معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف فلایتیو تا 18 هزار تومان ویژه بلیط پرواز خارجی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف فلایتیو برای خرید بلیط پرواز های خارجی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 2% رزرو هتل خارجی از سایت فلایتیو

آخرین و جدیدترین کد تخفیف سایت فلایتیو تا 2% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف فلایتیو تا 9 هزار تومان ویژه بلیط پرواز داخلی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف فلایتیو تا 9 هزار تومان تخفیف ویژه بلیط پرواز داخلی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف فلایتیو [تست شده و رایگان]

درباره فلایتیو:

 فلایتیو در سال 1394 توسط علی کشفی، احسان داودی، ساسان نائب به طور رسمی، راه اندازی شد. فلایتیو ،سامانه ای برای خرید آن لاین بلیط هواپیما،قطار و اتوبوس و همچنین رزرو هتل های داخلی و خارجی است . در ایران، فلایتیو توانسته با ارائه بهترین خدمات خرید آنلاین از طریق اینترنت یک سامانه موفق جهت خرید و رزرو آن لاین بلیط قطار و هواپیما باشد. فلایتیو بزرگترین رسالت خود را درحفظ رضایتمندی مشتریان می داند بنابراین فلایتیو، با ارائه راحتی و سهولت در خرید و رزرو بلیط هواپیما با کیفیت خوب توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را جلب کند بنابراین برای استفاده از کدتخفیف فلایتیو در زمینه خرید آنلاین بلیط به عنوان مثال خریدبلیط قطار،بلیط چارتر هواپیماوسایر خدمات سفروگردشگری این سامانه معتبر،بهره مند شد . 

خدمات کدتخفیف فلایتیو:

کدتخفیف فلایتیو شامل خرید آنلاین بلیط هواپیمابه صورت بلیط چارترو ...می باشد که از طریق دانلود اپلیکشن فلایتیو می توانید بلیط هواپیما دست اول و بدون واسطه در تمامی خطوط هوایی وریلی و حتی زمینی با بهترین قیمت تهیه و خریداری کنید . فلایتیو با آموزش های مستمر سازمانی و ارائه سرعت بالای جستجو توانسته است ،خدمات راحت و خوبی در جهت خرید و رزرو بلیط چارتر، در دسترس کاربران قرار دهد . با کدتخفیف فلایتیو می توانید از بلیط چارتر و لحظه آخری که مستقیما از طریق آژانس هواپیمایی، به فروش می رسد مطلع شوید . برای انجام این کار می توانید با استفاده از  کد تخفیف فلایتیو ،از وب سایت اینترنتی تخفیف هات ، بلیط هواپیما را  ارزان تر خریداری کنید ..همچنین با عضویت در خبرنامه فلایتیو به سرعت از کد تخفیف فلایتیو مانند تخفیف های بلیط هواپیما، هتل و بلیط قطارو... مطلع شوید .

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص فلایتیو:

بسیاری ازکاربران از نحوه عملکردوب سایت فلایتیو، از جهت خدمات پشیبانی 24 ساعته و شبانه روزی،امکان استرداد آن لاین بلیط چارتر،ارائه بهترین قیمت در یک فضای امن و راحت با سرعت بالای جستجو ،رضایت کافی داشته اند وفلایتیو را به  کسانی که به دنبال خرید بلیط راحت هستند ،توصیه می کنند و همچنین استفاده کدتخفیف فلایتیو را به سایر کاربران ،پیشنهاد داده اند .  

ارائه کدتخفیف فلایتیو برای خرید آنلاین بلیط درسایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کدتخفیف فلایتیو ،از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن جهت خرید بلیط به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید.