لوگو تخفیف هات

تخفیف 28% انواع قابلمه چدن و تفلون و ...

28 درصد
0
240
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
28%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: فورته

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع سرویس قابلمه را از سایت دیجی کالا با 28% تخفیف را خواهید داشت.

قیمت قدیم
8,700,000
سود شما
2,400,000
قیمت جدید
6,300,000

توضیحات قابلمه چدن:
 

سرویس قابلمه برای پخت و پز آسان در طرح ها و جنس های متفاوت از جمله قابلمه چدن، سرویس قابلمه گرانیتی و استیل انواع دیگر عرضه می شود. ظروفی که برای پخت و پز استفاده می شوند از این جهت که بر زمان پخت غذا، کیفیت و طعم غذا تاثیر دارند و ایجاد تعاملات فیزیک وشیمیایی با غذا برقرار میکنند باید بدرستی انتخاب شوند. سرویس قابلمه هنگام طبخ غذا باید این توانایی را داشته باشد که حرارت را بطور یکنواخت و ملایم در غذا توزیع کند تا کیفیت غذای حاصله مطلوب باشد. جنس قابلمه گرانیتی به گونه ایست که به راحتی غذا از سطح آن تمیز میشود و ایجاد آلودگی نمی کند. در قابمله چدن برای رفع مشکل زنگ زدگی از یک لایه آلیاژ چدن استفاده کرده اند که مواد تشکیل دهنده آن آهن، کربن و سیلیسیم است که ضد سایش و مقاوم هستند.

 

قابلمه چدن رسانای حرارتی ضعیفی است ولی حرارت را در خود نگه می دارد و آنرا بصورت یکنواخت به تمام قسمت ها منتقل می کند. رنگ این سرویس قابلمه از بین نمی رود و زنگ نمیزند. قابلمه چدن بمدت طولانی طعم و عطر غذا را حفظ می کند. در قابلمه گرانیتی از یک لایه گرانیت نچسب با عمر طولانی استفاده می شود که عمر آن بیشتر از سرویس قابلمه با روکش تفلون می باشد. کاربرانی که جهت خرید لوازم خانگی این محصول را خریداری کرده اند 28% رضایت داشتند و شما میتوانید با کدتخفیف ویژه و قیمت مناسب آن ها را خریداری نمایید. انواع سرویس ظروف و خرید قابلمه از برند نالینو در سایت اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف نالینو به فروش می رسد.
 

 


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: جنس خوب، کیفیت خوب، دشاتن آلیاژ و ... از نقاط قوت محصول است.

 

نقاط ضعف: گران بودن سرویس قابلمه چدن بدون تخفیف از ویژگی های منفی آن می باشد.

 

جمع بندی نظرات کاربران: 28% از کاربران از خرید انواع قابلمه از این فروشگاه اینترنتی رضایت دارند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه