لوگو تخفیف هات

کد تخفیف سفرمی

کد تخفیف سفرمی

سفر های جذاب با کد تخفیف سفرمیسفرمی چیست؟ در واقع سفرمی یک موتور جستجو است که شما با استفاده از آن می توانید به صورت آنلاین بلیط هواپیما را رزرو و خریداری کنید

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 3 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10هزارتومان خرید بلیط آنلاین هواپیما و ...

دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10هزارتومان خرید بلیط آنلاین هواپیما و ...

شما می توانید با تکمیل کردن پروفایل خود در سایت سفرمی و با معرفی دوستان خود جهت ثبت نام در این سایت کد های تخفیف 10 هزار تومانی جایزه بگیرید. برای ورود به وبسایت سفرمی بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

10,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10000 هزار تومان

دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10000 هزار تومان

شما می توانید با ثبت نام در سفرمی و نصب اپلیکیشن، کد تخفیف 10000 هزار تومانی جهت خرید بلیط هواپیمادریافت نمایید. این کد ویژه سفارش اول می باشد. برای ورود به وبسایت سفرمی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف سفرمی 100% برای شرکت در مسابقه

کدتخفیف سفرمی 100% برای شرکت در مسابقه

با شرکت در مسابقه اینستاگرام سفرمی میتوانید از جوایز 1+5 تور استانبول، 10 جایزه یک میلیون تومانی و 20 جایزه 500 تومانی بهره مند شوید.برای بهره مندی از این جوایز با کلیک بر روی "مسابقه سفرمی" در مسابقه شرکت کنید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف 150 هزارتومانی ویژه رزرو تور از سایت سفرمی

کوپن تخفیف 150 هزارتومانی ویژه رزرو تور از سایت سفرمی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان رزرو تور داخلی و خارجی سفرمی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت سفرمی اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

سفر های جذاب با کد تخفیف سفرمی

سفرمی چیست؟ در واقع سفرمی یک موتور جستجو است که شما با استفاده از آن می توانید به صورت آنلاین بلیط هواپیما را رزرو و خریداری کنید. سفرمی از ابتدای کار خود سعی کرده بستری را در فضای الکترونیک فراهم آورد که خدمات گردشگری را با رعایت استاندارد های جهانی و بهترین کیفیت ارائه دهد. امروزه با استفاده از اینترنت می توانید با چند کلیک به راحتی بلیط های خود را خریداری کنید و دیگر نیازی نیست وقت زیادی برای تهیه ی بلیط های حضوری هدر بدهید و همینطور که در سفرمی شما می توانید علاوه بر هواپیما بلیط اتوبوس و قطار نیز رزرو و خریداری نمایید. با اینکه نرخ های بلیطی که در سفرمی ارائه می شود، با قیمت های بسیار پایین هستند اما با کد تخفیف سفرمی شما می توانید با هزینه ی پایین تری بلیط ها را خریداری نمایید. کد تخفیف سفرمی را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

سفر با کدتخفیف سفرمی چه مزایایی دارد؟

هنگامی که اقدام برای خرید بلیط از سفرمی می کنید، این سایت پایین ترین نرخ بلیط هواپیما(بلیط چارتر لحظه آخری) را برای شما ارائه می کند.
پشتیبانی 24 ساعته ای که برای مسافران ارائه می دهد، از مزیت های این سامانه گردشگری است.
با استفاده از سفرمی، امکان خرید بلیط برای پرواز های خارجی نیز وجود دارد.
سفرمی هم پرواز های چارتر و هم پرواز های سیستمی را برای مسافران در تمامی مسیر ها ارائه می دهد.
در سفرمی برای رزرو هتل نیز می توانید اقدام کنید و هتل های پر مخاطب تر را مشاهده و بررسی کنید.
علاوه بر اینکه با داشتن حساب کاربری در سفرمی از تخفیف برخوردار می شوید، کدتخفیف سفرمی برای خرید بلیط های ارزان و به صرفه برای شما وجود دارد و همینطور که خود سفرمی به مناسبت های مختلف برای شما تخفیف هایی قرار می دهد.

آیا سفرمی فقط برای بلیط هواپیماست؟

در آغاز که سفرمی کار خود را آغاز کرد، فقط برای خرید بلیط های هواپیما و رزرو هتل قابل استفاده بود و به سفرمی هواپیما بیشتر شناخته می شد اما به مرور بلیط وسایل نقلیه¬ی دیگر را به سایت و اپلیکیشن خود اضافه کرد و اکنون علاوه بر سفرمی هواپیما، برای خرید بلیط اتوبوس، قطار، بیمه و تور نیز مورد استفاده مسافرین قرار می گیرد. سفرمی در طرح اطلاع رسانی قیمت بلیط هواپیما دومین گام را در مشتری مداری پیموده است؛ به این شکل که اگر مسافری برای سفرمی بلیط هواپیما اقدام کرد و فقط در صورت کاهش قیمت خواستار خرید بلیط شدند می توانند نام و قیمت را ثبت کنند و این سایت از طریق پیام کوتاه به آنها اطلاع خواهد داد. همچنین با همکاری تخفیف هات، کد تخفیف سفرمی برای کاهش هزینه های شما در این سایت قرار گرفته تا بدون دغدغه از خدمات سفرمی بهره مند شوید.

سایت سفرمی بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما

حتما برای شما این سوال پیش می آید که با وجود اینهمه وب سایت برای تهیه ی بلیط چطور سایت سفرمی بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیماست؟ یکی از برتری هایی که این سایت نسبت به سایت های دیگر دارد، سرعت بالای رزرو بلیط هواپیماست. مورد بعدی خرید ایرلاین های خارجی تنها با داشتن کارت های شتاب است که شما بلافاصله می توانید بلیط را در اختیار داشته باشید. با استفاده از تقویم پروازی، مسافران می توانند راحت تر برای روز هایی که قصد سفر دارند، برنامه ریزی کنند و قیمت بلیط هواپیماها را مشاهده کنند.
برای هر محصولی که قصد دارید از سفرمی خریداری کنید فیلتر های متنوعی را می توانید انتخاب کنید. برای مثال برای سفرمی بلیط هواپیما، نوع ایرلاین، ساعت، نوع پرواز، شماره پرواز و شرکت هواپیمایی را می توانید خودتان انتخاب کنید.
علاوه بر کد تخفیف سفرمی، کد تخفیف پرواز داخلی ، کد تخفیف علی بابا اتوبوس ، تخفیفان رستوران ، تخفیف بوم گردی و ... را می توانید رایگان و معتبر از تخفیف هات بگیرید.
ارسال نظرات