لوگو تخفیف هات

خرید هاست ارزان

خرید هاست ارزان

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
خدمات و فروش نرم افزار
خدمات و فروش نرم افزار
34 تخفیف
0
سرویس‌های ابری و هاستینگ
سرویس‌های ابری و هاستینگ
71 تخفیف
1
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
19 تخفیف
1
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
91 تخفیف
18
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف راست چین 10% خرید انواع قالب و افزونه

کد تخفیف راست چین 10% خرید انواع قالب و افزونه

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 10% تخفیف فروشگاه قالب و افرونه فارسی راست چین تا سقف تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید.

50 هزارتومان حداقل خرید
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ایران سرور تا 40% ویژه ثبت دامنه و هاستینگ

کد تخفیف ایران سرور تا 40% ویژه ثبت دامنه و هاستینگ

شما از طریق سایت تخفیف هات از 40% تخفیف ثبت دامنه ir بهره مند می شوید. برای ثبت دامنه 1 ساله از 25 هزارتومان و برای ثبت دامنه 5 ساله از 49 هزارتومان تخفیف برخوردار شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران سرور برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف مالتینا 15% ویژه هزینه حمل

تخفیف مالتینا 15% ویژه هزینه حمل

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 15% تخفیف هزینه حمل از آمازون تا سقف 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفيف پارس پک تا 30% ویژه خرید سرویس های CDN

کد تخفيف پارس پک تا 30% ویژه خرید سرویس های CDN

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد تخفیف پارس پک از 30% تخفیف اولین خرید سرویس CDN بهره مند شوید. به منظور خرید سرویس CDN و بهره مندی از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف شامل حالتان شود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف دهاستینگ تا 20% ویژه خرید هاست اروپا

کد تخفیف دهاستینگ تا 20% ویژه خرید هاست اروپا

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف وبسایت دهاستینگ برای خرید هاست اروپا بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف نت افراز تا 12% ویژه خرید هاست ایرانی

کدتخفیف نت افراز تا 12% ویژه خرید هاست ایرانی

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 12% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید هاست بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت نت افراز برای شما منظور گردد.

12% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفيف نت افراز تا 10% ویژه سرور دانلود خارجی

کد تخفيف نت افراز تا 10% ویژه سرور دانلود خارجی

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید و تمدید سرویس فرانسه بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 11% نت افراز ویژه هاست خارجی و ثبت دامنه

کد تخفیف 11% نت افراز ویژه هاست خارجی و ثبت دامنه

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 11% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه هاست خارجی بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت نت افراز برای شما منظور گردد.

11% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 9% نت افراز ssl

کد تخفیف 9% نت افراز ssl

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 9% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه سرویس ssl بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد و برای هر کاربر تنها یک بار قابلیت استفاده دارد. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

9% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف نت افراز تا 8% ویژه سرور و دانلود ایرانی

کد تخفیف نت افراز تا 8% ویژه سرور و دانلود ایرانی

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 8% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید و تمدید سرویس ایران بهره مند شوید. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

8% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف آبتین وب تا 100% ویژه نصب اسکریپت

کدتخفیف آبتین وب تا 100% ویژه نصب اسکریپت

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون کپی کردن کد تخفیف می توانید از 100% تخفیف آبتین وب ویژه نصب اسکریپت بهره مند شوید.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف ایران سرور تا 10% ویژه سرور اختصاصی کانادا

کدتخفیف ایران سرور تا 10% ویژه سرور اختصاصی کانادا

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف برای خرید سرور اختصاصی بهره مند شوید.جهت اعمال میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایران سرور برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

خرید هاست ارزان همراه با پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه روز:

قطعا هر وب سایتی که قرار است راه اندازی شود به هاست و دامنه مناسب نیاز دارد. منظور از دامنه ی سایت همان آدرس سایت است که پسوند های مختلفی مانند ir، com و ... دارا است. هاست نیز به معنای میزبان است که به بخشی از سرور گفته می شود. هر قسمتی از یک سرور به عنوان هاست از یک سایت میزبانی می کند. هاست مورد نیاز برای وب سایت خود را باید با توجه به مقدار فضای میزبانی، میزان پهنای باند و ... انتخاب نمایید.

 

معمولا شرکت های هاستینگ دارای تیم پشتیبانی هستند که به صورت 24 ساعته و در تمامی ساعات شبانه روز مشکلات را رفع می نمایند. خرید هاست ارزان و میزبانی اشتراکی، سرور نیمه اختصاصی، سرور اختصاصی، هاست وردپرس و ... از جمله خدماتی است که شرکت های هاستینگ به کاربران خود ارائه می دهند.

 

خرید سرور مجازی ویندوز، لینوکس و ...:

منظور از سرور مجازی همان vps است که مخفف کلمه ی virtual private server می باشد. کلمه ی virtual private server به معنای سرور مجازی خصوصی می باشد. خرید سرور مجازی کاربرد های مختلفی دارد که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• میزبانی وب سایت های نسبتا پر مصرف

 

• میزبانی چند سایت با مصرف متوسط

 

• کنترل و بهبود عملکرد سیستم ها

 

• مناسب برای فعالیت هایی که به اینترنت پرسرعت و ترافیک بالا نیاز دارند و ...

 

انواع سرور مجازی پر اهمیت به شرح زیر می باشد که در هنگام خرید سرور مجازی باید با آن ها آشنایی داشته باشید:

 

• سرور مجازی لینوکس

 

• سرور مجازی ویندوز

 

• سرور مجازی اختصاصی

 

• سرور مجازی اشتراکی

 

• سرور مجازی ابری

 

خرید هاست وردپرس پر سرعت:

یکی از سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است و به دلایل مختلفی مانند متن باز بودن و پلاگین های مختلف طرفداران زیادی دارد. خرید هاست وردپرس برای میزبانی وب سایت وردپرسی است و برای اجرای وردپرس بهینه شده است. هاست وردپرس از سیستم پردازشی قدرتمندی برخوردار است. خرید هاست وردپرس برای سایت هایی که نیاز به مراقبت و پشتیبانی ویژه دارند بسیار مناسب می باشد. از مزایای هاست وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• اداره و مدیریت آسان

 

• امنیت بالا

 

• مقرون به صرفه بودن

 

• صرفه جویی در هزینه ها

 

• پشتیبانی همه جانبه و ...

 

خرید سرور اختصاصی با بهترین قیمت:

سرور اختصاصی در واقع سروری است که به یک مشتری اختصاص می یابد و و ب سایت آن مشتری تنها وب سایتی است که از این سرور استفاده می کند. خرید سرور اختصاصی مزایای زیادی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:

 

• بهبود اعتبار و قابلیت اطمینان

 

• منابع اختصاصی

 

• افزایش عملکرد و کارایی

 

• آزادی نرم افزار

 

• توان پردازشی بالا

 

مزایای خرید وی پی اس چیست؟

خرید وی پی اس یا همان سرور مجازی در مقایسه با خرید سرور اختصاصی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. سرور مجازی دارای ویژگی های خاصی است که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• وی پی اس ها مانند یک سرور مستقل عمل می کنند.

 

• کاربران و فایل ها به Root ویژه دسترسی دارند.

 

• هر کدام از سرور ها دارای آدرس شبکه و قوانین روتینگ ویژه ای هستند.

 

• هر وی پی اس ساختار خود را برای سیستم ها و نرم افزار های کاربردی دارد.

 

• هر وی پی اس دارای ورژن سیستم عامل و نرم افزار ویژه ای است.

 

وی پی اس در مقایسه با سرور اختصاصی دارای مزیت هایی می باشد که در هنگام خرید هاست ارزان بهتر با آن ها آشنایی داشته باشید. مزیت های وی پی اس به شرح زیر می باشد:

 

• کاهش هزینه ها: با خرید وی پی اس شما قابلیت های سرور اختصاصی را دارید ولی هزینه ی بسیار کمتری را نسبت به سرور اختصاصی پرداخت می کنید.

 

• استفاده از ظرفیت های خالی: وی پی اس ها قادر هستند در صورتی که ظرفیت های سیستم خالی است و عدم استفاده ی سرور مجازی دیگر از تمامی ظرفیت و در صورت نیاز استفاده نمایند.

 

• انعطاف پذیری بالا: ارتقا منابع اختصاص یافته به یک وی پی اس در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی و بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات جا به جا شوند و بدون هیچ گونه اختلال بلند مدتی امکان پذیر و قابل انجام می باشد.

 

• عملیاتی بودن: وی پی اس ها کاملا عملیاتی هستند و دقیقا مانند یک سرور مستقل عمل می کنند.

 

• مدیریت: ماهیت سرور های مجازی به گونه ای است که امکان اعمال مدیریت روی نرم افزار های مختلف وجود دارد.

 

• ایمیل سرور اختصاصی: با داشتن وی پی اس دسترسی به ایمیل سرور وجود دارد و این دسترسی کارایی و امنیت بیشتری دارد.

 

بهترین وب سایت های خرید هاست ارزان:

وب سایت های زیادی وجود دارند که خدمات هاستینگ ارائه می دهند و برای خرید هاست ارزان بسیار مناسب هستند. اگر بخواهیم بهترین وب سایت های خرید هاست ارزان را نام ببریم می توانیم به هاست ایران، ایران سرور، ایران هاست و ... اشاره کنیم. در صورتی که قصد خرید هاست ارزان را داشته باشید می توانید از کد تخفیف هاست ایران، کد تخفیف ایران سرور، کد تخفیف ایران هاست و ... استفاده نمایید. با داشتن کد تخفیف می توانید از تخفیف های خوبی بهره مند شوید و خرید هاست ارزان تری را انجام دهید.

 

کد تخفیف هاست ارزان و دامنه تست شده و رایگان در تخفیف هات:

تخفیف هات یکی از وب سایت هایی است که کد تخفیف، پیشنهاد های تخفیف دار و تخفیف لحظه آخری وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی را ارائه می کند. تمامی خدماتی که در وب سایت تخفیف هات ارائه می شود کاملا رایگان هستند. کد تخفیف ها و پیشنهاد های تخفیف دار این وب سایت کاملا معتبر می باشند چرا که از قبل توسط کارشناسان تخفیف هات تست شده و راستی آزمایی شده اند. در صورتی که قصد خرید هاست ارزان داشته باشید می توانید از کد تخفیف و تخفیف های وب سایت Takhfifhot استفاده نمایید. کد تخفیف ایران هاست، کد تخفیف هاست ایران، کد تخفیف ایران سرور و ... برای خرید هاست ارزان در تخفیف هات به صورت کاملا رایگان، تست شده و معتبر وجود دارد.

 

ارسال نظرات