کد تخفیف نماوا تا 50% بدون محدودیت سفارش اول

معتبر تا 4 روز بعد
 کد تخفیف نماوا تا 50% بدون محدودیت سفارش اول
.


 • کد تخفیف نماوا تا 50% بدون محدودیت سفارش اول

  50%
  2203 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : namava3


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 50% تخفیف خرید یا تمدید اشتراک یک ماهه نماوا بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم، سریال و مستندهای داخلی و خارجی نماوا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  خرید کنید

  توضیحات اپلیکیشن و وب سایت نماوا،سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال:

  نماوا فیلم و سریال های محبوب ایرانی و خارجی را با بهترین کیفیت و به آسان ترین شکل ممکن برای کاربران به صورت آنلاین نمایش می دهد و همچنین با داشتن کد تخفیف نماوا امکان استفاده ی ارزانتر از این بستر برای کاربران محیا می شود.

  خصوصیات کد تخفیف نماوا:

  نماوا یک سرویس آنلاین است برای پخش فیلم و سریال که جدید ترین سریال ها، فیلم ها و انیمیشن های ایرانی و خارجی را پخش می کند. وب سایت نماوا و اپلیکیشن نماوا رایگان و به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد و کد تخفیف نماوا نیز خدمات استفاده از این وب سایت را ارزان تر می کند. تا چند سال پیش تماشای آنلاین فیلم و سریال برای همه در حد یک آرزو به شمار می رفت اما امروزه با دانلود نماوا، دانلود فیلیمو این امکان برای همه ی مردم به راحتی میسر شده است. امروزه با افزایش سرعت اینترنت و همچنین ارزان تر شدن تعرفه های ترافیکی مردم زیادی به تماشای آنلاین فیلم ها و سریال ها راغب شده اند. با داشتن کد تخفیف نماوا این امکان برای کاربران محیا می شود تا خدمات وب سایت نماوا را ارزان تر استفاده کنند.

  عضویت در سایت نماوا رایگان است اما برای استفاده از محتویات این سایت کاربران باید حق اشتراک پرداخت کنند. حق اشتراکی که کاربران پرداخت می کنند برای دسترسی به محتویات ویدئویی، فیلم ها و سریال های موجود در نماوا است و با داشتن کد تخفیف نماوا مبلغ پرداختی برای تماشای آنلاین فیلم ها و سریال ها کمتر می شود. کاربرانی که از برخی سرویس های اینترنتی استفاده می کنند بعد از خرید حق اشتراک در نماوا بسته ی ترافیک رایگان اینترنت اپراتور خود را خریداری کنند تا امکان تماشای محتویات سایت با ترافیک رایگان انجام شود.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهنماوا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %50