لوگو تخفیف هات

کد تخفیف مستر بلیط

کد تخفیف مستر بلیط

مستر بلیط مرجعی برای خرید آنلاین انواع بلیط های هواپیما، اتوبوس و... است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف مستر بلیط را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 4 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بلیط هواپیما مستر بلیط تا 35 هزارتومان ویژه اولین خرید

با کپی کردن کدتخفیف و با کلیک بر روی "خرید بلیط" میتوانید از 35 هزارتومان تخفیف بلیط هواپیما داخلی و خارجی از وبسایت مستر بلیط بهره مند شوید.

ویژه سفارش اول
35,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف مستر بلیط 50 هزارتومانی ویژه اولین رزرو هتل

با استفاده از کد تخفیف از 50 هزارتومان تخفیف ویژه اولین رزرو هتل از وبسایت مستر بلیط دریافت نمایید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف تاکسی اینترنتی 5% ویژه اولین رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف ویژه تا سقف 140 هزارتومان برای اولین رزرو بلیط پرواز خارجی از مستر بلیط بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر بلیط تا 40 هزارتومان ویژه پرواز داخلی

با وارد کردن کد تخفیف از 40000 تومان تخفیف مستر بلیط جهت خرید بلیط پرواز داخلی از وبسایت مستربلیط بهره‌مند می‌شوید. برای دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک کنید.

40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر بلیط 200 هزارتومانی برای رزرو هتل

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای اولین رزرو هتل از 200 هزارتومان تخفیف مستر بلیط بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر بلیط تا 5% ویژه فروش بلیط اتوبوس و قطار و هواپیما

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 5% تخفیف ویژه برای اولین خرید بلیط پرواز خارجی و داخلی و قطار و اتوبوس تا سقف تخفیف 15 هزارتومان از وبسایت مستر بلیط بهره ‌مندشوید .برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر بلیط تا 2% ویژه خرید بلیط پرواز داخلی

با وارد کردن کد تخفیف از 2%تخفیف برای خرید بلیط پرواز داخلی از وبسایت مستر بلیط بهره‌مند می‌شوید.برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

2% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 100% سایت مستر بلیط

با کلیک بر روی "مسابقه" با مطالعه شرایط مسابقه و انجام آن در قرعه کشی آیفون 13 شرکت داده خواهید شد.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستربلیط 30 هزارتومانی ویژه خرید اولین بلیط هواپیما

با وارد کردن کد تخفیف ویژه از 30 هزارتومان خرید اولین بلیط هواپیما از مستربلیط بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف مستر بلیط اتوبوس تا 6 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 6 هزارتومان برای خرید بلیط اتوبوس از وبسایت مستربلیط در اولین خرید خود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه خرید اول
6,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف مستر بلیط:

مستربلیط اولین وب سایتی است که در آن امکان خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو بلیط اتوبوس فراهم شده است. شما می توانید در کمترین زمان و به راحتی از طریق سایت و اپلیکشن برای گوشی های اندروید و IOS جهت خرید بلیط هواپیما، با ارزان ترین قیمت اقدام کنید. مستر بلیط در بهمن ماه 1394 اولین بار برای رزرو و خرید بلیط اینترنتی هواپیما، ایجاد شده است و به آرامی با استقبال مشتریان، خدماتی نظیر کد تخفیف مستر بلیط، رزرو بلیط اتوبوس، رزرو بلیط قطار و خرید بلیط اینترنتی هواپیما، فعال شد. مستر بلیط به صورت شبانه روزی و 24 ساعته از طریق ایمیل و سامانه تلفنی، پاسخوی مشتریان می باشد. بنابراین برای استفاده از کد تخفیف مستر بلیط، از طریق اپلیکشن مستر بلیط می توانید اقدام کنید و از خدمات امن و راحت این سامانه مانند کد تخفیف مستر بلیط، رزرو بلیط اتوبوس و ... بهره مند شوید.

 

خدمات مستر بلیط؛ مستر بلیط قطار، مستر بلیط هواپیما و....

برای بهره مند شدن از خدمات مستر بلیط، می توانید اپلیکشن این سامانه را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات بی نطیر اینترنتی آن، بدون اینکه از منزل خارج شوید و یا حتی در ترافیک بمانید، نظیر خدمات مستر بلیط اتوبوس، هواپیما و ... بهره مند شوید. خرید آنلاین بلیط از مستر بلیط آسان می باشد؛ تنها لازم است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا نتایج جستجو برای شما نمایش داده شود. شما می توانید با بهره گیری از آن ارزان ترین بلیط را رزرو و تهیه نمائید. مستر بلیط خدماتی نظیر خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و اتوبوس را ارائه می کند که دارای خدماتی فوق العاده و دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد. با مراجعه به این سامانه می توانید به خرید بلیط هواپیما برای پرواز داخلی و خارجی، هم سیستمی و هم چارتری و رزرو بلیط اتوبوس و قطار بپردازید.

 

مستر بلیط هواپیما؛ مزایای استفاده از کد تخفیف مستربلیط:

خرید بلیط مستر بلیط، به راحتی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می شود. در نتیجه برای تهیه کد تخفیف مستر بلیط و سایر خدمات مستر بلیط نظیر خرید بلیط اینترنتی اتوبوس، رزرو بلیط و خرید اینترنتی بلیط هواپیما می توانید از این وب سایت و یا اپلیکشن موبایل همراه با بهترین قیمت، استفاده کنید. پرداخت در این سامانه به صورت اینترنتی و از طریق کارت های شتاب انجام پذیر می باشد. چنانچه تصمیم دارید از تخفیف های این مجموعه با خبر شوید و همچنین از کد تخفیف مستر بلیط و خدمات ارزان تر این وب سایت استفاده کنید، می توانید عضو این سایت شوید. یکی دیگر از مزایای استفاده از این اپلیکشن موبایل همراه، امکان کنسل کردن بلیط در لحظه می باشد. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف های مستر بلیط و کد تخفیف اسنپ تیکت و کد تخفیف تراولا را از تخفیف هات دریافت کنید.

 

مزایای فروش بلیط اتوبوس مستربلیط:

خرید بلیط اتوبوس، ارزان ترین انتخاب برای سفر است. سفر با اتوبوس با فروش بلیط اتوبوس این سامانه به صورت اینترنتی به راحتی قابل انجام است. از ویژگی های خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در فروش بلیط اتوبوس مستر بلیط این است که مسافران، می توانند نوع اتوبوس خود را که معمولی باشد و یا به صورت خرید بلیط اتوبوس vip را به میل خود انتخاب کنند و هنگام خرید بلیط جایگاه خود را مشخص کنند. با خرید بلیط اینترنتی اتوبوس، مسافران می توانند از کد تخفیف مستر بلیط نیز استفاده کنند. فروش بلیط قطار در مستر بلیط از طریق بیش از 1600 نمایندگی فروش در سراسر کشور در وب سایت های فروش اینترنتی انجام می شود. با استفاده از این سامانه بدون معطلی در صف و ترافیک می توانید بلیط قطار ارزان و کوپه دربست به طور مستقیم و اینترنتی خریداری نمائید.

 

آشنایی با مستر بلیط در حیطه فروش بلیط قطار :

تجربه سفر با قطار می تواند جالب باشد و سبب شود خاطرات خوبی در کنار عزیزان خود، رقم بزنید. برای مسیرهای داخلی، قطار می تواند ایمن ترین و بهترین گزینه باشد. برای خرید بلیط قطار، از مستر بلیط می توانید اقدام نمائید. تنها کاری که می کنید این است وارد قسمت رزرو می شوید و بر روی دکمه تاریخ مد نظر کلیک می کنید. در این بخش می توان به شرکت های راه آهن مختلف و رزرو مستقیم رزرو بلیط اقدام کرد. نوع قطار ها هم شامل قطارهای فدک ویژه و فدک بیزنس می باشد که تفاوت این قطارها در چگونی فرایند خدماتی به عنوان مثال در مواردی مانند انتخاب منوی غذایی، تنوع خوراکی و پذیرایی می باشند.

 

ارزان تر سفر کنید؛ ارائه کد تخفیف مستر بلیط قطار، هواپیما و... :

بهتر است بدانیم که با نصب اپلیکشن مستر بلیط می توانیم علاوه بر خدمات بی نظیر این سامانه با قیمت مناسب و ارزان بلیط تهیه کنیم و خرید آنلاین انجام دهیم. اگر به دنبال خدماتی همچون رزرو بلیط هواپیما به صورت اینترنتی هستید تخفیف هات به عنوان یک وب سایت ارائه کننده کد تخفیف و تخفیف های لحظه آخری یک انتخاب عالی و ایمن است. برای تهیه و خرید بلیط مستر بلیط اتوبوس، قطار و ... به صورت مقرون به صرفه و ارزان می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. کد تخفیف بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و تخفیف تیکیتو و سایر سامانه های فروش اینترنتی بلیط نیز در تخفیف هات در دسترس کاربران قرار دارد.

 

ارسال نظرات