لوگو تخفیف هات

عروس

عروس

درباره عروس:عروس فعالیت خود را از سال 1373 درحوزه صنعت لوازم خانه وآشپزخانه نظیر قابلمه,سرویس پخت و پزو

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
قیمت قدیم
390,000
سود شما
44,000
قیمت جدید
346,000

 

درباره عروس:

عروس فعالیت خود را از سال 1373 درحوزه صنعت لوازم خانه وآشپزخانه نظیر قابلمه,سرویس پخت و پزو...آغاز نمود. تولید محصولات باکیفیت ایرانی در راستای نیاز های مشتریان، با سلایق و انتظارات مختلف،کوشش در جهت سلامت افرادو همچنین احترام به محیط زیست از مهمترین رسالت و اهداف مهم عروس می باشند . مجموعه عروس در این راستا، برای داشتن ارتباطی خوب با مصرف کنندگان،متعهد شده است که محصولات خود شامل ظروف تفلون و چدن درشکل های متنوع را، با کیفیت تضمین شده عرضه کند. 
 

خدمات عروس:

خدمات عروس مثل سرویس پخت و پز، تابه، کفگیر و ملاقه در دسته بندی گرانیت و دایکاست (سرامیک و گرانیت ) تهیه و تولید می شوند. محصولات گرانیت شامل قابلمه، سرویس پخت و پز، تابه و.. در طرح و سایز بندی های گوناگون می باشد. محصولات دایکاست هم مانند نوع گرانیت آن شامل قابلمه، تابه و همچنین شیر جوش می باشد. هر کدام از محصولات موجود در دو دسته ،که به آن اشاره شد، بسیار متنوع در سایز و رنگ بندی می باشند . جنس درپوش قابلمه,سرویس پخت و پزآن،رینگ فلزی دارد و در برابر حرارت مقاوم است. خوب است بدانیم برای استفاده از تخفیف خرید لوازم آشپزی عروس، مانند قابلمه، سرویس پخت و پز، تابه و سایر محصولات این مجوعه، می توانید به وب سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه نمائید و از کدتخفیف خرید محصولات عروس مثل قابلمه، تابه و... مناسب و ارزان بهره مند شوید . ظرف های عروس نظیر قابلمه,کفگیر و ملاقه و سایر محصولات، همگی ضدخش و درصورت استفاده از انواع اجاق گاز، آسیبی به آن وارد نخواهد شد.
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص عروس:

بسیاری از کاربران از رنگبندی زیبا و چشم نواز،سایزبندی های استاندارد و کاربردی،کامل بودن سرویس آن رضایت کافی داشته اند و استفاده از محصولات عروس را به کسانی که به دنبال خرید محصول خانه و آشپزخانه مرغوب ایرانی هستند ،توصیه می کنند و آن ها را ترغیب کرده اند تا از کد تخفیف خرید لوازم آشپزی عروس که هم با کیفیت و هم شیک هستند، بهره مند شوند .
 

ارائه کدتخفیف خریدلوازم آشپزی عروس درسایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لوازم آشپزی عروس، از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت خدمات با کیفیت و شیک این محصولات، به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید.

 

ارسال نظرات