تخفیف فقط برای افرادی که برای اولین بار در سایت یا اپلیکیشن نماوا ثبت نام کرده و قصد خرید اشتراک آن را دارند اعمال می شود.


کد تخفیف تمدید اشتراک

کد تخفیف تمدید اشتراک نماوا برای همه کاربرانی که قبلا از نماوا اشتراک تهیه کرده و اکنون میخواهند آن را تمدید نمایند اعمال می شود. این نوع کد محدودیتی در استفاده ندارد و همه کاربران می توانند هر چند بار که نیاز دارند از آن استفاده نمایند.


کد تخفیف با زمان محدود

از آنجایی که اشتراک نماوا بصورت 3،1 و 6 ماهه است، برخی از کد تخفیف ها هم فقط برای یک دوره خاص مانند یک ماهه یا سه ماهه اعمال می شوند. بدین ترتیب بدیهی است که کد تخفیف اشتراک یک ماهه برای خرید اشتراک سه ماهه اعمال نخواهد شد.
 

نماوا اشتراک رایگان

برای دستیابی به اشتراک نماوا رایگان میتوانید از موارد زیر کمک بگیرید:

نصب اپلیکیشن ذره‌بین

اگر مشترک خطوط همراه اول هستید میتوانید با نصب اپلیکیشن ذره‌بین و وارد شدن به آن علاوه بر 2 گیگ اینترنت رایگان همراه اول، از اشتراک نماوا رایگان نیز برخوردار خواهید شد.

گردونه شانس نما

با شرکت در گردونه شانس نماوا از جوایز متنوعی همچون یک ماه اشتراک رایگان نماوا، اشتراک رایگان نماوا یک روزه، یا خرید اشتراک نماوا با تخفیف30 درصدی دریافت کنید

باشگاه مشتریان شاتل

با امتیازهایی که در باشگاه مشتریان شاتل داری میتوانید خرید اشتراک نماوا با تخفیف و یا یک ماه اشتراک رایگان نماوا دریافت کنید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف نماوا

برای استفاده از کد تخفیف، ابتدا وارد سایت تخفیف هات شده و نماوا را جسستجو نمایید، سپس کد تخفیف مورد نظر را کپی کرده و بر روی خرید کنید بزنید.
حال وارد نماوا می شوید و پس از ثبت نام، اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس به صفحه تکمیل خرید بروید و در بخش " ثبت کد تخفیف"،  کد کپی شده را را وارد کنید. سپس بر روی دکمه "اعمال" کلیک کنید تا تخفیف محاسبه شود و در صورت صحت کد تخفیف، مبلغ سفارش شما با اعمال تخفیف کاهش پیدا می‌کند.
لطفا توجه داشته باشید که هر کد تخفیف ممکن است دارای محدودیت‌هایی باشد، مانند محدودیت زمانی یا محدودیت مرتبط با محصولات خاص. بنابراین، قبل از استفاده از کد تخفیف، شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه کنید.
 

راهنمای خرید اشتراک نماوا با کد تخفیف

چرا کد تخفیف نماوا من اعمال نمی شود؟

کدتخفیف نماوا ممکن است به دلایل زیر اعمال نشود:

  • کد تخفیف ممکن است برای خرید اشتراک اول باشد
  • کد تخفیف تنها متعلق به اشتراک ماهانه دیگری می باشد
  • کد تخفیف منقضی بوده و با دارای تعداد استفاده محدود است( مثلا برای 50 نفر اول)
  • کد تخفیف یکبار مصرف بوده و در خرید قبلی مصرف شده
  • کد تخفیف بر روی دسته بندی اکران آنلاین اعمال نمی شود

 

راه ارتباطی با نماوا

تلفن تماس: 02191000111
پست الکترونیک: support@namava.ir
تماس با پشتیبان آنلاین نماوا
 

ارسال نظرات