لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف طاقچه ویژه خرید تا 50% هرمان هسه

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
2188
4.1
اشتراک گذاری
کد تخفیف طاقچه
راهکار اول: منقضی

انواع کتاب متنی را از نشر هرمان هسه تا 50% تخفیف ویژه از وبسایت طاقچه دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 50% تخفیف اشتراک یک ساله ویژه اولین خرید وبسایت طاقچه بهره مند می شوید. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت طاقچه برای شما منظور گردد.

sal50
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 50% تخفیف وبسایت طاقچه تا سقف 100 هزارتومان برای خرید انواع کتاب بهره مند می شوید. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت طاقچه برای شما منظور گردد.

H50
خرید کتاب
راهکار تخفیف خدمت
راهکار چهارم: منقضی

انواع کتاب متنی و صوتی را از نشر هرمس تا 50% تخفیف ویژه از وبسایت طاقچه دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار پنجم: منقضی
200 هزارتومان حداکثر تخفیف

با استفاده از کدتخفیف برای انواع خرید کتاب از 50% تخفیف تا سقف 200 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

mopf50
خرید کتاب
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

تخفیف طاقچه ویژه اپلیکیشن طاقچه و کتاب الکترونیکی

یکی از کارهای مفیدی که میتواند تاثیری شگرفی در پیشرفت و رشد فردی هر کسی داشته باشد خواندن کتاب های مفید و پر محتوا است. علاوه بر این کتاب میتواند یکی از بهترین سرگرمی ها برای گذراندن اوقات فراغت به بهترین شکل است که هر فردی میتواند کتابی متناسب با موضوعات مورد علاقه خود برای مطالعه انتخاب کند. اپلیکیشن طاقچه یک کتابخانه مجازی است که شما میتوانید در آن به هزاران کتاب به صورت انلاین دسترسی داشته باشید. در طاقچه شما میتوانید از مجلات و کتاب های صوتی گوناگون نیز بهرمند شوید. سایت طاقچه همواره در جهت افزایش سطح مطالعه جامعه در تلاش است تا کتاب ها و مجلات مفید را به مناسبت های گوناگون با کوپن تخفیف و کد تخفیف طاقچه در اختیار شما علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی قرار دهند.

 

طاقچه
 

 

کتاب های صوتی طاقچه

کتاب های صوتتی میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده مفید و حداکثری از وقتتان باشد. شما هنگام کار پیاده روی و یا حتی قبل از خواب میتوانید از کتاب صوتی بهره مند شوید. طاقچه در تلاش است تا با معرفی کتاب های صوتی خوب شما را یاری کند تا از زمان خود حداکثر استفاده را کنید و با كد تخفيف طاقچه از قیمت مناسب آن بهره مند شوید.

 

چرا کتاب الکترونیکی بخوانیم؟

با توجه به گسترش استفاده از موبایل های هوشمند لپ تاپ تبلت و... و همچنین گره خوردن بخش عظیمی از کار های روزمره ما با این فضا کتاب های مجازی انتخاب بسیار خوبی میباشند. این کتاب ها آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کنند و همه جا از طریق موبایل هوشمند یا تبلت در دسترس هست و فضایی رابه صورت فیزیکی اشغال نمیکنند همچنین با توجه به گران شدن قیمت کاغذ نسبت به کتاب های چاپی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردارند و در نهایت دیگر نیاز نیست شما برای پیدا کردن و خرید کتاب مورد نیازتان وقت زیادی را صرف کنید. با خرید آنلاین و استفاده از کدتخفیف طاقچه و تخفیف طاقچه بی نهایت با قیمت مناسب این کتاب ها را تهیه کنید.

 

طاقچه کتاب همیشه همراه شما

در طاقچه کتاب شما علاوه بر این که میتوانید کتاب های مورد علاقه خودتان را بخرید میتوانید در طاقچه بینهایت عضو شوید. عضویت شما در این کتابخانه گسترده میتواند به صورت یک هفته ای یک ماه سه ماهه و شش ماهه و یک ساله باشد. و با عضویت در آن میتوانید بیش از ۱۲ هزار نسخه کتاب به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید و با افزایش مطالعه خودتان به پیشرفت فردی خود و جامعه و خرید کتاب با کوپن تخفیف طاقچه کمک کنید.

 


خرید کتاب با تخفیف طاقچه

شما میتوانید با مراجعه به سایت طاقچه و نصب اپلیکیشن از کتابخانه مجازی گسترده ای بهره مند شوید. شما در این کتابخانه میتوانید قسمت معرفی کتاب را مطالعه کنید یا قبل از خرید کتاب بخشی از کتاب را به عنوان نمونه مطالعه کرده و از درستی انتخاب خود مطمئن شوید. همچنین میتوانید نظرات دیگر کاربران را در بخش نظرات مطالعه کنید و کتاب مورد علاقه خودتان را با کوپن تخفیف و کدتخفیف طاقچه و کد تخفیف طاقچه بی نهایت خریداری کنید و از خواندنش لذت ببرید. اگر می‌خواهید به دوستتان هدیه ای فوق العاده بدهید قطعا کتاب بهترین انتخاب است. تخفیف هات به شما پیشنهاد می‌دهد که همین الان از کوپن تخفیف طاقچه و کد تخفیف خرید کتاب استفاده کنید و هدیه جذاب و مفیدی را برای دوستان تهیه کنید.

 

در پایان لازم به ذکر است که کوپن تخفیف ایران کتاب ، تخفیف فیلم های آموزشی و ... در سایت تخفیف هات به صورت رایگان وجود دارد.

 

خرید کتاب با طاقچه بینهایت

طاقچه کد تخفیف های مختلفی در اختیار کاربران قرار می دهد. خرید کتاب با طاقچه بینهایت به این گونه است که شما با استفاده از تخفیف طاقچه بی نهایت می توانید از اشتراک طاقچه بهره مند شوید. کد هدیه طاقچه نیز برای خرید کتاب های مورد علاقه و گاهی برای خرید اشتراک است. کدهای تخفیف طاقچه به صورت کد تخفیف اپلیکیشن طاقچه نیز می باشد که باید توسط اپلیکیشن کتاب ها خریداری شود تا بتوان از این کد استفاده نمود.


آخرین و جدیدترین کد تخفیف طاقچه تا 50% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

ارسال نظرات