معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کوپن تخفیف طاقچه تا 50% ویژه سفارش اول

آخرین و جدیدترین کد تخفیف طاقچه تا 50% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کوپن و کد تخفیف طاقچه بی نهایت تا 30% برای عضویت

کد تخفیف طاقچه بی نهایت,سایت طاقچه,اپلیکیشن طاقچه,طاقچه کتاب,کتاب الکترونیکی

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد هدیه طاقچه تا 25% بدون محدودیت سفارش اول

آخرین و جدیدترین کوپن و کد هدیه طاقچه تا 25% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

خرید کتاب درسی و کمک درسی بدون محدودیت ریالی از طاقچه

کوپن و کد تخفیف خرید کتاب درسی، کمک درسی، کنکور و .. را بدون محدودیت از تخفیف هات دریافت نمایید، لطفا وارد سایت شوید و ...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تا 80% کوپن تخفیف کتاب های صوتی و الکترونیک

از طریق سایت تخفیف هات برای کتاب های صوتی و الکترونیک تخفیف دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف طاقچه 40% برای خرید اینترنتی

آخرین و جدیدترین کوپن و کد تخفیف طاقچه را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کوپن تخفیف 100% طاقچه ویژه کتاب های منتخب

آخرین و جدیدترین تخفیف ویژه طاقچه تا 100% تخفیف، را از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف طاقچه |بدون محدودیت| تست شده و رایگان

درباره طاقچه:

زمستان ۱۳۹۱ بحث راه‌اندازی نرم‌افزاری برای انتشار قانونی کتاب الکترونیکی و دانلود رایگان کتاب روی دستگاه‌های هوشمند در شرکت «حصین‌همراه» مطرح شد. نام نسخه صفر طاقچه که در سال ۱۳۹۲ منتشر شد، «کتاب من» بود و چند ماه بعد نامش تغییر کرد. «طاقچه» با رشد کیفی اپلیکیشن و افزوده شدن تعداد کتاب‌های الکترونیکی روی فروشگاه، پاییز ۱۳۹۳ در همایش ملی «کتاب الکترونیک» به صورت رسمی در دانشگاه تهران رونمایی شد.

 خدمات طاقچه:

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این سایت که آن را از بقیه‌ی اپلیکیشن‌های کتابخوان متمایز می‌کند، کتابخانه همگانی یا ‌بی‌نهایت است. این بخش برای کسانی که می‌خواهند با هزینه‌ی‌ کم، امکان خواندن صدها کتاب و دانلود کتاب خوب را داشته باشند مناسب است. کاربران می‌توانند با عضویت در این بخش، در یک بازه زمانی مشخص به تمامی کتاب‌های کتابخانه به صورت نامحدود دسترسی داشته باشند و دانلود کتاب رایگان یا خرید کتاب مورد نظر خود را با کد تخفیف طاقچه انجام دهند. با داشتن کدتخفیف طاقچه این خدمات ارزانتر ارائه می شود. كد تخفيف طاقچه به صورت آنلاین از تخفیف هات قابل دیافت است.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات، کتاب های صوتی و کد تخفیف طاقچه:

کاربران می‌توانند با درست کردن یک حساب کاربری، کتاب‌هایشان را در سه دستگاه مختلف به همراه داشته باشند و دانلود کتاب رایگان خود را به راحتی انجام دهند. در واقع در ابتدا، طاقچه فقط کتاب آنلاین متنی عرضه می کرد و کتاب صوتی عرضه نمیشد و کاربران فقط میتوانستند خرید کتاب مورد نظر خود را انجام دهند. اما بعد از مدتی کتاب های صوتی نیز برای راحتی کاربران ارائه شد و کربران به راحتی میتوانستند دانلود کتاب صوتی یا خرید کتاب های صوتی خود را به راحتی انجام دهند. کتاب صوتی از این جهت باعث راحت تر بودن کاربر می باشد که فرد می تواند به راحتی و در هر مکانی و حتی هنگام پیمودن مسیر، از کتاب صوتی استفاده کند و این تنها یکی از ویژگی های این سایت است که کاربران از ان رضایت داشته اند.

ارائه کد تخفیف طاقچه در سایت تخفیف هات:

شما از طریق سایت تخفیف هات با دریافت کد تخفیف طاقچه بی نهایت و کد هدیه طاقچه و کد تخفیف اپلیکیشن طاقچه می توانید هرنوع کتاب های صوتی، کتاب آنلاین و مجله و روزنامه و حتی کتاب رایگان مورد نظر خود را که می خواهید به راحتی پیدا کنید. خرید کتاب یا دانلود کتاب رایگان خود را به صورت تخفیفدار با استفاده از تخفیف طاقچه انجام دهید. کدهای تخفیف طاقچه را از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

تخفیف اشتراک طاقچه بی نهایت:
برای استفاده از تخفیف اشتراک طاقچه بی نهایت کاربران باید از کدهای تخفیف طاقچه بی نهایت استفاده نمایند. طاقچه کد تخفیف های زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا خرید را برای افراد آسان کرده و مردم را به استفاده از این کد ها دعوت می کند. استفاده از کد تخفیف در هز زمینه ای برای افراد بسیار لذتبخش است. کتاب هم جزء مواردی هست که افراد با استفاده از کد تخفیف بیشتر برای خرید ترغیب می شوند.