لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف فلایتیو تا 15000 هزار تومان ویژه رزرو هتل و هواپیما

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
76
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 15000 هزار تومان تخفیف ویژه فلایتیو برای رزرو هتل و هواپیما بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

FL99
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

 

شکل جدید سفر با کد تخفیف فلایتیو

با پا گذاشتن اینترنت و فروشگاه های آنلاین به زندگی ما و نقش مهمش در زندگی روزمره، شکل و نحوه ی بسیاری از فعالیت های ما تغییر کرده است. یکی از این فعالیت ها، رزرو هتل و بلیط وسایل حمل و نقل با استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما، کد تخفیف بلیط قطار و کد تخفیف بلیط اتوبوس است. دیگر نیازی به وقت و انرژی گذاشتن ها و در صف ایستادن های بیهوده نیست. سایت ها و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که این کار را برای مردم راحت و در دسترس کرده اند؛ یکی از این سایت ها، سایت فلایتیو است.
 

استفاده از کد تخفیف فلایتیو

با راه افتادن سامانه خدمات گردشگری آنلاین، دغدغه رزرو، خرید بلیط و تور را برای مسافران از بین رفته است. یکی دیگر از این امکانات، امکان رزرو هتل در ایران و در خارج از کشور است. پشتیبانی سامانه فلایتیو، به صورت 24 ساعته و هرروز هفته، پاسخگوی سوالات افراد است و برای رضایت مشتریان می کوشد. اگر در تلاشید که بدون کاهش سطح کیفی خدمات، در هزینه هایی که برای سفر می پردازید صرفه جویی کنید، با ما همراه باشید. در ادامه با استفاده از کد تخفیف فلایتیو ، کد تخفیف هواپیما، کد تخفیف قطارو کد تخفیف اتوبوس به شما آموزش می دهیم که چگونه کم ترین هزینه را بپردازید.
 

کدتخفیف فلایتیو چیست؟

سامانه های خدمت رسانی آنلاین برای جذب و ترغیب مشتری، در کنار خدماتی که عرضه می کنند، کد تخفیف هایی مانند کد تخفیف بلیط هواپیما ، کد تخفیف بلیط قطار و کد تخفیف بلیط اتوبوس نیز ارائه می دهند. فلایتیو نیز با همین هدف در کنار سطح بالای کیفیت خدمات، کد تخفیف فلایتیو را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هر کدتخفیف فلایتیو جمله ای متشکل از تعدادی حروف انگلیسی و اعداد است که شما با وارد کردن آن، روی خرید خود تخفیف می گیرید. توضیحات لازم در خصوص کدتخفیف فلایتیو مثل تعداد دفعات مجاز استفاده، تاریخ انقضای کد تخفیف فلایتیو در سایت تخفیف هات کنار هر کد تخفیف فلایتیو ذکر شده است.

 

کد هدیه فلایتیو


 

 

چگونگی دریافت کد تخفیف فلایتیو

سایت فلایتیو به مناسبت ها و جشنواره های مختلف در طول سال به همراهان خود کد هدیه فلایتیو، کد تخفیف اتوبوس، کد تخفیف قطار و کد تخفیف هواپیما ارائه می دهد که به این دسته از کد فلایتیو، کد های عمومی گفته می شود. کد های اختصاصی کد هایی هستند که توسط سایت تخفیف هات ارائه می شوند که رایگان و تست شده هستند و تا اکنون هزاران نفر با استفاده کردن از این کد تخفیف فلایتیو و کد تخفیف خرید بلیط هواپیما، در سفر های خود حداقل هزینه را پرداخت کرده اند.
 

 

 

 

چطور از آخرین و جدیدترین کد تخفیف فلایتیو با خبر شوم؟

هنگامی که قصد استفاده از کد فلایتیو را به جهت کاهش هزینه های سفر خود دارید، می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و در قسمت جستجو، عبارت کد هدیه فلایتیو و یا کدتخفیف فلایتیو را وارد کنید؛ سپس با تعداد زیادی از کد های تخفیف مانند کد تخفیف خرید بلیط هواپیما،کد تخفیف پرواز داخلی مواجه می شوید و آن را برای سفر مورد نظر خود انتخاب می کنید. 
روش دیگری که می توانید از جدیدترین کد های تخفیف مطلع شوید، عضویت در خبرنامه سایت تخفیف هات است که شما با وارد کردن ایمیل و شماره تلفن همراه از جدیدترین کد تخفیف فلایتیو یا کد تخفیف پرواز داخلی با خبر شوید.
همچنین با ذخیره کردن سایت تخفیف هات در مرورگر خود هم می توانید از این کد های تخفیف مطلع شوید.
 

 

 

 

چرا کد تخفیف فلایتیو اعمال نمی شود؟

1- استفاده همزمان از دو کد هدیه فلایتیو: در هر خرید شما می توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید و اعمال کردن دو یا چند کد برای خرید شما لحاظ نمی شود.
 

 

2- پایان یافتن مهلت استفاده از کد فلایتیو: هر کد تخفیف فلایتیو تا تاریخ مشخصی قابل استفاده است و بعد از به پایان رسیدن آن تاریخ دیگر قابل استفاده نمی باشد.
 

3- کد فلایتیوی استفاده شده: اگر از یک کد تخفیف یکبار استفاده کرده اید و آن کد برای شما مصرف شده است، دیگر امکان استفاده آن برای خرید های بعدی وجود ندارد. مگر اینکه در توضیحات کد ذکر شده باشد این کد تخفیف فلایتیو برای چندین دفعه قابل استفاده است.

4- اشتباه وارد کردن کد هدیه فلایتیو: هنگام وارد کردن عبارتی که از آن تحت عنوان کد فلایتیو یاد می شود، باید دقت کنید که ترتیب حروف و اعداد را رعایت کنید و حتما بعد از وارد کردن از درستی آن مطمئن شوید. بسیاری از کاربران در درست رعایت نکردن این مرحله به مشکل می خورند.
 

 

سوالات رایج

 

1-آیا امکان کنسل کردن بلیط وجود دارد؟

بله؛ اگر به هر علتی قصد کنسل کردن بلیط را دارید و هزینه ی آن را پرداخت کرده اید، تا سقف 72 ساعت هزینه به حساب شما عودت داده می شود. اگر هزینه به حساب شما واریز نشد، با تیم پشتیبانی فلایتیو تماس بگیرید.
 

 

 

2- پرداخت هزینه و اعمال کد به منزله چیست؟

خیر ممکن است در یکی از مراحل خرید مشکلی به وجود بیاید و خرید شما مختل شود.
 

 

همکاری سایت فلایتیو و تخفیف هات

سایت تخفیف هات که همواره در عرضه کد های تخفیف و خدمات باکیفیت به کاربران پیشرو بوده است، اکنون با قرار دادن کد تخفیف فلایتیو توانسته است به بسیاری از مسافرین با هر مبدا و مقصد کمک کند که حتی در اخرین لحظات، هتل، و بلیط و حتی وسایل حمل و نقل از جمله هواپیما، اتوبوس و قطار را با مقرون به صرفه ترین هزینه، رزرو کنند و دیگر دغدغه ی تلف شدن وقت در رفت و آمد، ترافیک های بین شهری و نگرانی پیدا کردن بلیط ها را نداشته باشند.

دریافت کد تخفیف فلایتیو از تخفیف هات:

فلایتیو که یک سایت ویژه خرید بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی، رزرو هتل و ... است با کد تخفیف فلایتیو خدمات خود را ارزان تر به کاربران ارائه می دهد. کد تخفیف فلایتو که در سایت تخفیف هات موجود می باشد تا چند درصد از قیمت بلیط را کم می کند. flightio کد تخفیف را به همین منظور با همکاری سایت تخفیف هات ارائه کرده است. flightio کد تخفیف و تخفیف فلایتیو علاوه بر این که خدمات را ارزان تر می کند حس خوبی را نیز برای شما مشتریان به همراه می آورد. دریافت کد تخفیف فلایتیو را می توانید از وب سایت تخفیف هات انجام دهید. توجه داشته باشید علاوه بر کد تخفیف فلایتو و 
کد تخفیف بلیط هواپیما، کد تخفیف بلیط هواپیما علی بابا ،کدتخفیف برای اکثر فروشگاه های اینترنتی و سایت هایی که خدمات ارائه می دهند در Takhfifhot موجود می باشد.

 

 

ارسال نظرات