لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیلیمو

کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو یک سرویس دهنده برای تماشای آنلاین فیلم و سریال ها است. جدید ترین کد تخفیف فیلیمو را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 164 رای)
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف فيليمو 50%ویژه خرید اشتراک

كد تخفيف فيليمو 50%ویژه خرید اشتراک

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید اشتراک 3 ماهه فیلیمو میتوانید از 50% تخفیف ویژه خرید و یا تمدید اشتراک فیلیمو بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فیلیمو برای شما منظور گردد.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دو روز اشتراک رایگان فیلیمو 100 درصدی

دو روز اشتراک رایگان فیلیمو 100 درصدی

شما میتوانید اشتراک دو روزه فیلیمو را با 100% تخفیف ویژه با استفاده از کد تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه اشتراک دو روزه

تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه اشتراک دو روزه

شما میتوانید اشتراک دو روزه فیلیمو را با 100% تخفیف ویژه با استفاده از کد تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف اشتراک فیلیمو 40% ویژه اشتراک 3 ماهه

تخفیف اشتراک فیلیمو 40% ویژه اشتراک 3 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه اشتراک یک و شش ماهه از وبسایت فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید اشتراک فیلیمو تخفیف 45 درصدی

خرید اشتراک فیلیمو تخفیف 45 درصدی

با استفاده از کد تخفیف 45% برای خرید اشتراک 3 ماهه تخفیف از فیلیمو دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

45% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 30% تماشای آنلاین فیلم و خرید اشتراک 6 ماهه

کد تخفیف 30% تماشای آنلاین فیلم و خرید اشتراک 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید اشتراک 3 ماهه از فیلیمو از 30% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو تا 35% ویژه تماشای آنلاین

کد تخفیف فیلیمو تا 35% ویژه تماشای آنلاین

با استفاده از کدتخفیف 35% برای خرید اشتراک 3 ماهه از فیلیمو تخفیف دریافت نمایید. این تخفیف بدون محدودیت خرید اول می باشد. برای خرید اشتراک سایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف 88% برای خرید اشتراک 3 ماهه

خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف 88% برای خرید اشتراک 3 ماهه

برای استفاده از کد تخفیف 88% فیلیمو میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

88% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف 20% ویژه اشتراک 6 ماهه

خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف 20% ویژه اشتراک 6 ماهه

تمامی کاربران جدید و قدیمی فیلیمو میتوانید از 20% تخفیف اشتراک 6 ماهه فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف فیلیمو مدرسه تا 85% ویژه اشتراک 6 ماهه

کوپن تخفیف فیلیمو مدرسه تا 85% ویژه اشتراک 6 ماهه

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کدتخفیف از 85% تخفیف فیلیمو مدرسه برای خرید اشتراک 6 ماهه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

85% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف فیلیمو 10% برای خرید انواع اشتراک

کدتخفیف فیلیمو 10% برای خرید انواع اشتراک

برای خرید اشتراک فیلیمو میتوانید از کد تخفیف 10% فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو یک ماهه 20 درصدی

کد تخفیف فیلیمو یک ماهه 20 درصدی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای خرید اشتراک از فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

درباره فیلیمو و استفاده از کد تخفیف فیلیمو:

فیلیمو یکی از محصولات آپارات است که فضایی برای اشتراک فیلم می باشد. آرشیوی از بهترین فیلم ها در انواع و اقسام مختلف، مثل فیلم سینمایی، سریال، مستند و ... را ارئه می دهد. یکی از مزیت های استفاده از filimo این است که کیفیت پخش فیلم سینمایی و یا سریال با سرعت اینترنت شما قبال تنظیم و تطبیق است بدون توقف بتوانید فیلم سینمایی تماشا کنید. با استفاده از کدتخفیف فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو، می توانید خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف آپارات یا همان filimo را تهیه کنید، کافیست وارد تخفیف هات شوید. مشخص است پس از تهیه اشتراک می توانید در تاکسی، راه سفر، در جمع دوستان و در مجموع در هر شرایطی حتی بدون اینترنت، فیلم ببینید. از طریق سایت تخفیف هات و بدون خرید اشتراک به تماشای فیلم بپردازید، در صورت خرید و یا تمدید اشتراک از کدتخفیف 50% تا 100% در تخفیف هات استفاده نمایید.

امکانات و قابلیتهای فنی فیلیمو رایگان:

در حال حاضر موضوع استریم ویدیو و صنعت VOD در جهان، دیگر تبدیل به یک علم شده است. شرکت ایرانی فیلیمو یکی از آن شرکت هایی است که از این تکنولوژی‌های پیشرفته فنی پخش فیلم استفاده می کند. این شرکت انرژی زیادی برای رشد این تکنولوژی انجام داده است که اتفاقا یکی از مزیت های اصلی و مهم این شرکت محسوب می شود. یکی دیگر از مزایای این سامانه، مبحث فشرده سازی و رابطه آن با مصرف پهنای باند است؛ به این معنی که فشرده‌سازی‌های پیشرفته‌تر می‌تواند کیفیت بیشتر و پهنای باند کمتری را برای کاربر ایجاد کنند. فیلیمو به خوبی روی تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته‌ای کار کرده است. که با این اقدام حجم کمتری از پهنای باند را اشغال می‌کند تا کاربر هنگام تماشای آنلاین فیلم متحمل هزینه بیشتر نشود.

دانلود فیلیمو؛ مزایای سایت:

شما می توانید با دانلود فیلیمو و دریافت کد تخفیف اشتراک فیلیمو ، هک کد تخفیف فیلیمو ، اشتراک فیلیمو تخفیف و...برای خرید اشتراک از این سایت پخش آنلاین فیلم، به امکانات جالب و متعددی دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین و بی وقفه فیلم تماشا کنید. دسترسی به بیش از 20 هزار فیلم و سریال ایرانی و خارجی با دوبله و زیرنویس، از مزیت های اصلی این وب سایت محسوب می شود. همچنین که این سامانه به دلیل بهره مندی از سانسور فیلم، برای تماشای کودکان نیز مناسب می باشد. دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها و تماشای فیلم آفلاین حتی زمان هایی که به اینترنت دسترسی ندارید، از مزایای دیگر این وب سایت به شمار می رود. به تازگی سرویس جدیدی نیز به این پلتفرم اضافه شده است که در آن دانش آموزان مقطع پیش دبستانی تا نهم متوسطه می توانند به یادگیری دروس خود بپردازند. این سرویس حاوی ویدیو آموزشی دروس، سوالات چهار گزینه ای، مشاوره تحصیلی و… می باشد. شما می توانید با کد تخفیف فیلیمو مدرسه موجود در تخفیف هات، اشتراک این سرویس را ارزان تر تهیه کنید.

 

ژانر فیلم و سریال های موجود در فیلیمو

تنوع ژانر و موضوعی در فیلیمو به حدی بالاست که تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد. این تنوع به طور خلاصه شامل دسته بندی زیر می شود:

 • ترسناک مانند آنابل، نفس نکش، قصاب و...
 • انیمیشن مانند: گربه چکمه پوش، بچه رئیس، باب اسفنجی و...
 • بیوگرافی مانند: سقوط، شاه ریچارد، هناس و...
 • جنگی مانند: شیار 143، تک تیرانداز، یاغی و...
 • ماجراجویی مانند: ارباب سایه، اسکای فای، شبی که ماه کامل شد و...
 • اکشن مانند: نام من انتقام است، مرد نقره ای، کارآگاه نایت و...
 • فانتزی مانند: خاطرات خون آشام، مومیایی، گرگ و میش و...
 • درام مانند: سقوط، هزارپا، آکتور و...


سایر ژانرهای موجود در فیلیمو عبارتند از تاریخی، رازآلود و معمایی، جنایی، کمدی، تاک شو، مذهبی، هیجان انگیز، مذهبی، وسترن و…
فیلیمو این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که براساس ژانر، کشور سازنده، زبان، و محدودیت سنی به جستجوی ژانر فیلم مورد علاقه خود بپردازند. همچنین با استفاده از گزینه جستجو در نوار بالای سایت می توانید نام فیلم مورد نظر خود را نوشته و با یک کلیک مشاهده کنید.
 

 

فیلیمو

 

خدمات فیلیمو چیست؟

فیلیمو نیز یک سرویس VOD است، بدین معنی که شما از طریق اینترنت میتوانید به آرشیو کاملی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید. پس اصلی ترین مزیت استفاده از این پلتفرم دسترسی به فیلم و سریال در هر مکان و زمانی است. با خرید اشتراک فیلیمو میتوانید فیلم ها را بصورت آفلاین نیز تماشا کنید.
از دیگر مزایای استفاده از فیلیمو میتوان موارد زیر را نام برد:

 • دسته بندی متنوع شامل فیلم، سریال، مستند، انیمیشن، تئاتر
 • تنظیم کیفیت پخش فیلم بصورت دلخواه و متناسب با سرعت اینترنت
 • وجود بخش فیلیموتور (که خلاصه ای از چند فیلم و سریال را برای انتخاب بهتر به نمایش میگذارد)
 • تنوع بی نظیر فیلم و سریال ایرانی و خارجی و در ژانرهای مختلف
 • بخش فیلیمو مدرسه (که آموزش مخصوص دانش آموزان را ارائه می دهد)
 • امکان تماشای فیلم بصورت زبان اصلی، دوبله، زیرنویس عادی، زیرنویس مخصوص ناشنوایان
 • امکان تماشای رایگان فیلم ها بر روش شبکه اینترنت ایرانسل
 • اختصاص بخش ویژه برای آموزش زبان انگلیسی
 • امکان مشاهده و تماشای فیلم های در حال اکران پرده سینما تنها با خرید یک بلیط
 • ویدیو مراسم های مختلف مثل جشنواره فجر و اسکار
 • امکان دانلود با کیفیت بالای فیلم مورد نظر با خرید اشتراک
 • ارائه کد تخفیف استانی
 • امکان تماشای فیلم و سریال ها در تلویزیون هوشمند(فیلیمو باکس)
 • امکان استفاده همزمان از یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف
 • ارائه محتوای اختصاصی فیلم و سریال که تنها از طریق فیلیمو قابل تماشا است.
   

راهنمای تماشای فیلیمو از تلویزیون

برای تماشای فیلم و سریال های موجود در فیلیمو از طریق تلویزیون  راه های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع تلویزیون شما متفاوت است. برای دریافت راهنمای تماشای فیلیمو از تلویزیون ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید.

 

 

چرا فیلیمو بهتر از رقبای خود است؟

تقریبا می توان گفت تمام سرویس های پخش آنلاین امکاناتی مشابه هم دارند، اما در برخی موارد جزئی و مهم تفاوت هایی نیز دارند که در ادامه به بیان برتری های فیلیمو به سایر سرویس دهندگان پخش انلاین فیلم می پردازیم:

 • آرشیو فیلم و سریال: در این بخش فیلیمو با آرشیو کاملی از فیلم های جدید و قدیمی خود را با رقبای خود متمایز می کند. این سرویس دهنده، دارای آرشیو کاملی از فیلم های قدیمی است که کمتر در سرویس دهنده های دیگر مشاهده می شود.
 • کیفیت پخش: فیلیمو با دارا بودن کیفیت 4k تصویری عالی را به کاربران خود ارائه می دهد.
 • هزینه اشتراک: فیلیمو با ارائه تخفیف های ویژه، به کاربران خود این شانس را می دهد با هزینه کمتر به خرید اشتراک بپردازند.
 • حجم مصرفی اینترنت: حجم مصرفی اینترنت در فیلیمو برای کاربران تمام اپراتور ها رایگان است.
 • و...

جهت مشاهده مطلب آموزش خرید اشتراک فیلیمو و لیست فیلم های عاشقانه به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

ترافیک اینترنت مصرف شده در فیلیمو

مشترکینی که سیم کارت آنها رایتل و ایرانسل باشد، نیاز به خرید اشتراک ندارند و تنها هزینه ترافیک مصرفی برای آنها محاسبه خواهد شد. اگر اقدام به تهیه اشتراک نمایند حجم ترافیک مصرفی برای آنها نیم بها خواهد بود.
همچنین بسیاری از شرکت های ارائه دهنده اینترنت ADSL  مانند شاتل، مبین نت، مخابرات، همراه اول، فن آوا، صبانت، پیشگامان و... حجم ترافیک مصرف شده در هنگام تماشای برنامه های فیلیمو را نیم بها محاسبه می کنند.
 

اشتراک های فیلیمو به چه صورت است؟

فیلیمو برای دسترسی آسان تر کاربران خود، اشتراک هایی را ارائه داده است. کاربران با خرید این اشتراک ها با دریای عظیم فیلم و سریال با اینترنت رایگان روبه رو می شوند. در طول مدت زمان فعال بودن اشتراک، امکان مشاهده فیلم و سریال ها به صورت نامحدود وجود دارد. اشتراک های فیلیمو به صورت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه می باشد. برای اطلاع از جدیدترین هزینه های خرید اشتراک به سایت رسمی فیلیمو مراجعه کنید. همچنین می توانید با استفاده از کد تخفیف های فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو با هزینه کمتری اشتراک این سرویس دهنده را خریداری کنید. برای دریافت جدیدترین و آخرین تخفیف های تماشای فیلم آنلاین، اشتراک یک روزه فیلیمو، هک کد تخفیف فیلیمو ، کد تخفیف آنتن و... به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه:

اشتراک یک روزه فیلیمو یا اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه را می توانید از وبسایت فیلیمو دریافت کنید. شاید به نظرتان این اشتراک به علت یک روزه بودنش با این که رایگان است خیلی مورد استفاده شما قرار نگیرد اما گزینه مناسبی برای تست است. کسانی ک برای اولین بار از این فیلیمو استفاده می کنند می توانند این کد تخفیف فیلیمو رایگان ، اشتراک فیلیمو تخفیف ، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو را دریافت کرده و به تست فیلیمو بپردازند. کد اشتراک فیلیمو و اشتراک یک روزه فیلیمو نیز برای کاربران فیلیمو بسیار کاربردی است. با استفاده از کد تخفیف فیلیمو و هک کد تخفیف فیلیمو می توان اشتراک فیلیمو را بسیار ارزان تر تهیه کرد.

راهنمای خرید اشتراک فیلیمو:

اگر از مشترکین فیلیمو هستید یعنی در فیلیمو اکانت ثبت کرده اید، احتمالا در جریان هستید که بعضی از محتواهای وب‌سایت به صورت غیر رایگان ارائه می شود. اگر در این سامانه، اکانت داشته باشید و به ثبت رسانده باشید. برای تماشای اینگونه فیلم‌ها دو راه پیش رو دارید؛ در ابتدا بایستی به صورت تک فیلم تهیه کنید و راه دیگر اینکه اشتراک سه ماه و یا یک ماهه فیلیمو را بخرید و به این ترتیب به کلیه آثار غیررایگان فیلیمو دسترسی کامل داشته باشید. شما پس از ورود به سایت و رفتن به صفحه خرید می‌توانید هزینه تک فیلم را پرداخت کنید و در صورت اینکه مایل هستید اشتراک بخرید.

 

 

تفاوت فیلیمو با نماوا در چیست؟

فیلیمو و نماوا هر دو پلتفرم پخش فیلم و سریال در ایران می باشند. اما این دو پلتفرم کاملا شبیه هم نبوده و تفاوتهایی هم دارند. بسته به نیاز و علاقه مندی شخصی، کاربر می تواند در یک یا هر دو پلتفرم ثبت نام کند.  تفاوت فیلیمو از نماوا را می توان به طور خلاصه این گونه ذکر کرد: تعداد فیلم و سریال های ایرانی در فیلیمو بیشتر از نماوا است. پس اگر علاقه مند به فیلم و سریال های ایرانی هستید توصیه می شود حتما اشتراک فیلیمو را تهیه نمایید.
امکان دانلود فیلم و تماشای آفلاین ، تولید محتوای اختصاصی، زیرنویس مخصوص ناشنوایان و رایگان بودن اشتراک برای مشترکین ایرانسل نیز برتری دیگر فیلیمو به نماوا محسوب می شود.
 

تماشای فیلم وسریال در فیلیمو

خدمات و کد تخفیف فیلیمو:

خدمات filimo، شامل جستجوی فیلم سینمایی در ژانر های گوناگون، به همراه توضیحات کامل فیلم و گالری تصاویر نیز می باشد. همه فیلم ها را با کد تخفیف فیلیمو،یا خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، می توانید از طریق کلیه دستگاه های موبایل، صفحات وب و تلویزیون هوشمند دریافت و یا دانلود کنید. کاربران می بایست در این سامانه مبلغی را جهت اشتراک و عضویت بپردازند بنابراین خوب است بدانیم که برای دریافت کد تخفیف فیلمو و کد تخفیف نماوا و کد تخفیف آیو، می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید. با كد تخفيف فيليمو، می توانید مبلغ اشتراک فیلیمو را ارزان تر تهیه کنید. همچنین از تولیدکنندگان و صاحبان اثر نیز حمایت کنید تا بتوانند محصولات فیلم سینمایی و سایر خدمات را با کیفیت بیشتری ارائه دهند. برای تماشای فیلم در سینما میتوانید با استفاده از کد تخفیف اسنپ تیکت خرید بلیط را با تخفیف ثبت نمایید.

انواع کد تخفیف فیلیمو

کد تخفیف اشتراک اول

همانطور که از نام این کد تخفیف پیداست، این کد تنها برای افرادی که برای اولین بار میخواهند اشتراک فیلیمو را تهیه کنند به کار می رود.


کد تخفیف اشتراک غیر اول

افرادی که قبلا از فیلیمو اشتراک تهیه کرده اند می توانند برای تمدید اشتراک ماهانه خود از این نوع کد تخفیف فیلیمو استفاده کنند.


کد تخفیف فیلیمو مدرسه

این کد تنها بر روی بخش فیلیمو مدرسه اعمال خواهد شد و میتواند بصورت خرید اول یا غیر اول باشد.


کد تخفیف مناسبتی 

در موارد مناسبتی و یا جشنواره های خاصی که توسط خود فیلیمو برگزار میشود، با ثبت نام یا شرکت در بازی ها می توانید کد تخفیف مخصوص به خود را دریافت کنید.

کد تخفیف فیلیمو

 

چرا کد تخفیف من اعمال نمی شود؟

اعمال نشدن کد تخفیف در فیلیمو ممکن است به علت یکی از موارد زیر باشد:
به پایان رسیدن مهلت استفاده از کد تخفیف
کد تخفیف تنها برای خرید اول اعمال می شود
صحیح وارد نکردن کد تخفیف
برای پیشگیری از بروز چنین مواردی بهتر است قبل از استفاده کد تخفیف فیلیمو توضیحات آن را به دقت در سایت تخفیف هات مطالعه کرده و سپس بر روی دکمه کپی کنید بزنید.

 

فیلیمو مدرسه، پلتفرم جدید فیلیمو

فیلیمو مدرسه پلتفرم آموزشی برای دانش آموزان می باشد. این مدرسه مجازی، آموزش را از کلاس اول تا نهم پوشش می دهد و در هر شهر یا روستایی که به اینترنت دسترسی داشته باشد امکان پخش را دارد.
خدمات فیلیمو مدرسه شامل:

 • ارائه سوالات چهارگزینه
 • ویدیو آموزشی به صورت هفتگی
 • مرور درس ها
 • خلاصه نویسی درس ها
 • مشاوره تحصیلی
 • ارائه دفتر والدین
 • هدیه به دانش آموزان ممتاز
 • امکان خرید اشتراک گروهی


برای خرید انواع اشتراک پلتفرم فیلیمو مدرسه، از کد تخفیف فیلیمو مدرسه موجود در تخفیف هات برای کاهش هزینه های آموزش استفاده کنید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص دانلود فیلیمو:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت filimo، از جهت خدمات پشیبانی 24 ساعته فعال، تنظیم کیفیت پخش فیلم با هر سرعت اینترنت و قیمت آن رضایت کافی داشته اند. کاربران محصول اشتراک فیلم آپارات که همان فیلیمو است را به کسانی که طرفدار تماشای فیلم در یک فضای امن هستند، توصیه می کنند و همچنین استفاده از کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف فیلم نت، را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند. 

ارائه کد تخفیف فیلیمو رایگان در سایت تخفیف هات:

این سامانه با ارائه فیلم و سریال در دسته بندی ها و ژانرهای متنوع، امکان جستجوی محتوای مورد نظر را به راحتی میسر می سازد. ترافیک اینترنت برای تماشا یا دانلود فیلم در فیلیمو، بر روی تمامی اپراتورها رایگان می‌باشد. این سایت هزاران ساعت فیلم و سریال ایرانی و خارجیِ دوبله و زیرنویس شده به همراه دارد. همچنین این سایت امکان دانلود فیلم به صورت درون برنامه‌ای، برای تماشای آفلاین و زمانی که اینترنت ندارید، در اختیارتان قرار می دهد. اگر شما هم مایل هستید که از اشتراک رایگان فیلم این سامانه بهره مند شوید میتوانید با کپی کردن تخفیف اشتراک فیلیمو، از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن جهت خریداشتراک فیلم به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. در سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف فیلیمو می توانید تخفیف لوازم تحریر و... را هم رایگان در اختیار داشته باشید. برای دریافت تخفیف بلیط سینما میتوانید از کد تخفیف گیشه نیز بهره مند شوید.

 

ارتباط با پشتیبانی فیلیمو


پست الکترونیک: support@filimo.com
تماس 02174524
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد