لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ایران هاست

کد تخفیف ایران هاست

ارائه کد تخفیف ایران هاست:ایران هاست یکی از شرکت هایی است که از دیتاسنترها و سرورهای اختصاصی در داخل ایران بهره می‌برد که باعث شده تا کیفیت خدمات بهتر و بالاتری را ارائه کند

امتیاز دهید
(امتیاز 3.5 از 4 رای)
کوپن و کد تخفیف
کوپن تخفیف ایران هاست تا 20% برای سرویس های منتخب ایران هاست

کاربران تخفیف هات میتوانند از 20% تخفیف خرید اولین سرویس از ایران هاست بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی"خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه ایران هاست ویژه خرید سرور مجازی

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه خرید سرور مجازی در سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ایران هاست 25% ویژه خریدهاست اشتراکی

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 25% تخفیف ‌ویژه خرید انواع هاست اشتراکی (لینوکس، پایتون، ورد پرس، ویندوز و...) از ایران‌هاست، بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف ايران هاست بدون محدودیت برای خرید گواهی SSL

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه خرید گواهی SSL در سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوید.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

منقضی
کدتخفیف
 ایران هاست رایگان تا 5% ویژه ثبت و خرید دامنه های بین المللی

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 5% تخفیف ویژه ثبت و خرید دامنه های بین المللی در سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد ویژه تخفیف ایران هاست 24% به مناسبت تولد 24 سالگی

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 24% تخفیف ویژه خرید انواع محصولات وبسایت ایران هاست به مناسبت تولد 24 سالگی بهره مند شوید. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد

24% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف iranhost تا 48% ویژه محصولات منتخب

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 48% تخفیف ویژه محصولات منتخب سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

48% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایران هاست بدون محدودیت ریالی و سفارش اول

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ‌بر روی خرید هاست در سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوید.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 10% خرید از هاست ابری

کاربران تخفیف هات میتوانند از 10% تخفیف ایران هاست ویژه خرید هاست ابری در سایت ایران هاست، بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف تخفیف ریالی بهره مند شوند.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران هاست برای شما منظور گردد.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

ارائه کد تخفیف ایران هاست:

ایران هاست یکی از شرکت هایی است که از دیتاسنترها و سرورهای اختصاصی در داخل ایران بهره می‌برد که باعث شده تا کیفیت خدمات بهتر و بالاتری را ارائه کند. متنوع بودن پلن‌های ایران هاست بسیار زیاد است و با خیال راحت و به آسانی می‌توانید به این شرکت اطمینان کنید. علاوه بر تنوع سرویس بالا، آپ‌تایم سرورهای این شرکت 99.9 درصد است که برای افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند یک مزیت عالی به شمار می رود. از این رو برای استفاده از کد تخفیف ایران هاست، می توانید از طریق تخفیف هات، اقدام نمائید و از خدمات این مجموعه نظیر خرید هاست و ثبت دامنه با قیمتی استثنایی برخوردار شوید.

 

چگونه کدتخفیف ایران هاست ارزان دریافت کنم؟

انتخاب بهترین هاست برای میزبانی سایت شما بسیار مهم است که نادیده گرفتن این مورد مهم احتمالا باعث نارضایتی شما در آینده نه چندان کوتاهی خواهد شد. از این رو ایران هاست به عنوان ارائه دهنده سرویس هاستینگ به صورت حرفه ای خدماتی نظیر بکاپ روزانه، وجود دیتاسنتر اختصاصی داخلی، هاست ابری را انجام می دهد. موارد نامبرده از از نقاط قوت این شرکت به شمار می روند. در این راستا تخفیف هات شرایطی فراهم کرده است که از طریق آن شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف ایران هاست از سایت تخفیف هات جهت دریافت خدمات هاست ارزان تر با تخفیف های ویژه اقدام کنید.

 

معرفی ایران هاست:

ایران هاست یکی از شرکت های قدیمی در زمینه ارائه هاست رایگان و ثبت دامنه است که از سال 1378 در این عرصه فعالیت دارد. ایران هاست به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های هاستینگ ایران است که خدمات بسیار خوبی را ارائه می‌کند. این شرکت جزو هاستینگ‌هایی است که بسیاری از کاربران از خدمات و پشتیبانی آن رضایت کامل دارند و توانسته است تا امروز سابقه‌ فعالیت موفقی در این حوزه داشته باشد.

 

مزیت های ایران هاست:

لیست خدماتی که به طور کلی توسط این شرکت ارائه می شود بسیار زیاد است. که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است. مزیت های ایران هاست به شرح ذیل می باشد:

  •  ارائه هاست ابری با کیفیت در ایران
  •  ارائه هاست رایگان ویندوز ایران و خارج
  •  میزبانی ایمیل
  •  خدمات ثبت دامنه
  •  سرور اختصاصی و سرور مجازی
  •  گواهینامه ssl
  •  ارائه پشتیبانی مناسب
  •  و غیره

 

خرید سرور اختصاصی ایران از ایران هاست

این شرکت هاست اختصاصی در ایران را ارائه می‌دهد که از نظر اختصاص منابع می‌تواند گزینه خوبی برای خرید سرور اختصاصی ایران باشد. انتخاب نوع وب‌سرور و نرم افزارهای نصب شده روی سرور نیز به انتخاب کاربر است که می‌توانید به دلخواه از هر یک از آنها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که ایران هاست جزو آن دسته شرکت‌هایی است که مشتریان خاص خودش را دارد و برای آنهایی که می‌خواهند سایت ارزان یا کم‌بازدید ایجاد کنند خیلی توصیه نمی‌شود.

با استفاده از کد تخفیف ایران هاست که در سایت تخفیف هات برای شما فراهم شده می توانید خرید هاست و دامنه و سایر خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان از ایران هاست تهیه کنید. همچنین می توانید کد تخفیف ایران سرور، کد تخفیف شتابان هاست و ... را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات