لوگو تخفیف هات

کد تخفیف علی بابا

کد تخفیف علی بابا

علی بابا از معتبر ترین و اولین سایت های فروش بلیط های سفر به صورت آنلاین است. جدید ترین کد تخفیف علی بابا را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 227 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی اولین خرید

کدتخفیف پرواز داخلی 90 هزارتومانی اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف های اختصاصی می توانید از 90 هزارتومان تخفیف برای بلیط پرواز داخلی ویژه اولین خرید از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بلیط" کلیک نمایید.

90,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کوپن تخفیف 10% خرید بلیط قطار علی بابا

کوپن تخفیف 10% خرید بلیط قطار علی بابا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از10% تخفیف برای خرید بلیط قطار تا سقف 20 هزارتومان از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده کد را کپی کرده و روی گزینه "خرید بلیط" کلیک کنید تا تخفیف اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط اتوبوس 5 هزارتومانی

کد تخفیف بلیط اتوبوس 5 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 5 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بلیط اتوبوس از وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید بلیط" کلیک نمایید.

5,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف رزرو هتل داخلی 90 هزارتومانی

کدتخفیف رزرو هتل داخلی 90 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 90 هزارتومان تخفیف رزرو هتل داخلی از وبسایت اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید.

90,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف هتل سایت علی بابا تا 60درصد

کد تخفیف هتل سایت علی بابا تا 60درصد

جهت استفاده از تخفیف 60 درصدی هتل علی بابا با ورود به وبسایت علی بابا می‌توانیدبدون ثبت کد تخفیف، ارزان‌تر هتل رزرو نمایید. این کد برای هتل‌های داخلی از جمله موارد موجود در مشهد، شیراز، تهران، اصفهان، بوشهر و... توجه داشته باشید این تخفیف روی هتل‌های خارجی موجود نیست. جهت ورود به بخش رزرو هتل در وبسایت علی بابا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف علی بابا 10 هزارتومانی ویژه بلیط اتوبوس اولین خرید

کد تخفیف علی بابا 10 هزارتومانی ویژه بلیط اتوبوس اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف اولین خرید بلیط اتوبوس از اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف علی بابا برای قطار 35هزارتومانی

کد تخفیف علی بابا برای قطار 35هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانیداز 35 هزارتومان تخفیف ویژه پیش فروش بلیط قطار تا پایان فروردین از وبسایت اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

35,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف هتل علی بابا 200 هزارتومانی

کد تخفیف هتل علی بابا 200 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف رزرو هتل داخلی برای رزرو حداقل سه شب از وبسایت اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی نمایید و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 120 هزارتومانی علی بابا پرواز خارجی ویژه اولین خرید

کد تخفیف 120 هزارتومانی علی بابا پرواز خارجی ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه خرید اول برای پرواز خارجی از وبسایت معتبر اسنپ تریپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید

120,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف 100% علی بابا برای خرید کتاب تور مسافرتی استانبول و کیش

کوپن تخفیف 100% علی بابا برای خرید کتاب تور مسافرتی استانبول و کیش

از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید کنید" می توانید جامع‌ترین کتاب راهنمای گردش و تفریح استانبول و کیش را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 20 هزار تومانی تخفیف علی بابا ویژه اولین خرید بلیط قطار

کد تخفیف 20 هزار تومانی تخفیف علی بابا ویژه اولین خرید بلیط قطار

با استفاده از کد تخفیف می توانید تا سقف 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید بلیط قطار از سایت محبوب اسنپ تریپ بهره مند شود، جهت استفاده از تخفیف، کد را کپی و سپس روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف خرید بلیط هواپیما 100 هزارتومانی ویژه اولین پرواز داخلی

کد تخفیف خرید بلیط هواپیما 100 هزارتومانی ویژه اولین پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف سفارش اول از وبسایت معتبر اسنپ تریپ برای پرواز داخلی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

معرفی علی بابا

علی بابا برندی از هلدینگ توشا، به عنوان بزرگترین و معروف ترین سایت خرید بلیط نظیر بلیط هواپیما، بلیط قطار با کد تخفیف علی بابا قطار و بلیط اتوبوس با کد تخفیف علی بابا اتوبوس ... در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و در تمام این مدت هم توانسته است، رضایت تعداد زیادی از کاربران را دریافت کند. همچنین بعد از مدتی در وب سایت علی بابا خدماتی دیگر، مانند گردشگری نیز اضافه شده است. علی بابا بر این باور است که سفر بایستی آسان، به صرفه و ایمن باشد، بنابراین برای خرید بلیط علی بابا و سایر خدمات سفر و گردشگری می توان به این سامانه معتبر اعتماد کرد و از کدتخفیف علی بابا استفاده نمود.

آخرین کد تخفیف علی بابا 1400 برای هوپیما، قطار، اتوبوس و تور هایی مسافرتی، کد تخفیف قاصدک 24 و کد تخفیف تراولا را رایگان و تست شده از تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

 

سایت علی بابا چه خدماتی ارائه می کند؟

خدمات alibaba، شامل خرید بلیط قطار با کد تخفیف علی بابا قطار، بلیط هواپیما با کد تخفیف علی بابا هواپیما و كد تخفيف علي بابا و خرید بلیط اتوبوس با کد تخفیف علی بابا اتوبوس می باشد که از طریق وب سایت alibaba و اپلیکیشن آن قابل اجرا و در دسترس می باشد. برای خرید بلیط به صورت اینترنتی تنها لازم است بعد از نصب اپلیکشن علی بابا و یا ورود به سایت آن مبدا، مقصد و تاریخ سفر را انتخاب کنید. یکی از ابزارهای کاربردی در خرید بلیط، استفاده از تقویم قیمتی است، به این معنا که می توانید حداقل و حداکثر قیمت بلیط هواپیما در روزهای قبل و بعد را ببینید و بر اساس آن ارزان ترین و به صرفه ترین بلیط هواپیما را تهیه کنید.

برای انجام این کار می توانید با استفاده از کد تخفیف سایت علی بابا، کد تخفیف سفرمی و کد تخفیف سفرمارکت از تخفیف هات، ارزان تر خرید کنید. برای خرید بلیط قطار با کد تخفیف قطار علی بابا و ... به صورت اینترنتی و ایمن از کد تخفیف علی بابا می توانید استفاده کنید و از خدمات بی نظیر این سایت اینترنتی بهره مند شوید.

علی بابا قطار

 

خرید و رزرو بلیط هواپیما 

رزرو بلیط هواپیما از طریق وبسایت و اپلیکیشن علی بابا بسیار آسان و سریع است. برای انجام این کار، کافیست به وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا مراجعه کنید و روی بخش علی بابا پرواز داخلی یا خارجی کلیک کنید. در این بخش، شما می‌توانید مبدأ، مقصد، تاریخ پرواز و تعداد مسافران خود را انتخاب کنید. علی بابا به شما لیستی از پروازهای شرکت‌های هواپیمایی معتبر را نمایش می‌دهد که می‌توانید با توجه به نیاز خود، پرواز مناسب را انتخاب کنید. شما می‌توانید ترتیب نمایش لیست را بر اساس زمان بالاتر یا پایین‌تر، هزینه بالاتر یا پایین‌تر و... تنظیم کنید. همچنین، با استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما علی بابا، می‌توانید هزینه های پرواز خود را کاهش دهید. در سایت علی بابا هواپیما داخلی، پرواز خارجی، چارتر  و سیستمی و برای رزرو و خرید در دسترس هستند.

خرید بلیط قطار

برای رزرو بلیط قطار تنها کافی است با ورود به سایت علی بابا، بخش قطارها را انتخاب کنید. در این بخش، می‌توانید مبدأ، مقصد، تاریخ حرکت و تعداد مسافران خود را مشخص نمایید. علی بابا به شما لیستی از قطارهای مختلف را نمایش می‌دهد که می‌توانید با توجه به نیاز خود، کوپه مناسب را انتخاب کنید. همچنین، برای دریافت کد تخفیف علی بابا برای قطار میتوانید به سایت تخفیف هات مراجعه نمایید.. در بخش علي بابا قطار ، شرکت‌های مختلفی مانند رجا، ایران‌سرخ، آذربایجان، رویال، ماهان، پارس، خراسان و... جهت رزرو بلیط در دسترس هستند.


خرید بلیط اتوبوس

برای رزرو بلیط اتوبوس از سایت علی بابا، مراحل زیر را دنبال کنید:
وارد وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا شوید. سپس در بخش "اتوبوس"، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. لیستی از اتوبوس‌های مختلف با ساعات حرکت متفاوت به شما نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی "جزئیات"، اطلاعات بیشتری در مورد هر اتوبوس و مسیر آن را مشاهده کنید.
پس از انتخاب اتوبوس مورد نظر، شما به صفحه انتخاب صندلی هدایت می‌شوید. در این قسمت، با کلیک بر روی صندلی‌های موجود، می‌توانید صندلی دلخواه خود را انتخاب کرده و بلیط خود را رزرو کنید.
در مرحله بعد، اطلاعات مسافران خود را وارد کنید و پرداخت را انجام دهید. اگر نیاز به کد تخفیف بلیط اتوبوس علی بابا دارید فقط کافی ست به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.
در نهایت، بلیط رزرو شده به ایمیل شما ارسال می‌شود که می‌توانید با ارائه آن در محل حضوری، بلیط خود را دریافت کنید. شما حتی از طریق اتوبوس علی بابا می توانید برای مسافرت به شهر های خارج از ایران مانند ایروان و ترکیه بلیط اتوبوس تهیه فرمایید و سفر ارزانتری را داشته باشید.

 

کد تخفیف بلیط اتوبوس علی بابا

 


رزرو هتل و اقامتگاه

علی بابا علاوه بر ارائه خدمات خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس؛ امکان رزرو هتل و اقامتگاه هم فراهم کرده است. با رزرو آنلاین هتل، قبل از سفر می توانید با خاطری آسوده به جستجوی هتل مناسب خود بپردازید. با مراجعه به بخش هتل علی بابا و مشخص کردن مکان مقصد، تاریخ ورود وخروج، تعداد مسافران و فشردن دکمه جستجو لیستی از هتلهای مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید هر کدام که مورد نظرتان هست را رزرو نمایید.
در سایت علی بابا علاوه بر رزرو هتل داخلی، امکان رزرو هتل در کشورهای دیگر همچون دبی، برلین، باکو، ایروان، رم و... نیز وجود دارد. برای کاهش هزینه های اقامت و سفر خود نیز می توانید از کد تخفیف هتل علی بابا استفاده کنید.
همچنین در سایت علی بابا امکان رزرو انواع ویلا در شهر های مختلف ایران مانند رامسر، اصفهان، رشت و... به راحتی امکان پذیر است.


رزرو تور گروهی

بخش جدیدی به نام تور گروهی به خدمات سایت علی بابا اضافه شده است که می توانید با هزینه مناسب و به همراه تور به مناطق دیدنی ایران و دنیا سفر کنید. جزییات هر تور بصورت جداگانه و مرحله ب مرحله نوشته شده است تا شما با خاطری آسوده بتوانید انتخاب کنید.


اخذ ویزا با علی بابا

خدمت دیگری که علی بابا ارائه می دهد ارائه ویزا برای سفر به خارج از کشور می باشد. اگر نیاز به تهیه ویزا برای سفر خود دارید میتوانید با خاطری آسوده این کار را به علی بابا بسپارید. درخواست ویزا از علی بابا بصورت غیر حضوری و آنلاین بوده و هزینه آنلا بسته به کشور مقصد متفاوت می باشد.برای اطلاع بیشتر در این رابطه می توانید با شماره 02143900880 تماس بگیرید.


بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی برای جبران خسارتهای ناشی از سفر، مخصوصا برای مسافران خارج از کشور امری مهم می باشد. بیمه مسافرتی می‌تواند به شما اطمینان بدهد که در صورت رخ دادن هرگونه ناگواری در سفر، هزینه‌های غیرمنتظره را تحمل نخواهید کرد و شما را از نگرانی‌های احتمالی در سفر خود رهایی می‌دهد.
شما می توانید بیمه مسافرتی را از یک شرکت بیمه و یا از خود سایت علی بابا به آسانی تهیه فرمایید.  بیمه مسافرتی سایت علی بابا توسط شرکت سامان تامین می شود. خدمات بیمه مسافرتی تنها محدود به سفر نبوده و موارد زیر را نیز شامل می شود:

 • پوشش بیماری و درمان 
 • تأخیر در پرواز و از دست رفتن پرواز
 • پوشش بیمه مسئولیت مدنی در برابر آسیب‌های ناشی از حوادث رانندگی، استفاده از اتوبوس و قطار و ...
 • حوادث شخصی و مسیریابی اضطراری
 • بیمه سرقت منزل و...
   

اپلیکیشن علی بابا، راحت ترین راه خرید بلیط

علی بابا علاوه بر سایت خود، اپلیکیشنی را نیز ارائه کرده است. اپلیکیشن علی بابا جز پرطرفدار ترین آپ های خرید و رزرو بلیط و هتل است. این آپ به دلیل فضای کاربر پسندانه ، و رفع نیاز کاربر درکمترین زمان توانسته رقبا خود را کنار بزند و رتبه بالایی را در این حوزه کسب کند. در ادامه برخی مزایا آپ علی بابا را بیان خواهیم کرد:

 • خرید بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی با کد تخفیف علی بابا هواپیما
 • خرید بلیط قطار با کد تخفیف قطار علی بابا
 • خرید انواع بلیط اتوبوس
 • رزرو انواع هتل های داخلی و خارجی
 • امکان رزرو انواع تور های مسافرتی داخلی و خارجی
 • مشاهده اطلاعات فرودگاه های داخلی و خارج از کشور
 • مشاهده تاخیر های هواپیما شرکت های مختلف
 • مطلع کردن کاربر از تغییرات هزینه بلیط های رزرو شده
 • و...

چگونه بلیط پرواز علی بابا را ارزانتر تهیه کنیم؟

خرید بلیط هواپیما علی بابا با هزینه کمتر به عوامل مختلفی بستگی دارد. با رعایت این موارد، می‌توانید به صورت هوشمندانه بلیط سفر ارزان‌تری را برای خودتان پیدا کنید. برخی از نکات اساسی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های بلیط پرواز علی بابا شامل موارد زیر می‌شوند:

 

1. زمان خرید بلیط: در پروازهای سیستمی، هزینه بلیط معمولا با نزدیک شدن به تاریخ پرواز افزایش می‌یابد. بنابراین، بهتر است خرید بلیط هواپیما علی بابا خود را زودتر انجام داده تا از نرخ‌های ارزان‌تری بهره‌مند شوید.

2. انتخاب ایرلاین: برای مقایسه قیمت‌ها، به ایرلاین‌های مختلف نگاه کنید. ایرلاین‌های کم‌هزینه اغلب پروازهای ارزان‌تری ارائه می‌دهند، اگرچه خدمات و امکانات آن‌ها ممکن است محدودتر نیز باشد

3. زمان‌های مختلف: قیمت بلیط در روزها، فصول، هفته‌ها و حتی ساعات مختلف تغییر می‌کند. با استفاده از تقویم قیمتی و فیلترهای جستجو سایت علی بابا پرواز می‌توانید بلیط های ارزان‌تر را بیابید. پروازهای توقف دار و صبح زود معمولاً ارزان‌تر هستند.

4. امکان خرید بلیط: بلیط سفر را از سایت‌های معتبر خریداری کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا بهترین معامله را برای سفر خود انجام دهید. در فروش بلیط علی بابا پرواز میتوانید به راحتی بلیط شرکتهای هواپیمایی را با هم مقایسه کرده و با کمترین هزینه خرید بلیط هواپیما علی بابا را انجام دهید.

با علی بابا بلیط چارتر را آنلاین بخرید.

خرید بلیط های لحظه آخری که اصطلاحا به آن بلیط های چارتر می گویند، طرفداران زیادی دارد. علی بابا با فروش بلیط چارتر قدم بزرگی در تحول این صنعت برداشت. امروزه شما برای خرید بلیط های چارتر دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارید و لازم نیست وقت خود را هدر دهید. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن علی بابا به راحتی بلیط چارتر مورد نظر خود را با به صرفه ترین قیمت خریداری کنید. شما در آپ علی بابا تنها با چند کلیک و در کمترین زمان می توانید انواع بلیط های هواپیمایی، قطار و اتوبوس و مقایسه قیمت آن ها را مشاهده و خریداری کنید. همچنین می توانید با استفاده از کد تخفیف های علی بابا در تخفیف هات، بلیط های خود را با قیمت ارزان تری خریداری کنید. برای اطلاع از نحوه استفاده از کد تخفیف علی بابا و آموزش خرید از علی بابا به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

استرداد بلیط قطار و بلیط هواپیما علی بابا:

امکاناتی نظیر کنسل کردن بلیط قطار و هواپیما از جمله خدماتی است که سایت علی بابا آن را ارائه می کند. در بسیاری از مواقع پیش آمده است که شما بلیط را تهیه می کنید، اما به دلایلی ممکن است که تاریخ سفر تغییر کند. اگر که شما تجربه کنسلی بلیط به صورت حضوری را داشته باشید حتما می دانید که فرایندی بسیار زمان‌بر است. با توجه به این مسئله که حاشیه‌ی سود بلیط قطار در مقایسه با دیگر خدمات سفر مثل بلیط هواپیما و تورها بسیار کمتر است. همچنین که ممکن است در تجربه حضوری شما بلیط را به آژانسی بیرید که حتی صادرکننده‌ی بلیط نباشد.

بنابراین همه این اتفاقات سبب شده اند تا تجربه کنسل کردن بلیط ها به خصوص بلیط قطار برای افراد خوب نباشد. در این راستا وب سایت علی بابا با گذاشتن این گزینه در سامانه اش این کار را بسیار راحت تر کرده است.

تجربه کاربری لذت بخش خرید بلیط علی بابا:

در روش اینترنتی و خرید بلیط در علی بابا، امکان قیاس کلیه پروازها نظیر پروازهای سیستمی و چارتری، انتخاب ایرلاین مورد نظرتان، ساعت پرواز و ... با جزییات کامل در دسترس قرار دارد. افراد در این روش با اطمینان بیشتر و حق انتخاب هایی که دارند می‌توانند، بلیط مورد نیازشان را تهیه و خریداری کنند. علی‌بابا به عنوان یک سامانه خرید آنلاین بلیط توانسته است رضایت تعداد زیادی از مشتریان را کسب کند. خوشنامی، امکان استرداد و کنسلی در لحظه بلیط، خرید آسان، پشتیبانی فعال و 24 ساعته و ... توانسته است این مجموعه را به یکی از بهترین سیستم های رزرو و خرید بلیط تبدیل نماید. شما با رزرو بلیط هواپیما با کد تخفیف علی بابا هواپیما یا کد تخفیف اسنپ تیکت از سفری راحت و بی‌دردسر مطمئن خواهید بود.

 

با علی بابا قطار را ارزان تر رزرو کن!

علی بابا قطار را با قیمتی ارزان تر و با استفاده از کد تخفیف علی بابا قطار برای شما رزرو می نماید و خرید بیلط را نیز آسان تر کرده است. جهت خرید به صورت اینترنتی بلیط قطار تنها لازم است وارد بخش خرید بلیط علی‌بابا شوید و سپس با وارد نمودن شهر مبدا و مقصد و همچنین مشخص کردن تاریخ رفت و برگشتتان تمام قطارهای شرکت‌های ریلی در مسیر مورد نظرتان را مشاهده کنید. سفر کردن با قطار یکی از امن ترین و مناسبت ترین وسایل نقلیه می باشد. با قطار می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی از شرایط جوی، تصادفات احتمالی و ... سفر خوب و آرامی را داشته باشید. سفر با قطار علاوه بر امنیت و آرامشی که دارد، مزیت هایی دیگر نظیر قیمت ارزان تر، فضای صمیمی، صرف غذا در بوفه و ... را دارا می باشد که باعث می شوند تا از سفرتان بیشتر لذت ببرید.

 خرید بلیط علی بابا

 

انواع کد تخفیف علی بابا

همانطور که پیشتر گفته شد، شما می توانید در سایت علی بابا، علاوه برعلی بابا بلیط هواپیما، بلیط سایر وسایل حمل و نقل مانند قطار، اتوبوس و یا حتی تورهای گردشگری نیز رزرو کنید.علی بابا نیزمانند سایر برندها به منظور افزایش رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه انواع کد تخفیف از جمله کد تخفیف علی بابا برای اتوبوس،تخفیف بلیط قطار، تخفیف علی بابا بلیط هواپیما و… کرده است. در ادامه به معرفی چند مدل از کد تخفیف علی بابا میپردازیم.

علی بابا پرواز

رزرو بلیط هواپیما از ماه‌ها قبل امکان‌پذیر است، اما گاهی اوقات قیمت بلیط هواپیما در روزهای نزدیک به پرواز ارزان‌تر می‌شود. بنابراین، اگر امکان دارد، بهتر است رزرو آنلاین بلیط هواپیما را به روزهای نزدیک پرواز موکول کنید. اگر قصد سفر در ایام پرسفر نظیر تعطیلات را دارید، باید هر چه زودتر رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید. خرید بلیط هواپیما از طریق رزرو آنلاین به هزینه بیشتری نیاز ندارد. در واقع، زمانی که از یک وب‌سایت معتبر برای خرید بلیط هواپیما استفاده می‌کنید، ممکن است حتی تخفیف هم دریافت کنید. همچنین، با خرید آنلاین بلیط هواپیما، از خدمات پشتیبانی نیز بهره‌مند خواهید شد.در هنگام خرید بلیط هواپیما علی بابا برای پرواز داخلی و خارجی می‌توانید از کد تخفیف بلیط هواپیما استفاده کنید. این کد تخفیف بسته به شرایطی که دارد ممکن است هم برای پروار خارجی و یا تنها داخلی و یا هر دو اعمال شود.

علی بابا اتوبوس

برای خرید بلیط اتوبوس از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا (بخش بلیط اتوبوس)، ابتدا مبدا، مقصد، تاریخ حرکت و تعداد بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بلیط‌های موجود در تاریخ مورد نظر را مشاهده کرده و با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. برای اطلاع از وضعیت بلیط اتوبوس، به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا مراجعه کنید و پس از انتخاب مبدا و مقصد، لیست کامل اتوبوس‌های شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید. پس از خرید بلیط، اگر نیاز به مشاهده جزئیات بلیط دارید، وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه "سفرهای من" کلیک کنید. برای خرید بلیط اتوبوس هم می‌توانید به راحتی با کد تخفیف بلیط اتوبوس می‌توانیدخرید بلیط اتوبوس را به ثبت برسانید.

کد تخفیف بلیط قطار

خرید بلیط قطار و سفر در مسیرهای طولانی با این وسیله نقلیه، نه تنها اقتصادی و راحت‌تر است، بلکه حس ناب سفر را به شما منتقل خواهد کرد. این روش سفر، امنیت بالا و حس ماجراجویی را برای مسافران به ارمغان می‌آورد. تنوع قطارها و گزینه‌های مختلف بلیط قطار، به شما امکان می‌دهد تا بر اساس نیازهای خود بلیط مناسب را انتخاب کنید. خرید آسان بلیط قطار از طریق اینترنت، به مسافران این امکان را می‌دهد که با سرعت و راحتی بلیط خود را تهیه کنند. اگر به دنبال سرعت، امنیت و قیمت مناسب هستید، خرید اینترنتی بلیط قطارهای رجا را تجربه کنید. تخفیف بلیط قطار یکی از جذابترین کد تخفیف های ارائه شده از علی بابا است. بسته به نوع قطار انتخابی، مقصد شما،نوع کوپه مورد نظر و مواردی مانند ویژه خواهران، دربست بودن و حمل خودرو مبلغ بلیط شما متفاوت خواهد بود.

اگر برای سفری برنامه‌ریزی می‌کنید و به دنبال اقامتگاهی هستید، احتمالا یکی از اولین مراحلی که باید انجام دهید، جستجوی اقامتگاه است. ممکن است به دنبال یک اقامتگاه کوچک برای اسکان تک نفره باشید یا احتمالا می‌خواهید با یک گروه سفر کنید و به دنبال یک اقامتگاه بزرگ با تمام امکانات رفاهی برای تجربه لوکس مسافران باشید. علاوه بر متراژ، فاکتورهای دیگری نیز در رزرو اقامتگاه مهم هستند؛ به‌عنوان مثال برخی از مسافران ترجیح می‌دهند اقامتگاهی را انتخاب کنند که دسترسی آسانی به مراکز اصلی شهر داشته باشد. این امر باعث می‌شود در صورت نیاز به خرید یا دریافت خدمات درمانی فوری، با مشکل مواجه نشوند. 

برای برخی دیگر از مسافران، موضوع کاملا متفاوت است. آن‌ها تمایل دارند اقامتگاهی را رزرو کنند که کاملا از شهر دور باشد؛ یک اقامتگاه آرام و آرامش بخش، دور از هرگونه شلوغی، آلودگی و صدا و سر و صدای شهری. لیست کامل اقامتگاه‌های علی‌بابا تمامی انتظارات شما از یک اقامتگاه را برآورده خواهد کرد. تنها کافی است که در همین صفحه، مقصد یا نوع اقامتگاه مورد نظرتان را جستجو کنید تا لیست گسترده اقامتگاه‌ها را مشاهده کنید. حالا تنها کاری که باید انجام دهید، بررسی، مقایسه و انتخاب اقامتگاه مناسب برای خودتان است.

با توجه به تعداد زیاد اقامتگاه‌های موجود در لیست علی‌بابا، می‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود در وب‌سایت، انتخاب‌های خود را به صورت دقیق‌تر انجام دهید. آیا به دنبال یک کلبه یا ویلا هستید؟ آیا اقامتگاه‌های بوم‌گردی را ترجیح می‌دهید یا بهتر است یک سوئیت رزرو کنید؟ شاید علاقه‌مند به خانه‌های سنتی باشید یا تمایل دارید یک آپارتمان برای اقامت خود انتخاب کنید. همچنین، ممکن است هیچکدام از این گزینه‌ها برای شما جذاب نباشند و بخواهید در یک مجتمع اقامتی یا حتی یک مسافرخانه اقامت کنید. 

هر چه انتخاب شما باشد، کافی است آن را در فیلترهای وب‌سایت علی‌بابا انتخاب کنید تا لیست اقامتگاه‌ها به صورت محدودتر و دقیق‌تر نمایش داده شود. علاوه بر این، فیلترهای دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند شما را در انتخاب اقامتگاه مناسب راهنمایی کنند؛ به عنوان مثال، اگر برای شما امکاناتی مانند برگزاری مراسم و مهمانی یا ورود حیوانات خانگی مهم است، حتما آن‌ها را فعال کنید تا تنها اقامتگاه‌های مناسب به نمایش درآیند. آیا جنگلی، روستایی، کوهستانی، شهری یا ساحلی؟ هیچ اهمیتی ندارد؛ لیست کامل اقامتگاه‌های علی‌بابا منتظر شماست.

همانطور که پیشتر گفتیم سایت علی بابا علاوه بر خدمات علی بابا پرواز، بلیط قطار و اتوبوس خدمات رزرو اقامتگاه و تور گردشگری نیز ارائه میدهد. با داشتن کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه میتوان اقامتی دلچسب را رقم زد.
 

ارائه کد تخفیف علی بابا به صورت رایگان در تخفیف هات:

تنها سایتی که هم اکنون می توانید کد تخفیف علی بابا برای خرید بلیط هواپیما، هتل و … بدون محدودیت بیابید، تخفبف هات است؛ علی‌بابا، یکی از بهترین و معتبرین سامانه ها است که می تواند تمام نیازهایتان در حیطه رزرو و خرید بلیط را با دریافت کد تخفیف علی بابا 1400 پوشش دهد. در این سایت، انتخاب هایی با تنوع بی شمار در اختیارتان قرار گرفته است. اگر به دنبال خدماتی همچون رزرو بلیط هواپیما به صورت اینترنتی هستید تخفیف هات به عنوان یک وب سایت ارائه کننده کد تخفیف و تخفیف لحظه آخری مانند کد تخفیف فلایتیو و کد تخفیف مستربلیط یک انتخاب عالی و ایمن است. برای تهیه و خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار و... به صورت مقرون به صرفه و ارزان می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. علاوه بر کدتخفیف اسنپ همچنین می توانید کد تخفیف تاکسی اینترنتی و... نیز از طریق تخفیف هات بهره مند شوید. آخرین کد تخفیف علی بابا برای هوپیما، قطار، اتوبوس و تور هایی مسافرتی را رایگان و تست شده از تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

 

راه ارتباطی با علی بابا

ایمیل support@alibaba.ir
تلفن تماس:43900000 021
 

 

ارسال نظرات