لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف فیلیمو تا 10% برای خرید اشتراک جدید یا تمدید

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
3243
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

برای خرید اشتراک جدید یا تمدید میتوانید از10% تخفیف ویژه از وبسایت فیلیمو برای تماشای سریال‌های جدید مانند زودیاک، سپنج، گناه فرشته ،اکازیون ، جنگل آسفالت و غیره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

BAHAR403
خرید اشتراک
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

تخفیف فیلیمو، ارائه دهنده سرویس اشتراک ویدئو:

فیلیمو سرویسی است که با استفاده از آن می توانید هزاران فیلم سینمایی، سریال و انیمیشن را به صورت آنلاین تماشا کنید و با داشتن کد تخفیف فیلیمو از این سرویس ارزان تر استفاده کنید.

خصوصیات سایت فیلیمو:

در روزگاری که اینترنت با زندگی مردم تا این اندازه عجین نشده بود و فضای آنلاین به شکل امروز فراگیر در نیامده بود، مردم برای دیدن فیلم و سریال بیشتر از سینما و تلوزیون استفاده می کردند. امروزه که اینترنت یک ابزار مهم در زندگی همه ی اشخاص است آپارات فیلیمو و دیگر سرویس ها هستند که ویدئو ها و فیلم ها را به صورت آنلاین همراه با کوپن تخفیف فیلیمو و کد اشتراک فیلیمو پخش می کنند و طرفداران خیلی زیادی نیز دارند.

کوپن تخفیف فیلیمو برای خرید اشتراک این سایت و دیدن هزاران فیلم و سریال در این سرویس انگیزه ی بیشتری به کاربران می دهد تا از فیلیمو رایگان و با هزینه ی کمتر استفاده کنند. کوپن تخفیف و کدتخفیف فیلیمو برایتان قابل دسترس است و به راحتی می توانید از کوپن تخفیف فیلیمو استفاده کنید و از دید فیلم سینمایی، سریال و ... به صورت آنلاین و با کوپن تخفیف و کد تخفیف فیلیمو رایگان و نیم بها لذت ببرید. اینترنت شرکت های آسیا تک، مبین نت، شرکت ملی مخابرات ایران، های وب و ... برای استفاده از فیلیمو کاملا رایگان و اینترنت همراه اول و شاتل به صورت نیم بها محاسبه می شود.

اشتراک فیلیمو:

نحوه محاسبه حجم اینترنت برای ایرانسلی هایی که بدون خرید اشتراک فیلیمو تماشا می کنند چگونه است؟
با داشتن اینترنت ایرانسل نیازی به خرید اشتراک فیلیمو نیست، اما تمام حجم اینترنتی که در هنگام تماشای فیلم استفاده می شود به طور کامل محاسبه می گردد. اگر مشترک ایرانسل، کد اشتراک فیلیمو را خریداری کرده باشد حجم مصرفی از اینترنت به صورت نیم بها محاسبه می شود.

همچنین مشترکین ایرانسل نیزمانند همه ی کاربران دیگر می توانند برای خرید اشتراک از تخفیف فیلیمو استفاده کنند و برای خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف را دریافت کنند.فیلیمو تنها در داخل ایران سرویس نمی دهد و کاربران خارج از کشور نیز می توانند از این سرویس استفاده کنند که تمامی دستورات لازم برای نحوه استفاده و تخفیف اشتراک فیلیمو برای افراد مقیم خارج از کشور در سایت فیلیمو موجود است.

کد تخفیف فیلیمو:

برای خرید اشتراک فیلیمو بهتر است با کد تخفیف فیلمو اشتراک را خریداری کنیم تا خریدی به صرفه داشته باشیم. برای دریافت كد تخفيف فيليمو میتوانید به وبسایت تخفیف هات مراجعه کنید و یا از شبکه های مجازی فیلیمو این کد هارا دریافت کنید. البته برای اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه نیاز به پرداخت مبلغ نیست و همانطور که گفته شد این اشتراک رایگان است. با خرید اشتراک میتوانید به راحتی به تماشای فیلم و سریال های جذاب موجود در فیلیمو بپردازید.

آخرین و جدیدترین کد تخفیف فیلیمو را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

ارسال نظرات