لوگو تخفیف هات

کد تخفیف گاج مارکت

کد تخفیف گاج مارکت

جدیدترین کد تخفیف گاج مارکت بصورت تست شده و معتبر جهت خرید نوشت افزار و کتاب های آموزشی و کمک درسی را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 11 رای)
کوپن و کد تخفیف
تخفیف گاج مارکت 15% برای خرید کتاب های گاج

تخفیف گاج مارکت 15% برای خرید کتاب های گاج

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید تا 15% تخفیف ویژه کتاب های گاج از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت موردنظر اعمال شود

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف گاج 15% ویژه خرید کتب مختلف

کد تخفیف گاج 15% ویژه خرید کتب مختلف

برای خرید کتاب های iq و میکروطبقه بندی از گاج مارکت تا 15% تخفیف ویژه دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف گاج مارکت 40% ویژه نمایشگاه کتاب

کد تخفیف گاج مارکت 40% ویژه نمایشگاه کتاب

کاربران گرامی با ورود به وبسایت گاج مارکت میتوانید از 40% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب های آموزشی، کمک درسی، عمومی بزرگسال، کتاب زبان‌های خارجی و... بهره مند شوید توجه داشته باشید که برای خرید این محصولات نیاز به کد تخفیف نیست و تخفیف از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است. جهت مشاهده این محصولات بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف گاج مارکت تا 20% ویژه کتاب و لوازم تحریر

کدتخفیف گاج مارکت تا 20% ویژه کتاب و لوازم تحریر

از طریق سایت تخفیف هات و بدون کد تخفیف می ‌توانید از20% تخفیف لوازم تحریر گاج مارکت بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید از وب سایت گاج مارکت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف برای گاج مارکت تا 50% ویژه نمایشگاه کتاب

کد تخفیف برای گاج مارکت تا 50% ویژه نمایشگاه کتاب

به مناسبت نمایشگاه کتاب از 50% تخفیف خرید انواع کتاب از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد هدیه گاج مارکت ویژه کتاب جامع کنکوری

کد هدیه گاج مارکت ویژه کتاب جامع کنکوری

کاربران تخفیف هات میتوانند بدون وارد کردن کد تخفیف از 15% تخفیف وبسایت گاج مارکت برای خرید کتاب های جامع کنکوری بهره مند شوند.جهت اعمال تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت گاج مارکت برای شما اعمال شود.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اولین خرید از گاج مارکت 35% ویژه خرید کتاب داستان

کد تخفیف اولین خرید از گاج مارکت 35% ویژه خرید کتاب داستان

با استفاده از کد تخفیف از 35% تخفیف ویژه برای خرید انواع کتاب از گاج مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کارت هدیه گاج مارکت 16% برای انواع خرید

کارت هدیه گاج مارکت 16% برای انواع خرید

برای دریافت تخفیف 16% گاج مارکت برای خرید انواع کتاب و نوشت وافزار و ... از وبسایت گاج مارکت میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

16% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف گاج مارکت برای اولین خرید 20% ویژه خرید دفتر

کد تخفیف گاج مارکت برای اولین خرید 20% ویژه خرید دفتر

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید از 20% تخفیف برند گاجکو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید دفتر" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف گاج مارکت تا 45% تخفیف های گاجانه

کد تخفیف گاج مارکت تا 45% تخفیف های گاجانه

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 45% تخفیف برای خرید انواع کتاب در تخفیف گاجانه از گاج مارکت بهره مند شوید.برای ورود به وبسایت گاج مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

45% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
خرید کتاب با تخفیف 30% ویژه یلدا

خرید کتاب با تخفیف 30% ویژه یلدا

از طریق سایت تخفیف هات می توانید با استفاده از کد تخفیف از 30% تخفیف کتاب های شعر به مناسبت یلدا از وبسایت گاج مارکت بهره‌مند شوید. برای خرید محصولات گاج مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

معرفی گاج و گاج مارکت

امروزه همه مردم با گاج آشنایی کامل دارند. تبلیغات این برند معروف را حتماً در تلویزیون مشاهده کرده اید. بسیاری از افرادی که توانسته اند غول بزرگ کنکور را بدون دردسر شکست بدهند، از کتاب های گاج استفاده کرده اند. گاج مارکت تنها به کنکور محدود نمی‌شود. شما می‌توانید از کتاب های این برند در پایه ابتدایی و متوسطه اول نیز استفاده کنید. گاج مارکت دهم و گاج مارکت یازدهم ناشر کتاب هایی است که شما را برای امتحان های مهم خرداد آماده می‌کند و پیش زمینه ای را در خصوص چگونگی کنکور برای شما ایجاد می‌کند.
کدتخفیف گاج مارکت مطمئناً برای افرادی که قصد خرید از سایت گاج مارکت با تخفیف را دارند، بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. در ادامه در خصوص ویژگی های منحصر به فرد برند گاج و کد تخفیف گاج مارکت بیشتر توضیح خواهیم داد. با دانلود گاج مارکت می توانید از خدمات این سامانه راحت تر استفاده نمایید.

 

 

گروه آموزش جوکار(گاج) چگونه شکل گرفت؟

انتشارات بین المللی گاج که نزدیک به 15 سال از فعالیت آن می‌گذرد توسط ابولفضل جوکار تاسیس شد. گاج که مخفف گروه آموزش جوکار می‌باشد در طی این سال ها تمام تلاش خود را برای ایجاد خلاقیت و نوآوری در بحث آموزش به کار گرفته است. این گروه آموزشی با ارائه خدمات متنوعی مانند آزمون‌های سراسری، اپلیکیشن‌های آموزشی و ... همواره ثابت کرده است که در بحث پیشرفت آموزشی دانش آموزان پیش قدم بوده است. البته نباید از کیفیت بالای کتاب های درسی منتشر شده توسط این گروه آموزشی غافل شویم. این گروه آموزشی با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور یادگیری دروس مختلف را برای دانش آموزان راحت تر کرده است. این گروه آموزشی با قابلیت هایی مانند گاجینو، ماج گاج، دکتر آی کیو و غیره آموزش تحصیلی رایگان و فروشگاه هایی بدون حد و مرز را ایجاد کرده است.

گاج مارکت

 

افتخارات گروه آموزشی جوکار:

هدف اصلی موسسین این گروه آموزشی ایجاد عدالت در آموزش و یادگیری برای همه دانش آموزان سراسر کشور می‌باشد. علاوه بر این، گاج همواره سعی کرده است با امور خیرخواهانه‌ای نظیر احداث مدارس در مناطق دورافتاده، ارائه کتاب های کمک آموزشی به طور رایگان به دانش آموزان و .... فرصت آموزش را تقریباً برای همه یکسان کند. این گروه آموزشی در طی 15 سالی که از فعالیتش در ایران می‌گذرد، افتخاراتی را کسب کرده است که به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

 •  کسب نشان طلایی رتبه نخست در ارتقا جایگاه علمی و آموزشی کشور
 •  دریافت نشان ملی نبوغ و مدیریت ایرانی در انتشارات و خدمات برتر آموزشی
 •  برگزیده ششمین همایش مدیران برتر صنعت چاپ
 •  دریافت ۱۰ جلد گواهینامه ثبت‌‌ اختراعات در حوزه آموزش کشور
 •  دریافت لوح و تندیس جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان تنها ناشر کشور
 •  ناشر برگزیده بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

 

خدمات و محصولات ارائه شده در گاج مارکت

گاج یکی از شناخته شده ترین نشرها در حوزه کتب کنکوری،تست و کمک درسی در ایران می باشد. اما محصولات و خدمات آن تنها منحصر به کنکور نیست. با مراجعه به سایت گاج مارکت خدمات و امکانات زیر را خواهید دید:

 • فروش کتب کمک درسی و کنکوری از دبستان تا دبیرستان
 • فروش کتب عمومی شامل ادبیات، علوم انسانی، پزشکی و...
 • لوح فشرده موسیقی، کتاب صوتی، مذهبی و...
 • کتاب کودک و نوجوان شامل داستان، شعر، آموزشی و...
 • فروش کتب دانشگاهی در رشته های فنی مهندسی، علوم پزشکی، هنر و...
 • کتب زبان خارجی و آزمونهای بین المللی
 • لوازم تحریر و لوازم اداری و مدرسه
 • بازی فکری و اسباب بازی
 • گاجینو پلتفرم آنلاین حاوی ویدیوهای آموزشی مخصوص کنکور و مدرسه
 • برگزاری آزمون های سراسری گاج ویژه کنکوری ها
 • خرید و فروش کتب دست دوم در پلتفرم مای گاج
 • مشاوره و انتخاب رشته توسط کارشناسان خبره کنکور

 

چرا از گاج مارکت خرید کنیم؟

ویژگی هایی که در ادامه ذکر می کنیم فروشگاه گاج مارکت را از دیگر فروشگاه های خرید کتاب متمایز می کند:

 • پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته 
 • ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز
 • تنوع بالای کتب درسی و غیر درسی و محصولات
 • ارائه کد تخفیف های جذاب و آفرهای خاص به نام گاجانه
 • امکان ارائه تخفیف خاص به فرهنگیان و اعضای هیئت علمی
 • پلتفرم های آموزشی مانند دکتر آی کیو و گاجینو
 • امکان خرید و فروش کتب دست دوم
 • برگزاری آزمونهای دوره ای برای کنکور سراسری
 • مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

 

پلتفرم های زیر مجموعه گاج مارکت

همانطور که پیشتر ذکر کردیم گاج مارکت تنها یک فروشگاه اینترنتی کتاب نیست. در کنار کتب کمک درسی و کنکوری، سایرکتب، لوازم تحریر، اسباب بازی و.... نیز به فروش می رسد.
گاج حتی اقدام به تولید محصولات اختصاصی خود تحت برند گاجکو کرده است. این محصولات را می توانید در بخش لوازم تحریر سایت مشاهده بفرمایید. اما خدمات دیگر گاج مارکت به شرح زیر است:

پلتفرم خرید و فروش کتاب مای گاج

بعضی اوقات بعد از خرید و مطالعه کتاب و مخصوصا کتب درسی دیگر به آن کتاب نیازی نداریم و ممکن است تا سالها آن کتاب در کتابخانه ما خاک بخورد. با استفاده از پلتفرم مای گاج می توانیم کتاب خود را هدیه داده، معاوضه کنیم و یا بفروشیم. 

خرید و فروش کتاب دست دوم در مای گاج


سایت دکتر آی کیو

دکتر آی کیو پلتفرم آموزشی دروس مدارس است که با هدف در دسترس قرار دادن مطالب آموزشی و درسی در اختیار دانش آموزان در تمام نقاط ایران شروع به کار کرده است.


نرم افزار گاجینو

گاجینو که در قالب نرم افزار برای ویندوز و اپلیکیشن برای موبایل و تبلت طراحی شده حاوی هزاران ساعت ویدیو آموزشی در مقاطع تحصیلی است. علاوه براین، برنامه ریزی درسی، برگزاری آزمون آنلاین، کتابخانه الکترونیک، بانک سوال و... از دیگر امکانات این گاجینو می باشد.

 


اپلیکیشن آموزش گاج؛ گاجینو:

شما با این اپلیکیشن می‌توانید به طور رایگان، فیلم آموزشی ببنید، در آزمون آنلاین شرکت کنید، هر کتابی که به آن علاقه دارید از گاج مارکت دهم، گاج مارکت یازدهم و غیره را در اختیار داشته باشید. شما حتی می‌توانید در صورت اراده، آزمون دلخواه خودتان را بسازید. شما این اپلیکشین را می‌توانید به صورت آنلاین از وب سایت گاج، از پلی استور، از سیب اپ و از چارخونه دانلود کنید و از خدمات بی نظیر آن بهره ببرید. در این اپلیکیشن شما می‌توانید تمام مطالب مربوط به هر پایه تحصیلی را گام به گام و به طور کامل آموزش ببنید. بااستفاده از گاج مارکت می تواند به خرید کتاب با کد تخفیف کتاب کنکور بپردازید.

این اپلیکیشن به صورت یک کهکشان طراحی شده که در هر ایستگاه فضایی شما می‌توانید مطالب یک فصل از کتاب را فرا بگیرید. از دیگر امکانات این اپلیکیشن می‌توان دسترسی رایگان به کتاب های کلاغ سفید و گاج، بانک تست گاج، آزمون های آنلاین گاج و حتی کد تخفيف گاج مارکت و ... اشاره کرد.

به کتاب هایتان عمری دوباره ببخشید:

گاج در حوزه دیجیتال بسیار فعال می‌باشد. همه‌ی ما کتاب هایی داریم که شاید روزی خوانده شده اند ولی امروز در گوشه و کنار قفسه های کتابخانه در حال خاک خوردن می‌باشند. گاج برای احیا این کتاب ها نیز برنامه ریزی کرده است. شما میتوانید با مای گاج، کتابتان را به کسی که واقعا نیاز دارد هدیه بدهید، کتابتان را با کسی که تمایل دارید مبادله کنید و یا برای کتابتان قیمتی مناسب تعیین کنید و آن را در مای گاج به فروش برسانید. شما می‌توانید اپلیکیشن مای گاج را دانلود کنید و آن را در همه جا با خود به همراه داشته باشید.

 

چگونه از گاج مارکت ارزانتر خرید کنیم؟

گاج مارکت علاوه بر قیمت مناسب و تخفیف های دوره ای که ارائه می دهد؛ در مناسبتهای مختلف انواع کد تخفیف گاج مارکت نیز به مشتریان خود عرضه می کند. علاوه بر این، شما میتوانید کارت هدیه گاج مارکت را هم تهیه و به عزیزان خود هدیه دهید. تمامی کد تخفیف های معتبر گاج مارکت از جمله کد تخفیف 50 درصدی گاج مارکت، ارسال رایگان گاج مارکت، خرید کتاب گاج با 50 درصد تخفیف و... را می توانید در سایت تخفیف هات مشاهده بفرمایید. در ادامه انواع کد تخفیف ارائه شده توسط گاج مارکت را بررسی می کنیم:

کد تخفیف خرید اول گاج مارکت

کد تخفیف گاج مارکت اولین خرید تنها برای کاربرانی که برای بار اول قصد خرید از سایت گاج مارکت را دارند اعمال می شود. اگر شما قبلا از این سایت خرید کرده اید نمی توانید از این کد تخفیف استفاده کنید. مگر آنکه با شماره جدیدی مجدد در گاج مارکت ثبت نام نمایید.


کد تخفیف غیر اول گاج مارکت

این کد تخفیف محدودیتی برای کاربران جدید و قدیم گاج مارکت ندارد و همه مشتریان می توانند از آن استفاده کنند. این کد معمولا دارای زمان و سقف خرید مشخصی می‌باشد و معمولاً بصورت درصد یا مبلغ ارائه می‌شود مانند: کد تخفیف گاج مارکت 35 درصد، کد تخفیف 70 درصدی گاج مارکت، خرید کتاب گاج با 50 درصد تخفیف بدون محدودیت و…


کد تخفیف دسته بندی

با توجه به خدمات گاج مارکت، ممکن است کد تخفیف ارائه شده برای خرید یا استفاده از محصولات خاصی باشد. برای مثال کد تخفیف خرید کتاب کمک درسی بر روی دسته بندی لوازم تحریر اعمال نخواهد شد.


کد تخفیف هزینه ارسال

هزینه ارسال خرید از فروشگاه گاج مارکت بسته به مکان دریافت سفارش توسط پست پیشتاز سنجیده می شود. کد تخفیف ارسال رایگان می تواند هزینه ارسال خرید شما را رایگان کند. توجه داشته باشید که هزینه ارسال شما براساس نوع ارسال متغیر بوده و شما میتوانید با پیک، پست پیشتاز و باربری مرسوله خود را دریافت نمایید. کد تخفیف گاج مارکت ارسال رایگان نیز تنها بر روی هزینه ارسال شما اعمال می شود.


کد تخفیف برای گروه خاص

مخاطبان گاج مارکت شامل اقشار گسترده جامعه می باشند. بنابراین گاج مارکت اقدام به ارائه کد تخفیف برای اقشار مختلف مانند کد تخفیف معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و... کرده است.


کد تخفیف اپلیکیشن گاج مارکت

کد های تخفیف ارائه شده ویژه اپلیکیشن تنها هنگامی که شما از اپلیکیشن گاج مارکت خرید کنید اعمال می شوند.

نحوه دریافت کارت هدیه گاج مارکت

علاوه بر تخفیف هایی که در رسانه های اجتماعی و سایت تخفیف هات منتشر می شود، کدهای تخفیفی دیگری نیز برای کاربران دارای حساب کاربری فعال در سایت های Gaj.ir،driq و gajmarket  به صورت اختصاصی ارسال می شود. بنابراین با عضویت در سایتهای ذکر شده میتوانید شانس خود را برای دریافت  کارت هدیه گاج مارکت افزایش دهید.

 

کارت هدیه گاج مارکت


راهنمای استفاده از کد تخفیف گاج مارکت

برای خرید با کد تخفیف گاج مارکت، ابتدا به سایت تخفیف هات مراجعه کرده و با جستجوی عبارت گاج مارکت وارد صفحه تخفیف های آن شوید. سپس با انتخاب تخفیف مورد نظر خود روی دکمه نارنجی رنگ کپی کنید بزنید تا کد تخفیف بطور خودکار برای شما کپی شود.
سپس بر روی دکمه بنفش رنگ خرید کنید بزنید و وارد سایت گاج مارکت شوید. حالا محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و تکمیل سفارش را انجام دهید.
پس از تکمیل اطلاعات خود و مراجعه به صفحه بعدی، کد تخفیف را در بخش مربوطه وارد کنید و بر دکمه ثبت بزنید. حالا می توانید پرداخت نهایی سفارش با کسر هزینه را انجام دهید.

 

چرا کد تخفیف گاج مارکت اعمال نمی شود؟


برای پاسخ به این سوال، ابتدا توضیحات هر کد تخفیف را به دقت مطالعه نمایید؛ در کل چندین دلیل ممکن است باعث عدم اعمال کد تخفیف شود:

 • محدودیت زمانی: کد تخفیف ممکن است فقط برای یک بازه زمانی مشخص معتبر باشد و پس از این بازه زمانی دیگر قابل استفاده نباشد.
 • محدودیت در تعداد استفاده: شاید کد تخفیف تنها برای یک تعداد محدودی از خریدها معتبر باشد و پس از رسیدن به این تعداد، دیگر قابل استفاده نباشد.
 • شرایط خاص: برخی کدهای تخفیف فقط برای محصولات خاصی معتبر باشند و برای سایر محصولات قابل استفاده نباشند.
 • ورود اشتباه کد تخفیف: در برخی موارد، اشتباهات در ورود کد تخفیف ممکن است باعث عدم اعمال آن شود. بهتر است مطمئن شوید که کد تخفیف را به درستی وارد کرده اید.
   

کد تخفیف گاج مارکت، کاملاً تست شده و رایگان در تخفیف هات:

اگر شما هم تمایل دارید از سایت گاج مارکت با تخفیف خرید کنید، کد تخفیف گاج مارکت که از طریق وب سایت تخفیف هات برای شما به آسانی در دسترس است، بهترین گزینه می‌باشد. شما می‌توانید این کد تخفیف و صدها کدتخفیف دیگر مانند کد تخفیف ایران کتاب و… را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. استفاده از این کدهای تخفیف برای شما هیچ هزینه ای را در پی ندارد و به شما کمک می‌کند که در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اگر شما هم تمایل دارید یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را تجربه کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید. با دانلود گاج مارکت می توانید راحت تر خرید کنید.

 

 

راه ارتباطی با گاج مارکت

ایمیل: info@gajmarket.com
تلفن تماس : 6420 – 021
 

ارسال نظرات