لوگو تخفیف هات

مقصود

مقصود

درباره مقصود:شرکت مقصود، در سال 1373، با همکاری شرکت سرمایه گذاری بانک ملی ایران، فعالیتش را آغازکرده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 28% سرویس غذاخوری
قیمت قدیم
1,100,000
سود شما
305,000
قیمت جدید
795,000

 

درباره مقصود:

شرکت مقصود، در سال 1373، با همکاری شرکت سرمایه گذاری بانک ملی ایران، فعالیتش را آغازکرده است. این شرکت ، همواره خواسته است که جز بهترین و اولین های تولید لوازم چینی در کشور باشد.یکی از خصوصیات این شرکت ،همکاری متخصصین، دانش پژوهان و اهمیت به ایده های دانشجویان می باشد.درهمین راستا در سال کتاب تولید چینی بهداشتی در این مجموعه به چاپ رسیده است . بهبود سطح کیفی محصولات، افزایش رضایت مندی مشتری، افزایش تنوع محصولات از عمده اهداف این مجموعه به حساب می آیند.

 

خدمات مقصود:

محصولات و خدمات این برند، قوری،شیرینی خوری،قندان،کاسه و بشقاب می باشد. قوری های رنگی این برند کیفیت ساخت فوق العاده ای دارد این نوع قوری چینی در رنگ ها ی متنوع همراه با درب چینی می باشند .قوری چینی دارای خط طلایی آن طراحی زیبایی دارد و جنس این قوری نیز شیشه،می باشد.شیرینی خوری های این برند در دسته بندی های متنوع و کاربردی موجود می باشد .به عنوان نمونه شیرینی خوری دو طبقه چینی دارای طرح گل طلایی می باشد و دسته طلایی دارد.قالب این شیرینی خوری مربع می باشد .شیرینی خوری دایره ای آن به صورت دو طبقه دار و چینی نیز،موجود می باشد.
قندان مقصود نیز دارای دو خط طلا است و جنس این قندان، چینی است .طراحی و سایز این قندان مناسب است و قیمت آن نسب به سایر محصولات مشابه مقرون به صرفه تر می باشد. برای خرید محصولات چینی همچون قندان، کاسه و بشقاب و...به صورت ارزان و تخفیف دار ، می توانید به سایت تخفیف هات،مراجعه کنید و از خدملات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید . از دیگر محصولات این مجموعه، سرویس کاسه و بشقاب می باشد. این سرویس کاسه و بشقاب علاوه بر کیفیت بالا دارای طراحی زیبا است و همچنین قابلیت تزئینی هم دارا می باشد .سطح این کاسه و بشقاب گود و جنس آن چینی است.
 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص لوازم چینی مقصود:

بسیاری از کاربران از این برند،به لحاظ کیفیت ساخت،طراحی و ارزش خرید آن رضایت کافی داشتنه اند و استفاده از محصولات این مجموعه را به افرادی که طراحی و ظاهر لوازم چینی با قیمت مناسب برایشان مهم است،پیشنهاد داده اند. 
 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم چینی مقصود:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم چینی مقصود نظیر قوری،شیرینی خوری و... از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات چینی مرغوب ایرانی این شرکت صورت تخفیف دار،اقدام نمائید.

ارسال نظرات