لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تراولا

کد تخفیف تراولا

تراولا یک سایت فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل میباشد.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 2 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف تراولا 50 هزارتومانی برای خرید بلیط پرواز

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف برای خرید بلیط پرواز داخلی از تراولا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف تراولا 100 هزارتومانی ویژه خرید بلیط پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف پرواز داخلی برای رزرو حداقل 5 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف تراولا 55 هزارتومانی ویژه رزرو هتل

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 55 هزارتومان تخفیف برای مجموعه رزرو بالای 1 میلیون تومان بدون محدویت سفارش اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود و فقط ویژه رزرو هتل است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان حداقل رزرو
1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
55,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 80 هزارتومانی برای خرید بلیط

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 80 هزارتومان تخفیف برای مجموعه خرید پرواز بالای 1 میلیون و 700 هزار تومان بدون محدویت سفارش اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد مخصوص خرید بلیط پرواز داخلی است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

1700000 هزارتومان حداقل خرید
80,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت تراولا 160 هزارتومانی ویژه هتل داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 160 هزارتومان رزرو حداقل دو شب هتل های 4 ستاره و 5 ستاره از تراولا دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید.

160,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف سایت تراولا 200 هزارتومانی پرواز خارجی

با استفاده از این کد میتوانید برای خرید 3 بلیط پرواز و یا 2 بلیط رفت و برگشت از تراولا از 200 هزارتومان تخفیف نیز بهره مند شوید. حداقل مقدار استفاده از این کد رزرو بالای 9 میلیون تومان است. جهت استفاده از تخفیف بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف سايت تراولا 40 هزارتومانی پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه خرید بلیط پرواز داخلی و رزرو هتل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سایت تراولا 150 هزارتومانی پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف برای خرید بیش از 3 بلیط پرواز و یا 2 بلیط رفت و برگشت پرواز داخلی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كدتخفيف سايت تراولا 120 هزارتومانی پرواز خارجی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید یک بلیط پرواز خارجی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

120,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف تراولا 35 هزارتومانی ویژه پرواز خارجی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 35 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بلیط پرواز خارجی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

35,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كدتخفيف تراولا 50 هزارتومانی ویژه پرواز خارجی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه خرید بلیط پرواز خارجی بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول میباشد و برای هر کاربر یکبار قابل استفاده خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

تراولا

دوست دارید سفری بدون دردسر داشته باشید؟ دوست دارید تمامی کارهای سفرتان در زمانی کوتاه انجام شود؟ با اپلیکیشن توریستی trawella که یکی از پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین برنامه های موجود در این حوزه می باشد محبوبیت زیادی تا به امروز کسب کرده است. پلتفرم تراولا و توکن AVA به‌ گونه ‌ای طراحی ‌شده‌ اند تا دسترسی به سفرهایی با قیمت مناسب را با استفاده از بستری غیرمتمرکز و مشوق‌ هایی مبتنی بر رمزارز، برای جامعه ارزهای دیجیتال ممکن سازند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه هستین کافیست در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با سایت trawella و نحوه دریافت کد تخفیف تراولا نیز آشنا شوید. 

تراولا چیست؟

ترولا یکی از جدید ترین و به روز ترین بستر ها برای رزرو هتل و محل اقامت شما در سفر های مختلف تان می باشد. این سامانه هم اکنون در وب سایت خود بیش از 500 هزار ملک در سر تا سر جهان را پوشش می دهد. این وب سایت دارای رقبای بسیار بزرگی است به همین منظور روز به روز در تلاش می باشد تا به یکی از بهترین آژانس های آنلاین مسافرتی تبدیل شود. 

تراولا وب سایت خود را با تمرکز بر فناوری ارز های دیجیتال و با کمک توکن AVA راه اندازی کرده است. به همین منطور تراولا برای کمک به صنعت مسافرت و کاهش هزینه‌ هایی مانند هزینه ‌های بسته‌ های مسافرتی، ایجاد بستری برای پرداخت امن و مدیریت یکپارچه از فناوری بلاکچین استفاده می‌ کند.

رزرو هتل با كد تخفيف تراولا

کمی قبل تر که وب سایت های انلاینی مانند تراولا و ... وجود نداشت واقعا پیدا کردن یک محل اقامت چه در داخل این و چه در خارج ایران سخت و بسیار زمان بر بود. اما امروزه با وجود وب سایت های آنلاین و برنامه هایی مانند برنامه تراولا پیدا کردن یک محل اقامت در هر جای دنیا در سریع ترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد تازه با کد تخفیف تراولا میشه تخفیف هم گرفت میدونستین؟

شما با داشتن یک کد تخفیف تراولا می توانید در مراحل اخر رزرو هتل و ... خود کد تخفیف تراولا را وارد کرده و هزینه ای از هزینه اصلی تان کم شود که این مورد یکی از بهترین ویژگی های این وب سایت می باشد. جالب است بدانید پاداش‌ های ارائه‌ شده توسط این پلتفرم متناسب با اندازه سپرده موجود در کیف پول کاربران است. همچنین کاربران تراولا می ‌توانند با بیش از ۴۰ ارز دیجیتال پشتیبانی شده مانند بیت کوین، لایت کوین، زی کش، بایننس کوین، دوج کوین و … هزینه‌ های خود را پرداخت کنند.

هدف پلتفرم Travala و کد تخفیف تراولا

دوست دارید بدانید هدف تراولا چیست؟ پروژه تراولا در ابتدا با هدف اصلاح برخی از کاستی ‌های موجود در سیستم ‌عامل‌ های مسافرتی موجود در سراسر جهان راه‌ اندازی شد. در حقیقت تراولا قصد دارد تا پرداخت‌ های مبتنی بر رم زارزها را به گزینه اصلی در صنعت مسافرت تبدیل کند. در تعریفی ساده تر می توان گفت تراولا در تلاش است تا به یک برنامه مسافرتی با اولویت پرداختی ارز دیجیتال تبدیل شود. 

خیلی از افراد تراولا را گزینه ای ساده و ارزان برای سفر معرفی می کنند می دانید چرا؟ چون تراولا علاوه بر ارائه خدماتی با قیمت هایی مناسب دست به ارائه کد تخفیف تراولا در وب سایت هایی مانند تخغیف هات کرده و شما با مراجعه به این وب سایت می توانید بهترین تخفیف تراولا را دریافت نمایید. 

کاهش هزینه ها با کدتخفیف تراولا

با کدتخفیف تراولا واقعا می شود هزینه های سایت تراولا را کاهش داد؟ هنوز هم به این باور نرسیده اید؟ سایت تراولا با کارمزدهای بالایی که برخی اوقات سایر آژانس‌ های مسافرتی آنلاین دریافت می ‌کنند و مشتریان خود را مجبور به پرداخت هزینه ‌های نامشخص می‌ نمایند مبارزه می‌ کند.

همچنین تراولا ادعا می‌ کند که هیچ‌ گونه هزینه مخفی و نامشخصی از مشتریان خود دریافت نمی ‌کند و این ادعا از ساختار مالی کاملا شفافی که دارد بسیار مشخص است. با تمامی این اوصاف باز هم با تخفیف تراولا موجود در سایت های آنلاینی مانند تخفیف هات می توانید تخفیف های جذابی از این سایت بگیرید. 

جمع بندی نهایی این مطلب 

در جمع بندی نهایی این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر شما سعی کردیم اطلاعات مفیدی در خصوص تراولا به شما بدهیم تا بتوانید بهترین خدمات های مسافرتی و ... را دریافت کنید. در سخن اخر این مطلب امیدوار هستیم مطالب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و بتوانید به راحتی کد تخفیف تراولا را نیز دریافت نمایید. 

ارسال نظرات