لوگو تخفیف هات

لیزا موری

لیزا موری

درباره لیزا موری:لیزاموری، یک برندمشترک،بین دو کشور اتریش و ایران می باشد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
قیمت قدیم
1,100,000
سود شما
198,000
قیمت جدید
902,000

 

درباره لیزا موری:

لیزاموری، یک برندمشترک،بین دو کشور اتریش و ایران می باشد . فعالیت این شرکت در حوزه تولید محصولات وظروف کریستالی به سبک مدرن می باشد که طرفداران بی شماری در بین مصرف کنندگان دارد،به دلیل اینکه جلوه خاصی به خانه های مدرن می بخشد. برند لیزاموری، توسط شرکت سالاریان به ایران ،وارد شده است و به فروش می‌رسد.

خدمات لیزا موری:

 

محصولات و خدمات این شرکت،شامل شیرینی خوری،شکلات خوری،قندان وفنجان می باشد. شیرینی خوری این برند مناسب برای سرو شیرینی،دسرو ... است. جنس شیرینی خوری و شکلات خوری آن کریستال می باشد و بدون سرب ساخته شده است .این ظرف شیرینی خوری سطحی صاف و براق دارد و شکلات خوری آن در پوش دارد وگود است وهردو مناسب برای تزئین میز و پذیرایی می باشند.شیرینی خوری و شکلات خوری این برند از مدل های پرطرفدار و شناخته شده در ظروف کریستالی به حساب می آیند که علاوه بر ظاهر زیبا ،کیفیت ساخت بالایی دارد و مناسب برای همه سلیقه ها می باشد.همچنین برای خرید محصولات لیزا موری به صورت تخفیف دار می توانید به وب سایت تخفیف هات،مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید .سرویس چای خوری آن شامل فنجان، نعلبکی وقندان می باشد. قندان و فنجان این ست ،بی رنگ می باشد.قندان و فنجان این برند،با طراحی زیباو کیفیت مناسب ،طرفداران بسیاری نیز دارد.قندان آن شفافیت و جلوه زیبایی دارد و به جای ظرف شکلات خوری نیز می توانید از آن استفاده کنید.

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص لوازم غذا خوری لیزا موری:

بسیاری از کاربران از محصولات این برند، از لحاظ کیفیت وجنس ساخت،طراحی و ارزش خرید آن رضایت کافی داشتنه اند و استفاده از این برند را به افرادی که به دنبال تهیه ظروف کریستالی با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب برای پذیرایی مهمان و یا خرید هدیه هستند،پیشنهاد داده اند.

ارائه کد تخفیف خرید لوازم غذا خوری لیزا موری:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم غذا خوری لیزا موری نظیر شیرینی خوری، شکلات خوری قندان وفنجان این برنداز فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با کیفیت لیزا موری به صورت تخفیف دار،اقدام نمائید.

ارسال نظرات