لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
تخفیف فروشگاه اینترنتی زنبیل تا 30% ویژه بلک فرایدی

تخفیف فروشگاه اینترنتی زنبیل تا 30% ویژه بلک فرایدی

از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 30% تخفیف ویژه بلک فرایدی از فروشگاه اینترنتی زنبیل بهرمند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

خرید قابلمه برای پخت و پز:

امروزه برای خرید قابلمه انتخاب های زیادی وجود دارد. مهم ترین مسئله این است که قابلمه‌ای را انتخاب کنیم، که ضمن اینکه قیمت پائینی که دارد، ضامن سلامتی هم باشد و بتوان با آن انواع غذا ها را درست کرد. امروزه انواع قابلمه استیل، سرویس قابلمه چدن، ظروف مسی و ... در بازار موجود است. امروزه استفاده از قابلمه های تفلون اصلاً توصیه نمی‌شود. در تهیه و ساخت این قابلمه از فلزهای سنگینی مانند کادمیوم استفاده می‌شود. این ماده به مرور وارد غذا می‌شود و احتمال سرطان، کوتاهی قد و ضایعات پوستی را افزایش می‌دهد. قابلمه های چدنی عمر بالایی دارند. اگر در تهیه و ساخت این قابلمه ها از آلومینیوم استفاده نشود، این ظروف برای پخت طولانی‌ با دمای متوسط تا بالا بسیار مناسب می‌باشند. بهداشتی ترین نوع قابلمه ها، قابلمه های استیل می‌باشند که به هیچ عنوان زنگ آهن وارد غذا نمی‌شود.

نکاتی مهم در حین خرید سرویس قابلمه چدن:

امروزه استفاده از ظرف های که از جنس چدن تهیه شده اند، بسیار توصیه می‌شوند. این ظرف ها در حقیقت وارد واکنش با غذا نمی‌شوند و به سلامت غذا آسیب نمی‌رسانند. در حین خرید و یا استفاده از ظرف های چدن توجه به نکات زیر خالی از لطف نیست:
بسیاری از قابلمه هایی که با عنوان قابلمه چدن در بازار ارائه می‌شود، چدن نمی‌باشد. سودجویان با استفاده از آلومینیوم فشرده قصد در شبیه سازی قابلمه های تقلبی به جنس چدن دارند.
استفاده از قابلمه های چدن به علت وزن زیادی که دارند، تا حدودی سخت می‌باشد.
ظروف چدنی اصل، بسیار کمیاب و گران قیمت هستند.
یک راه برای تشخیص چدنی بودن ظرف این است که آهن ربا به آنها می چسبد و اگر با نیروی زیاد یا از ارتفاع بلند به زمین بیافتند، می شکنند.

در استفاده از قابلمه چدن برای بار اول باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

در بازار های امروزه قابلمه استیل، ظروف مسی و ... به وفور یافت می‌شود. اگر شما بتوانید یک قابلمه چدنی اصل را تهیه کنید، می‌توانید غذاهای خود را با اطمینان خاطر بیشتری تهیه کنید. اگر برای بار اول قصد آشپزی با قابلمه های چدنی را دارید، حتما به نکاتی که در ادامه بیان می‌شود، دقت کنید:
یکی از بهترین کار ها این است که ظرف چدنی را با آب و نمک پر کنید و بگذارید روی شعله گاز بجوشید. این کار، آَشپزی را برای مرتبه های بعدی شما آسان تر می‌کند.
راه دوم این است که کف قابلمه را با استفاده از ابر و مایع ظرفشویی بشورید و سپس به وسلیه روغن چرب کنید.
همیشه به خاطر داشته باشید که قابلمه نباید زیاد روی شعله‌ی زیاد باشد. زیرا شعله ها ممکن است بالا بیاید و دیواره های ظرف چدنی را دچار آسیب کند.

ویژگی های قابلمه های چدنی اصل:

همانطور که در ابتدای مطالب بیان شد، امروزه قابلمه های زیادی در بازار وجود که به نام قابلمه چدنی به مشتریان فروخته می‌شود. جنس اکثر این قابلمه ها از آلومینیوم فشرده می‌باشد و ممکن است برای سلامتی شما مضر باشند. در ادامه قصد ویژگی های یک قابلمه چدنی اصل را برای شما بیان کنیم. توجه به این نکات در حین خرید ظرف می‌تواند به شما کمک کند:
اگر قابلمه شما چدن اصل باشد: طول عمر طولانی دارد و در برابر حرارت مقاوم است.
شست و شوی قابلمه‌ی چدنی بسیار آسان می‌باشد.
نسبت به بسیاری از قابلمه های چدن برای سلامتی شما بهتر است.
با محیط زیست تعامل بیشتری دارد.
این قابلمه ها، حرارات را به میزان برابری به تمامی نقاط قابلمه منتقل می‌کند.
برای سرخ کردن، پخت و پز و حتی در فر قرار دادن بسیار مناسب می‌باشند.

مزایای خرید قابلمه های چدن اصل:

اگر انتخاب شما برای خرید ظرف، قابلمه های چدنی می‌باشد، انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد. قابلمه های چدنی بسیار مقاوم و مستحکم می‌باشند. علت این استحکام سنگین بودن آنها می‌باشد. پخت غذا در تابه های چدنی با روغن کمتری صورت می‌گیرد. ظروف چدنی از سوختن غذا ممانعت به عمل می‌آورند و نمی‌گذارند غذای شما بسوزد. نگهداری و مراقبت از ظرف های چدنی بسیار ساده می‌باشد. علت این مراقبت ساده، جنس مقاوم و سنگین قابلمه های چدنی می‌باشد. در هنگام شستن ظروف چدن نیز شما می توانید از مواد شوینده کمک بگیرید و فرایند شست و شوی تابه چدن یا قابلمه چدن را به راحتی پشت سر بگذارید. جالب است بدانید که مایع ظرفشویی باعث از بین رفتن لایه روغنی نچسب نمی شود.

تخفیف خرید قابلمه چدن، گرانیتی، استیل و ...:

شما در وب سایت تخفیف هات می‌توانید خرید های خود را ارزان تر و مقرون به صرفه تر انجام دهید. شما در وب سایت تخفیف هات می‌توانید به آسانی و با چند کلیک ساده کد تخفیف خرید قابلمه شامل قابلمه استیل، ظروف مسی، سرویس قابلمه چدنی و ... و صدها کدتخفیف دیگر را مشاهده کنید. تمامی خدماتی که وب سایت تخفیف هات به شما ارائه می‌کند، رایگان بوده و برای شما هزینه‌ای را در پی نخواهد داشت. تمامی این کدهای تخفیف توسط کارشناسان مربوطه تست می‌شود و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل می‌شود. اگر تمایل دارید از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات ویژه ی دیجی کالا و ... بهره مند بشوید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

ارسال نظرات