تخفیف خرید هاست و دامنه

معتبر همه
نمایش:

کد تخفیف هاست ایران تا 15% ویژه خرید سرور مجازی و اختصاصی

*توضیحات سایت اینترنتی هاست ایران،فروشنده انواع هاست :شما کاربران عزیز میتوانیدبا کد تخفیف هاست ایرا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نت افراز تا 12% جهت خرید هاست و دامنه

توضیحات سایت اینترنتی نت افراز، فروشنده هاست ارزان:  شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف نت افراز..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف هاست ایران تا 10% ویژه ثبت، انتقال و تمدید دامنه

توضیحات وب سایت هاست ایران، فروشنده انواع خرید و ثبت دامنه:برای استفاده از کد تخفیف هاست ایران، جهت ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایران هاست تا 100% ویژه خدمات هاست

کد تخفیف ایران هاست تا 100% ویژه خدمات هاست..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف میزبان فا تا 30% ویژه خرید هاست

کد تخفیف میزبان فا تا 30% ویژه خرید هاست..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف آبتین وب تا 139 هزار تومان برای خرید دامنه

کد تخفیف آبتین وب تا 139 هزار تومان برای خرید دامنه..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

سرویس‌های, ابری, هاستینگ, ارتباطات،, اینترنت, دیجیتالتخفیف خرید هاست و دامنه

خصوصیات اصلی یک هاست خوب:

در ابتدا خوب است بدانید اگر تصمیم به راه اندازی یک وب سایت اینترنتی داشته باشید در ابتدا به دو خدمات مهم و ضروری مانند هاست و  ثبت دامنه نیاز دارید. ثبت دامنه همان آدرس سایت است، تمام وب سایت های اینترنتی بدون استثناء یک دامین دارند و هاست قسمتی از یک کامپیوتر سرور است. بنابراین یک هاست خوب، فضا و پهنای باند نسبتا بالا و منابع سرور مشخص، بکاپ گیری منظم و قابلیت های ضروری دیگر باید داشته باشد. 

چگونگی نظارت و پشتیبانی:

پس از انتخاب نام دامنه، زمان انتخاب و نحوه خرید هاست و ثبت دامنه، برای سایت فرا رسیده است. مهمترین نکته ای که در خرید هاست و خرید دامنه باید بدانید این است که مطمئن شوید، دامنه‌ای که خریداری کرده اید حتما به نام شما ثبت شده است. دارای پنل مدیریت باشد ودسترسی ۲۴ساعته جهت تمدید و ثبت دامنه را نیز دارا باشد.خرید دامنه و خرید هاست باکیفیت بسیار مهم است، چرا که یک شرکت هاست می تواند میزان تاثیرگذاری وب­سایت شما را افزایش دهد. 

انتخاب نوع هاست:

ابتدا باید تعیین کنید قصد دارید از هاست لینوکس یا از هاست ویندوز استفاده کنید. همانطور که از نام آنها پیداست، هاست ویندوز از سیستم عامل و نرم‌افزارهای مختص ویندوز و هاست لینوکس از نسخه های مختلف سیستم عامل لینوکس استفاده میکند. برای مثال اگر سایت شما، برای کارکرد صحیح نیاز به وب‌ سرورهایی چون Apache و NGINX دارد باید از هاست لینوکس استفاده کنید.

بررسی کیفیت خدمات هاست:

 یک نکته در خصوص خرید هاست رایگان شرکت مربوطه وجود دارد که آیا شرکت هاستینگ دوره تست  هاست رایگان دارد یا خیر. دوره تست رایگان، نشانه خوبی است از اینکه، آن شرکت میزبان به خدمات خود اعتماد دارد و می‌­تواند مشتریان خود را در راضی نگه دارد. بیشتر شرکت های ارائه دهنده هاست رایگان، ابزارهایی مانند counter، فرم های ایمیل و ... را فراهم می کنند. با استفاده از هاست رایگان می توانید برنامه ای را برای گرفتن بازخورد مثل راه اندازی نظرسنجی و... راه اندازی کنید.

ارائه تخفیف خرید هاست و خرید دامنه:

فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، گامی موثر در پیشرفت بیزینس ها در حوزه های متنوع بردارد. بنابراین شما می توانید برای تهیه مواردی نظیر خرید هاست، هاست لینوکس، خرید دامنه و... به صورت ارزان تر از این مجموعه اقدام نمائید.