لوگو تخفیفهات
فیتامین

فیتامین

جدید ترین کد تخفیف فیتامین- fitaminورزش در خانه برای افراد پر مشغله که وقت رفتن به باشگاه را ندارند، یک ایده بسیار محبوب است(توضیحات بیشتر)
امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
افزودن به علاقه مندی
مرتب سازی:
جدیدترین
محبوب ترین
بیشترین تخفیف
کوپن و کد تخفیف
کالا
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف فیتامین 10% ویژه برنامه ورزشی

کدتخفیف فیتامین 10% ویژه برنامه ورزشی

با استفاده از کد تخفیف بالا برای دریافت یک برنامه 3 و 6 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از 10% تخفیف از طریق اپلیکیشن فیتامین بهره مند شوید. لازم به توضیح است در طول این مدت یکی از مربیان فیتامین پشتیبان شما خواهد بود. برای دریافت برنامه و استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فیتامین بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

کد تخفیف فیتامین بدون محدودیت سفارش اول و ریالی

با وارد کردن کد تخفیف بالا از 10% تخفیف بدون محدودیت ریالی و سفارش اول وبسایت فیتامین بهره مند شوید. می توانید یک برنامه 3 و 6 ماهه اختصاصی براساس ویژگی های بدنی خود بهمراه دسترسی مستقیم و آنلاین به برنامه ورزشی خود از طریق اپلیکیشن فیتامین دریافت کنید و در طول این مدت یکی از مربیان فیتامین پشتیبان شما خواهد بود. برای دریافت برنامه می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در اپلیکیشن فیتامین برای شما ثبت شود.
فعلا معتبر
کدتخفیف
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات
نظرات کاربران (0)

جدید ترین کد تخفیف فیتامین- fitamin

ورزش در خانه برای افراد پر مشغله که وقت رفتن به باشگاه را ندارند، یک ایده بسیار محبوب است. از طرفی خیلی از افراد به دلیل دور بودن باشگاه از منزل یا محل کارشان، وقت رفتن به باشگاه را ندارند و قید ورزش را می زنند. اما همه ما می دانیم که ورزش برای سلامتی روح و جسم انسان ضروری است. رویا ورزش در منزل حالا به کمک فیتامین عملی و ممکن شده است. شما میتوانید به کمک فیتامین برنامه مخصوص خودتان را بگیرید و از هر جایی ورزش کنید. به تناسب اندام بپردازید و خوشحال باشید. در این جا به شما کد تخفیف فیتامین را هم معرفی می کنیم تا با کم ترین هزینه به ورزش بپردازید.


تناسب اندام با برنامه تمرینی فیتامین

سایت تخصصی فیتامین در زمینه ارائه برنامه های ورزشی و بدن سازی فعالیت می کند. هدف این مجموعه بهبود سلامت جسمانی بنیان گذاری شد. برای رسیدن به وضعیت جسمانی ایده آلتان فقط کافی است که شرایط جسمی و امکاناتتان را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید. بعد از آن باید اشتراک بخرید تا برنامه مناسب خودتان را دریافت کنید. در فیتامین روش های مدرن و سنتی تمرین و رژیم های غذایی کنار هم قرار گرفتن تا بهترین برنامه برای کاربران را تشکیل دهند. علاوه بر برنامه های ورزشی و امکاناتی که اشتراکتان به شما می دهد، از طریق فیتامین می توانید به صورت رایگان به تعداد زیادی اطلاعات درباره وزش و تغذیه و دستور های غذایی دسترسی داشته باشید.


سایت فیتامین چه برنامه های ورزشی و خدماتی ارائه می کند؟


برنامه های ورزشی:

  • برنامه کاهش وزن
  • برنامه بدنسازی
  • برنامه تناسب اندام
  • بعد از بارداری

برنامه غذایی

بانک حرکات 

ابزار سلامتی 


سایت فیتامین

برنامه تمرینی فیتامین برای ورزش در منزل چه ویژگی هایی دارد؟

شاید فکر کنید بدون وسایل ورزشی در منزل ورزش امکان پذیر نباشد. اما باید بدانید با برنامه ورزشی ارائه شده برای ورزش در منزل فیتامین نیازی به امکانات باشگاهی در منزل ندارید. با راهنمای ویدیوئی حرکات میتوانید طرز صحیح انجام حرکات را بیاموزید و بدون خطر آسیب ورزش کنید. علاوه بر این مربیان ورزشی در طول دوره همراه ورزشکاران هستند. هر زمان که نیازی به مشاوره داشته باشید میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی با مربیتان در ارتباط باشید. برنامه های کاملا اختصاصی برای اشخاص نوشته میشود و همه محدودیت های هر کس در نظر گرفته میشود. پس چه به دنبال کاهش وزن هستید، چه افزایش و چه تناسب اندام، حتما ورزش در منزل را امتحان کنید.


آیا برنامه غذایی با برنامه تمرینی فیتامین قابل دریافت است؟

بله. فیتامین در کنار برنامه تمرینی به شما بهترین برنامه غذایی را ارائه می کند. برنامه غذایی و تمرینی هر دو با هم هماهنگ هستند. برنامه غذایی هر ماه با توجه به وضعیت شما داده می شود. در برنامه غذایی کالری مجاز مصرفی رعایت می شود و در کنار آن به تمام مواد مورد نیاز بدن توجه می شود. 


هزینه استفاده از خدمات مختلف سایت فیتامین چقدر است؟

اول از همه اقدام ها شما باید هدفتان را انتخاب کنید. بعد متناسب با هدفتان برنامه های مختلف فیتامین را مشاهده کنید. پکیج های فیتامین سه ما اشتراک دارند. اسمارت پک، برنامه ورزشی پیشرفته و برنامه ورزشی پیشرفته بعلاوه مکمل سه پکیج فیتامین هستند. هزینه این دوره ها باهم متفاوت است. برای اطلاع از هزینه هر پکیج می توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.


چطور برنامه تمرینی فیتامین را تهیه کنیم؟

در قدم اول باید در سایت ثبت نام کنید. اطلاعاتی مانند سن و جنسیتتان را وارد میکنید و بعد باید برنامه انتخاب کنید. در اینجا جزئیات هر برنامه و قیمت آن آمده است. بعد از انتخاب برنامه، باید اطلاعات جسمانیتان را وارد کنید. چند سوال هم وجود دارد تا برنامه شما دقیق تر نوشته شود. در مرحله بعدی اطلاعات بیماریتان را وارد می کنید. سپس وضعیت بدنتان به شما نشان داده می شود. در قدم بعدی باید نوع حرکات مد نظرتان را تعیین کنید. قسمت بعدی هم پرداخت است. بعد از آن برنامه شما داده می شود و می توانید ورزش را شروع کنید.


آیا برای استفاده از برنامه های فیتامین می توانیم کدتخفیف فیتامین استفاده کنیم؟

بله. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف فیتامین خدمات این مجموعه را ارزان تر تهیه کنید. برای اطلاع از تخفیف های مختلفی که مجموعه در زمان های مختلف بر روی خدمات خود در نظر میگیرد، می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید. با مراجعه به تخفیف هات و صفحه فیتامین جدید ترین کد تخفیف فیتامین معتبر را خواهید دید. بعد از آن میتوانید بسته به نیازتان کد تخفیف فیتامین را کپی کرده و استفاده کنید.


چطور كد تخفيف فيتامين را استفاده کنیم؟

برای استفاده از كد تخفيف فيتامين ابتدا باید به تخفیف هات مراجعه کنید و همان طور که گفتیم، کدتخفیف فیتامین را کپی کنید. بعد مجدد به فیتامین برگردید و وارد حساب کاربریتان شوید. مراحل دریافت برنامه را مرحله پرداخت پیش ببرید. در صفحه پرداخت، جمع کل مبلغ پرداختی را میبینید. پایین این قسمت کادری با نام کد تخفیف دارم وجود دارد. کد تخفیف فیتامین دریافتی را در کادر وارد کنید و اعمال تخفیف را بزنید. سپس متوجه تغییر مبلغ کل می شوید. بعد از آن می توانید ارزان تر از قبل پرداخت را انجام دهید و برنامه را دریافت کنید. برای دریافت سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف ایسام خرید اول به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.


چرا کدتخفیف فیتامین فعال نمی شود؟

اگر تخفیف برایتان فعال نمیشود کافی است به چند مورد توجه کنید تا مشکل رفع شود. گاهی کد تخفیف ها دارای محدودیت هایی هستند در زمان استفاده به این محدودیت ها توجه کنید. مواردی که برای فعال شدن تخفیف باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

کد تخفیف را صحیح وارد کنید.

محدودیت زمانی استفاده از کد تخفیف را در نظر بگیرید. در بازه زمانی گفته شده از تخفیف استفاده کنید.

محدودیت بسته خاص یا دسته بندی خاص را رعایت کنید. ممکن است تخفیف فقط برای دسته ای خاص در نظر گرفته شده باشد.

محدودیت حداقل مبلغ خرید را در نظر بگیرید.

کد تخفیف را یک بار استفاده کنید. اگر قبلا از تخفیف استفاده کرده باشید، امکان استفاده مجدد از همان تخفیف وجود ندارد.


پشتیبانی و ارتباط با fitamin

شماره تماس: 021-22863740

ارسال نظرات
ارسال